Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Daffo mowisz o sklepie na grodzkiej?? drewniane zabawki mają swój niepowtarzalny styl i są urocze, przynajmniej dla nas otoczonych ze wsząd plastikowymi zabawkami, ale nadaja sie raczej dla starszych dzieci. takim klockiem oberwać w łepetynę to pewnie mała przyjemność.

Tak, dokładnie o tym. Ostatnio mieli taki fajny motorek na biegunach na wystawie :)

Odnośnik do komentarza

Jola30
jola22
Kamidianka

Najbardziej ten słonik mi się podoba. A ja wypatrzyłam to:
Zabawki dla dzieci - Leomark

O to tez super.

A ja nawet nie pomyslałam żeby takiemu małemu dziecku kupować coś pod choinke :uff2:,kupuje jak mam ochote i jak jest promocja więc nic specjalnego wymyslać nie będe za małe dziecko .
A zreszta ful zabawek z tych co tam są już mam.:le:

Ale super te zabaweczki i ceny normalne jak ostatnio ogladalam na allegro to wszystko fisherprice i ceny krazace wokół 100 i w góre:whoot:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Jola30
jola22
Kamidianka

Najbardziej ten słonik mi się podoba. A ja wypatrzyłam to:
Zabawki dla dzieci - Leomark

O to tez super.

A ja nawet nie pomyslałam żeby takiemu małemu dziecku kupować coś pod choinke :uff2:,kupuje jak mam ochote i jak jest promocja więc nic specjalnego wymyslać nie będe za małe dziecko .
A zreszta ful zabawek z tych co tam są już mam.:le:

No to Nikuś szczęśliwe dziecko z tyloma zabawkami :))

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka
Słuszna uwaga Daffo :) i to bardzo fajna cecha gdy szklanka jest zawsze w połowie pełna:)
jak to robicie ze Kuba śpi do 11? przeciez musi wstawać rano, i nie chciec spać.

Jola30 to jest niesamowite jak bardzo zmienił się Nikuś, nigdy nie widzialam go usmiechniętego. Wygląda pięknie!! Super wygladałas w tej kiecce a Twoj M bardzo mi się podoba :)

p.s kolorystycznie upodobniliście się z księdzem do siebie :D

Budzi się o 6 i bryka w łóżku nawet godzinę, a ja w tym czasie jeszcze śpię. Jak już zaczyna krzyczeć zniecierpliwiony, to dostaje butlę i jakoś tak się przyzwyczaił, że wtedy ląduje u mnie w łóżku. Idę umyć butelkę, a Kuba wyraźnie czeka aż się położę obok niego, wtula się we mnie i zasypia. Taki rytuał się z tego zrobił :)

no to zazdroszczę śpioszka porannego :) zawsze myjesz butelkę zaraz po jedzeniu??? ja w dzień owszem - choć nie zawsze :P, ale po wczesnie porannym jedzeniu w życiu.

Myję, bo mamy mały niedobór butelek :) Tylko dwie po 250 ml, w tym jedna z Lovi, z której pijemy tylko kaszkę, bo nie mam siły się z nią męczyć. Oprócz tego parę po 150 ml, które służą tylko do herbatek i soczków, bo na mleko już za małe.

Odnośnik do komentarza

lutka
Jola30
Daffodil

Budzi się o 6 i bryka w łóżku nawet godzinę, a ja w tym czasie jeszcze śpię. Jak już zaczyna krzyczeć zniecierpliwiony, to dostaje butlę i jakoś tak się przyzwyczaił, że wtedy ląduje u mnie w łóżku. Idę umyć butelkę, a Kuba wyraźnie czeka aż się położę obok niego, wtula się we mnie i zasypia. Taki rytuał się z tego zrobił :)

no to u mnie jest podobnie ale śpimy do 9 góra 10 godziny:apacz:

no proszę proszę jakie śpiące dzieci. Szymek budzi się z reguły ok 6 i ponownie zasypia około 9-10, al eczasem zdarza się ze pospi do 7, parę razy nawet zdarzylo się do 8.

Cieszę się, że przynajmniej rano śpi, bo w ciągu dnia, to już prawie w ogóle. Dwie drzemki po pół godziny i wieczorem to już ledwo jest w stanie oczy otwarte utrzymać, ale nie zaśnie. Dopiero kąpiel go wykańcza :)

Odnośnik do komentarza

lutka
matragona to Ty podawalas stronę z przepisami dla niemowląt??? jest świetna, troszkę spędzała mi sen z powiek obawa przed gotowaniem dla brzdąca, ale tam jest tyle przepisów ze coś na pewno znajdę, pytanie tylko czy moje dziecko zasmakuje w kuchni mamy. Co prawda do tej pory wciskalam mu kit ze mamusia tak pysznie dla niego ugotowała ale może poczuć róznicę.

no niestety nie ja :( mnie też ta strona życie uratowała bo kucharka ze mnie marna!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-62792.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63254.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
lutka
Słuszna uwaga Daffo :) i to bardzo fajna cecha gdy szklanka jest zawsze w połowie pełna:)
jak to robicie ze Kuba śpi do 11? przeciez musi wstawać rano, i nie chciec spać.

Jola30 to jest niesamowite jak bardzo zmienił się Nikuś, nigdy nie widzialam go usmiechniętego. Wygląda pięknie!! Super wygladałas w tej kiecce a Twoj M bardzo mi się podoba :)

p.s kolorystycznie upodobniliście się z księdzem do siebie :D

Budzi się o 6 i bryka w łóżku nawet godzinę, a ja w tym czasie jeszcze śpię. Jak już zaczyna krzyczeć zniecierpliwiony, to dostaje butlę i jakoś tak się przyzwyczaił, że wtedy ląduje u mnie w łóżku. Idę umyć butelkę, a Kuba wyraźnie czeka aż się położę obok niego, wtula się we mnie i zasypia. Taki rytuał się z tego zrobił :)

jak wrocisz do pracyy to kuba bedzie tesknil za tymi porankami

Oj, ja też będę tęsknić :le:

Odnośnik do komentarza

matragona
lutka
matragona to Ty podawalas stronę z przepisami dla niemowląt??? jest świetna, troszkę spędzała mi sen z powiek obawa przed gotowaniem dla brzdąca, ale tam jest tyle przepisów ze coś na pewno znajdę, pytanie tylko czy moje dziecko zasmakuje w kuchni mamy. Co prawda do tej pory wciskalam mu kit ze mamusia tak pysznie dla niego ugotowała ale może poczuć róznicę.

no niestety nie ja :( mnie też ta strona życie uratowała bo kucharka ze mnie marna!!

w takim razie pewnie elus.dreptus, bo sylwiatoja ostatnio słabo się udziela.
Juz się nakręciłam na kisiel z żurawiny - tylko nei iwem czy Szymek może :/
A wiecie, ze ta połozna co była ostatnio u nas na patronażu widząc młodego mówi:

ale on super podnosi glowę, i już gaworzy. Myslę sobie, babo, Ty wogóle wiesz jak wyglada i co robi pół roczne dziecko???
tak, ze mama2cór nie wykluczone, ze uczyla się w Holandii.

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
a'propo zabawek, moje dziecko uwielbia pudełko na chusteczki, podczas zakładania mu pieluszki wygina sie i obraca za nim. A dzis spedził ze 20 minut na międoleniu worka na pieluszki.

hi hi ale sie przytulil do pudelka..i szczuplutki jest maksio przy nim jak zapasnik sumo:uff2:

bo się opija drożdży :)
no wlasnie troszkę niepokoje się tym slabym przybraniem na wadze. ALe myślę ze to wina tego, ze ostatnio jedzie prawie tylko na mleku i to jeszcze jedynce.

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
lutka
a'propo zabawek, moje dziecko uwielbia pudełko na chusteczki, podczas zakładania mu pieluszki wygina sie i obraca za nim. A dzis spedził ze 20 minut na międoleniu worka na pieluszki.

hi hi ale sie przytulil do pudelka..i szczuplutki jest maksio przy nim jak zapasnik sumo:uff2:

bo się opija drożdży :)
no wlasnie troszkę niepokoje się tym slabym przybraniem na wadze. ALe myślę ze to wina tego, ze ostatnio jedzie prawie tylko na mleku i to jeszcze jedynce.

Nie ma się czym martwić, wszystkie dzieciaki przybierają teraz dużo wolniej. A po warzywkach jeszcze wolniej może tyć, bo jednak mniej kaloryczne są.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...