Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

aha i zapomnialam napisac: ja tez wysylam pozytywne fluidy do wszystkich mam z problemami. Jakies dziwne chmury zebraly sie nad naszym niebem, ale pamietajcie, ze mamy nasze wlasne, prywatne majowe sloneczka :)
u nas tez niepewny czas, moj M nadal bez pracy, ja zamknelam firme, nie wiadomo co dalej... wierze, ze wszystko sie ulozy

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
chcialam zapytac jakie mleko dajecie swoim dzieciom? i czy zmiana mleka moze jakos wpłynac na dziecko? moj byl w szpitalu dokarmiany nan i ja tez taki w domu mam , ale słyszałam ze bebilon jest dobry .

mama2widze ze mamy taki sam klopot ja wlasnie z tym zamiarem otworzylkam dzis kompa.U mnie powoli tez susza sie robi i tez wczoraj wypil ale 50.A caly dzien nic bo sie denerwowal tylko meczy puste cyce.:uff2:
Jestem strasznie zla i tez mam dola bo juz sie rozkrecilam z tymi cyckami i nawet chcialam do 6 miesiaca karmic cyckiem.
A wlasnie dziewczyny co karmia cyckiem i butla z mlekiem sztucznym jak to jest wogule tak mozna bo ja nie wiem mi tu powiedziano ze mam sie zdecydowac na jedno mleko bo szkodze dziecku jak to jest w koncu bo ja i tak nie sluchalam dobrych rad ciotki Lipinskiej ja tam wole nasze formum:hot over you:
Jesli mozna to jak ja mam karmic jak sadziciew dzien moje w nocy butla czy na zmiane ,zaznacze ze cycki u mnie w oplakanym stanie bo Niki sie tak deneruje ze ni nie leci i szarpie sie przy nich strasznie i placze.:uff2:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

katja79
isabela
tylko siku bylo, juz zadowolona wgapia sie w TV, matko rosnie mi maly telewidz... Ale przynajmniej mam chwile by popisac.

Patka mnie tez to irytuje. Niby pokarm nasz najlepszy i wierze w to, ze jest, ale dlaczego tak strasznie maluszki po nim czasami cierpia. Mia gdy ma kolke to mnie normalnie rozpier.... az samej chce plakac. Od jakiegos czasu jeszcze zaczela plakac z lezkami i tak strasznie sie napina i tragizuje, ze w takim momencie obiecuje sobie, ze przejde na butelke, a potem mowie sobie, ze musi byc tylko lepiej.

Ja nie podaje zadnych witaminek malej, w UK podaja tylko w szpitalu wit B, a potem - NIC. Dlatego, od 3 doby zycia Mia czesto wychodzimy z nia na sloneczko.

Isabelka spróbuj wyeliminowac z diety mleko i jego przetwory nam lekarz tak kazal bo podobno to powoduje nagazowanie dziecka i kolki no i moja mala jak narazie kolek nie ma miala dwa razy ale to po innych rzeczach które zjadlam....moze cos w tym jest chociaz czasami mysle sobie ze albo dziecko ma kolki albo ich nie ma a co lekarz to inna teoria na temat tego co robic i co jesc a czego nie:what:
Ja witam wszystkie mamuski po dlugiej nieobecnosci!!!!

Katja - Racja. Moj Maly nie ma koek a ja jem wszystko. Dwa dni go mial i od tgo czasu - odpukac - sie nie powtorzylo. Wiec to nie mleko wzdyma tylko dzieci maja takie tendencje raczej.

Odnośnik do komentarza

pat-k
aha i zapomnialam napisac: ja tez wysylam pozytywne fluidy do wszystkich mam z problemami. Jakies dziwne chmury zebraly sie nad naszym niebem, ale pamietajcie, ze mamy nasze wlasne, prywatne majowe sloneczka :)
u nas tez niepewny czas, moj M nadal bez pracy, ja zamknelam firme, nie wiadomo co dalej... wierze, ze wszystko sie ulozy

Patka zobaczysz że jakoś się ułoży - M znajdzie pracę i zapomnicie o problemach.
Ja o moim długo nie zapomnę.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
WITAM WAS
Najpierw opowiem wam cos niesamowitego
Wczoraj o 21.30 polozylam malego na chwile do lozeczka , wlaczylam karuzele i poszalam do corki ja do snu ulozyc...za 15 minut zagladam bo taka cisza a Maks lezy cichutko i patrzy gdzies w dal ..polozylam sie do lozka i czekam az zacznie sie denerwowac ,,czekam i czekam i po 30 minut okazalo sie ze on zasnał . i ja mam cos z glowa bo zamiast sie cieszyc to ja nie moglam usnac , tak mi go brakowało on slicznie spał od 22.00 a ja do 24.00 nie moglam potem zrobila 3 pobutki na cyca ale psął bardzo ładnie
a teraz tragiczna dla mnie wiadomosc , trace mleko w zastraszajcym tempie i ani przystawianie malego non stop ani herbatki ani piwko nic nie pomaga jest coraz gorzej ..jestem załamana

no to Cie Maksio zaskoczył:smile_jump: a co do mleczka to nie martw sie kochana przystawiaj malego napewno sie wszystko rozkreci zobaczysz.
a jak u Was sprawa ze smoczkiem i spacerki wygladaja lepiej troszke bo u mnie caly czas tak samo juz normalnie nie mam ochoty wychodzic z mała na dwór bo i tak zaraz wracamy:what:
Katja - U mnie wyglada tak samo generalnie ze smokiem i spacerami. Juz dostalam od kolezanki nosidelko z tej okazji i od 2 miesiaca bedziemy nosic Malego po miescie w nosildle. W parku ostatnio byl grzeczny. Wiec na dluzszy spacer park i wozek (nosidlo w zapasie) a na miasto i zakupy nosidelko. Moze poprostu, tak jak maksa Maje budzi halas.
Ja wczoraj nisldlo rzez 10 minut testowalam i Maly byl przeszczesliwy, chociaz nie przepada jakos za noszeniem. Ale za przytulaniem to bardzo ostatnio.

Tak poza tym to Wam powiem, ze z nauki zasypiania w lozeczku nic nie wyszlo. Tydzien walczylam dzielnie i nie ustepowalam i Maksio zrobil sie tylko strasznie nerwowy rzez to. Polozna stwierdzila, ze moze to jeszcze nie byl jego czas na nauke. Koniec koncow po tygodniu zrezygnowalam bo nie mm ani sily ani sumienia. A maksio znow pogodny sie zrobil i wydaje sie super szczesliwy, ale bardzo malo spi moj maluch w dzien. Za to w nocy przespal moj skarb 7 godzin!!!!

Mama2 - trzymam kciuki za mleczko. Na pewno sie uda!!!
Jola22, Mama2corun - Wspolczuje przy

Odnośnik do komentarza

mama2
chcialam zapytac jakie mleko dajecie swoim dzieciom? i czy zmiana mleka moze jakos wpłynac na dziecko? moj byl w szpitalu dokarmiany nan i ja tez taki w domu mam , ale słyszałam ze bebilon jest dobry .

mama ja mam NAN ACTIV 1 ludzie różnie polecają ja znam dużo osób co podają NAN i są tacy co podają BEBILON

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
mama2
chcialam zapytac jakie mleko dajecie swoim dzieciom? i czy zmiana mleka moze jakos wpłynac na dziecko? moj byl w szpitalu dokarmiany nan i ja tez taki w domu mam , ale słyszałam ze bebilon jest dobry .

mama2widze ze mamy taki sam klopot ja wlasnie z tym zamiarem otworzylkam dzis kompa.U mnie powoli tez susza sie robi i tez wczoraj wypil ale 50.A caly dzien nic bo sie denerwowal tylko meczy puste cyce.:uff2:
Jestem strasznie zla i tez mam dola bo juz sie rozkrecilam z tymi cyckami i nawet chcialam do 6 miesiaca karmic cyckiem.
A wlasnie dziewczyny co karmia cyckiem i butla z mlekiem sztucznym jak to jest wogule tak mozna bo ja nie wiem mi tu powiedziano ze mam sie zdecydowac na jedno mleko bo szkodze dziecku jak to jest w koncu bo ja i tak nie sluchalam dobrych rad ciotki Lipinskiej ja tam wole nasze formum:hot over you:
Jesli mozna to jak ja mam karmic jak sadziciew dzien moje w nocy butla czy na zmiane ,zaznacze ze cycki u mnie w oplakanym stanie bo Niki sie tak deneruje ze ni nie leci i szarpie sie przy nich strasznie i placze.:uff2:

JOlcia u mnie podobnie było mała płakała, wierciła się denerwowała bo chyba za dużo jej leciało...wczoraj odciągnełam 100ml i na niej to wrażenia nie zrobiło....nadal była głodna zrobiłam nan i zjadła jeszcze 30ml... więc to moje mleko chyba nie wartościowe :( i od dziś daje tylko butle....a teraz moja mała nie może kupki zrobić :( i tak zle i tak nie dobrze

wcześniej dokarmiałam to dawałam na zmiane raz moje raz butla a w nocy moje

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

jola22
pat-k
aha i zapomnialam napisac: ja tez wysylam pozytywne fluidy do wszystkich mam z problemami. Jakies dziwne chmury zebraly sie nad naszym niebem, ale pamietajcie, ze mamy nasze wlasne, prywatne majowe sloneczka :)
u nas tez niepewny czas, moj M nadal bez pracy, ja zamknelam firme, nie wiadomo co dalej... wierze, ze wszystko sie ulozy

Patka zobaczysz że jakoś się ułoży - M znajdzie pracę i zapomnicie o problemach.
Ja o moim długo nie zapomnę.

Patka będzie dobrze....ja też nie mam pracy...mąz tylko pracuje i nadodatek mieszkamy u rodziców a chcielibyśmy miec w końcu swoje mieszkanie....wszytsko się ułoży....trzymam kciuki za wszytskie mamy z problemami

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

A ja widzialam wlasnei foki waszch szkranow i musze powiedziec, ze wszytskei moajwe sloneczka sa przesliczne i niezle juz pulcheryjki.
Moj Maks wazy 4750 gram. Wczoraj polozna go wazyla. Nie przytyl ostatnio jakos duzo. Ale to przez top ze byl nerwowy przez to usypianiespal tez jak zabity po 6, 8 godzin w nocy. Kurcze, tyle trudu i na marne.
teraz moje kochanie lezy od pol godziny w foteliku i patrzy w dal. WYdaje sie tak szczesliwy ....
Jola22, Lutka - wasze dzieci sa do Was tak uderzajaco podobne, ze szok!!!! A Julka to juz wybitnie cala mamusia :-))
A to moje cudo:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
jola22
pat-k
aha i zapomnialam napisac: ja tez wysylam pozytywne fluidy do wszystkich mam z problemami. Jakies dziwne chmury zebraly sie nad naszym niebem, ale pamietajcie, ze mamy nasze wlasne, prywatne majowe sloneczka :)
u nas tez niepewny czas, moj M nadal bez pracy, ja zamknelam firme, nie wiadomo co dalej... wierze, ze wszystko sie ulozy

Patka zobaczysz że jakoś się ułoży - M znajdzie pracę i zapomnicie o problemach.
Ja o moim długo nie zapomnę.

Patka będzie dobrze....ja też nie mam pracy...mąz tylko pracuje i nadodatek mieszkamy u rodziców a chcielibyśmy miec w końcu swoje mieszkanie....wszytsko się ułoży....trzymam kciuki za wszytskie mamy z problemami
Dziewczyny to tak jak u mnie - tylko maz pracuje a teraz mniej zarabia bo kryzys i bywa ciezko, bo wydatkow i oplat duzo, ale generalnie dajemy rade. Szczescie, ze co miesiac dostajemy te 160 euro na malego, bo to akurat na pampersy i rzeczy dla dziecka starcza. Inaczej to musielibysmy niezle kombinowac.
A tak w temacie pampersow. Ile zuzywacie miesiecznie? Nam idzie jakies 270.

Patka - wlasnie wyczytalam co Ci zyczliwi ludzie za glupoty mowia. Ty sie nic nie przejmuj. Fajna z Ciebie dziewczyna i mamusia na pewno dobra. Kto taj jak Ty sie Tosia od takiej malej fasolki przejmuje jak nie Ty? Wiec powidz zyczliwym wyraznie, zeby sie swoim sprawom i zyciu przyjrzeli. Wrrrr!
Ewciaa - ciesze sie, ze sie uklada. Zobaczysz Twoj maz bedzie tatus pierwsza klasa tylko sie musi rozkrecic. A wtedy to szczena Ci opadnie!!!!

Odnośnik do komentarza

mama2
chcialam zapytac jakie mleko dajecie swoim dzieciom? i czy zmiana mleka moze jakos wpłynac na dziecko? moj byl w szpitalu dokarmiany nan i ja tez taki w domu mam , ale słyszałam ze bebilon jest dobry .

ja dokarmiam Enfamil premium, podobno ma sklad najbardziej zblizony do mleka matki... ale slyszalam juz kilka opinii lekarzy, ze wszystkie te mleka sa do siebie podobne i trzeba sie kierowac tym co malec lubi i co dobrze trawi.
Enfamil drogawy jest i jak bede przechodzic calkowicie na mieszanke to zmienie mleko na jakies tansze

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
mama2
chcialam zapytac jakie mleko dajecie swoim dzieciom? i czy zmiana mleka moze jakos wpłynac na dziecko? moj byl w szpitalu dokarmiany nan i ja tez taki w domu mam , ale słyszałam ze bebilon jest dobry .

mama2widze ze mamy taki sam klopot ja wlasnie z tym zamiarem otworzylkam dzis kompa.U mnie powoli tez susza sie robi i tez wczoraj wypil ale 50.A caly dzien nic bo sie denerwowal tylko meczy puste cyce.:uff2:
Jestem strasznie zla i tez mam dola bo juz sie rozkrecilam z tymi cyckami i nawet chcialam do 6 miesiaca karmic cyckiem.
A wlasnie dziewczyny co karmia cyckiem i butla z mlekiem sztucznym jak to jest wogule tak mozna bo ja nie wiem mi tu powiedziano ze mam sie zdecydowac na jedno mleko bo szkodze dziecku jak to jest w koncu bo ja i tak nie sluchalam dobrych rad ciotki Lipinskiej ja tam wole nasze formum:hot over you:
Jesli mozna to jak ja mam karmic jak sadziciew dzien moje w nocy butla czy na zmiane ,zaznacze ze cycki u mnie w oplakanym stanie bo Niki sie tak deneruje ze ni nie leci i szarpie sie przy nich strasznie i placze.:uff2:

ja karmie i moim i mieszanka. lepiej chociaz 100ml mleka mamy dzienie niz wcale. Niech ang lapiduchy nie wymyslaja bzdur

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
mama2
chcialam zapytac jakie mleko dajecie swoim dzieciom? i czy zmiana mleka moze jakos wpłynac na dziecko? moj byl w szpitalu dokarmiany nan i ja tez taki w domu mam , ale słyszałam ze bebilon jest dobry .

mama2widze ze mamy taki sam klopot ja wlasnie z tym zamiarem otworzylkam dzis kompa.U mnie powoli tez susza sie robi i tez wczoraj wypil ale 50.A caly dzien nic bo sie denerwowal tylko meczy puste cyce.:uff2:
Jestem strasznie zla i tez mam dola bo juz sie rozkrecilam z tymi cyckami i nawet chcialam do 6 miesiaca karmic cyckiem.
A wlasnie dziewczyny co karmia cyckiem i butla z mlekiem sztucznym jak to jest wogule tak mozna bo ja nie wiem mi tu powiedziano ze mam sie zdecydowac na jedno mleko bo szkodze dziecku jak to jest w koncu bo ja i tak nie sluchalam dobrych rad ciotki Lipinskiej ja tam wole nasze formum:hot over you:
Jesli mozna to jak ja mam karmic jak sadziciew dzien moje w nocy butla czy na zmiane ,zaznacze ze cycki u mnie w oplakanym stanie bo Niki sie tak deneruje ze ni nie leci i szarpie sie przy nich strasznie i placze.:uff2:

na noc staram sie karmic zmieszanym moim i sztucznym pol na pol.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
katja79
mama2
WITAM WAS
Najpierw opowiem wam cos niesamowitego
Wczoraj o 21.30 polozylam malego na chwile do lozeczka , wlaczylam karuzele i poszalam do corki ja do snu ulozyc...za 15 minut zagladam bo taka cisza a Maks lezy cichutko i patrzy gdzies w dal ..polozylam sie do lozka i czekam az zacznie sie denerwowac ,,czekam i czekam i po 30 minut okazalo sie ze on zasnał . i ja mam cos z glowa bo zamiast sie cieszyc to ja nie moglam usnac , tak mi go brakowało on slicznie spał od 22.00 a ja do 24.00 nie moglam potem zrobila 3 pobutki na cyca ale psął bardzo ładnie
a teraz tragiczna dla mnie wiadomosc , trace mleko w zastraszajcym tempie i ani przystawianie malego non stop ani herbatki ani piwko nic nie pomaga jest coraz gorzej ..jestem załamana

no to Cie Maksio zaskoczył:smile_jump: a co do mleczka to nie martw sie kochana przystawiaj malego napewno sie wszystko rozkreci zobaczysz.
a jak u Was sprawa ze smoczkiem i spacerki wygladaja lepiej troszke bo u mnie caly czas tak samo juz normalnie nie mam ochoty wychodzic z mała na dwór bo i tak zaraz wracamy:what:
Katja - U mnie wyglada tak samo generalnie ze smokiem i spacerami. Juz dostalam od kolezanki nosidelko z tej okazji i od 2 miesiaca bedziemy nosic Malego po miescie w nosildle. W parku ostatnio byl grzeczny. Wiec na dluzszy spacer park i wozek (nosidlo w zapasie) a na miasto i zakupy nosidelko. Moze poprostu, tak jak maksa Maje budzi halas.
Ja wczoraj nisldlo rzez 10 minut testowalam i Maly byl przeszczesliwy, chociaz nie przepada jakos za noszeniem. Ale za przytulaniem to bardzo ostatnio.

Tak poza tym to Wam powiem, ze z nauki zasypiania w lozeczku nic nie wyszlo. Tydzien walczylam dzielnie i nie ustepowalam i Maksio zrobil sie tylko strasznie nerwowy rzez to. Polozna stwierdzila, ze moze to jeszcze nie byl jego czas na nauke. Koniec koncow po tygodniu zrezygnowalam bo nie mm ani sily ani sumienia. A maksio znow pogodny sie zrobil i wydaje sie super szczesliwy, ale bardzo malo spi moj maluch w dzien. Za to w nocy przespal moj skarb 7 godzin!!!!

Mama2 - trzymam kciuki za mleczko. Na pewno sie uda!!!
Jola22, Mama2corun - Wspolczuje przy

Gunia gratuluje przespanych nocek!
a mozna nosic takie malenstwo w nosidelku? mnie tez straszniekusi, zeby Tosie zapakowac do nosidelka i swobodnie wejsc np do sklepu. Z wozkiem trudno a za nic w swiecie nie zostawie malej na zewnatrz

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
lutka
jola22 wybacz ale odgapiłam od ciebie suwak :D

mama2cor jesli sie nie mylę to spirala w PL z montazem, to kwestia kilku stów - i to blizej tysiaca niż setki.

a Szymus sliczniutki jak dziewczynka :D

He he, mój M. był oburzony, jak mi tak Amelcia napisała na NK :hahaha:

:hahaha: no tak... tata wolalby: "wow, ale maly twardziel" albo cos w tym stylu :36_7_7:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A my dzisiaj mamy pierwsze szczepienie i trochę się boję, bo mnie trochę gardło pobolewa i boje się czy Kuby nie zaraziłam :uff2:
Mam nadzieję, że go lekarka porządnie zbada.

trzymam kciuki, zeby Kuba dobrze zniosl te szczepienia. zdecydowaliscie sie na skojarzona?
tez mam watpliwosci, czy to badanie pediatryczne przed szczepieniami sa solidne, czy na odwal

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
A ja widzialam wlasnei foki waszch szkranow i musze powiedziec, ze wszytskei moajwe sloneczka sa przesliczne i niezle juz pulcheryjki.
Moj Maks wazy 4750 gram. Wczoraj polozna go wazyla. Nie przytyl ostatnio jakos duzo. Ale to przez top ze byl nerwowy przez to usypianiespal tez jak zabity po 6, 8 godzin w nocy. Kurcze, tyle trudu i na marne.
teraz moje kochanie lezy od pol godziny w foteliku i patrzy w dal. WYdaje sie tak szczesliwy ....
Jola22, Lutka - wasze dzieci sa do Was tak uderzajaco podobne, ze szok!!!! A Julka to juz wybitnie cala mamusia :-))
A to moje cudo:
[ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]8222[/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH]

ojjj maksiu bedzie lamal serca niewiescie ;)
a swoja droga hihi, zawiesilam sie na dlugo przy pierwszym zdaniu zastanawiajac sie jakie "foki naszych szkranow" ogladalas hihihi

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...