Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
lutka
mama2

ja miałam normalne i wydaje mi sie ze sie ma

z tego co ja slyszalam to nie ma sie okresu ani owulacji pod warunkiem karmienia bardzo regularnego i bez dokarmiania sztucznym.

Lutka nie pisz takich rzeczy, bo zaraz połowa majówek wyląduje w marcówkach 2010 :)

hehe, moja ciocia zaszła w ciąze w 2 miesiące po porodzie ( nie karmiła piersią) i opierdzieliła lekarza, ze jej nie powiedział ze tak szybko mozna zajść :D

Odnośnik do komentarza

lutka
gunia43
Zdjecia z kapieli Maksia:
[ATTACH][ATTACH]7803[/ATTACH][/ATTACH]

al egrzeczniutki, mój niby tez nie placze ale jest bardzo spięty. Plecki bola co? :D

Gunia
ale ten wasz synus opalony!!!
Wlasnie nie bola, bo kapie teraz na stole gdzie jemy. Takze nie musze sie zbytnio schylac. Wczesniej kapalam w wannience na nizszym stoliku i wyprostowac sie nie moglam, kurcze.
A Maksio troche sie boi jeszcze, ale sie mu podoba, bo jak go wyciagam w koncu z wody to przewaznie rozpacza :-) Poza tym przeciagam spcjalnie dla niego ta kapanie ile sie da, zeby sie nacieszyl. Moze musi sie jeszcze przyzwyczaic, bo jak pisalam tutaj polozne zalecaja mycie raz w tygodniu w pierwszym miesiacu, na codzien tylko mycie myjka. Od dzisiaj bedziemy juz kapac codzinnie, bo chce zeby maluch zaczal nabierac nawyku i zeby kojarzyl, ze zbliza sie noc.

A karnacja to po mezu. Chociaz buzia jeszcze troche i oczka tez jeszcze zoltaczkowe. Ponoc moze to trwac do konca 6 tygodnia.

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka

z tego co ja slyszalam to nie ma sie okresu ani owulacji pod warunkiem karmienia bardzo regularnego i bez dokarmiania sztucznym.

Lutka nie pisz takich rzeczy, bo zaraz połowa majówek wyląduje w marcówkach 2010 :)

hehe, moja ciocia zaszła w ciąze w 2 miesiące po porodzie ( nie karmiła piersią) i opierdzieliła lekarza, ze jej nie powiedział ze tak szybko mozna zajść :D
Chyba bym dola normalnie zalapala..... :-)

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
lutka

z tego co ja slyszalam to nie ma sie okresu ani owulacji pod warunkiem karmienia bardzo regularnego i bez dokarmiania sztucznym.

Lutka nie pisz takich rzeczy, bo zaraz połowa majówek wyląduje w marcówkach 2010 :)

hehe, moja ciocia zaszła w ciąze w 2 miesiące po porodzie ( nie karmiła piersią) i opierdzieliła lekarza, ze jej nie powiedział ze tak szybko mozna zajść :D

:sofunny: Do sądu go powinna pozwać :)

Odnośnik do komentarza

GUnia śliczny Twój Maks i karnacja super :)

lutka mam duże oparcie w rodzicach i siostrze, pomagają jak tylko moga ale mąż boi się przewijać małej do odbicia tez nie bieże jej, generalnie to a robie wszytsko pomaga mi w kąpieli, robi śniadanie (czasami) ....chodz spodziewałam sie że inaczej to będzie....mało mnie wspiera psychicznie i przez to mam doła jak nie wiem, "depresja" to było tak w przenośni

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

uuuuuuuuuuu bidulko, a próbowałas na spokojnie z nim pogadac, tak szczerze. Tylko raczej zacznij moze od tego jak on sie czuje, bo pewnie zmiany w zyciu go przerosły. Moze jak się wyżali zrzuci z serducha to co go gniecie, to wtedy znajdzie w sobie chęć na wysluchanie i zrozumienie Ciebie. Moze ojcostwo go przerosło? Ile ma lat? Moj ma 31 a przez pierwsze miesiace cholernie bal się ciąży - oczywiscie nie przyznał się (choc ja to czulam) - wstydził sie tego, poszukał towarzyszki do zwierzeń w pracy :/ cholernie to przezyłam jak się dowiedziałam o tym.

Odnośnik do komentarza

lutka
uuuuuuuuuuu bidulko, a próbowałas na spokojnie z nim pogadac, tak szczerze. Tylko raczej zacznij moze od tego jak on sie czuje, bo pewnie zmiany w zyciu go przerosły. Moze jak się wyżali zrzuci z serducha to co go gniecie, to wtedy znajdzie w sobie chęć na wysluchanie i zrozumienie Ciebie. Moze ojcostwo go przerosło? Ile ma lat?

ma 27 lat, próbowałam rozmawiać ale z nim ciężko się dogadać, ciągle kłótnie:o_noo: ja już nie mam siły mu mówić....więc sama musze to wszytsko przeżywać...:36_2_58:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mam chlopca :D ale z tego co wiem, to tylko z wierzchu, nigdzie nie wolno grzebać - tylko jak to zroic jak kupa sie zapcha? tak się własnie zastanawiałam ostatnio nad higiena dziewczynek. Chłopaka to można nawet w kupie zostawić jak zasnie i mu nie przeszkadza, ale dziewczynki to juz raczej nie.

Odnośnik do komentarza

Nam sie mozesz zwierzać, wiem ze to nie to samo, ale nie krępuj się. To ze niektórzy nasi tatusiowie nie lgnąl do swoich dzieci tak jak inni to nie powod dowstydu. Po prostu na rózne typy sie trafia. Moze jak Zuzia będzie wieksza to chętniej się nia poopiekuje. Ciesz się, ze masz wsparcie w rodzinie, moja mama nie daje mi już zadnego. 3 dzień nie rozmawiamy ze sobą. Mieszkamy razem ale osobno. Osobne prania, gotowania itp

Odnośnik do komentarza

Cześć Majóweczki ::):

ja już przeterminowana jestem 2 dni, nic się nie dzieje, jenyyyyyyy

tak sobie Was czytam i czytam i nabieram doświadczenia, przynajmniej w teorii :Oczko:
a potem zobaczymy w praktyce ile się nauczyłam ::):

a tu wrzucam zdjątko przeterminowanego brzucha, dla odmiany coś innego, bo u Was to tylko śliczne maluszki na zdjęciach :D

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

lutka
Dzikma cos czuję ze jak już pojedziesz na porodówkę, to pomyślą ze to przedwczesny poród :D tak nieduży masz brzusio :D śliczota!!!!!!!!!!!!

haha, dzięki ::):
już mi 2 lekarki w szpitalu mówiły, że mam zgrabny brzuch i szybko urodzę.... taaaa, ciekawe jak szybko po terminie :P

a małżon to też stwierdził, że może faktycznie lekarzom się coś pochrzaniło i w sierpniu mam urodzić :o_noo:

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

w szkole rodzenia była ze mna panna która w 9 miesiącu miała mniejszy brzuch od Ciebie - tez wysoka i zgrabna (choć chyba trochę niższa od Ciebie),jak zaczynałam zajęcia a było to 4 marca, to bylam pewna ze on jest gora w 4 miesiącu, bo nic kompletnie nie bylo widać, a termin miała 2 tyg przezde mna.

Odnośnik do komentarza

witam was...
Lekarka do mnie dzis mowi ze moj mały jest nauczony noszenia na rekach ...domyslam sie ze dał koncert w nocy i podejrzewam ze nikt go nosic nie miał ochoty...poryczałam sie biedny maluszek lezy tam w ciemnosciach i zadna franca go nie przytuli ale mowi ze plus taki ze nauczy sie sam zasypiac i lezec w łozeczku a i przetsał wizsiec na piersi zjada duzo co 3 godziny bo tam tez daja co 3 godz. Czyli ma ciezką szkołe . ale czego one ku...wa oczekuja po miesiecznym dziecku ze jak zje to ma spac??? on tam jest najstarszy głownie leza dzieci 2 dniowe 7 dniowe i takie maluchy faktycznie jedza i spia ale takie jak moj to juz chca zabawy i maja fazy aktywnosci i snu, co ma robic taki dzidzius patrzec w sufit???

dzis wydawał z siebie pierwsze dzwieki i tak pieknie sie usmiechał kiedy do niego przyszłam i zaczelam mowic...poryczałam sie

Odnośnik do komentarza

Gunia gratuluje sukcesów wychowawczych!!

powiem wam ze mam w M ogromne wsparcie...jest przy mnie przytula mnie ,całe dni zostaje z Klaudia, gotuje nam obiady, pakuje codziennie do szpitala ...tak moge smiało powiedziec ze sie sprawdzilismy i jestesmy dla siebie prawdziwymi przyjaciólmi ..takich ktorych poznaje sie w biedzie...

Odnośnik do komentarza

dzikma
Cześć Majóweczki ::):

ja już przeterminowana jestem 2 dni, nic się nie dzieje, jenyyyyyyy

tak sobie Was czytam i czytam i nabieram doświadczenia, przynajmniej w teorii :Oczko:
a potem zobaczymy w praktyce ile się nauczyłam ::):

a tu wrzucam zdjątko przeterminowanego brzucha, dla odmiany coś innego, bo u Was to tylko śliczne maluszki na zdjęciach :D

ojej naprawde masz malutki brzuszek:o_noo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...