Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
amelcia8
Daffodil

:sofunny: No to nas uspokoiłaś :sofunny:

no masz racje daffodil nie tak to chciałam przekazać:36_1_21: ale się śpiesze bo mój kochany urwis póki co spi ale jak długo....?:36_1_11:

Amelia moj to nie spi od 6 rano a noc tez nie zaciekawa problemy z kupa tez sa nawet jak pisze mam go na rekach koszmar.Zaplikowalm mu herbatke plantex i espumisan moze bedzie lepiej,wkladam smoka na sile i pluje nim na kilometr:36_2_43:wczoraj tez mnie tak wykonczyl ze padlam nie wspomne ze wygladam jak zombi a w domu meksyk.M. w pracy a ja nic nie zrobie nawet sniadania.
Ciezko i jak tak dalej pojdzie to zalapie powaznego dola.Bo ja juz nic nie wiem czy on od tych nieszczesliwych kolek kupki ktora robi raz na dwa dni czy cos go boli bo gardziolko strasznie czerwone i biale a pozatym kaszle strasznie.

Jolcia a masz jeszcze pod opieka ta dziewczynke?
faktycznie polski pediatra sie przyda

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
amelcia8
lutka
Dziewczyny wyczułam dziś pod lewym sutkiem szymka miękki przesuwający się guzek :( jest sobota, a ja mysląc ze pt pojechalam do przychodni oczywiscie pocałowałam klamkę. Poczekam do pn, nie słyszałyscie o czymś takim?

lutka to mogą być zmiany hormonalne dzieje się tak bardzo często ale dla pewności skontaktuj się z pediatrą

tez slyszalam o tym, ale myslalam ze to po porodzie się robi a nie po 4 tyg, strukturą przypomina mi tłuszczaka,- no i mam teraz o czym myslec w weekend :/

Lutka a Ty albo twoj M macie tluszczaki? My z moim M mamy kilka, wiec u Tosi sa spore szanse na ich pojawienie sie niestety

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Jola30
[

Gunia ja walcze od 15 i nic nie pomaga placz i raczki i tak do tej poryu nas 19:30 chyba zwaryjuje nie ma obiadu jest nie posprzatane i pranie zmoklo na ogrodzie :36_2_43:
A o zasypianiu w lozeczko nie ma mowy juz nie wiem co mam o tym myslec bo jak tak chcialam jak ty to niestety nie wytrzymywalam dlugo i tak sie skonczylo ze sie zanosil i musialam wziasc na raczki a co przepukliny pepkowej to sie boje zeby nie za dlugo plakal bo i tak mu pepek wychodzi juz od placzu:36_2_43:
Przede witam sie sobotnio. Pogoda do dupy dzisiaj i dzeicko wyjatkowo marudne. Zreszyta ostatnio tak caly czas ma. Moze to ten skok. Akurat przypada niby na okres 5 i 6 tygodnia. Oby!
Maly oprocz krociutkich drzemek nie spi juz od 6.oo rano i drzemie tylko po karmieniu i znow jak w lozeczku to ryk i jak zasnie to najwyzej na 5 minut i znow ryk. Juz nie daje rady. Maz fgo wzial i chyba wreszcie usnie ale na rekach, bo ja juz nie mam sily tego palczu sluchca.
Chcielismy wyjsc do sklepu i na spacer ale gedzie tam. Jak Maly nie zsnie to mozemy zapomniec bo o jezdzie w wozku mowy nie ma, bo to dopiero ryk.
Ja wczoraj sie namordowalam i cwiczylam Malego w zasypianiu caly dzien. Znioslam placz i wycie mojego synka i maslalam ze efekt jakis bedzie a dzis jeszcze gorzej. Juz nie mam sil!!!
Daffodil - ile to u Ciebie trwalo zanim maly sie nauczyl, dzien dwa czy moze dluzej? Moj jest jakies w tej materii wyjatkowow oportny.

U mnie może 4-5 dni, ale z każdym dniem widziałam poprawę. Może dlatego Kuba lepiej to zniósł, bo zaczęłam jak miał 2 tygodnie? Pewnie Maksiu bardziej przyzwyczajony do pewnych rzeczy.
Najgorsze, że jak się teraz poddacie, to wszystko trzeba będzie od początku zaczynać :/

tak was czytam i nie chce zapeszac (tfu tfu) ale Tosia zasypia w lozeczku bez problemu. mam nadzieje, ze tego nie spartolimy i sie nie odzwyczai nagle

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
No a ja wlsnie patrze co w pokoju tak cisza i co widze:
[ATTACH]7776[/ATTACH]
Oczywiscie jak mlodego ruszyc to sie drze ze zabieram od tatusia ....

:)) ale sie obsmialam hihih
zapisalam sobie to zdjecie, zeby mojemu M pokazac

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
lutka
amelcia8

lutka to mogą być zmiany hormonalne dzieje się tak bardzo często ale dla pewności skontaktuj się z pediatrą

tez slyszalam o tym, ale myslalam ze to po porodzie się robi a nie po 4 tyg, strukturą przypomina mi tłuszczaka,- no i mam teraz o czym myslec w weekend :/

Lutka a Ty albo twoj M macie tluszczaki? My z moim M mamy kilka, wiec u Tosi sa spore szanse na ich pojawienie sie niestety

nie mamy, ale wiem jak wygląda bo kuzynka ma.

Odnośnik do komentarza

sms od mamy2:

jestem w szpitalu. Bede tu codziennie od 10 do 19. Maksiu tak pieknie sie dzis do mnie usmiecha :) Katar i kaszel ma. Jutro bedzie ordynator to sie moze czegos dowiem. Ale kazde jego chwilowe nieoddychanie, ktore jest nawet w normie przeraza mnie. Caluje

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Gunia to mężuś nie pomógł w wychowywaniu MAksia :D - ale za to co za slodki widok,

mama2cór cos się nie odzywa, mam nadzieje ze jest to związane z przeprowadzką a nie z tym przedłuzającym się krwawieniem.

My juz po spacerze, po jedzeniu, no a Szymuś nie chce teraz spać :) troszkę sie kimnął na moim ramieniu a teraz skrzeczy w łozeczku, pewnie zaraz zacznie krzyczeć ;)

pozalatwiałyście już becikowe?

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil
gunia43

Przede witam sie sobotnio. Pogoda do dupy dzisiaj i dzeicko wyjatkowo marudne. Zreszyta ostatnio tak caly czas ma. Moze to ten skok. Akurat przypada niby na okres 5 i 6 tygodnia. Oby!
Maly oprocz krociutkich drzemek nie spi juz od 6.oo rano i drzemie tylko po karmieniu i znow jak w lozeczku to ryk i jak zasnie to najwyzej na 5 minut i znow ryk. Juz nie daje rady. Maz fgo wzial i chyba wreszcie usnie ale na rekach, bo ja juz nie mam sily tego palczu sluchca.
Chcielismy wyjsc do sklepu i na spacer ale gedzie tam. Jak Maly nie zsnie to mozemy zapomniec bo o jezdzie w wozku mowy nie ma, bo to dopiero ryk.
Ja wczoraj sie namordowalam i cwiczylam Malego w zasypianiu caly dzien. Znioslam placz i wycie mojego synka i maslalam ze efekt jakis bedzie a dzis jeszcze gorzej. Juz nie mam sil!!!
Daffodil - ile to u Ciebie trwalo zanim maly sie nauczyl, dzien dwa czy moze dluzej? Moj jest jakies w tej materii wyjatkowow oportny.

U mnie może 4-5 dni, ale z każdym dniem widziałam poprawę. Może dlatego Kuba lepiej to zniósł, bo zaczęłam jak miał 2 tygodnie? Pewnie Maksiu bardziej przyzwyczajony do pewnych rzeczy.
Najgorsze, że jak się teraz poddacie, to wszystko trzeba będzie od początku zaczynać :/

tak was czytam i nie chce zapeszac (tfu tfu) ale Tosia zasypia w lozeczku bez problemu. mam nadzieje, ze tego nie spartolimy i sie nie odzwyczai nagle

pat-k tylko się cieszyć :)
Kuba nie umiał zasnąć w dzień. Przez pierwsze dwa tygodnie dziwiłam się jak to możliwe, że takie dziecko przesypia 1-2 godziny dziennie, a jego po prostu trzeba było nauczyć zasypiania. Po takim nieprzespanym dniu od godziny 16 był tak niemożliwy, że ciężko było wytrzymać i miał coraz większe problemy z zaśnięciem.

Odnośnik do komentarza

mama2 cały czas jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki

patka gratuluje miesiąca Tosi

lutka ja jeszcze po becikowe nie byłam mam zamiar iść we wtorek bo wtedy mąż ma więcej czasu

u mnie mała cały dzień wisi na cycku tzw. je co pół godziny zasypia przy cycku jakją odłoże to ona znów ma odruch szukania i się wierci i zaczyna marudzić i znów do cycka i tak w kółko już mam dość:o_noo: naszczęście w nocy śpi wczoraj zasneła ok.23 i spała do 5 rano, mam nadzieję że to normalne bo martwie się czego ona nie je jak wasze dzieci co 2,3h

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

czwarty tydzien
Hej hej ja juz do was raz zaglądałm ale nie dojrzałam odpowiedzi. Czy któras mama urodziła 18 maja? My mieliśmy termin na lipiec ale wczesniak się nam urodził. Pozdrawiamy

oooooooooooo witaj, moja ciocia urodzila się 18 maja ale 1948 :P hihi pamiętam jak "niedawno" pisałaś o zlym samopoczuciu na początku ciązy, a tu proszę dzidzia choć przedwczesnie jets już na swiecie :) a na kiedy mialas termin? gratuluję

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2 cały czas jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki

patka gratuluje miesiąca Tosi

lutka ja jeszcze po becikowe nie byłam mam zamiar iść we wtorek bo wtedy mąż ma więcej czasu

u mnie mała cały dzień wisi na cycku tzw. je co pół godziny zasypia przy cycku jakją odłoże to ona znów ma odruch szukania i się wierci i zaczyna marudzić i znów do cycka i tak w kółko już mam dość:o_noo: naszczęście w nocy śpi wczoraj zasneła ok.23 i spała do 5 rano, mam nadzieję że to normalne bo martwie się czego ona nie je jak wasze dzieci co 2,3h

Ewcia nie pozwalaj na coś takiego. Położne nam mówiły w szpitalu, żeby nie trzymać dłużej niż 20 minut przy jednej piersi. Jeśli Zuzia nie najada się z jednej, to przystaw ją do drugiej i koniec. Jeśli dalej głodna, to dokarm, ale nie pozwalaj wisieć na cycku bez przerwy, bo za chwilę do ubikacji nie wyjdziesz, jak ją tak przyzwyczaisz.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
mama2 cały czas jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki

patka gratuluje miesiąca Tosi

lutka ja jeszcze po becikowe nie byłam mam zamiar iść we wtorek bo wtedy mąż ma więcej czasu

u mnie mała cały dzień wisi na cycku tzw. je co pół godziny zasypia przy cycku jakją odłoże to ona znów ma odruch szukania i się wierci i zaczyna marudzić i znów do cycka i tak w kółko już mam dość:o_noo: naszczęście w nocy śpi wczoraj zasneła ok.23 i spała do 5 rano, mam nadzieję że to normalne bo martwie się czego ona nie je jak wasze dzieci co 2,3h

Ewcia nie pozwalaj na coś takiego. Położne nam mówiły w szpitalu, żeby nie trzymać dłużej niż 20 minut przy jednej piersi. Jeśli Zuzia nie najada się z jednej, to przystaw ją do drugiej i koniec. Jeśli dalej głodna, to dokarm, ale nie pozwalaj wisieć na cycku bez przerwy, bo za chwilę do ubikacji nie wyjdziesz, jak ją tak przyzwyczaisz.

Chociaż szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby to była sprawa głodu, skoro w nocy śpi tak ładnie. Ona po prostu w ten sposób się uspokaja, tak jej dobrze, więc wiadomo, że sama z tego nie zrezygnuje :)

Odnośnik do komentarza

No wałaśnie Daffodil nie wiem co robić dopiero 2 dzień tak ma wcześniej tak nie było, boje się że jest głodna, a jak jej próbuje dać smoczek to płacz a soczek mi wypluwa (nie chce zapeszać ale w końcu usneła)
a jak u ciebie wygląda sprawa z karmieniem i zasypianiem ?? coś pisałaś że KUba sam zasypia ?? cyli jak go karmisz to nie zasypia przy cycku ??

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
No wałaśnie Daffodil nie wiem co robić dopiero 2 dzień tak ma wcześniej tak nie było, boje się że jest głodna, a jak jej próbuje dać smoczek to płacz a soczek mi wypluwa (nie chce zapeszać ale w końcu usneła)
a jak u ciebie wygląda sprawa z karmieniem i zasypianiem ?? coś pisałaś że KUba sam zasypia ?? cyli jak go karmisz to nie zasypia przy cycku ??

U nas karmienie trwa 10, max. 15 minut. Ale Kuba się nie opierdziela, tylko rzuca na cyca jakby rok nie jadł :) Zdarza mu się przysnąć, jak już się naje, ale zawsze przy odbijaniu się wybudzi. Albo przy zmianie pieluchy.

Odnośnik do komentarza

lutka
czwarty tydzien
Hej hej ja juz do was raz zaglądałm ale nie dojrzałam odpowiedzi. Czy któras mama urodziła 18 maja? My mieliśmy termin na lipiec ale wczesniak się nam urodził. Pozdrawiamy

oooooooooooo witaj, moja ciocia urodzila się 18 maja ale 1948 :P hihi pamiętam jak "niedawno" pisałaś o zlym samopoczuciu na początku ciązy, a tu proszę dzidzia choć przedwczesnie jets już na swiecie :) a na kiedy mialas termin? gratuluję
na 10 lipca a tu niespodzianka

DZIEŃ DOBRY WSZYSKIE LIPCOWE CIOTKIhttp://s6.suwaczek.com/200905181555.pnghttp://s3.suwaczek.com/200503133335.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...