Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
mama2
mama2corun
witam sie i ja w niedzielny sloneczny poranek :taniec:
przestawialyscie zegarki??o godz do przodu tak?czyli jest 11.30?
ja to z tym przestawianiem zegarkow to tak cufalem bo ktos cos nabaknie i mi sie wspomina :D hihi
no ja mam nadzieje ze dzis tez mi sie uda cos kupic ladnego dla Olenki :D
a niemowilam wam Oliwia ostatnio taka bardzo zirytowana domnie mowi "ja chce zobaczyc Aleksandre,kiedy ona sie urodzi?ile mam czekac i czekac?" ale zesmy sie usmiali z M hihi Oliwce wytlumaczylam ze Ola musi jeszcze urosnac zeby sie niedenerwowala hihi kochana tak czeka niecierpliwie a w domu jak sie bawi albo oglada TV zawsze siada kolo wozka zeby choc raczka go dotykac :D

Słodka jest:))) moja tez pyta kiedy juz ten dzidizus bedzie:)))a wczoraj jak sie kąpałam to patrzy na moje piersi i mowi oooo jakie pełne sa mleczka ,ale poleci dopiero jak dzidzius sie urodzi i pyta czy moze juz sprawdzic czy leci:))))

Rany, ale kochane są takie córcie, niby jeszcze dzieciaczki, a już takie małe kobietki.
Wydaje mi się, że jednak z synkiem ciężej taki kontakt nawiązać. No ale może się mylę.

wiesz Daffodil dwie kobiety to zawsze dwie kobiety :))) ostatnio pytała sie mnie czy moze pooglądac moje kosmetyki i spodobał jej sie puder połyskujący i pyta czy jej pozycze jak dorosnie :)) ma tez swoje kosmetyki i tez czasem ja od niej pozyczam np.błyszczyki :taniec:

Odnośnik do komentarza

isabela
Daffodil
A ja się dzisiaj witam niedzielnie, z obniżonym brzuchem :)
Już wczoraj mi się wydawało, że trochę inaczej wygląda, ale dzisiaj różnicę widać z daleka. Przy okazji się zmniejszył. Kuba się tłucze jak zawsze, więc zakładam, że to zmniejszenie wynika po prostu z tego, że się lepiej wpasował. A u Was też tak to wyglądało?

Daffodil, u mnie tez to tak wygladalo. Budze sie rano i zastanawiam sie gdzie moj brzuch z pod piersi sie podzial?! Bedziesz sie lepiej wysypiala, chyba, ze takze bedzie Cie meczylo siusianie nocne w odstepach srednio co godzine :)

I tak mam wrażenie, że większość nocy spędzam w ubikacji, więc może jakiejś wielkiej różnicy nie odczuję :)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Mama Klaudia to bije wszystkich na glowe,hihi a wlasnie apropo piersi to caly czas jak patrze w twoj Awek to tam masz reke na piersiach a wyglada jakby tak Ci sutki staly jak antenki
Daffodill no to ladnie u mnie tez tak sie wydaje jakby sie zmniejszyl odkad sie obnizyl.a kiedy masz wizyte??

W czwartek, więc już niedługo.
A z tymi antenkami to też sobie właśnie tak ostatnio pomyślałam :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2

Słodka jest:))) moja tez pyta kiedy juz ten dzidizus bedzie:)))a wczoraj jak sie kąpałam to patrzy na moje piersi i mowi oooo jakie pełne sa mleczka ,ale poleci dopiero jak dzidzius sie urodzi i pyta czy moze juz sprawdzic czy leci:))))

Rany, ale kochane są takie córcie, niby jeszcze dzieciaczki, a już takie małe kobietki.
Wydaje mi się, że jednak z synkiem ciężej taki kontakt nawiązać. No ale może się mylę.

wiesz Daffodil dwie kobiety to zawsze dwie kobiety :))) ostatnio pytała sie mnie czy moze pooglądac moje kosmetyki i spodobał jej sie puder połyskujący i pyta czy jej pozycze jak dorosnie :)) ma tez swoje kosmetyki i tez czasem ja od niej pozyczam np.błyszczyki :taniec:

Super, jak takie dwie przyjacióły :)

Odnośnik do komentarza

mama a ja wiem ze to reka ale tak w miniaturce sie kojazy :D ale zdjecie cudne :D
Daffodil no to w czw.lekarz Ci fachowym okiem oceni jak Kubus sie wkaponowal :D a tak jak wierzyc w te prognozy to juz miesiac Ci zostal :D
no tak kobietki moja Oliw perfumy i lakiery do paznokci,a moja siostra kiedys jej kupila zestaw do malowania dla lalek a Oliw sie wymalowala wygladala jak klaun bo kazde oko inaczej namalowane ale tak bardzo niewyjechala z powiek tylko ze bardzo pstrokato :D teraz juz wcinamy wiec znikam.dzis polska kielbaska na goraco :D mmm :36_2_4:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Daffodil

A mnie dzisiaj na zakupach dopadło i miałam ochotę się zwinąć w kulkę na podłodze, bo tak bolało.
Nie wiem czy mowimy o tym samym kluciu. U mnie to nie jest bol, raczej takie nieprzyjemne przeszywanie jakby prade, ze mialabym ochote sie podrapac albo juz sama nie weim co.
A Ciebie to tak bardzo boli?

U mnie to takie uczucie jakby mi ktoś w szyjkę wbił igłę giganta :) Trwa 5-10 sekund i przechodzi, więc jakoś za bardzo się tym nie przejmuję. W czwartek wizyta, więc lekarz się szyjce przyjrzy dokładnie :) A tak szczerze mówiąc, to nawet bym chyba nie dramatyzowała gdyby się okazało, że się skraca. Teoretycznie za 3 tygodnie mogę rodzić i tylko do tego czasu chcę wytrzymać. Później zabieramy się z M. za ostre wywoływanie porodu :hahaha:
Witam w niedziele. Ja przed wyjsciem na obiad do tesciowe.
Znow bede zdychac, bo ona bardzo dobrze gotzje, ale dosc stulsto. Taka slaska pawdziwa kuchnia. Najadam sie tam zawsze, bo wsyzstko smaaczne i ciezko nie sporobowac. A robi zawsze ze dwa miesa plus kluseczki i kaputka najczesciej a potem ciasto i kawa. No i jak to wwzysstko zjem to potem zdycham doalaownie przez dwie godziny. Tymbardziej, ze Maly mi coraz wiecej miejsca w brzuchu zabiera i mnie gniecie po wszystkim od zoladka po jelita! Ufff!

Daffodil - ja tez moja szyjka juz bym sie nie przejmowala.Jedyne na co zwracam teraz uwage to to, zeby sie Malenki ruszal. A jak sie rusza to mam serio juz wwzytsko w nosie od lekkich i silnych boli po inne niedogodnosci.

Odnośnik do komentarza

amelcia8
jola22
pat-k

eeee.. moim zdaniem kazda z nas tutaj potrafi i pocieszyc i jak trzeba to przywolac do porzadku... dlatego miedzy innymi nasze forum jest takie wspaniale

Pat-k masz rację w 100%
MAJOWE SŁONECZKA SĄ NAJLEPSZE:taniec::taniec:

inne fora są też super:taniec:
Pewnie, ze jak sie zaglada to czlowiek sie przyzwaczaja. Ja tam lubie nasze, bo czytam je bardzo dlugo i dziele troski i radosci z dziewczynymi z Majowych sloneczekk i wszystkie lubie. Poza tym tylko tutaj siedze w temacie. Jakby bylo inaczej to bym tutaj sie pisala i nie czytala tego co pisza. A tak codziennie wstaje i odpalam kompa i ciesze sie na nasze wirtualne spotkania.
To tyle. Caluje Was wszystkie!!!!

Odnośnik do komentarza

Guniu ja tez juz olewam te wszystkie bole pomarudzic pomarudze ale szczerze czekam juz na rozwiazanie z niecierpliwoscia :)
a ja sie najdlam polskiej kielbaski i chleba polskiego teraz doprawilam goraca czekolada i pekam :D i musze sie polozyc na malenka drzemke :D
Guniu zazdroszcze uczty u tesciowej:36_2_4:
ja nawet jak pojade do swojej to mnie taka nieczeka bo M twierdzi ze ja lepiej gotuje niz jego mama...milo takie cos uslyszec :D
:kicia:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
amelcia8
mama2corun gdzie się podziewasz ty moja bidulko:))) mam nadzieje że u ciebie i dzidziusia wszystko oki;)

jestem jestem kochana ale dzis na forum jakas bojowa atmosfera i jakies mieszane odczucia mam...czytam ale z Oliw lezymy czytamy ksiazki i wogole staram sie duzo czasu jej poswiecic.a tak wogole kochane ja was prosze niekluccie sie ja np czasem sama po sobie wiem ze zimny prysznic by mi sie przydal nieraz bo panikuje z byle powodu...
Jolu 30 niechodzilo zeby Cie urazic bo kochana duzo przeszlas w ostatnim czasie ale musisz zmienic nastawienie dla siebie dla Nikusia zeby mial usmiechnieta mamusie a nie zamartwiajaca sie bo on wszystkie twoje zmartwienia odczuwa,potem moze juz po porodzie przejac troszke tych zmartwien nikt niechce zle dla nikogo.
Amelciu a Ty kochana pewnie masz na mysli ze kazdy na sile tlumaczy Ci ze rozmiar brzuszka masz ok.bo tak jest mnie polozna nastraszyla ze jaki ja mam maly brzuch.a ja mowie ze z pierwszym dzieckiem tez mialam maly i zdrowe dziecko.jedyne czym moglabys sie swojej lekarki doczepic ze zadkie te wizyty Ci robi i moze ja uswiada ze skoro Ci mowi ze mozesz wczesniej urodzic to czesciej powinna Cie zobaczyc.Ja tez mam maly brzuszek ale nasze dzieci sa zdrowe dobrze sie rozwijaja a to najwazniejsze :)
kazde z tych forum na pretingu jest super ja wsumie pisze na 3 stale bo na zwiazkach z obcokrajowcami i na kwietniowkach i kazde forum jest fejne i jest po to zeby pisac wlasnie o tym co nam lezy na sercu a czym niechcemy obarczac bliskich.
Mama2corun - a Ty jak zwykle dobre serduszko. Calusy!!!!!
Mysle, ze nie jest tak zle, jak sie wydaje. Ot, pare kobiet na jednam forum, a kazda inny charakter. Ja tam wierze w dobre intencje. A ze hormony faluja raz w gore raz w dol, to i nastoje czasami rozne.

Odnośnik do komentarza

witam w niedzielę:) co do 9-miesiąca to zaczyna on sie z końcem 36-tygodnia a więc niektórym z nas pozostało jeszcze kilka dni:)))
mama2 twoja córka jak moja:)!!!! zresztą pisałam o tym wcześniej !!!! tylko jakoś żadna nie miała ochoty tego skomentować:))))moja już od dawna pyta się kiedy co i jak a najlepsze jest to że kontroluje wielkość brzucha i mówi mi co chwilę że już mam taaakiii duży!!!:36_2_4:a wczoraj mnie się spytała -mamo a ty się zmieścisz jeszcze pod prysznicem:36_1_21::36_1_21:

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

katja79
hej brzuszki ja melduje sie po wczorajszej nieobecnosci melduje ze zyje i razem z Maja czujemy sie dobrze ale bede dopiero w poniedzialek po poludniu bo mam siostre u siebie. Wiec milego dzionka i do poniedzialku. Ale bede miala zaleglosci....:o_no: buziale

katja ja iem jak ot jest jak zaglądałam rzadziej to tez miałam po 5-6 stron do czytania :36_2_4::36_2_4:więc teraz zaglądam częściej

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

mama2
jola22
cdn......

Jola Ty i Isabela to chyba przodujecie w ilosci i jakosci tych pięknych ciuszków. SA SLICZNE , PIEKNE !!!! Kupowałas niowiutkie czy uzywane???

Mama2 ja duzo ciuszków kupiłam w Charity Shop - tam ludzie oddają rzeczy których nie potrzebuj, oni to sprzedają i zysk przeznaczają np na dzieci chore na raka - wiec nie dość ze Julka będzie wystrojona to jeszcze dzieciaczki na tym skorzystają.
Ciuszki w takich sklepach bardzo często są nowiutkie z metka i do tego bardzo dobrych firm jak Next, M&S, H&M.
Trochę tez dostałam i dużo kupiłam tez nowiutkich w zwykłym sklepie.
Musze się przyznać ze muszę się pilnować żeby już nic jej nie kupować bo naprawdę nie mam na te ciuszki już miejsca. Dziś tylko jadę kupić 2 dodatkowe kocyki (jednego z pacjentów mama powiedziała mi gdzie można kupić śliczne i niedrogo), parę pieluch tetrowych i koniec zakupów.
Ja jeszcze w pracy ale dołączę do was około 18.
Buziaki wielkie moje Majoweczki

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

Amelciu po tylku dostaniesz :D jak bedziesz tak zadko zagladac!!
a twoja corcia to tez aparatka hihi czy sie zmiescisz pod prysznicem dobre,a ty sie martwisz ze masz maly brzusio jak twoj domowy osobisty ekspert twierdzi inaczej a pamietaj dzieci nieumia klamac.
Amelciu a sukienke do komuni juz macie czy ida u was dzieci w tych szatach??jak masz sukienusie to koniecznie corce sesje prosze zrobic :taniec:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Amelciu po tylku dostaniesz :D jak bedziesz tak zadko zagladac!!
a twoja corcia to tez aparatka hihi czy sie zmiescisz pod prysznicem dobre,a ty sie martwisz ze masz maly brzusio jak twoj domowy osobisty ekspert twierdzi inaczej a pamietaj dzieci nieumia klamac.
Amelciu a sukienke do komuni juz macie czy ida u was dzieci w tych szatach??jak masz sukienusie to koniecznie corce sesje prosze zrobic :taniec:

kochana u nas dzieci id ą w szatkach ale sesja i tak będzie:))) i na pewno wstawię fotki bo to bardzo ważne wydarzenie dla całej naszej rodzinki:)) dzisiaj w kościele zespół grał a ja mi się chciało ryczeć całą mszę !!:16_3_46:wogule widzę że stałam się jakaś taka rozdrażniona

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

amelcia8
mama2corun
Amelciu po tylku dostaniesz :D jak bedziesz tak zadko zagladac!!
a twoja corcia to tez aparatka hihi czy sie zmiescisz pod prysznicem dobre,a ty sie martwisz ze masz maly brzusio jak twoj domowy osobisty ekspert twierdzi inaczej a pamietaj dzieci nieumia klamac.
Amelciu a sukienke do komuni juz macie czy ida u was dzieci w tych szatach??jak masz sukienusie to koniecznie corce sesje prosze zrobic :taniec:

kochana u nas dzieci id ą w szatkach ale sesja i tak będzie:))) i na pewno wstawię fotki bo to bardzo ważne wydarzenie dla całej naszej rodzinki:)) dzisiaj w kościele zespół grał a ja mi się chciało ryczeć całą mszę !!:16_3_46:wogule widzę że stałam się jakaś taka rozdrażniona

no to masz dwa wazne wydarzenia w maju :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...