Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k
witajcie sloneczne mamusie poniedzialkowo!

wczoraj pakowalismy sie prawie caly dzien i nadal dalej niz blizej konca pakowania. ponad 5 lat tutaj, masa rzeczy... a ze soba mozemy na razie zabrac tylko 3 walizki. masakra. Ubranka Tosi, nasze ubrania, komputer to beda priorytety. nie wiem czy cos jeszcze zmiescimy. W Polsce trzeba bedzie zaczac od zera. tzn wszystko kupic od sztuccow po posciel, reczniki i na nowo wieksze zakupy wyprawkowe dla dziecka. Skusze sie pewnie na komode jednak. nie wiem kiedy zdazymy to zrobc... mam nadzieje, ze Tosia pobedzie jeszcze w brzuszku przynajmniej 3 tygodnie.
ale... wiecie, ze ciesze sie, ze wracam do Polski :) i Otwock jest taki cudnie zielony.
I najem sie paczkow!!! bo przesladuja mnie od tego tlustego czwartku, takiego mi smaka narobilyscie! :))

pat-k bardzo się cieszę, że jesteś tak optymistycznie nastawiona. Brawa się należą :36_7_8: A dla pączków rzeczywiście warto do Polski przyjechać :36_1_1:
Przeprowadzki współczuję, bo podczas studiów zmieniałam miejsce zamieszkania parę razy, wprawdzie tylko w obrębie Krakowa, ale wiem co to znaczy.
Ale Wasze nastawienie najważniejsze, trzymam kciuki, żebyście zdążyli ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza

lutka
Od rana próbuję wrzucić filmik i chyba sie udalo. Oto szaleństwa Szymusia - neistety aparat gubił ostrość, około 44 sek widac najlepiej :D Pewnei Was to znudzi, ale ja się cieszę :D

YouTube - MOV00463

oooooooooo matkooooooooooooooooo:36_2_39: ale szalał:))))) mam taki sam filmik nagrany komórka :))))i tak własnie to tez u mnie wyglada szczegolnie w gornym prawym rogu hihi piekne LUTKA:36_7_8::36_7_8::36_7_8:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Witam mamusie :36_7_8:
U nas pogoda do dupy, padało przez całą noc i jakoś na zmianę się nie zanosi.
M. pojechał dzisiaj do Warszawy na cały dzień i wróci dopiero późno wieczorem, a ja chciałam się do parku wybrać i dupa zbita :nerw: Dobrze, że przynajmniej ciepło jest.

Gratulcje z kazji 40-tki!!!!!
Co do pogody to sie nie martw. Ogladalam dzisiaj pogode na Dzien dobry TVN i od jutra wiosna. A na poludniu od dzisiaj nawet - jesli im wierzyc. Moze sie jeszcze rozpogodzi.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Patka dobrze ze przynajmniej powrot do PL Cie cieszy przynajmniej wszystkie trudy zniesiesz z mysla o zielonym Otwocku czekajacym na mecie.Bedzie dobrze kochana my wszystkie wspieramy Cie a Tosia poczeka jeszcze te 3 tyg.zobaczysz :)
Amelciu tez mam takie bole niby jakby okresowe ale nie na zasadzie skurczow tylko trwaja z 10 minut i spokuj za jakas godz znowu i najgorzej jest w nocy moze dlatego ze sie rozluzniamy nas dopada.dretwienia niemam ale tak jakby nacisk dziecka na krocze nieraz mam wrazenie ze dziecko mi wypadnie:36_2_39:
ja tak sobie mysle ze niemialabym nic przeciwko 13 kwietnia hihi:D

no i na koncu witam was w poniedzialek sloneczny u nas :D
ja zmykam na kurs holenderskiego hm powinnam tam byc juz od 10 minut ale jakos ociagam sie...a nieszkodzi jak to mowi M :D zaspalam dzis budzik niezadzwonil a nastawialam go...:36_19_1: i wszedzie spozniona z Oliw na ostatnia chwile do szkoly zdazylam.ale zdazylam to sie liczy...no ok ja zmykam buziaki milego dnia :D

Dziewczyny ja też mam takie czasem takie uczucie, że jak stanę w rozkroku, to dziecku zgubię :hahaha: Jak tylko Kuba zaczyna się wiercić, to nacisk na szyjkę ogromny.

Odnośnik do komentarza

lutka
Dzieńdobry baboszki. Weekend minął jak z bicza strzelił, i dzis mam typowo jesienną pogodę. Nad ranem lało jak z cebra, a teraz chmury smętnie wiszą nad moim miastem.

Szymek przewrocił sie na drugi bok bo teraz prawą strone okopuje piąstkami. Wczoraj mało się ruszał - i tak słabo więc niezłego stracha mi napędził, w nocy jak się obudziłam też nie chciał się ruszać. Ale teraz już normalnie, pewnie pogoda tak na niego wpłynęła. Ale dobrze, że dziś idę do lekarza, bo cały weekend brzuch mis ię stawiał, mam nadzieję ze szyjka się nei skraca.

Dziewczyny czy Isabela odzywała się przez weekend?

Odzywała, odzywała :)

I trzymamy kciuki za dzisiejszą wizytę.

Odnośnik do komentarza

lutka
Od rana próbuję wrzucić filmik i chyba sie udalo. Oto szaleństwa Szymusia - neistety aparat gubił ostrość, około 44 sek widac najlepiej :D Pewnei Was to znudzi, ale ja się cieszę :D

YouTube - MOV00463
No. Maly niezle daje czadu! Tez sie zastanawialm czy mojego tanca brzucha nie nagrac ;-) Tak na pamiatke. Ale co sie zabieram to Maksio zlosliwie przestaje...

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ewciaa
witam późną niedzielną pora
ciężko was nadrobić....ale jakoś poszło....u mnie dużo emocji i wrażęń
wczoraj pojechaliśmy na noc do siostry męża bo rano w niedziele mąż z szwagrem pojechał na giełde samochodową i kupił auto, normalnie oczy mi wyszły z orbity, ale jakoś przeżyłam, jutro idziemy po pieniądze do banku i wieczorem po auto :)
a między czasie jesze wizyta u gina już niemoge się doczekać
....od wczoraj czuje moją zuzie mocniej przesuwa się ale to tak dziwnie boli i czuje ją nisko "między nogami" napiera na mój pęcherz tak ze czuje jakbym "popuszaczała mocz" dziwne uczucie nie umiem wytłumaczyć, ciekawe co to znaczy chyba że mi się wydaje...

Ewciaa - taki nacisk na pecherz tez mam od jakiegos czasu. Nieprzyjemne uczucie ale sie przyzwyczailam jakos.
Gratuluje nowej bryki!!!!

Ewcia pochwal się koniecznie i jakieś zdjęcia wklej :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
przypominam i witam w 9 miesiacu niektore Panie
. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

2. Sposób ściągnięty z innego forum

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":

1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień

4. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz
Czyli jestem juz na 100% w 9 miesiacu. I to wedlug wszystkich sklali!!! O rany!

Gunia gratulacje :)

Odnośnik do komentarza

witam ponownie mam chwile czasu między obiadkiem a wizytą u gina
Daffodil gratuluje 40 dziestki:36_7_8:
auto to opel vectra c cos w tym stylu ja się na autach nie znam wiec nie wiem dokłądnie, a zdiecia jak będą to wkleje napewno, teraz po tym zakupie to nici z mieszkania jesteśmy goli i wesoli:36_7_8::36_7_8::36_2_39:

lutka jaki słodki filmik, Szymuś silny chłopak jak tak szaleje, będzie pamiatka:36_7_8:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
A ja dziś mam zamiar wyprać pościel dla Filipka, rożek
chcę powyparzać jeszcze smoczki butelkę itp bo jak przyszły to tylko oglądnełam o odłożyłam to na wolną chwilę. Ciuszki mam już poprane więc to już takie ostatnie przygotowania, no poza moja torbę, którą muszę tez spakować.

Gradło mnie dzis rozbolało strasznie, a nigdzie w sumie mnie nie przewiało.

Oj biedulko to teraz czekają Cię herbatki z miodem i cytryną. Zacznij od razu, żeby coś poważniejszego się nie przyplątało.
Ja też jeszcze nic nie wyparzyłam. I jeszcze czekam z praniem rożka i śpiworka do wózka, bo chcę wyprać to w rękach. M. ma mi pomóc, bo nad wanną się schylać nie mogę za bardzo, a ostatnio praktycznie każde popołudnie mamy zajęte i nie możemy się za to zabrać :36_19_1:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...