Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, minął już miesiąc od zabiegu ale nadal ciężko .
mija już 30 dni a @ nadal nie dostałam po zabiegu jak to było u was?
muszę do was częściej zaglądać .

ja przy obu ciążach miałam problem z karmieniem mimo że moja mama 3 a siostra 2 wykarmiły piersią a ja jakaś ułomna nie mogłam tego dać moim dzieciom , ale mleka modyfikowane nie są takie złe , mam zdrowe dzieciaki ,

http://www.szipszop.pl/tickers/20800.gif
http://www.szipszop.pl/tickers/22923.gif
Aniołek 18 II 2013 [*]

Odnośnik do komentarza

dzieki kochana, taki smieszek z niego sie zrobil ostatnio, wszystko Go bawi i musialam ten widok upamietnic na zdjeciu :D

eli, daj sobie czas mysel, ze @ przyjdzie spokojnie. Ja po laparoskopi chyba dostalam @ jakos po 2 miesiacach.

Odnośnik do komentarza

Nietoperku to mnóstwa przyjemności :36_1_21: Coś aranżujesz, czy będzie spontan?

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Dziękuje kochana,dziekuje :) Muszę się pochwalić,ze mój P.kupił na dziś Wińsko,do winka przekąski i chce stworzyć nastrój :D co prawda do dni płodnych jeszcze ze 2 dni,ale potrenujemy w przedbiegach. Zobaczymy czy uda się romantycznie kochana,sama wiesz ze jak się bardzo chce to romantyzm traci na wartości ;) Jajnik wola o plemniczka i to najważniejsze hihihihi ;)
Tak bardzo chciałabym żeby się udało i tym razem szczęśliwie!!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Koliberek
Dziewuszki trzymam kciuki za Was :cheess:

A ja chyba będę musiała przełożyć wizytę na po świętach. Wszystko mnie boli jakbym jutro miała dostać @...trzymajcie kciuki, żebym nie dostała... :( :( :(

Koliberek!!!Cos mi tu smierdzie wykretem!!! Kopa w tyłek dostaniesz- zakrec sobie zaworek!!! A tak serio życzę żeby nie do pt,żeby chociaż na spokojnie przeprowadzili wizytę kontrolna. Po niej na pewno będzie juz Tobie lżej. Tego bynajmniej Ci życzę!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Koliberek
Dziewuszki trzymam kciuki za Was :cheess:

A ja chyba będę musiała przełożyć wizytę na po świętach. Wszystko mnie boli jakbym jutro miała dostać @...trzymajcie kciuki, żebym nie dostała... :( :( :(

Trzymam i mam nadzieję, że uda Ci się jeszcze w tym miesiącu zrobić z tym porządek.

Nietoperek84
Dziękuje kochana,dziekuje :) Muszę się pochwalić,ze mój P.kupił na dziś Wińsko,do winka przekąski i chce stworzyć nastrój :D co prawda do dni płodnych jeszcze ze 2 dni,ale potrenujemy w przedbiegach. Zobaczymy czy uda się romantycznie kochana,sama wiesz ze jak się bardzo chce to romantyzm traci na wartości ;) Jajnik wola o plemniczka i to najważniejsze hihihihi ;)
Tak bardzo chciałabym żeby się udało i tym razem szczęśliwie!!!!

Winko dobrze robi, szumi w główce i zawsze to inne doznania :wink: staraj się wtedy skupić na tym, że taki ten Twój mąż fajny i na przyjemności, a reszta jakoś pójdzie. Nie mówię, żebyś zapomniała o staraniach i dzidzi bo doskonale wiem z autopsji, że to nierealne :36_1_21:
A i dobrze że w przedbiegach, może nawet i po - nigdy nie wiadomo :Kiss of love:

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Czemu wstyd się przyznać? Ja się przyznam, że mnie bez % czasem fantazja ponosi :D :hahaha: normalnie prawdziwa joga :sofunny: za to % to najlepszy sposób,m żeby mieć mnie z głowy :sofunny:

Ja przez dwa tygodnie będę siedzieć jak na szpilkach, zupełnie jakbym miała sama testować :cheess:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
No bo jak się lubi jogę to i wspomagaczy nie trzeba hihihi ;) Ale ze wspomagaczem bywa czasem....ciekawie :D
Koliberku a co z tymi 2 tyg.?? Będą wtedy jakieś Twoje wyniki,jakas opinia??

No nie wiesz co? Ty będziesz testować, a ja przeżywać i się stresować Twoim wynikiem :hahaha:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

veoh
A pamietacie ta pionerska operacje w stanach, wykonana na dziecku w brzuchu mamy? wykryto u niej w 21tyg ciazy. Ta dziewcznynka co miala rosnacy guz w gardle to wlasnie byl potworniak. Dzieki temu, ze usuneli ten guz Ona przezyla, bo on sie rozrastal.

Ulcia karmieniem sie nie przejmuj, Ja karmie Alka od poczatku meczkiem z puszki i ani razu nie chorowal, ma sie swietnie rosnie jak na drozdzach :D
moja mama całą 3 karmiła mlekiem modyfkowanym i to 30 lat temu i zadne z nas nie choruje
wiec samy rad e:wink:

Nietoperek84
Hehe a ja po % wstyd się przyznać,ale fantazja mi się pobudza i jestem bardziej otwarta na nowości ;) P.to wie i chce wykorzystać hehehehe
Dziękuje Wam za cieple slowa ,to wiele dla mnie znaczy :*

kochana ja mam tak samo :smile_move: wiec nie jestes jedyna :smile_move:

a co do wielkiego dnia to testowałam dzsiaj i nic....ale ja zazwczaj mam 30 dniowe cykle więc 27 wypada 30 dni....a i tak w przyszłą środe beta wiec bedzie wiadomo

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Jak 27 będzie spodziewany dzień miesiączki, to jeszcze nic nie wiadomo - do tego jeszcze cały tydzień, więc jeszcze może być super!

no ale ja juz bym chciała zeby było jasne....to czekanie dobija.....:hmm: niby jakies objawy sa ...ale równie dobrze mogą byc po luteinie....albo na okres....kurcze ale czemu miałoby sie nie udać!!!!!no!!!!

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Koliberek
Jak 27 będzie spodziewany dzień miesiączki, to jeszcze nic nie wiadomo - do tego jeszcze cały tydzień, więc jeszcze może być super!

no ale ja juz bym chciała zeby było jasne....to czekanie dobija.....:hmm: niby jakies objawy sa ...ale równie dobrze mogą byc po luteinie....albo na okres....kurcze ale czemu miałoby sie nie udać!!!!!no!!!!

Ula kopa w tyłek Ci zasadze!!! Masz myśleć pozytywnie i TYLKO pozytywnie!!! Masz się nastrajasc mentalnie i psychicznie na ciążę a co za tym idzie tycie,zgagi,zaparcia i inne przyjemnie dolegliwości :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...