Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

rorita
FENS jak tam Twój chorowitek :)? To wyluzuj trochę mała ,bo bobo przemęczysz :)

:36_3_15: HIHI ... no już jestem znów... weszłam tu poczytałam odpisałam i pojechałam kupić kieckę na imprezkę wigilijną do pracy ;))) mój pacjent jest pod moją doooskonałą opieką oczywiście...ahahahaha :36_2_54: no nie powiem grzeczny nawet nie marudzi... ale leży tylko siku łazi znaczy kuśtyka o kulach ;) kolanko nie boli ... co 2 dni łącznie z sobotami jeździmy do lekarza... i to zajmuje ze 3 h no i te duuuże sniadanka teraz ;) objadki kawki ciasteczka i zmywanie zajmują mi caaaały dzień hihihihi... ale fajnie jest nie marudzę już... a mnie racja no coś boli ostatnio mocno kręgosłup, śpie różnie ale nie mogę sie wyspać nawet jak pójde spać o 22.00 to o 9.00 jestem nieprzytomna... hmmm muszę badania zrobić może coś mi brakuje ;/ ALEEEE ;)) cały dzień o Was myślę Rorcia ;)))))

Odnośnik do komentarza

rorita

IWA23
Coś co Hanię najbardziej uspokaja-jedzenie :))

Ależ ona śliczna jest :11_9_16: chce mi się już takiego maluszka :)

Jaka śliczna taka nie dobra,np.dziś mój próbował wstawić szybę do drzwi i ta mu przeszkadzała chciała wejść do pokoju więc ją wpuścił jak ją wpuścił tak złapała listwę z gwoździem i sobie do wpiła w dłoń na szczęście nie mocno i aby się uspokoiła wystarczyło dać cyca.I u niej tak jest wyganiasz drzwiami to wchodzi oknem.

Odnośnik do komentarza

ewka
Fens ja tez nadal bardzo slaba... w skzole dopadl mnie wieeeelki bol glowy i jak wracalam z malym do domu to ledwo doszlam :/ prawie zemdlalam ... mam nadz. ze to te przesilenie a nie anemia np.

no właśnie hmmm... jak stoję w sklepie w kolejce takiej 2-3 osoby to mi się słabo robi aż... ooooo dziś nastąpił przełom... jak stałam przed gabinetem u chirurga z moim Pawłem to Pan mi ustąpił miejsca... mówię nieee ja postoję a on no nie w tym stanie niech Pani sobie siedzi hihi....;))

Odnośnik do komentarza

Igla777
FENSTARSS

MONIA gratulacje...może wyczerpiecie ten limit na chłopców i dostanie mi się moja Laura ;))))

Najpierw gratulacje dla MONI!
Duzo tych chlopcow mamy!!!!,
oj... FENS i Magda79 bedziecie musialy pilnowac swoich panienek, nasze chlopaki to zabijac sie o nie beda!!!

hihi Kochana chyba tylko Ty tak mocno wierzysz jak ja że będzie dziewuszka ;))))

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
ojejjjjjj zapomniałam z tego wszystkiego ...
TADAAAAAAMMMMM!!!!!!!!!!!!!!
OGŁASZAM DZIŚ POŁOWĘĘĘ !!!! 20 TC NASTĄPIŁ :yuppi:

:36_7_8: GRATULUJĘ mamuśka ,no to teraz już z górki :D

Ależ Ty żonka nr jeden jesteś ,nie ma co :) Teraz ty małżyka na rękach nosisz, potem on będzie Ciebie :)

IWA haha znam to aż za dobrze :) na pocieszecie dodam ,że mój póki co dalej tak ma ,że ja go drzwiami ,a on oknem :D i tyle co temu dziecku krew się lała to mi chyba przez całe życie tyle nie leciało :Kiepsko: łącznie z jeżdżeniem na rtg po nocach itd :alajjj:

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry!!!!!!!!

Melduje sie po wczorajszej wizycie. Badanie bylo krotkie, dopiero nastepne bedzie to polowkowe na 06.12.11 (Mikołajki)
Wziełam M coby sobie popatrzyl na dzieciatko. normalnie tak sie chlop zestresowal i wzruszyl ze szok!!!!! dopiero chyba teraz do niego dociera co naprawde zrobil, ha ha...
Z dzidzia wszytsko w porzadku poza jednym, malym szczegolem.... jest bardzo wstydliwe i za chol.... nie chcialo sie pokazac co i jak... nozki ładne i dlugie, raczki tez sliczne, kregoslup wyrazny jakby byl fluorescencyjny:36_2_15:
No i niestety musimy poczekac do mikołajek (jak bedzie wspolpracowac) żeby poznac plec, ale ginka powiedziala ze nie moze na 100% powiedziec ale faceci sa ekshibicjonistami i zawsze pokazuja sprzet w calej okazalosci wiec jesli nie widac ze cos dynda to moze byc dziewczynka ale narazie jest to gdybanie.... tak wiec narazie moje przeczucia (ze bedzie dziołszka) tylko sie potwierdzaja....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

aaaaaaq
młoda19 ty masz 19 lat?? czy to tylko nick?????

Super ze z dzidzia wszytsko dobrze . To najwazniejsze

Ja jutro ide na usg wiec jutro bedziemy juz wiedziec co tam pod serduszkiem nosze:)

nie, mam 28 lat, po prostu kiedys (9 lat temu) nie mialam neta w domku i konto na O2 załozyl mi brat (starszy) wiec stad taki nick:smile_jump:. a na wiekszosci forum mam ten nick bo przez to ze jest zero zamiast O nie musze szukac 30 razy wolnych nickow....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry :smile::smile::smile:

ml0da19
Dzien dobry!!!!!!!!

Melduje sie po wczorajszej wizycie. Badanie bylo krotkie, dopiero nastepne bedzie to polowkowe na 06.12.11 (Mikołajki)
Wziełam M coby sobie popatrzyl na dzieciatko. normalnie tak sie chlop zestresowal i wzruszyl ze szok!!!!! dopiero chyba teraz do niego dociera co naprawde zrobil, ha ha...
Z dzidzia wszytsko w porzadku poza jednym, malym szczegolem.... jest bardzo wstydliwe i za chol.... nie chcialo sie pokazac co i jak... nozki ładne i dlugie, raczki tez sliczne, kregoslup wyrazny jakby byl fluorescencyjny:36_2_15:
No i niestety musimy poczekac do mikołajek (jak bedzie wspolpracowac) żeby poznac plec, ale ginka powiedziala ze nie moze na 100% powiedziec ale faceci sa ekshibicjonistami i zawsze pokazuja sprzet w calej okazalosci wiec jesli nie widac ze cos dynda to moze byc dziewczynka ale narazie jest to gdybanie.... tak wiec narazie moje przeczucia (ze bedzie dziołszka) tylko sie potwierdzaja....

ml0da19 jak miło się to czyta:) Wizyta może i krótka ale wrażenia Twojego M bezcenne napewno :D
Szkoda, że nie chciało się rozkraczyć hehe, ale może zrobi Wam prezent na Mikołaja!:)
A właśnie, w którym jesteś teraz tygodniu?? I w którym będziesz 6.12? Pytam, bo ja jutro mam wizytę, wg ostatniego usg dziś zaczynam 19 tc i zastanawiam się czy jutro będzie połókowe czy będę miała kolejną wizytę nie za miesiąc, a za tydzień-dwa....?????

rorita
a ja mam już na piątek bilety na premiere zarezerwowane na 10 rano idziemy z kuzynka :smile_jump:
Normalnie jakąś michę będę musiała wziąć ,bo wody bankowo mi odejdą jak mojego Edzia zobaczę :hahaha:

Oooo Ror cóż to za nieromantyczna godzina oglądania takiego mrocznego filmu :D:D
Tylko nie zemdlej tam czasem na widok Edzia, bo mężowi powiem :D:D

rorita
Ja maluszka czuję baardzo wyraźnie :love: nawet w nocy się przebudza razem ze mną ,a jak już coś zjem to szaleństwo hehe.

Ror zazdroszczę i gratuluję serdecznie :smile_jump:

FENSTARSS
ewka
Fens ja tez nadal bardzo slaba... w skzole dopadl mnie wieeeelki bol glowy i jak wracalam z malym do domu to ledwo doszlam :/ prawie zemdlalam ... mam nadz. ze to te przesilenie a nie anemia np.

no właśnie hmmm... jak stoję w sklepie w kolejce takiej 2-3 osoby to mi się słabo robi aż... ooooo dziś nastąpił przełom... jak stałam przed gabinetem u chirurga z moim Pawłem to Pan mi ustąpił miejsca... mówię nieee ja postoję a on no nie w tym stanie niech Pani sobie siedzi hihi....;))

Ewka i Fen czytałam wczoraj 19c bo mi się zaczął i tam był duży akapit że w okolicach tych tygodni częste są zasłabnięcia i omdlenia! Najczęściej jest to skutek przeciążenia układu krwionośnego... A wyniki dobre? Anemii nie ma?

FENSTARSS
ojejjjjjj zapomniałam z tego wszystkiego ...
TADAAAAAAMMMMM!!!!!!!!!!!!!!
OGŁASZAM DZIŚ POŁOWĘĘĘ !!!! 20 TC NASTĄPIŁ :yuppi:

Fen gratulacje :))))))))))))))))) Jak ten czas leci...

IWA23
Elena gratuluję kopniaczków :)))

Iwa dziękuję :))) Pozdrowienia dla Córeczki, poważnie uspokaja ją jedzenie?
Ale bawi się nim czy je?? :)

---

Ja dziś zaczęłam 19 tydzień ciąży (chyba, jutro może znowu na usg wyjść jakiś inny hehe).
Udało mi się dziś pospać po wyjściu męża do firmy i jeszcze jestem nieprzytomna więc nic więcej nie napiszę póki co wybaczcie :yyy:

http://s4.suwaczek.com/201204121762.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2010-06-12/nasz-slub-odbyl-sie.png
http://s2.pierwszezabki.pl/049/0492279c0.png?937

Odnośnik do komentarza

ja wg OM (10.07) mam 18 tc i 3 dni i to sie chyba najbardziej liczy, bo wg usg to mierzy wielkosc maluszka ktore co chwila sie zmienia a juz w ogole po (chyba????????) 12-14 tc jest mozliwosc pomylki o nawet 2 tyg co do terminu porodu, bo przeciez kazda z nas i jej ciaza (a takze rozwoj maluszka w srodku) jest inny wiec raczej bierze sie pod uwage ten termin wg OM jako najbardziej jednoznaczny. czyli jak ide 06.12. to bedzie 21 tc i 2 dni ale liczony jest jako 22tc ogolnie...
a na TP wg Usg nie patrz bo dzieci rodza sie (zazwyczaj) jak sa na to gotowe i moja gin (a takze moja kuzynka po ciazy blizniaczej) mowi ze dla niej najwazniejszy jest termin wg OM.

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

ml0da19
ja wg OM (10.07) mam 18 tc i 3 dni i to sie chyba najbardziej liczy, bo wg usg to mierzy wielkosc maluszka ktore co chwila sie zmienia a juz w ogole po (chyba????????) 12-14 tc jest mozliwosc pomylki o nawet 2 tyg co do terminu porodu, bo przeciez kazda z nas i jej ciaza (a takze rozwoj maluszka w srodku) jest inny wiec raczej bierze sie pod uwage ten termin wg OM jako najbardziej jednoznaczny. czyli jak ide 06.12. to bedzie 21 tc i 2 dni ale liczony jest jako 22tc ogolnie...
a na TP wg Usg nie patrz bo dzieci rodza sie (zazwyczaj) jak sa na to gotowe i moja gin (a takze moja kuzynka po ciazy blizniaczej) mowi ze dla niej najwazniejszy jest termin wg OM.

Tutaj już dziewczyny pisały oraz dowiadywałam się od znajomych że w przypadku połówkowego bierze się akurat termin nie z om, a z usg :) Aj, zobaczymy, nie ma co gdybać:)

http://s4.suwaczek.com/201204121762.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2010-06-12/nasz-slub-odbyl-sie.png
http://s2.pierwszezabki.pl/049/0492279c0.png?937

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim :-)
ml0da gratuluję udanej wizyty, super że z maleństwem wszystko ok, to najważniejsze :-) Wiem co czujesz (co do płci), mi jak lekarz na wizycie powiedział, że może być za wcześnie na podglądnięcie płci, to byłam lekko zrezygnowana... W trakcie usg po prostu patrzyłam na malucha i słuchałam lekarza co mówi, czy wszystko ok. A jak gin. sam prawie krzyknął że chłopak i na monitorze mi pokazał to dopiero byłam zaskoczona ha,ha Ale fajnie, mogłabym jutro mieć następne usg ha,ha

Odnośnik do komentarza

Mi gin powiedział, że najważniejsze dla ustalenia terminu są wyniki usg te pierwsze, bo później to normalne, że dzieci się różnie rozwijają a i czasami pomiar może być niedokładny. U mnie wcześniej przy kolejnych usg termin różnił się o 1 dzień (raz), teraz o 3 do przodu, czyli się właściwie nie różnił.
Ja właśnie piję kawkę, mam pozwolenie na maksa ha,ha Na ostatniej wizycie miałam dwukrotnie mierzone ciśnienie, miałam 100/60 (nie piłam rano kawki). Jestem niskociśnieniowcem nie od dziś :-)

Odnośnik do komentarza

ml0da19
ja wg OM (10.07) mam 18 tc i 3 dni i to sie chyba najbardziej liczy, bo wg usg to mierzy wielkosc maluszka ktore co chwila sie zmienia a juz w ogole po (chyba????????) 12-14 tc jest mozliwosc pomylki o nawet 2 tyg co do terminu porodu, bo przeciez kazda z nas i jej ciaza (a takze rozwoj maluszka w srodku) jest inny wiec raczej bierze sie pod uwage ten termin wg OM jako najbardziej jednoznaczny. czyli jak ide 06.12. to bedzie 21 tc i 2 dni ale liczony jest jako 22tc ogolnie...
a na TP wg Usg nie patrz bo dzieci rodza sie (zazwyczaj) jak sa na to gotowe i moja gin (a takze moja kuzynka po ciazy blizniaczej) mowi ze dla niej najwazniejszy jest termin wg OM.

Większości szpitalach i lekarze nie liczą jako 22tc tylko 21 albo piszą z dokładnością 21tc i 2 dni, oni liczą pełne tyg nie zaczęte.

Elena uspokaja i zjada a jak się naje i coś zostanie to się bawi np moja córka nie lubi wózkiem jeździć od zawsze i jak muszę iść do miasta załatwić sprawy to kupuję jej rogala maślanego i ona go je i mam spokój na 3/4 drogi potem zazwyczaj zasypia,ostatnio zasnęła z bułką w buzi tzn przyłożyła ją i ją cyckała jak smoczek i zasnęła.

rorita Hania ma rok już dwa razy krew leciała z wargi,oba policzki sine i na głowie lekkie rozcięcie a to wszystko zrobiła w ciągu ostatnich 2 m-cy jak zaczęła chodzić.

I witam wszystkie :))

Odnośnik do komentarza

Witam po kilkudniowej nieobecnosci. W weekend ciezko zajrzec, a od poniedzialku Was nadrabiam. I co doczytam to juz musze konczyc. hehe

Gratuluje Moni i Wonie chlopcow :))))
Ml0da super, ze na wizycie wsio ok. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc :) Moj gin plec wypatrzyl na 3d, bo na normallnym mloda uciekala, a tak zatrzymal obraz, obrocil jak chcial i juz :)
Ale i tak czekam na potwierdzenie na usg polowkowym :)
Co do terminu to tak jak piszesz. Moj syn od samego poczatku byl mniejszy od terminu OM o 2 tyg. Jak go urodzilam to nie zwracali na to uwagi. Stwierdzili, ze skoro to 39 tc to maly ma hipotrofie i pewnie palilam i pilam w ciazy. Obłęd! A on caly czas byl mlodszy, bo mialam mega dlugi cykl po odstaweniu tabsow!

Fens ale dobra z Ciebie zonka :) A z drugiej strony to fajnie, ze macie tyle czasu dla siebie. Tym bardziej, ze to ostatnie chwile we dwoje :)

Ror gratuluje kopniaczkow!

Moja mała kopie juz od 4 tygodni, ale bardzo nieregularnie. Czasem nawet 2 dni jej nie czuje. Wlasnie ostatnio tak bylo i juz sie bez sensu nakrecalam. A wczoraj nadrobila z nawiazka, bo caly wieczor tanczyla :) Dzisiaj rano tez, wiec dzien spokojniejszy.

Uciekam na zakupy mikołajkowe. Obiecalam babciom malego, ze kupie cos od nich, a one oddadza mi kase :)

Do pozniej!

Kurcze, ciekawe co u Myszki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...