Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

rorita
smarujecie się już? ja tak ,koło łóżka mam balsam i codziennie przed spaniem kremuję cycki i brzuch :) i pępol coraz bardziej idzie mi już do przodu :Kiepsko:

Rorita smaruje sie od 3 miesiaca na zmiane mustella , balsamem meskim do ciala i oliwka dla dzieci. ale jestem lniw ai nie robie tego regularnie ;/
pepek tez mi juz idzie do przodu ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

rorita
Kasandra mi cyc chyba z 3 rozmiary urósł ,już tu jakoś pisałam :leeee: ja 24h w stanikach chodzę tzn w dzień w normalnym ,a na noc w miękkim takim do karmienia. Też śpsz w staniku? powinnaś. ja w pierwszej też tak spałam i nie wiem ,ale rozstępa ani jednego nie mam ,na cyckach i brzuchu ale wtedy mustella się smarowałam ,bo tata w prezencie mi dawał ,bo pierwszy wnusio itd i witaminy mi też dawał ,a przy drugim już dupa i teraz szkoda mi kasy dawać na mustele i smaruję się ziajką,ale codziennie dlatego mam pod ręką przy łóżku ,żeby nie zapomnieć. wchłonie się krem to stanior zakładam i do spania :)

Mi cycki o 2 rozmiary urosly doi 3 miesiaca i jak narzie stoja, nie spie w staniku i nigdy nie spala. staram sie je regularne smarowac i zazywac masazu piersi :):)
moj sie mega cieszy ze mi urosly ale juz "mowil do nich" zeby nie rosly hihihihi wiecej

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

ml0da19
Dzien dobry!!!!!!!!!

Justa - śliczny ciążowy brzusio...:-))). Gratuluje.

Iwa - widze, ze mialas czas i sily (pewnie ostatkiem:-)) wrzucic fotosy. Slicza corunie masz, mam nadzieje ze goscie dopisali i obeszlo sie bez wiekszych zgrzytow:-)).

Fens - moj mezyk ostatnio mial zachcianke na smalczyk, wiec dobra zonka stanela przy garach i zadosc uczynila jego zachciance... chyba zaraz wezme skibke swiezego chlebusia (tesciu przed chwila polecial do sklepu po wikt) i..... och, Ty kusicielko...;-))

Rorita - widze, ze tez masz sie dobrze po takim wyczerpujacym weekendzie. Pewnie caly czas cierpisz na "niedoczas":-))). Ja spie w staniku sportowym, bo jakos bardzo mnie swedza sutki i bola piersi jak sa na wolnosci:-)))

Kasandra - my tez w rocznice wyjechalismy na romantyczna kolacje, wrocilismy baaaaardzo pozno, a na drugi dzien o swicie pojechalismy na tygodniowe wakacje. mieli male pretensje, ale do .... to nasze swieto prywatne...:-)))) i niech tak zostanie

Elcia - ty mieszkasz w kamienicy, ze tak sie mordujesz z opalem i paleniem w piecach??

Hej. nie jest tak, ze nie umiem dospac... wszyscy domownicy musza isc dzisiaj do pracy, a ja wstalam raniutko, ugotowalam warzywka na salatke warzywna i zaraz bede kroic... musze jeszcze upiec ciasto, a na 10 jade do mojej mamy. dzisiaj pierwsza tura gosci, wiec jade zawiezc jej ciasto i salatke i pomoc w podtrzymaniu konwersacji...:-))), jako glowna atrakcja (Kobieta w ciazy, wow)...

podrawiam...

Tak mieskzam w kamienicy i nie narzekam :) moj maz ma firme budowlano wykonczeniowa i opal mamy za darmo
;d
co prawdea zeby miec ciepla wode tez nmusze nagrzac w piecu ale naprawde mi to nie przeszkadza, tak sie wychowalam:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

Wogole dzien dobry mamusie :)
narobilam sie wczoraj strasznie, ale za to czuje sie niezle dzisiaj
Tylko ze wlaczylo mi sie slamazarstwo ;/
Poparzylam sobie wczoraj prawa dlon jak palilam w piecu a dzisiaj jak nioslam platki na mnleku rozlalam i gorace mleko polecialo mi na lewa dlon wrrr;/
W nocy za to obudzil mnie skurcz prawej nogi myslalam ze umre z bolu.dobrze ze 7 wizyta wszytsko powiem lekarzowi
A wogole wkurzylam sie z rana dzownie do przychodni zarejewstrowac sie na grudzien do ginekjologa a ona do mnie z elimit zostal wyczerpany na fuyndusz zdrowia i ze tylko prywatnie. zdenerwowalam sie i rozlaczylam ale moja psiapsiolka mowi dzwon jeszcze raz i powiedz ze jestes w ciazy i tak tez zrobilam
Po poludniu mam zadzwonic dowiedziec sie czy lekarz wscisnol nie na nfz:):)
Mam nadzieje ze nie zapomne bo dzisiaj pracuje i jestem sama caly dzien, czekam tylko czy mojemu mezowi uda sie wpasc na kawe do mnie .
Mam tez pytanko dziewczyny takie troszke intymne jak u Was z checia na seks od poczatku ciazy??
Bo ja moge zyc bez niego m, na dodatek mialam zakaz przez nisko ulozona macice i mimo ze czasami mam chec to tylko na 5 minutowe bujanie bez zadnych fajerwerkow i zniechecilam az mojego m do amorow ;/ jest mi z tego powodu glupio bo jak sam przyznal przez tyo ze ja sie boje o dzidziusa i ze stane mi sie krzywda sam zaczol sie bac;/;/;/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

elcia co do seksu... hmmm mogloby go nie byc :D Mam ochote na raz w tygodniu.. zreszta moj jest przemeczony i nie musze mu odmawiac, bo jak Oskar zasnie to my od razu tez idziemy spac.

Napewno sie to zmieni jak oboje odpoczniemy, czyli dopiero w grudniu ;) ale nie narzekam... mojego wczoraj wzielo na czulosci od niepamietam nawet jakiego czasu... z Oskarem rozmawial o dzidzi w brzuchu itp... mnie calowal, przytulal :) az sie milo mi zrobilo... chyba dopiero do neigo wszystko dociera

http://suwaczki.maluchy.pl/li-22519.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydagtwhn27.png

:smile_move::pig::smile_move:
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81764df5aed2504bb.png

Odnośnik do komentarza

_Elena_
TEST CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA:

Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
Mi na tym teście jak robiłam będąc w ciąży z córą wyszło 50% chłopak 50% dziewczynka,nawet dzwoniłam do wróżki w tv aby powiedział co ur i on że ewidentnie będzie to chłopak a moje przeczucie córa i jest.

elciasloneczko
Wogole dzien dobry mamusie :)
narobilam sie wczoraj strasznie, ale za to czuje sie niezle dzisiaj
Tylko ze wlaczylo mi sie slamazarstwo ;/
Poparzylam sobie wczoraj prawa dlon jak palilam w piecu a dzisiaj jak nioslam platki na mnleku rozlalam i gorace mleko polecialo mi na lewa dlon wrrr;/
W nocy za to obudzil mnie skurcz prawej nogi myslalam ze umre z bolu.dobrze ze 7 wizyta wszytsko powiem lekarzowi
A wogole wkurzylam sie z rana dzownie do przychodni zarejewstrowac sie na grudzien do ginekjologa a ona do mnie z elimit zostal wyczerpany na fuyndusz zdrowia i ze tylko prywatnie. zdenerwowalam sie i rozlaczylam ale moja psiapsiolka mowi dzwon jeszcze raz i powiedz ze jestes w ciazy i tak tez zrobilam
Po poludniu mam zadzwonic dowiedziec sie czy lekarz wscisnol nie na nfz:):)
Mam nadzieje ze nie zapomne bo dzisiaj pracuje i jestem sama caly dzien, czekam tylko czy mojemu mezowi uda sie wpasc na kawe do mnie .
Mam tez pytanko dziewczyny takie troszke intymne jak u Was z checia na seks od poczatku ciazy??
Bo ja moge zyc bez niego m, na dodatek mialam zakaz przez nisko ulozona macice i mimo ze czasami mam chec to tylko na 5 minutowe bujanie bez zadnych fajerwerkow i zniechecilam az mojego m do amorow ;/ jest mi z tego powodu glupio bo jak sam przyznal przez tyo ze ja sie boje o dzidziusa i ze stane mi sie krzywda sam zaczol sie bac;/;/;/

Jak byłam w ciąży z chłopakami nie miałam problemu z sexem a z córą jakoś całą ciąże miałam problem

Odnośnik do komentarza

ml0da19

Hej. nie jest tak, ze nie umiem dospac... wszyscy domownicy musza isc dzisiaj do pracy, a ja wstalam raniutko, ugotowalam warzywka na salatke warzywna i zaraz bede kroic... musze jeszcze upiec ciasto, a na 10 jade do mojej mamy. dzisiaj pierwsza tura gosci, wiec jade zawiezc jej ciasto i salatke i pomoc w podtrzymaniu konwersacji...:-))), jako glowna atrakcja (Kobieta w ciazy, wow)...

podrawiam...

młoda ,a co to za impreza się szykuję? urodzinki masz? i doczytałam ,że musisz robić kilka sałatek ,bo każdy je inaczej :lup: porypało chyba ja bym olała i robiła jedną pod siebie i tyle ,weź się narobisz tylko. i super masz pomocnika :D

agatu1
hej dziewczynki :)

dobrze, ze jutro wolne :D jakos dzis wytrzymam, chociaz kolejka juz taka, ze hoho... a gdzie do 18ej??? ufff... ale powtarzam sobie "tylko spokojnie, bez nerwow..." niech tylko nikt w moja strone nie kicha i nie kaszle...

znalazlam swietny sposob na bol gardla :) nie ma po co brac tabletek, albo pic mleka itd. kupilam ziolka pana kozlowskiego. nawet dobre, a najwazniejsze, ze skuteczne. pani mowila, zeby pic 3xdziennie, wypilam w sobote raz, wczoraj raz i juz nie boli :D

agatu dobrze Cię widzieć :) mi A już 2tyg temu opony zmienił ,ale w radiu trąbili że jeszcze opon zmieniać nie trzeba ,bo zima póki co nie idzie :whistle:

ewka
Dzien dobry mamki :) ja piersi to bede miala po kolana bo ani nigdy nei spalam w staniku, ani po domu teraz nie chodze w staniku :/ chyba sobie sportowy sprawie, zeby go tak nie czuc, bo piersi mam mega wrazliwe :/

Co do rozstepow... hmmm to jest genetyczne. Kiedys pisalam ze moja kuzynka miala hoplna na tym punkcie- najdrozsze kremy itp a rozstepy i tak wylazly !! wiadomo ze skora jest bardziej sprezysta po balsamach wiec napewno troche daja... Ja rozstepy mam na calym prawie ciele, o brzuchu nie wspomne, ale mnie to nie przeszkadza !! nie wstydze sie swojego ciala, chociaz do szczuplych nie naleze... a jak facetowi nie pasuje, to do widzenia ;)

Najwazniejsze dzieci, jakos mnei rozstepy nie martwia...

ewcia jenyyyy no to musisz mieć małe cycolki skoro bez staniora i w ciągu dnia chodzisz :) u mnie nie byłoby opcji :) a rozstępy aż tak do końca genetyczne chyba nie są .moja mamka ma na brzuchu ja nie miałam po Alanie ani jednego pomimo ,że 19kg prawie przytyłam i na pewno to zasługa kremów dlatego teraz też już regularnie smaruję i zobaczymy czy i tym razem obejdzie się bez :)

agatu1

o mnie sie nie martwcie. wszystko jest ok, zaczynaja mi sie babelki w brzuchu, codziennie podsluchuje iskre i jestem spokojna :D dzis troche pobolewa mnie brzuch, ale to pewnie dlatego, ze rosnie :)
ja sie nie odzywam, bo w pracy mam naprawde armagedona, a nawet nie chce myslec, co bedzie, jak juz spadnie snieg...!!!

agatu suuper Gratuluję bąbelków :love:

Elena współczuję tego omdlenia, ja miałam tak w domu raz - ciemno przed oczami, mdlenie, kołatanie serca, poty, zachwianie równowagi... po tate chciałam dzwonić żeby on po karetkę ,bo nigdy czegoś takiego nie miałam ,a dziecko samo w domu by było jakby coś mi się stało :/ ale po chwili minęło, strach natomiast pozostał. Ciesz się ,że brzusio jeszcze mały, zobaczysz jak potem wystrzeli :) mi nie było widać do 6 m-ca a potem to jak z procy :) i niby jak wysoko masz brzusio to na chłopaka :) zdrówka dla Ciebie :* co do temp to ja nie mierzyłam sobie w ogóle ,nawet przez ten tydzień co chorowałam także z tym nie pomogę...

ewka

Ror zazdroszcze ruchow. Ja tez zaczynam czuc, ale to sporadycznie, ze 2 razu na dzien i nie wiem czy mi sie to bardziej nie wydaje :D poczekam...

Ewcia to na pewno TO :) ja tak miałam własnie sporadycznie ,a teraz już na całego się bobo rozchasało :)

_Elena_

rorita
smarujecie się już? ja tak ,koło łóżka mam balsam i codziennie przed spaniem kremuję cycki i brzuch :) i pępol coraz bardziej idzie mi już do przodu :Kiepsko:

Ja całe życie codziennie smaruję się po kąpieli balsamem także robię to nadal, 2x kupiłam balsamy typowo dla ciężarnych, ale nie były to udane zakupy, więc na razie używam typowo nawilżających... rozstępów na razie brak.... ;]

Ale super ,zazdroszczę takiego samozaparcia :)

elcia specjalnie dla Ciebie w sobote na wykładach pytałam naszej doktorki o te skurcze łydek to powiedziała ,że żelazo w witaminach jest za małe i poleciła mi Aspargin 3x po 1 tabletce dziennie ... a jeśli i to nie pomoże to wtedy cyclo3fort... także jak będziesz u gina to zapytaj o to jak chcesz, ja jak dostane skurczy to na pewno będę ten Aspargin kupowała.
Co do "igraszek" ... u mnie to samo co u Ciebie :Kiepsko: zero libido :lup: masakra ,bo w pierwszej ciaży aż mąż się dziwił że ja mam tyle chęci, non stop mi się chciało ,a teraz odwrotnie :whistle: ja pierwszą też miałam zagrożoną i gin mówiła ,że na boku nie ma problemu ,zresztą my na boku do samego końca ,nawet 3h przed pójściem wód płodowych :D oczywście bez finiszu ,prędzej w gumce ,bo męskie nasienie przyspiesza/wywołuje poród... położne w SR mówiły ,że jeżeli będziemy już po terminie to jeśli mycie podłóg i chodzenie po schodach nic nie wywoła to wtedy męska sperma na pewno pomoże :) mój A też się bał jak wiedział ,że z dzidzią trzeba ostrożnie ,ale od tyłu ,na boku to nic nikomu nie grozi :)

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

Kasandra00001
co do sexu... to mi narazie gin zabroniła, a ja mam ochotę... ale czy miałabym taką samą, jakbym mogła?? pewnie też tylko w weekendy, bo ja lubię z rana, jak możemy sobie dłużej poleżeć :)

Patrz ,a ja to najlepiej wieczorkiem wtedy jakiś taki fajny nastrój mi się wydaję ... mojemu A to bez różnicy gdzie ,kiedy i o której :D

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
Wynik:
Na 41% będzie to chłopczyk.
Na 59% będzie to dziewczynka.
heh a na zadjeciu jest chlopak :D moze cxos sie jeszcze zmieni :d

Hej dziewczyny zrobiłam sobie tak dla zabawy:
Na 39% będzie to chłopczyk.
Na 61% będzie to dziewczynka.

na 100% u mnie chłopak he he he

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny.
Urodziny można powiedzieć że udane choć ja i tak większość w kuchni siedziałam tylko słyszałam "a tego jeszcze nie jadłam a ty i co dobre" itd żarcia mi dosć sporo zostało że dziś i jutro nie muszę gotować ,najszybciej poszły placki drobiowe i schab w cebuli oraz kanapki z czosnkiem.Jedno ciasto mi nie wyszło bita śmietana oklapła i to w lodówce ale dawałam to ciasto w kiliszkach szerokich od wina i kazdemu smakowało zwłaszcza spód co był z sucharków.
Ewka nie wiem jaki masz przepis na ciasto z kaszy manny ale ja robiłam pierwszy raz na kaszy i jest pycha .
Młoda dostała samą kasę więc jak coś fajnego zobatrzę to jej kupię ale jest problem bo tych zabawek dla dziewczyn jest kupę i nie wiem co.
Zdjęć mam mało bo mój mąż to h.. nie fotograf czakał na odpowiednie ujęcie zamiast cykać jak popadnie a potem po wybierać przecież z małym dzieckiem nie da się tak aby stanęło i zęby wytrzeszczyło do aparatu.
W kościele ksiądz łaskę zrobił że poprosił do ołtarza aby pobogosławić,chciał mszę zakończyć ale ja wysunęłam się do przodu z młodą a on "a to Hania obecna na mszy" i bogosławieństwo i życzenia zrobił na opitol jeszcze chrzestni nie podeszli do ołtarza tylko w ławce się sprzeczali jeden że trzeba drugi że nie.

Hania mi brzydko kaszle nie wiem czy przeziębienie czy alergia :(

Odnośnik do komentarza

Witam i ja poniedziałkowo :) Tak jak myślałam nocka kiepska u nas :Kiepsko: ja poszłam spać jakoś po 24 dopero ,bo coś wcześniej mi się ostatnio nie chce i o 3 już obudzona nie o dziwo przez synia tylko przez ból brzucha :( i już mokra cała byłam z nerwów ,bo dobrze pamiętam "taki ból"... ale po chwili na kibelek mi się zachciało ,także to po tym różnym jedzonku u koleżanki. i tak z 3 razy musiałam lecieć, jakiś skręt kiszek miałam. po 5 kimnęłam na dobre ,a o 7.20 już synio robił pobudkę a ja oczy na zapałki :Kiepsko:

Na jutro już się umówiliśmy do taty mojego jedziemy ,moja 11 letnia sis u nich będzie także Alano będzie miał towarzystwo cioci :D

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

rorita
ml0da19

Hej. nie jest tak, ze nie umiem dospac... wszyscy domownicy musza isc dzisiaj do pracy, a ja wstalam raniutko, ugotowalam warzywka na salatke warzywna i zaraz bede kroic... musze jeszcze upiec ciasto, a na 10 jade do mojej mamy. dzisiaj pierwsza tura gosci, wiec jade zawiezc jej ciasto i salatke i pomoc w podtrzymaniu konwersacji...:-))), jako glowna atrakcja (Kobieta w ciazy, wow)...

podrawiam...

młoda ,a co to za impreza się szykuję? urodzinki masz? i doczytałam ,że musisz robić kilka sałatek ,bo każdy je inaczej :lup: porypało chyba ja bym olała i robiła jedną pod siebie i tyle ,weź się narobisz tylko. i super masz pomocnika :D

agatu1
hej dziewczynki :)

dobrze, ze jutro wolne :D jakos dzis wytrzymam, chociaz kolejka juz taka, ze hoho... a gdzie do 18ej??? ufff... ale powtarzam sobie "tylko spokojnie, bez nerwow..." niech tylko nikt w moja strone nie kicha i nie kaszle...

znalazlam swietny sposob na bol gardla :) nie ma po co brac tabletek, albo pic mleka itd. kupilam ziolka pana kozlowskiego. nawet dobre, a najwazniejsze, ze skuteczne. pani mowila, zeby pic 3xdziennie, wypilam w sobote raz, wczoraj raz i juz nie boli :D

agatu dobrze Cię widzieć :) mi A już 2tyg temu opony zmienił ,ale w radiu trąbili że jeszcze opon zmieniać nie trzeba ,bo zima póki co nie idzie :whistle:

ewcia jenyyyy no to musisz mieć małe cycolki skoro bez staniora i w ciągu dnia chodzisz :) u mnie nie byłoby opcji :) a rozstępy aż tak do końca genetyczne chyba nie są .moja mamka ma na brzuchu ja nie miałam po Alanie ani jednego pomimo ,że 19kg prawie przytyłam i na pewno to zasługa kremów dlatego teraz też już regularnie smaruję i zobaczymy czy i tym razem obejdzie się bez :)

agatu suuper Gratuluję bąbelków :love:

Elena współczuję tego omdlenia, ja miałam tak w domu raz - ciemno przed oczami, mdlenie, kołatanie serca, poty, zachwianie równowagi... po tate chciałam dzwonić żeby on po karetkę ,bo nigdy czegoś takiego nie miałam ,a dziecko samo w domu by było jakby coś mi się stało :/ ale po chwili minęło, strach natomiast pozostał. Ciesz się ,że brzusio jeszcze mały, zobaczysz jak potem wystrzeli :) mi nie było widać do 6 m-ca a potem to jak z procy :) i niby jak wysoko masz brzusio to na chłopaka :) zdrówka dla Ciebie :* co do temp to ja nie mierzyłam sobie w ogóle ,nawet przez ten tydzień co chorowałam także z tym nie pomogę...

Ewcia to na pewno TO :) ja tak miałam własnie sporadycznie ,a teraz już na całego się bobo rozchasało :)

_Elena_

rorita
smarujecie się już? ja tak ,koło łóżka mam balsam i codziennie przed spaniem kremuję cycki i brzuch :) i pępol coraz bardziej idzie mi już do przodu :Kiepsko:

Ja całe życie codziennie smaruję się po kąpieli balsamem także robię to nadal, 2x kupiłam balsamy typowo dla ciężarnych, ale nie były to udane zakupy, więc na razie używam typowo nawilżających... rozstępów na razie brak.... ;]

Ale super ,zazdroszczę takiego samozaparcia :)

elcia specjalnie dla Ciebie w sobote na wykładach pytałam naszej doktorki o te skurcze łydek to powiedziała ,że żelazo w witaminach jest za małe i poleciła mi Aspargin 3x po 1 tabletce dziennie ... a jeśli i to nie pomoże to wtedy cyclo3fort... także jak będziesz u gina to zapytaj o to jak chcesz, ja jak dostane skurczy to na pewno będę ten Aspargin kupowała.
Co do "igraszek" ... u mnie to samo co u Ciebie :Kiepsko: zero libido :lup: masakra ,bo w pierwszej ciaży aż mąż się dziwił że ja mam tyle chęci, non stop mi się chciało ,a teraz odwrotnie :whistle: ja pierwszą też miałam zagrożoną i gin mówiła ,że na boku nie ma problemu ,zresztą my na boku do samego końca ,nawet 3h przed pójściem wód płodowych :D oczywście bez finiszu ,prędzej w gumce ,bo męskie nasienie przyspiesza/wywołuje poród... położne w SR mówiły ,że jeżeli będziemy już po terminie to jeśli mycie podłóg i chodzenie po schodach nic nie wywoła to wtedy męska sperma na pewno pomoże :) mój A też się bał jak wiedział ,że z dzidzią trzeba ostrożnie ,ale od tyłu ,na boku to nic nikomu nie grozi :)

ja tez slyszlaam ze szybki seksik jak juz wody odejda przyspiesza porod i mam zamiar sie o tym przekonac :D
a co do seksu pogadam z lekarzem ;/ moze cos poradzi.
O tabketki tez sie zapytam , narazie biore nmagnez ale nie wiele pomaga a bol jest straszny ;/ ;/;/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

IWA super ,że imprezka udana i jedzonko na pewno było pyszne :) masakra z tym księdzem ... u nas było 10 chrztów i rodziców normalnie poprosił po ołtarz ,ale jak jedno długo płakało to kazał matce wyjść z kościoła je uspokoić :o_noo: u nas też kasa była ,bo jak pytali to tak chciałam.ja mam te pieniądze jemu odłożone.

te majtochy bezszwowe suuuuper :) muszę kupić jeszcze z 2-3 pary

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

ewcia jenyyyy no to musisz mieć małe cycolki skoro bez staniora i w ciągu dnia chodzisz :) u mnie nie byłoby opcji :) a rozstępy aż tak do końca genetyczne chyba nie są .moja mamka ma na brzuchu ja nie miałam po Alanie ani jednego pomimo ,że 19kg prawie przytyłam i na pewno to zasługa kremów dlatego teraz też już regularnie smaruję i zobaczymy czy i tym razem obejdzie się bez :)

rorita ale ty możesz być bardziej do taty a on ma skórę nie poddatną na roztępy bardziej elastyczną i dla tego ty nie masz.
A aspargin to magnez nie żelazo zapytaj nawet taty,i za skurcze odpowiada magnez,potas a żelazo to na podniesienie hemoglobiny.

Odnośnik do komentarza

ror nie mam malych cycolkow :d chyba ze 75Dd albo i F to male ;) po prostu tak mnie bola, ze wole nie zakladac :( jak gdzies wychodze, to oczywiscie w staniku :D :D ale do spania nigdy nie zakladalam...

co do tego finiszu... hmmm my tak sie kochamy od poczatku jednej i drugiej ciazy, oczywiscie z zachowaniem wysokiej higieny ...

W moim przypadkiem seks przed porodem sie nie sprawdzil, a tak mojego wymeczylam ze mial dosc, a ja chcialam juz urodzic... nawet lekarka mi kazala sie poprzytulac z mezem :D no ale coz... dopiero oxy pomogla ;)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-22519.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywe6ydagtwhn27.png

:smile_move::pig::smile_move:
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81764df5aed2504bb.png

Odnośnik do komentarza

jeju ale dajecie po weekendzie, nie ma mnie 15 min a tu 2-3 str do czytania.. co do porodu, to kolezanka mi wczoraj opowiadala ze ona jak miala skurcze to ja wsadzili na 20 min do basenu i powiedziala ze jak reka odjal, i chciala jeszcze ale jej powiedzieli ze jeszcze jej tylko 20 min przysluguje i niech sobie na pozniej zostawi, wiec ona szybciorem pod prysznic w szpitalu i siedziala 3 godziny pod nim, bo taka ulga, a ludzie co wchodzili to tylko od jej meza slyszeli - zajete :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5e6uz939rs.png

Odnośnik do komentarza

IWA aspargin jest m.in na skurcze (np nóg) właśnie :) wiesz nie zasięgam porad u "laików" tylko doktorów farmacji i medycyny :)

"Ze względu na zawartość jonów magnezu i potasu często jest używany przy kuracji uzupełniającej te makroelementy oraz jako środek na skurcze"

i to

"Magnez i potas pełnią ważne funkcje w organizmie. Potas między innymi reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, przewodnictwo nerwowe, pobudliwość mięśni. Obniża ciśnienie krwi oraz zwiększa dopływ tlenu do mózgu. Magnez również wpływa na pobudliwość tkanki nerwowej i kurczliwość mięśni, ale także na transport jonów sodu i potasu oraz przemiany węglowodanów. Jest składnikiem budulcowym kości i zębów. Przy odpowiedniej ilości magnezu zwiększa się wchłanianie wapnia, natomiast zbyt duża ilość wapnia obniża wchłanianie magnezu.

Nie powinno się łykać Asparginu w przypadku niewydolności nerek, męczliwości mięśni oraz leczeniu antybiotykami. Aspargin szybko się wchłania z przewodu pokarmowego. Bierze się go 1-3 razy dziennie po 1-2 tabletki."

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

kasandra boję się przez to poronienie moje ostatnie ... i tak jak przy pierwszym miałam na podtrzymaniu też od początku prawie tak jakoś stresu nie czułam ,a teraz boję się prawie o wszystko ,a jak już brzuch zaczyna mnie pobolewać jak dzisiaj w nocy to panikować zaczynam :lup: i dlatego bez gumki się boję żeby coś się nie przyspieszyło chociaż mówię z Alanem to do samego końca z finiszem mieliśmy i urodziłam 5dni przed :)

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...