Skocz do zawartości
Forum

Nosidełko


Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Daffodil
Olinka
Dziewczyny coraz bardziej mnie przekonujecie. Rozmawiałam już nawet z mężem i stwierdził, że jeśli chcę mam kupić. Pozostaje tylko wybór odpowiedniej chusty.

Powodzenia :)
No i wybór koloru też przecież jest ważny he he :)

Chyba my kobiety wiemy, jak bardzo...:))))

oj nie tylko my, mój przy wyborze nosidełka powiedział, ze on w rózowym nie będzie chodził i ze nasz Wojtuś też nie (tak czasem mówimy o braciszku dla Oli, bo jak już będę w ciązy i jak się okaże, ze to chłopiec, to nazwiemy go Wojtuś, a jak będzie druga dziewczynka to Marysia:36_3_8:)

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Olinka
Daffodil

Powodzenia :)
No i wybór koloru też przecież jest ważny he he :)

Chyba my kobiety wiemy, jak bardzo...:))))

oj nie tylko my, mój przy wyborze nosidełka powiedział, ze on w rózowym nie będzie chodził i ze nasz Wojtuś też nie (tak czasem mówimy o braciszku dla Oli, bo jak już będę w ciązy i jak się okaże, ze to chłopiec, to nazwiemy go Wojtuś, a jak będzie druga dziewczynka to Marysia:36_3_8:)

W sumie to wcale się nie dziwię, że M. różowy zbojkotował :)
Zresztą skoro myślicie o drugim maluchu, to rzeczywiście lepiej coś uniwersalnego wybrać.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Margeritka
Olinka

Chyba my kobiety wiemy, jak bardzo...:))))

oj nie tylko my, mój przy wyborze nosidełka powiedział, ze on w rózowym nie będzie chodził i ze nasz Wojtuś też nie (tak czasem mówimy o braciszku dla Oli, bo jak już będę w ciązy i jak się okaże, ze to chłopiec, to nazwiemy go Wojtuś, a jak będzie druga dziewczynka to Marysia:36_3_8:)

W sumie to wcale się nie dziwię, że M. różowy zbojkotował :)
Zresztą skoro myślicie o drugim maluchu, to rzeczywiście lepiej coś uniwersalnego wybrać.

mój tez by na pewno w różowym nie chodził!:)

My póki co więcej dzieci nie planujemy, ale wyrzec się nie mogę...:)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Sama długo badałam temat nosidełek przed zakupem.
Czego się dowiedziałam:
- dla zdrowego rozwoju dziecka ważne aby nosidło było ergonomiczne (ale faktycznie ergonomiczne a nie marketingowo, jak np. BabyBjorn, któremu daleko do ergonomiczności)
- jeśli dziecko ma 3-4 miesiące warto wybrać takie, które oferują wkładkę dla niemowlaków
- jeśli zdecydujesz się na coś markowego, nie warto kupować na Allegro - dużo podróbek
Mierzyłam Mandukę, Tuli i Ergobaby - wybrałam Ergobaby wg. mnie najwygodniejsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...