Skocz do zawartości
Forum

Nosidełko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:))

Nas właśnie mnie ortopeda przestrzegał przed nosidłami w których dzieciaczkowi zwisają nóżki,mówił że źle to na biodra wpływa.Jeżeli już to nosidło ergonomiczne o takie:

MANDUCA Nosidło Ergonomiczne Radical Red GDAŃSK (2380285605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

na przykład są jeszcze z Womaru tańsze koło 250zł w której maleństwo ma nóżki w pozycji żabki a nie zwisu.No ale wiadomo cena troszku kosztuje:(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58191.png

Odnośnik do komentarza

dobrze, że pojechałam do tej pani, okazało się, że ma 3 razy więcej dostępnych materiałów niż to co jest na stronie www, a także uszyje jeszcze taką kieszonkę na napy, na klucze itd, czego nie ma w ofercie na stronie (cena tego akurat taka, co musiałbym zapłacić za przesyłkę, gdybym zamawiała gdzieś w innym mieście)

Odnośnik do komentarza

Ulla na listosc boska, a jak dziecko nie chodzi? Poza tym nawet chodzacy roczniak nie da rady przejsc np. 10-km wycieczki, a wozkiem nie wszedzie wjedziesz. Nosidlo jest po to, zeby ulatwic rodzicom zycie i oszczedzic kregoslup, ciezar dziecka rozklada sie lepiej niz gdy jest noszone na rekach. A dziecko jesli chce isc i tak nie da sie wsadzic do zadnego nosidla czy wozka :) Nie znam nikogo, ktoby sila dziecko w nosidle/chuscie trzymal - rodzic tez chetnie odpocznie od slodkiego ciezaru.
Przepraszam za brak polskich znakow, dziecie mi poprzestawialo cos przy klawiaturze :(

Odnośnik do komentarza

ulla szczerze mówić, to odkąd Ola chodzi za ręce i chce tak chodzić to zastanawiam się, czy dobrze robię z tym nosidłem, ale z drgiej strony są takie momenty w ciągu dnia, że chce tylko na ręce i zeby ją nosić, a tu trzeba parę rzeczy w domu zrobić, poza tym latem planujemy wyjazd nad morze i tam się nam moze [rzydać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...