Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejsze imiona!!!


Rekomendowane odpowiedzi

~emaila
Margaritka, Emilka ladne imie, tez tak mam na imie :) kiedyd go nie lubilam, ale teraz Emilia to brzmi dumnie i to imie coraz czesciej mozna w koncu spotkac ;) a co sadzicie o imieniu Hania? U nas ma byc, juz wybralismy po babci, ale zaczynam sie z nim coraz czesciej spotykac, a wy dziewczyny czesto sie z tym imieniem spotykacie? nie chcialabym aby to imie podzielilo los julek, maj, zuz czy lenek... Pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Z całym szacunkiem, nie ma takich imion, które byłyby mało znane a ładne, bo brzmią mniej więcej Hermenegilda :) Ja jak dawałam swojemu dziecku na imię to nie było wcale popularne, a w przeciągu kilku lat stało się jednym z popularniejszych i co mam nad tym płakać. Im bardziej popularne tym ładniejsze (skoro duża liczba ludzi je wybiera znaczy, że ładne). Zresztą Hani jest już od groma co nie znaczy, że musisz rezygnować ze swojego wyboru skoro Ci się podoba. Polecam stronkę :
Tekst linka
Można wybrać imię i przy okazji zobaczyć jak bardzo popularne jest imię na przestrzeni ostatnich kilku lat . Dla mnie popularne równa się piękne :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam ogromny problem z imionami. Najbardziej mnie denerwuje, że jak tylko wyjdę z jakąś propozycją to od razu słyszę od mamy, babci czy koleżanki, że takie nie bo to co one wybrały to ładniejsze. Lilianka nie bo co ta za imię, Antosia nie bo jak będę wołać do dorosłej Antosia - Antonina? Kurcze, w końcu to nasz wybór ma być!! przecież nie wybieram imienia, którym bym zrobiła krzywdę dziecku (a takie niestety są), tylko wydaje mi się, że Tosia to proste imię, ma wiele zdrobnień. Mamy już Zosię, więc może warto by drugie dziecko też miało imię tego typu. Zosia i Tosia fajnie brzmi. W sumie ja wymyślam imię dla dziewczynki, a sama jeszcze nie wiem co będzie;p;p dla chłopca to dopiero mam poważny problem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/y7maxrg.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/is8sqso.png

Odnośnik do komentarza

Mój synuś będzie miał na imię Patryk :) Przyjdzie na świat po Nowym Roku :) Na początku, jak jeszcze nie znaliśmy płci dzidziusia, to dla dziewczynki mieliśmy wybrane imię Maja. Przy wyborze imion kierowaliśmy się m.in. tym, żeby było ono odpowiednie zarówno dla małego dziecka, nastolatka jak i dla dorosłego człowieka. Oraz żeby pasowało do nazwiska. Myślę, że nam się to udało :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...