Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
agmi

A może trzecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Anya
Oopsy Daisy
Macie talent laseczki ;)

Oopsy dołączaj do nas :)) ja jeszcze nie wiem czy mam talent ale niebawem sprawdzę ;)

Anya Kochana żebym to ja czas miała, ale ale nie twierdzę że nie chciała bym się nauczyć.Będę w PL kupię odpowiednie rzeczy i może coś przydziargam;)

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oopsy Daisy
Anya
Oopsy Daisy
Macie talent laseczki ;)

Oopsy dołączaj do nas :)) ja jeszcze nie wiem czy mam talent ale niebawem sprawdzę ;)

Anya Kochana żebym to ja czas miała, ale ale nie twierdzę że nie chciała bym się nauczyć.Będę w PL kupię odpowiednie rzeczy i może coś przydziargam;)
Oopsy u mnie też z czasem nie jest najlepiej-dzieciaki i dom na głowie ;) ale postaram się wygospodarować choć trochę dla wlasnej przyjemności ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IWA23
Ja szydełkuję kosztem snu zawsze kładłam się o 22 a teraz 24.

ja teraz w ciąży jestem tak śpiąca, że żadko kiedy wytrzymuję do 22.30 a zawsze chodziłam spać po 1-szej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

Anya
IWA23
Ja szydełkuję kosztem snu zawsze kładłam się o 22 a teraz 24.

ja teraz w ciąży jestem tak śpiąca, że żadko kiedy wytrzymuję do 22.30 a zawsze chodziłam spać po 1-szej...

Wiem coś o tym z moją córcią jak byłam w ciąży to bym spała 24h/24h a ona teraz w dzień z ledwością 1 raz prześpi 1h w nocy śpi fajnie z przerwami na jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IWA bardzo dziękuję za wszystkie pomocne linki-mam nadzieję, że dzięki nim coś załapię z tego szydełkowania ;) ten kapelusik bardzo fajny :)

p.s. jeśli podoba Wam się nasze konkursowe zdjęcie to prosimy o głosik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IWA23
Zagłosowane:)
I mam nadzieję że pomorze i szybko załapiesz:)

no mam nadzieję :) będę relacjonować na bieżąco o postępach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

A na każdej(prawie) włóczce na banderoli jest napisany nr.szydełka jakim masz robić a jeśli robisz kordonkiem to nr 6 jest dobry(1mm).
Ja robiłam najpierw włóczką kotkiem i do tej pasuje szydełko 3mm/3,5mm,a teraz robię kocurkiem i tam pisało 3mm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

U mnie dziś cały dzień pada dla mnie to ok bo jakiegoś mam lenia nie chce mi się z domu wychodzić ale za to podciągam domowe porządki,bo przy słońcu ciężko jest bo szkoda aby młoda siedziała w domu kiedy ja sprzątam a wieczorem nie zrobi się już tyle co w dzień,a i boli mnie głowa dziś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wiele razy bym posiedziała dłużej naprzykład jak fajny film jest, ale poprostu oczy się zamykaja, a nawet jak nie to staram sie na tygodniu na rozum iść spać, bo o 4:30 wstaje do pracy :/ i nawet jak posiedze to rano jest problem ze wstaniem.
jak miałam tylko Roksankę, niepracowałam, no i byłam 10 lat młodsza :D to jeszcze o 1 w nocy sobie np. prasowałam :) nie przeszkadzało mi , że R budziła się do 2 lat w nocy na cyca po 4 razy i nie byłam zmęczona, nie odsypiałam w dzień.
a teraz , doszła mi jeszcze jedna niunia, praca od 6, no i te 10 lat hehe i różnica jest kolosalna w mojej wydajności ;)

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry

wczoraj wieczór spędziłam ze słupkami i półsłupkami ;) dzisiaj zamierzam pójść krok dalej :)
poza tym rano byłam na badaniach, zakupy zrobiłam, obiad mam z wczoraj wiec mogę brać szydełko w ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się muszę w końcu zacząć ogarniać dom przed urodzinami juniora, no i jeszcze jakieś menu.

http://www.szipszop.pl/tickers/20800.gif
http://www.szipszop.pl/tickers/22923.gif
Aniołek 18 II 2013 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

Mama_Monika
ja wiele razy bym posiedziała dłużej naprzykład jak fajny film jest, ale poprostu oczy się zamykaja, a nawet jak nie to staram sie na tygodniu na rozum iść spać, bo o 4:30 wstaje do pracy :/ i nawet jak posiedze to rano jest problem ze wstaniem.
jak miałam tylko Roksankę, niepracowałam, no i byłam 10 lat młodsza :D to jeszcze o 1 w nocy sobie np. prasowałam :) nie przeszkadzało mi , że R budziła się do 2 lat w nocy na cyca po 4 razy i nie byłam zmęczona, nie odsypiałam w dzień.
a teraz , doszła mi jeszcze jedna niunia, praca od 6, no i te 10 lat hehe i różnica jest kolosalna w mojej wydajności ;)

No ja też widzę różnicę z moim dziesięciolatkiem jak był mały i swoje ważył brałam pod pachę i zakupy pełna siata i cisłam na 4 piętro a teraz z ledwością z młodą wchodzę do góry ma 9kg a już żadnych zakupów nie wezmę.

Mam kupę roboty bo obiecałam siostrze że na jej imprezę zrobię ciasto kubusiowe i krokiety więc zmykam robić odezwę się jutro o ile mi nie będzie szwankować net bo dziś przez ten deszcz i wiatr nie miałam połączenia z siecią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

Witam sobotnio:)
U nas pogoda się poprawiła wyszło słoneczko.
Ja jestem w trakcie śniadania,kończenia ciasta i robienia krokietów,wszystko na raz mam nadzieję że nie spartaczę.
Jutro 18-tka i wymyśliłam sobie że te stringi kilka razy zapakuję już kupiłam duży zwykły papier i jeden ozdobny a wstążki mam do obwiązania,wieczorem będę się bawić w pakowanie z małego prezentu zrobię duży:)
Anya jak ćwiczenia ci idą.
kaskasto,arisa,i inne dziewuszki co u was,jak pogoda poprawiła/popsuła się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry

IWA daj znać jaka reakcja na stringi ;) ja ćwiczę a nawet już coś konkretnego robię ;) jak zrobię i uda mi się to pokażę :))

u nas wciąż słońca nie ma.... szaro, buro i ponuro.... no ale mam szydełko ;)

miłej soboty :Kiss of love:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

A tak w ogóle to moja mama i siostra dopiero przedwczoraj pierwszy raz zobaczyły moje prace szydełkowe(oprócz stringów;)) i nie mogły uwierzyć że to je ja już zrobiłam,mówiłam że czapka jest na młodą przyciasna to mama że jest ładna i mam komuś dać skora Hana nie skorzysta,i skończyłam opaseczkę też im się podobała.
Siostra stwierdziła że za dużo siedzę na necie i jak tylko wyczytam co jest modne to ja już to robię i wcale się nie zdziwi jak za jakiś czas powiem że chcę sobie biust powiększyć (to był z jej strony żart).
A tak serio to dzięki szydełkowi jestem na kompie mniej.
Anya a zdradź co robisz,kocyk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

Mój P właśnie poszedł na pogotowie z starszakiem bo upadł na rolkach boli go ręka i ma jakąś kule,mam nadzieje że tylko stłuczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...