Skocz do zawartości
Forum

A może trzecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy pisz z nami nawet teraz nikt cię nie przegoni.

Ja lubię wszelkie roboty co wymagają cierpliwości.
U mnie pochmurnie.
Dziś na allegro zamówiłam włóczki po 3zł/3,70zł motek.
Mój ma dziś przymusowe wolne bo jakaś maszyna się spieprzyła i wykorzystuję to i on sprząta:)

Odnośnik do komentarza

Oopsy nie wygłupiaj się i pisz z nami ::): dopinguję abyś miała trójkę :Oczko:
IWA jaką włóczkę zamawiałaś?

a ja korzystając z popołudniowej drzemki Weronki pospałam razem z nią :D teraz już mogę normalnie funkcjonować :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

witam porannie ... pogoda barowa ciag dalszy ;( ja juz zapomniałam jak słońce wygląda :(
a wczoraj jak skończyłam pracę i wychodziłam to tak lało :( miałam od drzwi do auta jakies 10 m a byłam kompletnie mokra :/

dobrze ze dziś piątek już ... za jakieś 9-10 godzin zacznę weekend ;)

Oopsy Daisy pisz z nami :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Witam.

U nas dziś świeci słoneczko.
Rano było pochmurnie i zimno ale się rozpogodziło.

Dziewczynki były na spacerku,teraz zjadły i śpią.
A ja w kuchni robie 2 danie.

Nocke miałam do bani-ząb mi dał w kość..teraz troszke lepiej ale jutro ide do sadysty-brrr.

Miłego Dnia:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ja byłam dziś u chirurga i 12 mamy przyjść jeszcze raz ściągną młodemu gips i do zdjęcia i zobaczymy co dalej:)
pogoda u mnie dziś przeplatana słońce,deszcz,itp.
u nas pediatry dwie poszły na emeryturę i jest tymczasowo jeden nowy pediatra men i dziś do niego szłam po recepte ja myślałam ze to taki młody ze szpitala ale to nie był on,już mam wchodzić do gabinetu a on wychodzi a ja stanęłam jak wryta z gębą otwartą i się gapiłam ,wiedziałam ze pacjenta nie ma bo mi pielęgniarka mówiła ale jak ten doktor wychodził to zgłupiałam myślałam że pacjent,jednym słowem niezły ten doktorek szkoda że pediatra;)

Odnośnik do komentarza

IWA super!!!! :)) fajne kolory ;) ja teraz chyba zmierzę się z tuniko-sukienką (dzisiaj kupiłam gazetkę i spodobała mi się) tylko nie wiem czy dam radę-muszę jeszcze inną włóczkę kupić i szydełko więc w międzyczasie pewnie jeszcze coś innego zrobię ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

A ta tunika dla córci czy dla ciebie i jaka gazeta,ja ostatnio przeglądałam u mnie w kiosku ale byłam z dziećmi i nie umiałam się skupić i nie wiedziałam jaką wziąść.
1.młoda z starszakiem,
1.młoda z średniakiem.

Odnośnik do komentarza

jaka super puca z Twojej córci-uwielbiam takie dzieci :))) a synkowie baaaardzo do siebie podobni
tuniczka dla Weronki-póki co robię małe rozmiary-do większych przejdę jak już porządnie się wprawię ;) a gazeta to "Mała Diana Extra" za 5,90zł ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...