Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
agmi

A może trzecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IWA23

Witam niedzielnie

U mnie ciepło,a ja jakiegoś lenia złapałam i nic mi się nie chce.
A teraz próbuję zrobić stringi na razie mam jeden mniejszy trójkąt zrobiony,siostra ma w niedzielę za tydz 18-tkę i chcę jej w te stringi wplątać kasą przewiązać kokardką i tak dać ale czy ten mój pomysł wypali to nie wiem:)Jak zakończę pokażę efekt:)

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i ja niedzielnie witam ;) u nas dziś piękna pogoda więc impreza urodzinowa chłopców bedzie na świeżym powietrzu ;) z grillem ;)
wczoraj tort już zrobiłam i sernik na zimno :), teściowa upiecze 2 ciasta jeszcze, do tego sałatka, mięsko na grilla, jakies przekąski ;)

a wczoraj fajny dzień mieliśmy :) pojechaliśmy popołudniu do znajomych, mają kucyki, konie, kozy, strusie, kaczki, kury, króliki które sobie kicają po całej działce.
Dzieciaki miały radochę, karmiły kury ziarnem i chlebem, biegały ze strusiami (emu te australijskie one nie są agresywne, dają sie głaskać :)), potem wyciągali z wujkiem jajka kurom z kurnika i dostali w prezencie :), na kucyku jeździli, prowadzili mały traktorek :), karmili konie owsem :) a na koniec wujek ich jeszcze jeepem przewiózł ;)
potem szybko do tesco po zakupy i do domku :)
na kolację zrobiliśmy jajecznicę z jajek co chłopcy zbierali :) ze smażonym boczkiem :) i dzieciaki poszły spać ...

szkoda że aparatu nie wzięliśmy ale w sumie to pojechaliśmy do nich tylko na chwilę, wkleić jeden napis na reklamie a zosdtaliśmy na kilka godzin ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

A oto wełniane stringi na zimę żeby ... nie kichała:Oczko:
Tak jak już wcześniej napisałam to prezent na 18 urodziny siostry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzien dobry

Iwa świetne te stringi :D super pomysł z prezentem. Ja już zamówiłam szydełka, włóczki i potrzebne akcesoria i postaram się jakoś wgłębić w tajemnicę szydełkowania. Znalazłam już wzór pięknego kocyka i bardzo chciałabym go zrobić ale pewnie jeszcze długa droga przede mną... ;)
Kaskasto pozazdrościć takiego dnia na "farmie" ;) a jak impreza urodzinowa? Udała się?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IWA23
Anya zapodaj wzór kocyka może i ja z niego skorzystam.

Iwa proszę http://www.kuradomowa.com/grafika/narzuty_serwety_szale_na_szydelku.pdf to ten puchaty kocyk dziecięcy-ale ja póki co nic z tego opisu nie rozumiem... :/ i jeśli będę robić to większy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 25 lat, mam dwóch synków, marzy mi się córeczka,
ale przeraża mnie mysl, że chciałbym zajsc w ciąże już nawet teraz...
Chyba trochę za szybko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie raczej nic chyba nie przeraża , mieszkamy sami z dziećmi i raczej rzadko mamy do nich opiekę, dziadki ich pracują i mają na głowie inne wnuki .
no a co chodzi o płeć to teraz było by bez znaczenia :D

http://www.szipszop.pl/tickers/20800.gif
http://www.szipszop.pl/tickers/22923.gif
Aniołek 18 II 2013 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eli80
mnie raczej nic chyba nie przeraża , mieszkamy sami z dziećmi i raczej rzadko mamy do nich opiekę, dziadki ich pracują i mają na głowie inne wnuki .
no a co chodzi o płeć to teraz było by bez znaczenia :D

Eli witaj :) z płcią tak samo jest u mnie ;) zdrowie naważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IWA mam już włóczkę i szydełka ;) teraz czas na naukę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

Anya nic trudnego najpierw po próbuj oczka,półsłupki itd. a potem znajdz coś łatwego do zrobienia dam ci później link do zrobienia zabawki sowy .

Prosimy o głosik:):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe no u nas to baaaaaaardzo by wszyscy chcieli dziewczynkę ;)
a ja to chyba najbardziej ;)

ja dzis wykończona jestem :/ w pracy robiłam inwentaryzację farb na drukarni i przez 5 godzin przewalałyśmy, ważyłysmy i spisywałysmy puszki z farbami od takich 1 kg do takich 20 kg ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, Eli80 i Monisia23 :D

Net mi pada ale może uda mi się jeszcze napisać, że mnie zaraziłyście i odkurzyłam szydełko :D Trudniejsze to dla mnie niż druty. Na drutach umiem zrobić szalik a tu tylko łańcuszek i ledwo ledwo półsłupek (czy słupek??) :P Super :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zegz24oxr1w7g.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnroeqduluvlv3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribvup4dcbw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agmi to będziemy uczyły się razem a IWA będzie naszą przewodniczką ;)
Kaskasto odpoczywaj po ciężkim dniu i baaaardzo życzę Wam córki ;)
IWA będę próbować i czekam na sowę ;) głosik oddany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IWA fajna ta duża sowa ale póki co chyba dla mnie zbyt skomplikowana ;) teraz będę ćwiczyć słupki, półsłupki, itp. i nie umiem czytać tych schematów ale może z czasem nauczę się. A szydełka kupiłam na allegro-mnóstwo tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IWA23

Anya
IWA fajna ta duża sowa ale póki co chyba dla mnie zbyt skomplikowana ;) teraz będę ćwiczyć słupki, półsłupki, itp. i nie umiem czytać tych schematów ale może z czasem nauczę się. A szydełka kupiłam na allegro-mnóstwo tego jest.

Tam masz wszystko opisane a głowa z schematu i zaczynasz czytać od prawej strony dookoła,jak tylko sobie to wydrukuję postaram ci to napisać po mojemu może w tedy będziesz umiała zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oopsy Daisy
Macie talent laseczki ;)

Oopsy dołączaj do nas :)) ja jeszcze nie wiem czy mam talent ale niebawem sprawdzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...