Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos czasu mam ostatnio malo na pisanie. M. zaczal chodzic i pochlania cala moja uwage :) a jak tylko widzi ze cos klikam to zazdrosny ze HEJ! I on musi polklikac myszka i na klawiaturze popisac :D

U nas z komunikowaniem totalne dno ;:36_2_12: w ciagu dnia jak go nie wysadze to sam z siebie nic nie 'powie' z przebieraniem jest tak jak u ciebie Asiulo A ze M. ma od bodajze tygodnia bidon to pije z niego co chwila - radosci masa ale pozniej sika co minute. ogolnie NhNowa masakra! Ale lobuz jest tak uroczy ze mu wszystko wybaczam :) Od kwietnia wracam do pracy ;/ i troche mnie marwi jak to bedzie z wysadzaniem...

widze ze juz kazda z nas mysli podobnie o puszczaniu dzieciatek w majasach :) Zatem czekamy na lato!

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Ula- mój schemat działania, to nie siadanie do kompa jak Oliwka jest w domu tylko ze mną, no chyba ze muszę :Oczko: Zazwyczaj siadam jak ma drzemkę, lub wieczorkiem :D Jak z Oliwkę, to muszę jej puścić "pana tiktaka" na youtubie :D

Kolejny dzień Oliwka biegała w większości bez pieluszki i nie posikała się, poza tym jak jadła kolację, jakoś nie domyśliłam się, ze chce sikać jak marudziła :Szok: O, i rano nie zrobiła kupki, przed kompielą strzeliła małego klacka do majteczek, hihi... ALe bawiła sie sama w pokoju i chyba stwierdziłą, zę nie chce się jej nas wołać :Oczko:

Odnośnik do komentarza

A moją Hanie ostatnio przycisło w kąpaniu,kąpiemy sie a ona mi bąki takie długie puszcza to wołam do chłopaków aby nocnik przynieśli,a ze kąpałam się z nią to ten nocnik sobie na kolana a ją na nocnik ale nie chciała wstawała ,no to odłożyłam ale widzę siedzi nie spokojnie,za chwile wstała,potem siadła i zaś niespokojna no to ja zaś na nocnik ale w tedy to już siadła bez problemu i zrobiła kupke :)

Odnośnik do komentarza

jadzik
Ula- mój schemat działania, to nie siadanie do kompa jak Oliwka jest w domu tylko ze mną, no chyba ze muszę :Oczko: Zazwyczaj siadam jak ma drzemkę, lub wieczorkiem :D Jak z Oliwkę, to muszę jej puścić "pana tiktaka" na youtubie :D

Kolejny dzień Oliwka biegała w większości bez pieluszki i nie posikała się, poza tym jak jadła kolację, jakoś nie domyśliłam się, ze chce sikać jak marudziła :Szok: O, i rano nie zrobiła kupki, przed kompielą strzeliła małego klacka do majteczek, hihi... ALe bawiła sie sama w pokoju i chyba stwierdziłą, zę nie chce się jej nas wołać :Oczko:

Oliwka wiedział pewnie, ze nie będzie to duża kupa, to po co wołać :D

Odnośnik do komentarza

IWA23
A moją Hanie ostatnio przycisło w kąpaniu,kąpiemy sie a ona mi bąki takie długie puszcza to wołam do chłopaków aby nocnik przynieśli,a ze kąpałam się z nią to ten nocnik sobie na kolana a ją na nocnik ale nie chciała wstawała ,no to odłożyłam ale widzę siedzi nie spokojnie,za chwile wstała,potem siadła i zaś niespokojna no to ja zaś na nocnik ale w tedy to już siadła bez problemu i zrobiła kupke :)

brawo dla Hani, super:) Dobrze, ze nie narobiła ci do wanny

Odnośnik do komentarza

Margeritka
IWA23
A moją Hanie ostatnio przycisło w kąpaniu,kąpiemy sie a ona mi bąki takie długie puszcza to wołam do chłopaków aby nocnik przynieśli,a ze kąpałam się z nią to ten nocnik sobie na kolana a ją na nocnik ale nie chciała wstawała ,no to odłożyłam ale widzę siedzi nie spokojnie,za chwile wstała,potem siadła i zaś niespokojna no to ja zaś na nocnik ale w tedy to już siadła bez problemu i zrobiła kupke :)

brawo dla Hani, super:) Dobrze, ze nie narobiła ci do wanny

O to się akurat nie bałam/boje bo kupke to ona woła zawsze gorzej z siusianiem :)

Odnośnik do komentarza

U nas dalej nocnikowo fajnie, czasem jak się zapomi, to siknie w dzień, ale najwyżej raz dziennie tak jest :D Więc biega w majteczkach już od samego rana, poza spacerami, drzemką i nocami. No i zmieniam zdanie na temat teorii NHNowych dzieci, które najpierw nają suche noce, a potem dnie, bo Oliwka teraz w dzień ładnie się kontroluje, zawoła [ostatnio przyniosła z pokoju do kuchni nocnik, w pokoju była sama, a w kuchni ja z mężem, chciała kupkę, słodki widok, nie kupka ale Oliwka z nocnikiem w łapce :D]. A noce miewa ostatnio dość często mokre, i po drzence nie wytrzymuje zanim do niej przyjdę.

Odnośnik do komentarza

Mlody spi wiec moge napisac jak u nas :) ogolnie fajnie! z tym, ze jadzikjeszcze nie tak fajnie jak u Ciebie. To musial byc piekny widok Oliwki z nocnikiem! Gratulacje suchych dni. To napawa mnie optymizmem, ze moze juz niedlugo M. znow zacznie sygnalizowac.

MOkrych pieluch dalej mamy duzo a to jak wam pisalam głównie związane jest z fascynacja bidonem. Mikos pije na potege! A pozniej sika i sika. Teraz juz duzoooo chodzi wiec mu nie ograniczam dostepu do wody bo wiem ze sie chlopina meczy! Ale zmienilo sie troszke, bo w ostatnich dniach 2 razy przyszedl do mnie jak mu sie kupke chcialo, a z sikaniem jak go posadze to widze, ze sika. Niestety rzadko sam syganlizuje ale np. jak zobacze ze pielucha mokra i pozniej jeszcze na nocik go posadze to czesto jeszcze cos wycisnie i nie ucieka tak jak jeszcze tydzien temu... u nas w nocy jest zazwyczaj sucho, dzis np. wytrzymal z sikaniem od 21 do 2:30, pozniej sik i cyc oczywiscie o 5:30. U mnie jedynie nie trzyma jak juz sie z rana budzi, widno jest i zainteresuje sie czyms w lozeczku. Po drzemkach tez zawsze sika do nocnika. Mokro zawsze jest po spaniu w wozku ;/ no ale wtedy to ja dokladnie nie wiem kiedy on sie budzi wiec nie mam jak szybko zareagowac.... no ale nhn jest po to aby dobrze wspolpracowac wiec jak chce sikac w pieluche to niech sika i swit na polu oglada :D

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Asiek- jak Oliwka miała tyle co Twój synek, to miałam wrażenie, zę w ogóle nie sygnalizuje... Też mieniśmy dużo mokrych pieluch i nie za bardzo chciała siedzieć na nocniku. Ale jak widać, szybko się to zmieniło ::):

Odnośnik do komentarza

Jadzik, Oliwka naprawdę świetnie sobie radzi, gratuluję i zazdroszczę ;P nie mogę się doczekać kiedy będę mogła puszczać Ulę w samych majteczkach, bo ewidentnie te pieluchy ją drażnią i męczą... mnie zresztą też, ale co zrobić, gdy tyle mokrych dziennie jest... a jeszcze nie tak dawno był czas, kiedy tylko 2-3 moczyłyśmy...
Asiek , Ty i Mikołaj też super sobie radzicie moim zdaniem :36_33_2:

U nas dużo mokrych pieluch, dziś i wczoraj dlatego, że przychorowała mi córcia :( dziś rano, dosłownie w ciągu pół godziny cztery razy sikała, w tym tylko raz do nocnika... ale są też fajne momenty, coraz to się zdarza, że Ula podraczkowuje do nocnika i kładzie na niego rączkę, niby ucieka gdy ją biorę, ale spokojnie siada i zawsze coś zrobi :) Wczoraj rano zrobiła tylko siusiu przy posiedzeniu, zdziwiłam się, bo zawsze niemal była i kupa, ale dobra, nie to nie. Po kilku minutach zabawy podeszła do nocniczka i po posadzeniu poszła kupka :D

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...