Skocz do zawartości
Forum

Ciąża 3 miesiące po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

asiula84
hehe, to dobrze bo to na pewno mało przyjemne czuć "tam" ciągle coś, nawet jeśli to tylko urojone odczuwanie :)

jejku, Freedom, to już 32. tydzień! Lenusia poczeka grzecznie aż będzie mogła wyjść i za dwa miesiące będzie z Wami :D

Nio za 2 miesiące, już się boję co to będzie ale i też się cieszę :)

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Mnie już brzuch przeszkadza, choć nie jest duży to jednak. Ale nastawiam się żeby wytrzymać jeszcze chociaż do końca listopada, ten miesiąc jeszcze. Wg usg termin na 11 grudnia więc nie wiadomo kiedy się zacznie..... Już chce bez brzucha .... Wszystko mnie męczy, z wanny wyjść nie mogę, Emi teraz zaczęła uciekać z przewijaka, ubierać też się nie chce. Za rok o tej porze to już będą dwie pannice :P

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom pozwolisz, że się wtrące do twojego wątku :D, nie martw się. Między mna a siostra jest 17 m-cy różnicy i dogadywałyśmy się zawsze dobrze. Pewnie mojej mamie było ciężko na początku z dwójką maluchów, tym bardziej, że bratowa jeszcze jej swoje dziecko podrzucała, eh, ale za to ja mam dużo fajnych wspomnień z dzieciństwa. Byłysmy nieaml jak bliźniaczki i zawsze mialam z kim się bawić :D

Odnośnik do komentarza

Freedom zdjecia mozna odzyskac. moj maz potrafi to robic, a zadnym hakerem nie jest. popytaj wsrod znajomych, na pewno znajdzie sie ktos, kto Ci pomoze. No i lekcja na przyszlosc: nagrywac wszystkie wazne dane na CD (albo robic kopie w inny sposob).

Odnośnik do komentarza

IWA23
Nie jesteś sama ja też straciłam zdjęcia tzn jak naprawię laptopa to one będą ale to będzie chyba za 5 lat :(
I ja miałam przegrać już powybierałam które mają być i klops nie zdążyłam.

Ja mam wywołane fotki Emi z pierwszych 3 miesięcy, pocieszam się ze mam jakieś w komórce. Dziewczyny zapisujcie sobie fotki pociech gdzieś zapasowo bo potem jest płacz i zgrzytanie zębów :(

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...