Skocz do zawartości
Forum

Ciąża 3 miesiące po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość solange63

IWA jednym slowem wpadlas jak sliwka w kompot :Oczko: Moze Ty lepiej pokaz siostrze, ktore buty Ci sie podobaja i przynajmniej wedrowanie po sklepach bedziesz miec z glowy :D

No i nie wiem kiedy to, ale wszystkiego dobrego z okazji kolejnych osiemnastych urodzin :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

U nas były zrzutki ale też były problemy,właśnie przez tą siostre i zostało że my starzy ur nie robimy tylko dzieciom i też są problemy bo jedna siostra u drugiej u syna na siedem ur była może z 3 razy i ta zapowiedziała że do tamtej do synka też przestanie chodzić,chore nie ale taki ma głupi charakter.

Odnośnik do komentarza

Emi wychodzi druga jedynka na dole, jest przerąbane, dziś w nocy budziła się co godzinę, w dzień marudzi, też mało śpi, marny apetyt...... czopki paracetamol nie pomagają dziś kupiłam Ibuprom w czopkach, mocniejsze trochę i farmaceutka powiedziała ze działają dodatkowo przeciwzapalnie w porównaniu z paracetamolem, zobaczymy dam jej na noc dziś. rano chodziłam jak zombi, dobrze ze mąż ma urlop i mogłam odpocząć... mam wrażenie że przy pierwszym zębie nie było aż tak tragicznie :( :36_2_57:

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom z Ibupromem ostrożnie, bo podobno żołądek rozwala ::(: Ale skuteczniejszy jest z pewnością (wypróbowane na sobie :D) Oliwka też przy zębie teraz się budzi, ale dostaje cyca i śpi dalej. Ale wczoraj jak o północy się obudziła, to do 1:30 płakała, a cyca nie chciała ::(:

Moje dziecko poczęstowało się przed chwilą swoją... kupką:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko: Była pod opieką tatusia, który za karę właśnie ją kąpie! :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Freedom84
Emi wychodzi druga jedynka na dole, jest przerąbane, dziś w nocy budziła się co godzinę, w dzień marudzi, też mało śpi, marny apetyt...... czopki paracetamol nie pomagają dziś kupiłam Ibuprom w czopkach, mocniejsze trochę i farmaceutka powiedziała ze działają dodatkowo przeciwzapalnie w porównaniu z paracetamolem, zobaczymy dam jej na noc dziś. rano chodziłam jak zombi, dobrze ze mąż ma urlop i mogłam odpocząć... mam wrażenie że przy pierwszym zębie nie było aż tak tragicznie :( :36_2_57:

dokładnie, Ibuprofen jest o wiele bardziej skuteczny od Paracetamolu i ma dodatkowo działanie przeciwzapalne, ja mojej w takich sytuacjach własnie na noc dawałam, żeby sie nie męczyła i spała spokojnie ;)

jadzik
Freedom z Ibupromem ostrożnie, bo podobno żołądek rozwala ::(

Raczej czopek żołądka nie rozwali ;) :D

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

jadzik
Freedom z Ibupromem ostrożnie, bo podobno żołądek rozwala ::(: Ale skuteczniejszy jest z pewnością (wypróbowane na sobie :D) Oliwka też przy zębie teraz się budzi, ale dostaje cyca i śpi dalej. Ale wczoraj jak o północy się obudziła, to do 1:30 płakała, a cyca nie chciała ::(:

Moje dziecko poczęstowało się przed chwilą swoją... kupką:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko: Była pod opieką tatusia, który za karę właśnie ją kąpie! :Oczko:

No właśnie, chodzi o czopka więc to nie wpływa na żołądek. ja dziś miałam kolejną noc w której budziła się co godzinę, czopek nie pomógł, wybieram się do lekarza dziś. Może coś poradzi.... ten jej płacz mnie przeraża, poza tym już powoli mam problemy ze schylaniem się do łóżeczka :(

Moja też ma etap, że w kąpieli i podczas przewijania sobie dotyka sikulinki ...

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Byliśmy u lekarza, zdrowa jest, ewidentnie ząbki. dostałam zalecenia żeby na nic podać ibufen D syropek, trochę rumianku zaparzyć i podawać łyżeczką żeby płukała usteczka i na miejsce bolące kropelkę fioletu. Dziś odsypia noc, przed lekarzem spała 2 h i jak wróciliśmy to znowu poszła spać. Mam nadzieję ze ten syrop choć trochę jej pomorze.
A tak z innej beczki, mąż się zgodził na imię Lenka :) więc już postanowione :kicia:

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom84
Moja też ma etap, że w kąpieli i podczas przewijania sobie dotyka sikulinki ...

Oliwka nigdy się nie łapała. Wiem, że najczęsciej robią to chłpcy, że bawią się siusiakamia :D

Imie ładne, my nawet nie spotkaliśmy się z nim jak szukaliśmy, więc nie braliśmy pod uwagę, a wg mnie miało by szasne ::):

Odnośnik do komentarza

jadzik
Freedom84
Moja też ma etap, że w kąpieli i podczas przewijania sobie dotyka sikulinki ...

Oliwka nigdy się nie łapała. Wiem, że najczęsciej robią to chłpcy, że bawią się siusiakamia :D

Imie ładne, my nawet nie spotkaliśmy się z nim jak szukaliśmy, więc nie braliśmy pod uwagę, a wg mnie miało by szasne ::):

spoko, spoko Jadzik, zawsze mozesz tak dac na imie kolejnej coreczce :smile_move:

Freedom gratuluje zabka. moze teraz malutka sie uspokoi i juz nie bedziesz miala dylematu jaki srodek podac :D

u nas z zebami cisza. Emi laduje wszystko do buzi, ale na dziaselkach nie ma nic. w piatek idze z tatusiem do dentysty to moze on cos wymaca :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

A wiecie. chyba Wam nie pisalam, ze wrocilam do pracy, dlatego ostatnio mam malo czasu na forum. Planowalam byc z Emi w domu do roku (byla zapisana do zlobka od lutego), ale w zasadzie praca sama do mnie przyszla. 3 miesiace przed zajsciem w ciaze odeszlam z pracy. atmosfera byla okropna, wspolpracownica- zolza mataczyla ile mogla i postanowilam nie brac w tym udzialu. Tydzien temu zadzwonil do mnie byly szef; okazalo sie, ze "kolezanka" wpadla, zwolnil ja i poprosil zebym wrocila. Jakos tak sie wszystko ulozylo. Dwa dni wczesniej przyjechala do mnie mama- emerytka i powiedziala, ze zaopiekuje sie Noemi do czasu, az nie pojdzie do zlobka.

ufff to sie rozpisalam :D

Odnośnik do komentarza

Solange to fajnie się poukładało wszytko, mam nadzieje, że praca cię satysfakcjonuje i jesteś zadowolona :)

co do ząbków to słyszałam, że jak górne wychodzą to jest gorzej? Co sądzą na ten temat mamuśki, które to mają za sobą? Podobno boli bardziej bo oczne :( ?????????

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom84
Solange to fajnie się poukładało wszytko, mam nadzieje, że praca cię satysfakcjonuje i jesteś zadowolona :)

co do ząbków to słyszałam, że jak górne wychodzą to jest gorzej? Co sądzą na ten temat mamuśki, które to mają za sobą? Podobno boli bardziej bo oczne :( ?????????

Ja nie pomogę bo u mnie najpierw dolne szły :):)

Odnośnik do komentarza

IWA23
Freedom84
Solange to fajnie się poukładało wszytko, mam nadzieje, że praca cię satysfakcjonuje i jesteś zadowolona :)

co do ząbków to słyszałam, że jak górne wychodzą to jest gorzej? Co sądzą na ten temat mamuśki, które to mają za sobą? Podobno boli bardziej bo oczne :( ?????????

Ja nie pomogę bo u mnie najpierw dolne szły :):)

Nio u nas dolne dwa juz są teraz chyba powinny górne ale różnie to bywa podobno....

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...