Skocz do zawartości
Forum

Ciąża 3 miesiące po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

O jejku dziewczyny jak tu tłoczno :D Czytam, i czytam i końca nie widać, super !!!!
Witam nowe koleżanki :bye: i cieszę się, że wątek się podoba:). Jestem po wizycie, wszytko w porządku a największym szokiem było to że lekarz powiedział ,, prawdopodobnie będzie chłopczyk" :) więc to info mnie zaskoczyło pozytywnie, choć nastawiałam się na drugą Emi bo w ostatnich latach w mojej rodzinie wśród kuzynostwa to same dziewczyny się rodzą. Musimy bardziej męskie imiona brać na widelec.
Macie jakieś propozycje? organizuję konkurs D:D:D
Co do rozstępów to ja smarowałam się całą ciąże balsamami przeciw rozstępowymi. Przytyłam 15 kg. Pod koniec wyskoczyły i tak cienkie paski na boczkach i na biodrach. Ale to pikuś. Po porodzi wyskoczyły mi 4 takie powiedzmy długie na 3 cm, szerokie na może góra pół cm na brzuchu. I to one mi najbardziej przeszkadzają ale oczywiście nie robię z tego wielkiego problemu bo nie jestem jakąś Barbie i z brzuchem na wierzchu nie paraduje, poza plażą oczywiście :)

Miłego wieczorka życzę :)

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

IWA23
Freedom gratulacje,chłopca bardzo szybko idzie rozpoznać i żadko zdażają się pomyłki.

Też mi się tak wydaje, dziękuję.
Jak byłam z Emi w ciąży to non stop podobno się obracała i nigdy nic widać nie było. A ja dziś na monitorze sama widziałam ,,ogonek" ale pomyślałam ze pewnie sobie coś wszywam, że to za wcześnie. A lekarz pyta czy mam córkę czy syna?, co mnie zaciekawiło i pociągnęłam go za język :)

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Arisa
Byłam na spacerku z moimi diablami:whoot:
Teraz Weronia śpi a reszta wariuje-ale mój pilnuje a ja uciekłam co sypialki,hehe.

Do do gromadki 3-ka mi wystarczy,chociaż mój by chciał więcej ale może pomarzyć:hahaha:

Arisa z taką gromadką to masz napewno wesoło, Jak sobie radzisz?

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

solange63
Ha, moj maz od kiedy pamietam chcial miec 3 dzieci. Nie wiem jak nam to wyjdzie, bo ja zawsze mowilam, ze parka wystarczy.

A co do imienia, to my tez sie nasluchalismy. Corka to Noemi (wymysl tatuska), przekrecana na wszystkie mozliwe sposoby, najczesciej Naomi lub Neomi :Szok: Najwiecej glupich komentarzy slyszalam od starszych i zawsze ucinalam krotko- mieliscie swoje dzieci to nazywaliscie je jak chcecie, teraz ja mam swoje i prosze sie odpiorkowac. O gustach sie nie dyskutuje, a chyba jeszcze nikt nie wymyslil imienia, ktore by sie wszystkim podobalo.

Noemi to bardzo ładne, oryginalne imię. Nie spotkałam się jeszcze z takim :)

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza
Gość solange63

Hehe, Freedom sama masz w suwaczku "mozna zauwazyc zewnetrzne narzady plciowe" :D No to gratulacje. bedziesz miala fajna parke :smile:

Mojemu mezowi podoba sie imie Marcel, mi bardzo Samuel, ale to przez to, ze poznalam fajnego chlopaka o tym imieniu, a wiadomo- imiona kojarza sie z osobami.

Odnośnik do komentarza

solange63
Hehe, Freedom sama masz w suwaczku "mozna zauwazyc zewnetrzne narzady plciowe" :D No to gratulacje. bedziesz miala fajna parke :smile:

Mojemu mezowi podoba sie imie Marcel, mi bardzo Samuel, ale to przez to, ze poznalam fajnego chlopaka o tym imieniu, a wiadomo- imiona kojarza sie z osobami.

Tak mnie też imiona zawsze kojarzą się z osobami, które znam nio i podobają się tylko te, których właściciele pozytywnie się kojarzą :D

Tak mam w suwaczku takie info, z Emi mi pewnie powiedział ze dziewczynka koło 20 tygodnia. A dziś maleństwo się tak wierciło ze próbował je zmierzyć ale mu się nie udawało i odpuścił ...

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

z tym kojarzeniem imion to fakt....dlatego ja bedąc w ciazy od razu skreśliłam imie Beata..... bleeee

bez urazy - ja mam na mysli konkretną posiadaczke tego imienia :leeee:

Freedom wiesci dobre z wizyty wiec super!! a imie.... czasu masz tyle ze bedziesz zmieniac jak skarpetki ::):

ja bedac w ciazy nie chcialam znac plci....z gadania babć i kolezanek juz mających dzieci, typu ze napewno bedzie chlopak bo dziewczynki urode zabieraja a mi jej przybywa :D, ze brzuch w ksztalcie na chlopaka, ze to ze tamto..... i tak sobie wkręcilam ze chlopak az w 34 tc moj ginekolog pomimo moich wielokrotnych dosadnych slow ze nie chce znac plci, powiedzial ze bedzie dziewczynka..... poplakalam sie i wyszlam.... w "biegu" zakladając majtki :lol: i juz do niego nie wrocilam
poplakalm sie nie dlatego ze dziewczynka a dlatego ze powiedzial....miala byc kinder niespodzianka a ten jełop musial to popsuc....

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
z tym kojarzeniem imion to fakt....dlatego ja bedąc w ciazy od razu skreśliłam imie Beata..... bleeee

bez urazy - ja mam na mysli konkretną posiadaczke tego imienia :leeee:

Freedom wiesci dobre z wizyty wiec super!! a imie.... czasu masz tyle ze bedziesz zmieniac jak skarpetki ::):

ja bedac w ciazy nie chcialam znac plci....z gadania babć i kolezanek juz mających dzieci, typu ze napewno bedzie chlopak bo dziewczynki urode zabieraja a mi jej przybywa :D, ze brzuch w ksztalcie na chlopaka, ze to ze tamto..... i tak sobie wkręcilam ze chlopak az w 34 tc moj ginekolog pomimo moich wielokrotnych dosadnych slow ze nie chce znac plci, powiedzial ze bedzie dziewczynka..... poplakalam sie i wyszlam.... w "biegu" zakladając majtki :lol: i juz do niego nie wrocilam
poplakalm sie nie dlatego ze dziewczynka a dlatego ze powiedzial....miala byc kinder niespodzianka a ten jełop musial to popsuc....

Nie dziwię się, że już do tego lekarza nie wróciłaś....

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Arisa
Byłam na spacerku z moimi diablami:whoot:
Teraz Weronia śpi a reszta wariuje-ale mój pilnuje a ja uciekłam co sypialki,hehe.

Do do gromadki 3-ka mi wystarczy,chociaż mój by chciał więcej ale może pomarzyć:hahaha:

Wiolka
agmi
Wiolka
Moj celuje,ale dziewczynke.Jak chodzilam z Natanielem w ciazy(moj nie wiedzial co bedzie) mowil,ze najpierw chce miec syna,a potem coreczke.Zeby braciszek bronil siostrzyczke

Mój mąż chciał najpierw dwie dziewczyny, żeby trzymały się razem i kochały tatunia najbardziej na świecie a potem miał być syneczek dla mamuni. Młodszy od dziewczyn, żeby dały sobie w razie czego radę ze smarkaczem. Jak na razie się udaje ;) A czy synek kiedykolwiek będzie... nie wiadomo... Mi się wydaje, że tylko córki nam wyjdą ;)

ja sie wlasnie obawiam,ze u nas sami chlopcy beda.I sobie moge tylko pomarzyc o dziewczynce

u mnie też "damski krawiec" chyba hehe

Freedom84
O jejku dziewczyny jak tu tłoczno :D Czytam, i czytam i końca nie widać, super !!!!
Witam nowe koleżanki :bye: i cieszę się, że wątek się podoba:). Jestem po wizycie, wszytko w porządku a największym szokiem było to że lekarz powiedział ,, prawdopodobnie będzie chłopczyk" :) więc to info mnie zaskoczyło pozytywnie, choć nastawiałam się na drugą Emi bo w ostatnich latach w mojej rodzinie wśród kuzynostwa to same dziewczyny się rodzą. Musimy bardziej męskie imiona brać na widelec.
Macie jakieś propozycje? organizuję konkurs D:D:D
Co do rozstępów to ja smarowałam się całą ciąże balsamami przeciw rozstępowymi. Przytyłam 15 kg. Pod koniec wyskoczyły i tak cienkie paski na boczkach i na biodrach. Ale to pikuś. Po porodzi wyskoczyły mi 4 takie powiedzmy długie na 3 cm, szerokie na może góra pół cm na brzuchu. I to one mi najbardziej przeszkadzają ale oczywiście nie robię z tego wielkiego problemu bo nie jestem jakąś Barbie i z brzuchem na wierzchu nie paraduje, poza plażą oczywiście :)

Miłego wieczorka życzę :)

Super, że wszystko w porządku, no i że siusiaczek mały rośnie hihi

panna'em
z tym kojarzeniem imion to fakt....dlatego ja bedąc w ciazy od razu skreśliłam imie Beata..... bleeee

bez urazy - ja mam na mysli konkretną posiadaczke tego imienia :leeee:

Freedom wiesci dobre z wizyty wiec super!! a imie.... czasu masz tyle ze bedziesz zmieniac jak skarpetki ::):

ja bedac w ciazy nie chcialam znac plci....z gadania babć i kolezanek juz mających dzieci, typu ze napewno bedzie chlopak bo dziewczynki urode zabieraja a mi jej przybywa :D, ze brzuch w ksztalcie na chlopaka, ze to ze tamto..... i tak sobie wkręcilam ze chlopak az w 34 tc moj ginekolog pomimo moich wielokrotnych dosadnych slow ze nie chce znac plci, powiedzial ze bedzie dziewczynka..... poplakalam sie i wyszlam.... w "biegu" zakladając majtki :lol: i juz do niego nie wrocilam
poplakalm sie nie dlatego ze dziewczynka a dlatego ze powiedzial....miala byc kinder niespodzianka a ten jełop musial to popsuc....

Rzeczywiscie jełop, powinien uszanowac Twoja decyzję, a nie uszczęśliwiać Cie na siłę :/

Solange Noemi to piekne imię :great:

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

gosia2011
My z mezem juz dawno temu (na kilka lat przed slubem) wybralismy imiona dla naszych dzieci. Chlopczyk - Jan i juz go mamy :), a dziewczynka Kinga.

Freedom - czy czujesz juz ruchy maluszka?

Wydawało mi się juz w 10 tc ze coś czułam ale to troche szybko. Z Emi poczułam ruchy dopiero koło 19 tc ale czytałam ze w drugiej ciąży matki szybciej wyczuwają ruchy :)

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Freedom84
gosia2011
My z mezem juz dawno temu (na kilka lat przed slubem) wybralismy imiona dla naszych dzieci. Chlopczyk - Jan i juz go mamy :), a dziewczynka Kinga.

Freedom - czy czujesz juz ruchy maluszka?

Wydawało mi się juz w 10 tc ze coś czułam ale to troche szybko. Z Emi poczułam ruchy dopiero koło 19 tc ale czytałam ze w drugiej ciąży matki szybciej wyczuwają ruchy :)

zgadza się, może tak być, u mnie tez tak było, myslę, że już za drugim razem kobieta bardziej wie o co chodzi, lepiej zna swoje ciało, reakcje, potrafi juz rozpoznac co jest pierwszym wierceniem maluszka a co np. bulgotaniem w brzuchu ;)

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

Mój najstarszy syn był tak leniwy że nie dość że późno poczułam ruchy to jeszcze przez całą ciąże mało kopał,Młodszy zaczął kopać jak byłam w czwartym m-cu też za dużo nie kopał ale wiercił się strasznie nieraz aż mnie brzuch bolał od jego fikołków a córka pobiła wszystkich równy 3 m-c zaczeła kopać i do końca ciąży kopała intensywnie i się wierciła,pamiętam raz spałam na plecach a mąż wstał do pracy i zaczął się śmiać aż mnie obudził a ta takie fikołki robiła że mąż widział przez kołdre.

Odnośnik do komentarza

U mnie tez ciąże różne, starsza córa była strasznym nieskrętkiem, no takie konfiguracje robiła, że szok a na kazdym USG była nieuchwytna :/ a teraz odwrotnie, jest bardzo spokojna, opanowana, rozważna itd.itd.
A z Lenuśką było w brzuszku bardzo spokojnie, siedziała cichutko i spokojnie, a teraz.....? słyszałyście określenie "diabelskie nasienie"? hehehe no, to własnie taki hardcor latajacy hehe, oczywiscie w pozytywnym znaczeniu, taka fajna łobuziara z niej, ruchliwa i bardzo sprawna fizycznie.

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
córci Hania ja wybierałam u mnie jakoś nie miałam problemów z innymi że im się nie podoba,jedynie przy córce mojej mamie najpierw się podobało a jak mój przyszedł i zaczą kręcić nosem to ona też że jej się nie podoba itd.Ale szybko ich przywołałam do pionu :-)

Bardzo podobnie, jak u mnie. Zaproponowałam Łucję, mąż jak najbardziej na tak i po jakimś czasie zaczyna kwękać. Coś mi zaczęło mówić, że musiał z kimś rozmawiać i rzeczywiście tak było. Jakaś jego koleżanka powiedziała: o nie, tylko nie Łucja, jak wy to będziecie zdrabniać. Powiedział, że Lusia. O nie, Lusia? I jak powiedzieliśmy rodzicom męża, to też nie widziałam entuzjazmu. Ale mąż zaczął kwękać po pewnym czasie, kiedy już nie wyobrażałam sobie innego imienia. Ja mówiłam do brzucha Lusia, Asia mówiła Lusia, wszystkim do okoła mówiłam, że Lusia, Lusia, Lusia i co, mam to teraz odkręcać? Powiedzieć Asi, że urodzi się np. Karolinka? A w życiu! I przeszło :D

Wiolka
agmi
Wiolka
Moj celuje,ale dziewczynke.Jak chodzilam z Natanielem w ciazy(moj nie wiedzial co bedzie) mowil,ze najpierw chce miec syna,a potem coreczke.Zeby braciszek bronil siostrzyczke

Mój mąż chciał najpierw dwie dziewczyny, żeby trzymały się razem i kochały tatunia najbardziej na świecie a potem miał być syneczek dla mamuni. Młodszy od dziewczyn, żeby dały sobie w razie czego radę ze smarkaczem. Jak na razie się udaje ;) A czy synek kiedykolwiek będzie... nie wiadomo... Mi się wydaje, że tylko córki nam wyjdą ;)

ja sie wlasnie obawiam,ze u nas sami chlopcy beda.I sobie moge tylko pomarzyc o dziewczynce
No właśnie tak czasem bywa... A ja się naczytałam w jakich dniach są większe szanse na chłopaka, obserwowałam cykl, zrobiłam test owulacyjny, wszystko zaplanowałam i jednak dziewczyna :D (pierwsza miała być dziewczyna) Ale nie byłam rozczarowana i za żadne skarby nie zamieniłabym jej na chłopca. Mam na jej punkcie kompletnego fioła :D

Freedom84
O jejku dziewczyny jak tu tłoczno :D Czytam, i czytam i końca nie widać, super !!!!
Witam nowe koleżanki :bye: i cieszę się, że wątek się podoba:). Jestem po wizycie, wszytko w porządku a największym szokiem było to że lekarz powiedział ,, prawdopodobnie będzie chłopczyk" :) więc to info mnie zaskoczyło pozytywnie, choć nastawiałam się na drugą Emi bo w ostatnich latach w mojej rodzinie wśród kuzynostwa to same dziewczyny się rodzą. Musimy bardziej męskie imiona brać na widelec.
Macie jakieś propozycje? organizuję konkurs D:D:D
Co do rozstępów to ja smarowałam się całą ciąże balsamami przeciw rozstępowymi. Przytyłam 15 kg. Pod koniec wyskoczyły i tak cienkie paski na boczkach i na biodrach. Ale to pikuś. Po porodzi wyskoczyły mi 4 takie powiedzmy długie na 3 cm, szerokie na może góra pół cm na brzuchu. I to one mi najbardziej przeszkadzają ale oczywiście nie robię z tego wielkiego problemu bo nie jestem jakąś Barbie i z brzuchem na wierzchu nie paraduje, poza plażą oczywiście :)

Miłego wieczorka życzę :)
Gratulacje :D Mi się zawsze podobało imię - Paweł ::):
Zaskoczyłaś mnie, nie wiedziałam, że rozstępy mogą wyskoczyć po porodzie. Ja mam okropne ale z czasów ciążowych.

Freedom84
solange63
Hehe, Freedom sama masz w suwaczku "mozna zauwazyc zewnetrzne narzady plciowe" :D No to gratulacje. bedziesz miala fajna parke :smile:

Mojemu mezowi podoba sie imie Marcel, mi bardzo Samuel, ale to przez to, ze poznalam fajnego chlopaka o tym imieniu, a wiadomo- imiona kojarza sie z osobami.

Tak mnie też imiona zawsze kojarzą się z osobami, które znam nio i podobają się tylko te, których właściciele pozytywnie się kojarzą :D

Tak mam w suwaczku takie info, z Emi mi pewnie powiedział ze dziewczynka koło 20 tygodnia. A dziś maleństwo się tak wierciło ze próbował je zmierzyć ale mu się nie udawało i odpuścił ...
Ja mam tak, że imiona podobają mi się niezależnie od właściciela, bo nie wszystkie "Grażynki" są takie same. I gdybym miała trzecią córkę, to brałabym pod uwagę imię... byłej mojego męża :D (chociaż myślałam o tym nawet przy Lusi). Nie znam jej osobiście, strasznie mnie denerwowało ględzenie męża na jej temat (ale na szczęście sam z siebie przestał) i przez to byłam nawet trochę wrogo do niej nastawiona (mimo, że ona jest zupełnie niewinna i nieświadoma ;) więc na żywo na pewno nie traktowałabym jej źle, chyba że by zasłużyła, bo ja naprawdę nic do niej nie mogę mieć). Jedyny problem jest taki, że nie wiem właśnie, czy mężowi nie będzie się kojarzyło i czy on w ogóle by chciał. Mi by się już nie kojarzyło ::): A co do Łucji, to znam tylko jedną i właściwie akurat na jej cześć nie chciałabym nazywać dziecka :P

panna'em
ja bedac w ciazy nie chcialam znac plci....z gadania babć i kolezanek juz mających dzieci, typu ze napewno bedzie chlopak bo dziewczynki urode zabieraja a mi jej przybywa :D, ze brzuch w ksztalcie na chlopaka, ze to ze tamto..... i tak sobie wkręcilam ze chlopak az w 34 tc moj ginekolog pomimo moich wielokrotnych dosadnych slow ze nie chce znac plci, powiedzial ze bedzie dziewczynka..... poplakalam sie i wyszlam.... w "biegu" zakladając majtki :lol: i juz do niego nie wrocilam
poplakalm sie nie dlatego ze dziewczynka a dlatego ze powiedzial....miala byc kinder niespodzianka a ten jełop musial to popsuc....

Nosz co za palant :-/

A co do ruchów, to pierwszy raz poczułam w 17 tygodniu w obu ciążach ::):

http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zegz24oxr1w7g.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zpbnroeqduluvlv3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribvup4dcbw.png

Odnośnik do komentarza

Freedom, super, że badanie dobrze wyszło, no i na razie syn po waszej myśli :) Ja słyszałam, że jak dziewczynkę się zdiagnozuje to większa pewność, że z chłopca szybko może się zrobić dziewczynka, ale tu opinie też różne. Widocznie jakiś dobry sprzęt do badania ma Twój lekarz, bo ja poznałam płeć "dopiero" po 20 tygodniu.

Ja ruchy poczułam 1 18 tygodniu i dokładnie pamiętam ten moment. Chyba zdenerwowałam trochę Córcię, bo zagoniona byłam tego dnia a jak wracałam autobusem do domu to ona się "odezwała". To był niesamowity moment :D :D :D I od tamtej pory dużo się ruszała moja Kruszynka w brzusiu, a ja to uwielbiałam.

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

asiula84
Freedom, super, że badanie dobrze wyszło, no i na razie syn po waszej myśli :) Ja słyszałam, że jak dziewczynkę się zdiagnozuje to większa pewność, że z chłopca szybko może się zrobić dziewczynka, ale tu opinie też różne. Widocznie jakiś dobry sprzęt do badania ma Twój lekarz, bo ja poznałam płeć "dopiero" po 20 tygodniu.

Ja ruchy poczułam 1 18 tygodniu i dokładnie pamiętam ten moment. Chyba zdenerwowałam trochę Córcię, bo zagoniona byłam tego dnia a jak wracałam autobusem do domu to ona się "odezwała". To był niesamowity moment :D :D :D I od tamtej pory dużo się ruszała moja Kruszynka w brzusiu, a ja to uwielbiałam.

Lekarz narazie powiedział ,,prawdopodobnie syn" a robił mi usg dopochwowe. Sama coś tam widziałam ale pomyślałam, że pewnie coś sobie wszywam :D

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Wiolka
freedom gratuluje syna.Mi sie osobiscie podobaja imiona Oliver,Kryspin i Kordian.No i oczywiscie Nataniel

Co do ruchow to moje dziecko prawie wcale sie nie ruszalo.I musialam go pobudzac do jakiego kolwiek ruchu

Dziękuję, Olivier też mi się podoba. Znajomi mają Olisia więc nie chcę się powtarzać. Mam dwie koleżanki którym sie spodobało imię Mikołaj i są dwa Mikołaje, jest między nimi pół roku różnicy. Oczywiście Mikołaje się znają :)

Emiliai Lena dwa kradzieje a zarazem źródła energii :11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Wow!!!, ale soę rozpisałyście i tyle nowych osób, super:Podziw: Ale nie nadrobiłam wszystkiego, czytałam po łebkach!!! Wczoraj u nas komp nie został włączony, miąłam kupę roboty w domu :D Dzisiaj wpadłam tylko na chwilę.

Freedom-gratuluję sunka:D:D:D

Mama-Monika-mój maż ma takie same plany jak Twój jeśli chodzi o płcie dzieci :D Ja chciałam mieć pierwszego syna, no ale... Oliwką jest najcudowniejsza i tak miało być :D

Poza tym, to dołączam się do grona rostepowych mam! Miałam je jeszcze przed ciążą i po ciąży doszy te na brzuchu i dodatkowe tak gdzie już i tak były!:Kiepsko: Ale jakoś z nimi żyję w zgodzie :Oczko:

A teraz już neistety muszę spadać! Obiad robić ::(:

Odnośnik do komentarza

Realne- ja pierwsze rozstępy miałam już w 5 klasie podstawówki, potem jak miałam ok 20lat i przytułam nagle po tabletkach hormonalnych i teraz po ciąży:Kiepsko: Na szczęście mężowi nie przeszkadzają w ogóle. Wczoraj przy okazji programu trini i susana rozmawialiśmy na temat tego ja zmienia sie ciało kobiety po porodzie itd. Bo w programie była taka tęższa dziewczyna, co przytyła ok 30 po 2 dzieci, która narzekałam na męża co jej dokucza z tego względu. Na co mój mąż powiedział, że ja wg niego nic się nie zmieniłam (a wierzci mi zmieniłam się bardzo) i miał przy tym taką minę, że chyba nie ściemniał:Podziw:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...