Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko tak zapytałam, bo słyszałam, że strasznie duzo cesarek w PL na życzenie ( w sensie, ze za kasę).... W Twoim wypadku jednak nastawić jest się lepiej... nie wiem jak to jest ale wnioskuję z wypowiedzi Gorzaty, że jak zaplanowana to tylko jakieś tam znieczulenie, a jak nagle to pełna narkoza.. więc mam nadzieję, że wszystko u Ciebie będzie OK...
Ja się cieszę, że mój maluszek na razie siedzi twardo główką w dole, bo przez pierwsze dni po przekręcaniu malucha miałam schizy że wróci do poprzedniej pozycji...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Meringue
Witam i ja i zaraz znikam-jedziemy odebrac foteliko/gondole dla Niuni

ehhh Mama mi w glowie namieszala odnosnie tej planowanej cesarki i mam nerwa-bo ona nie moze zrozumiec dlaczego oni nie chca poczekac az mi wody odejda(tzn dziecko da znac ze jest gotowe) i chca Mala wczesniej wyciagnac...no kurde no niepotrzebnie mi teraz takie macenie...:karate:

Meringue Ty się już nie stresuj.... tak jak napisałam Nelson jednym wpuszczaj drugim wypuszczaj.... bądź dobrej myśli, że w końcu będziesz pod opieką lekarzy i oni wiedzą co robią...
Ja się stresowałam przekręcaniem bo pierwszy raz o tym słyszałam, a w szpitalu mi powiedzieli, że robią to kilka razy w tygodniu i pamiętają tylko jeden przypadek że trzeba było od razu cesarkę.....
RELAXXXXXXXXXXXXXXXXXX:36_1_67:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

madzialska
a ja znowu słyszę, że nie ma tu w PL cc na zyczenie...

Ja nie wiem Madzia tak słyszałam ale to też pewnie zależy od pozycji lekarza i czy bierze.....
nie wiem takie słuchy mnie doszły, ale z drugiej strony nie oceniam bo to indywidualna sprawa każdej z nas.... a poza tym na naszym wątku nie ma mamusiek które sobie życzą więc koniec tematu he he he eh....

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
Meringue
Witam i ja i zaraz znikam-jedziemy odebrac foteliko/gondole dla Niuni

ehhh Mama mi w glowie namieszala odnosnie tej planowanej cesarki i mam nerwa-bo ona nie moze zrozumiec dlaczego oni nie chca poczekac az mi wody odejda(tzn dziecko da znac ze jest gotowe) i chca Mala wczesniej wyciagnac...no kurde no niepotrzebnie mi teraz takie macenie...:karate:

Meringue Ty się już nie stresuj.... tak jak napisałam Nelson jednym wpuszczaj drugim wypuszczaj.... bądź dobrej myśli, że w końcu będziesz pod opieką lekarzy i oni wiedzą co robią...
Ja się stresowałam przekręcaniem bo pierwszy raz o tym słyszałam, a w szpitalu mi powiedzieli, że robią to kilka razy w tygodniu i pamiętają tylko jeden przypadek że trzeba było od razu cesarkę.....
RELAXXXXXXXXXXXXXXXXXX:36_1_67:

taaaakkk, te dobre rady i mądrości....okant d..y je rozbić...:36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie w wielkim rozdarciu jestem pomiędzy sn a cc.
Postaram się dać dziecku jeszcze szansę na urodzenie się sn i termin cesarki ustalić na 10.11, chyba że wyniki badań i usg będą wskazywały że coś jest nie tak. Jeżeli dzidzia się nie urodzi przed terminem cesarki to już nie będę dłużej zwlekać. Zresztą jutro będę znać szczegóły to się niezwłocznie podzielę.

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomzbmhg368u5j0.png

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
madzialska
a ja znowu słyszę, że nie ma tu w PL cc na zyczenie...

Ja nie wiem Madzia tak słyszałam ale to też pewnie zależy od pozycji lekarza i czy bierze.....
nie wiem takie słuchy mnie doszły, ale z drugiej strony nie oceniam bo to indywidualna sprawa każdej z nas.... a poza tym na naszym wątku nie ma mamusiek które sobie życzą więc koniec tematu he he he eh....

ja sobie życzę samą naturę...:15_8_217:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

madzialska
ma-mmi
madzialska
a ja znowu słyszę, że nie ma tu w PL cc na zyczenie...

Ja nie wiem Madzia tak słyszałam ale to też pewnie zależy od pozycji lekarza i czy bierze.....
nie wiem takie słuchy mnie doszły, ale z drugiej strony nie oceniam bo to indywidualna sprawa każdej z nas.... a poza tym na naszym wątku nie ma mamusiek które sobie życzą więc koniec tematu he he he eh....

ja sobie życzę samą naturę...:15_8_217:

ja też...
Mycha zobaczysz co lekarze powiedzą- w każdym bądź razie będzie dobrze i inaczej nie możemy myśleć- nie zapominać że nasze maleństwa odczuwają nasze nastroje obawy i wszystko inne;-)
No i w końcu to listopad większość z nas już ma za sobą 36 tc (albo już wszystkie) więc co by nie było możemy rodzić-właśnie mój mały to potwierdził tak mnie nacisnął:-)))

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

slonko2802
a ja tak patrzę na prognozę pogody i niby do połowy listopada ma być ponad 10 stopni, więc tak się zastanawiam czy dobre ciuszki na wyjście przygotowałam :o_no:

A pokazywałaś co naszykowałaś?
Mycha a TY?
ja mam dwa kombinezony jeden cieńszy drugi grubszy, poza tym gondola + kocyk + samochód.... myślę, że i tak w ruch pójdzie cieńszy...zobaczymy bo na razie śniegu nie widać... i zimno też jakoś specjalnie nie jest

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

slonko2802
już znalazłam zestaw gdyby było cieplej ;)

takie coś :smile_move: oczywiście bodziak, buciki i czapka w zależności od temperatury ;)

ajaj jakie to słodziutkie no kurcze jak ja uwielbiam dziecinne ciuszki jak głupia jakaś:36_1_1: i jeszcze wszystkie bym chciała:36_19_1:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

slonko2802
ma-mmi też uwielbiam takie malutkie ciuszki, więc nie jesteś sama :D aż się dziwię że do tej pory nic nie kupiłam, choć kusiło mnie nie jeden raz ;)

kurcze, że ja tak nie potrafię.... wczoraj znów kupiłam body....
ale zaczynam kupować 74 i 80 he h eh e nawet mąż już przestał:yyy: a jak jesteśmy gdzieś razem to zauważyłam że sam mi pokazuje jakieś fajne ubranka:-)))

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

witam kobitki.juz po wizycie,troche mnie dzisiaj przetrzymali 30 min na ktg, potem usg tez troche dlugo trwalo , bo musieli dokladnie posprawdzac parametry karolci, czy ma dolsyc wod plodowych i takie tam.wazy okolo 2400kg(ale mi sie wydaje ze ciut wiecej, bo marysi tez mowili ze wazy okolo 3kg a miala ponad 3,5 kg)i w zwiazku z tym przelozyli date cesarki na 18 listopada, zeby dac karolci czas urosnac.mi sie jednak wydaje ze to juz niedlugo zacznie sie samo , bo mala jakos tak dziwnie spokojna i mnie krocze tak bardzo boli.pozyjemy zobaczymy,a poza tym mam wilczy apetyt, wlasnie upieklam sobie buleczki i do tego nasmarzylam beconu.pychota.(tylko dupsko od tego rosnie)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

gorzata
witam kobitki.juz po wizycie,troche mnie dzisiaj przetrzymali 30 min na ktg, potem usg tez troche dlugo trwalo , bo musieli dokladnie posprawdzac parametry karolci, czy ma dolsyc wod plodowych i takie tam.wazy okolo 2400kg(ale mi sie wydaje ze ciut wiecej, bo marysi tez mowili ze wazy okolo 3kg a miala ponad 3,5 kg)i w zwiazku z tym przelozyli date cesarki na 18 listopada, zeby dac karolci czas urosnac.mi sie jednak wydaje ze to juz niedlugo zacznie sie samo , bo mala jakos tak dziwnie spokojna i mnie krocze tak bardzo boli.pozyjemy zobaczymy,a poza tym mam wilczy apetyt, wlasnie upieklam sobie buleczki i do tego nasmarzylam beconu.pychota.(tylko dupsko od tego rosnie)

rośnie rośnie Kochana..... oj coś mi się wydaje, że źle ocenili wagę Karolci i wychodzi na to, że jak się nie zdecyduje wyjść sama to urodzisz prawie w terminie....
a ja dziś jadę po polskie pierogi- chodzą za mną już dobry miesiąc... niestety przegapiłam, bo wczoraj byli w Sandvice a dziś muszę jechać lillestrøm ( fuck dwa razy tyle drogi, ale czego się nie robi dla pierogów) he he he:36_3_8:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...