Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nie tylko ja mam fazę cudownego zakochania w moim Pyziu. Chyba właśnie przez to że się takie dziecko z niego robi.

viosna jeszcze przyjdzie czas że będzie nadawał jak katarynka. Każde dziecko rozwija się inaczej i wydaje mi się że z Wojtkiem jest wszystko ok. Też mnie niepokoi że Michał np nie raczkuje ale mąż cały czas mi powtarza że tak ma być i przyjdzie na to czas albo całkiem pominie ten etap.

madzialska trzymaj się, każdy kryzys kiedys mija, ratuj małżeństwo i nie poddawaj się.

kingula też ostatnio myślałam o tym że jeszcze chwilę i rok minie

migotka to uważaj na siebie bo widzę że ty szalona kobita jesteś

nelson super że się udało. Pyzio też teraz śpi do 6.30 albo nawet do 7. W nocy 3 pobudki to nie jest źle tylko niech ten cholerny ząb w końcu wyjdzie to na pewno będzie lepiej.

A my mamy w weekend 2 imprezy. 30-stkę u brata i roczek u siostrzeńca :36_27_5:
I jak na złość T. w sobotę musi iść do pracy jak ja już tyle planów na sobote sobie zrobiłam.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60059.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ja na szybko bo nie ogarniam tematu (ciąąąąąąąąąąągle)
Migotka siadaj siadaj im czesciej tym lepiej.....
Viosna moj tez uszy wlosy (ktorych nie ma he he) tak wiec norma
Nelson jak dla mnie butki OK, a nawet wiecej jak ok wiec jestes w temacie
Madzia nie wiem co sie dzieje wiec nie stwierdze "ratuj malzenstwo" czy " daj sobie spokoj"- po prostu ROB CO CI SERCE PODPOWIADA tak czy siak masz dla kogo zyc i do kogo sie usmiechac, a my tez jestesmy By Cie wesprzec (mysle ze wiekszosc dziewczyn sie z tym zgodzi...Buziak i trzymaj sie Kochana:36_3_8:
Artaga super ta Twoja lalunia.
Merinque no pokaz w koncu naszą gwiazdeczke z kolczykami
a u nas?.... tak jak pisalam nie ogarniam tematu dlatego jutro ma przyjc dziewczyna pomoc mi sprzatac bo chcialabym wrocic do czystego domku... zakonczylam dzis prace i teraz dwa tygodnie wolnego. w sobote lub w niedziele ruszamy do babci tylko ponad tysiac kilometrow wiec pewnie bedziemy sie zmieniac za kolkiem i bez hotelu na noc tez raczej sie nie obedzie ze wzgledu na mlodego.... niby mozna by bylo jechac ciagiem jakies 13h, ale trzeba bedzie robic pauze co jakis czas zeby mlody nie byl znudzony siedzeniem w aucie wiec zejdzie sie wiecej...
pozniej jeszcze doskrobie bo musze zmykac po malza a najpierw mlodego obudzic musze....i juz jestem spozniona echhhhhh

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z ma-mmi jak coś to możesz na nasze wsparcie liczyć a teraz zobacz co ci w sercu gra. I spokojnie czasami jak pojawia się dziecko coś się zaczyna psuć w związku i jeżeli nie dojdzie do poważnych zawirowań wszystko można z czasem przywrócić.
nelson butki ekstra cudeńka.
Co do czasu i mijania to naprawdę na szych maluchach widać jak ten czas zasuwa i dołączam sie do mam-miłośniczek uwielbiających swoje dzieci:36_2_53:

http://www.suwaczek.pl/cache/86d74dfc70.png

Odnośnik do komentarza

Kingula ja to Cię podziwiam, że dajesz radę, trójka dzieci, mąż wyjazdowy, a Ty jeszcze przeprowadzkę ogarniasz- jesteś wielka!
Ja byłam w Zachełmnej- to rodzinna wioska moich teściów.

Migotka czyli zdecydowałaś się jednak na szczepienie. Moim zdaniem to dobrze, sama szczepiłam, więc wydaje to mi się słuszną drogą- to pierwsza czy już druga dawka?
I koniecznie wsiadaj za kierownicę, zobaczysz jaką frajdę z czasem jeżdzenie będzie Ci sprawiać.
A właśnie Gorzata jeździsz?

Madzialska mam nadzieję, że to tylko chwilowy dołek i nic poważnego. Trzymam kciuki, by się poskładało.

Nelson czy modna nie wiem, bo ja jakoś wbrew pozorom trendów zawzięcie nie śledzę, ale za to mi się bardzo podobają:).

Imagen to Was imprezownia czeka:). Miłego weekendu. No i najlepszego dla Świętujących.

Ma-mmi brakuje tu nam Ciebie, zawsze byłaś bardzo aktywna na forum, a ostatnio cicho sza. Dobrze, że się odezwałaś:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

Viosna milo z Twojej strony:in_love2: jeszcze tylko urlopik i mam nadzieje wrocic do zywych...
Madzia czasem facetow przerasta sytuacja nie wiem na co niektorzy licza, ze bedziemy aktywnymi zawodowo kurami domowymi, a oni tylko praca i ewentualnie 5 minut z dzieckiem i to tylko wtedy gdy nie jest marudne....:36_2_12: niestety ale do zrobienia bejbusia to dwie osoby a do wychowywania juz tylko mama-dooopa ,,,tata jest tez waznym elementem w tej kwestii. Trzymaj sie Kochana i badz silna dla Maciusia:in_love2:
mam znajomych ktorym teraz w styczniu urodzil sie bejbik ech i ach i co.... wlasnie sie rozstali chyba tatusia rola przerosla:36_6_2:
no to zarzuce was troche fotkami mlodego, aaaaaaaa i my mamy juz 5 zabkow na stanie bo nie wiem czy pisalam
1..bo z wujkiem fajnie jest
2..staje juz wszedzie
3..no niech Cie dorwe maly robaku
4..moge sie bujac i bujac
5..mowilem zeby babcia trawke skosila

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Viosna wiem jaka frajda bo Juz Jechalam 2razy po 30 km:hahaha:tylko mnie D czesto zniechęca.Dziwne te chłopy.Teraz mi powiedzial,ze musze z nim wyjezdzic troche zanim sama wsiade:lup:o co kaman,Eh poczekam albo jak wyjedzie albo na własny car.
Szczepie na Pneumokoki pierwsza seria dopiero.Celowo czekałam Az Admin podrosnie. Zyczcie nam powodzenia

Imagen fajny weekend sie szykuje.Lec i tańcz do białego rana:oczko:
Ja za tydzień Ide na party i szyje sobie sukienkę z baskinka w słuchawki dj-skie nabylam materiał.Zaprzyjazniona krawcowa ma wyczarowac mi stylowe.

Madzia-Dziecko najważniejsze!I tego sie trzymaj,a jak ktoś nie radzi sobie ze zrozumieniem jakże ważnej tej kwestii,to znaczy ze winien sie wyedukowac bardziej.
Swoją droga Wlasnie wracamy od teściów i jaka mam książkę w torbie?"Nowe zasady małżeństwa.co musisz wiedzieć zeby wspomóc wasza miłość"
Mozna?Dobra jest-Pozyczyla mi książeczkę:lol:
A co przeczytam bo ponoć fajna:smile:
Narazie kończę bo zajechalim pod dom.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Ma-mmi no wiedziałam,ze kogoś mi w moim raporcie pelikana brakuje!A to miałam napisać o Twoim Kongeniatku ze on jest zarabisty.Fajny gość będzie z niego i jest.Wiecznie uśmiechnięty,dopakowany.

Emika ,Twoj Synek tez uroczy.

Ej a Adas mi dzisiaj 2razy tak sie darl jakimś dzikim rykiem do Niego nie podobnym.Taka histeria z sapka na koniec::(: I teraz zastanawiam sie czy to ból na zeby?Czy glodny(to mało prawdopodobne).
Miałam ćwiczyć ale Juz chyba odpuszcza bo przyklejony do mnie jak jamochlon.
My u babci dzis byliśmy-Adas dostał 2 zabawki i kaske.I teściowa mnie zaskoczyła jak mi kasę dała po cichaczu przed D żebym kupiła sobie dobry kosmetyk i wydała na siebie:36_2_13::o_master:

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Gosia a co nakupowaliscie fajowego w Ikei?Ja tez znam ten film od dawna i tez jak obejrzalam to miałam polewke poraz kolejny:hahaha:

Viosna co u Wojciecha?

A ja czytam z D ksiazke Cytat z książki:"Opieranie sie w związku na tym co sie dzieje w <>zmniejsza szanse osiągnięcia w nim trwałego szczęścia. "

Ide Adasia wykąpać bo wczoraj za późno było.
CU Lady's!:happy:

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny.....oj dawnooooooooo mnie tu nie gościłyście:) Niesetyt nażekam ciągle na brak czasu. Czasem zaglądałam i miałam coś napisać ale zawsze coś moją uwagę odwracało i się odwlekało. Ale "co się odwlecze to nie ucieczenie" )))))

U nas no cóż refluks nie odpuszcza, no może troche...jesteśmy pod kontrolą lekarską, przyjmujemy omeprazol w trudnych sytuacjach kuracja 2 tyg. Po takiej kuracji jest lepiej, mała jednak mało waży ma 7,5 kg ale jest długa:) Ładnie siedzi i nawet od jakiegoś czasu raczkuje. Troche nieudolnie jej to idzie, upada czasem na buziaczkę. Z jedzenie nie jest najlepiej zjada porcja 120ml co 3h, zupek nie chce, Blw rzuca po katach, deserek czasem jakiś zje chętnie. Co mnie to jestem pod opieką psychoterapeuty, niesety nie obeszło się też bez leków dla mnie symfaxin er 2xdziennie...ale dzięki temu jest dobrze i mam chęc do życia.

U was widze też jakoś leci, u jednych lepiej u drugich gorzej. Niestety nie pomogę w zadnych problemach, bo mówienie że bedzie lepiej to sterta bzdur. Owszem może być lepiej ale tylko wtedy gdy się weźmie sprawy w swoje ręce i coś zrobi ze swoim zyciem...szkoda że ja tak długo do tego dochodziłam. pozdrawiam was dziewczyny i wasze cudne pociechy ogladam je tu, aż się łza kręci w oku jak sobie przypomne jak to było w ciązy...... buziaczki

No i pokazuje wam moje szczęscie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlhdge66amnud0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz26i4d415n.png

Odnośnik do komentarza

Wojciech spoko:)
Tzn zęby mu ida, więc chwilami maruda i to czasem tak nagle zaczyna płakać, ale myślę, że to właśnie zęby.
No i chyba nie lubi królika, bo niezależnie czy kupny czy gotowany przeze mnie to mu nie podchodzi. Szkoda tylko, że mam jeszcze zapas króliczka w zamrażalce.
A tak to odkąd śpi w nocy, to nie narzekam, w dzień, jak już wspominałam 3 drzemki ok 9 ok 13 - to te w łóżeczku i popołudniowa na spacerze koło 17. Kąpiel ok 20 i ślicznie sam zasypia wieczorem w łóżeczku.
Migotka a jak tam Twoje odstawianie od cyca?
U mnie nadal 4 karmienia w ciągu doby: rano po przebudzeniu, po 12 przed drzemką, o 17 przed lub po spacerze a czasem i przed i po, no i po kąpieli po 20.
A oprócz tego o 8.30 kaszka na mleku o 11.30 deserek o 14 obiadek o 19.30 sinlac, a w międzyczasie tak raz dziennie albo: jabłko, banan, arbuz, nektarynka, czasem kromka chleba.
Jak tak czytam, to strasznie dużo je...

No i bardzo absorbujący, ja mam teraz urlop do końca sierpnia, więc siedzę z nim cały czas. Jest kochany, ale wymaga ciągłego zabawiania. Nawet jak bawi się sam, to trzeba mu kibicować:). Taki mój artysta kochany:).

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

Viosna haha,co mu sie włosy kręcą:smile: sliczny jak dziewczynka:heart:
Mnie tez sie wydaje ze sporo mu jesc dajesz,ale Wojtus nie wyglada na grubaska więc chyba Okej?

Cytrynkowa twoja Milenka wyglada ok w końcu to kobieta i w XXI w rozmiar 0 to wiesz noRma:oczko:

Ja z tym cycem to W kratkę,teraz po szczepieniu na bank wiecej.14sierpnia jadę do koleżanki na działkę. Będziemy siedzieć z dzieciakami kilka lat sie nie widziały.To Moze tam odstawić mi sie uda.Aczkolwiek tak teraz mysle ze wygodniej po urlopie moim.
Chwale mojego superAsa!Szczepionka dzielnie zniesiona!

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Ma-mmi - Kongen super chłopak, jak to w pl mówią " kawał chłopa";) Ale wydaje się byc bardzo rozgarnięty i sympatyczny. Dziewczyny będą do niego lgnęły.

Cytrynka - super, ze jesteś. Przykra sprawa, ze ten refluk dalej nie puszcza. Cieszę się również, że wracasz do żywych;), że wychodzisz z depresji i zaczynasz cieszyć się macierzysntwem. W sumie (mpoim zdaniem) szkoda, ze od nas odeszłaś na jakiś czas, bo mi się wydaje, ze w wielu sytuacjach forum mi pomogło. I dziewczyny tutaj. Niby nic wielkiego, ale zawsze coś mają mądrego do powiedzenia i radą dobrą służa.
Twoja Milenka Boska... I nie mart się jej wymiarami, bo na forum gazetowym, październikwoych mam są dziewczyny które waża 7,5 kg i nie mają refluksu!!! Są poprostu jak dziewczynki - mniejsze niż chłopaki!

Viosna - weź mnie już nie katuj zdjęciami Twojego przystojniaka! Ale fryz mu się bujny rzuciał, nie ma co! :D och, ten błysk w oku. I moim zdaniem dużo nieje, normanlie. Szymon ma dni takie że wydaje mi się że bankryta strzelę, jak będzie miał dalej takie potrzeby żywieniowe. Ale wydaje mi się też że dużo je jak go zeby bola, je ni ezgodu a żeby się podrapać;) Szym waży 9400.

Migotka - no nie dziwię się wcale że po szczepieniu nie chcesz odstawiać. Ale wydaje mi się że musisz (jeśłi chcesz) ustalić sobie termi i do niego dążyć. tzn. z czaem zmniejszać ilośc karmień. Tak jak Viosna - mówi że do jakiegoś wyjazdu we wrześniu... Ma cel;)
no i nic nie zrozumiałama z tego zdania co przytoczyłaś;)

Madzialska - nie chce być wścibska, ale napiszesz o co posżo?

Ja jestem na etapie niewidzenia męża już drugi tydzień! Zagorziłam, ze jak nie zamknie firmy to odchodze! prośby i gadanie, ze Szym go potrzebuje bnie działały. Teraz niby zamyka firme - ale raczej robi to na złośc mi. Aj temat rzeka...

Wkurzyli mnie z tymi butami trochę (ale fajnie ze wam się podobaja) bo ja sie na butyku zalogowałam 5 la temu i dopiero dzisiaj zobacyzłąm, zę mam w danych tam stary nr tel. a wybrałam przesyłke inpost - paczkomat. A oni wysyłają sms na tel. I oni już niby tego nie mogą zmienić. I mam się sama kontakować z Inpost.... chamówa, ale sobie poradze.

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f4z17gfqsy7uk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kwaqh9e1k.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...