Skocz do zawartości
Forum

Październikóweczki i Październikowczyki 2011


bogdanka2

Rekomendowane odpowiedzi

Marigold
jaaaki fajny :) ale inaczej wygląda...jednak fryzura dużo zmienia :)

mam do Was pytanie - macie jakieś wypróbowane zabezpieczenia do szuflad?
u mnie jest ich mnóstwo a mała nie chce odpuścić, kupiliśmy takie haczyki z babyOno ale się nie nadają do naszych mebli...

POLECAM te zabezpieczenia, są na zamki, które mały nie otworzy

ZABEZPIECZENIA SZUFLAD (2580279958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ZABEZPIECZENIE SZAFEK canpol (2580279961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

JESZCZE nie znalazlam do szuflad które znajdują sie w ciugu innych dzafek

Odnośnik do komentarza

Hej, chyba najłatwiej mi napisać do Was z pracy nikt przynajmniej nie przeszkadza ::): Przyznaję, ze te 6 godzin w pracy to dla mnie największy odpoczynek w ciągu dnia :D:D:D
Obejrzałam wszystkie zdjęcia, dzieciaczki cudowne, niesamowite jak się zmieniają. Kubuś już taki duży, Ola niesamowicie sie zmieniła, taki aniołeczek z niej, Pawełek super wygląda na łysolka, ależ on ma duże śliczne oczka, Wiktorek taki słodziak do schrupania, bogdankowa trójca to tak się wyrosła, że szok. dzisiaj postaram się wrzucic kilka fotek Nastulki.
Nasti dalej kombinuje chodząc, najmniej na czworaka, najwięcej na kolanach i jak ma trochę czasu to na nóżkach :D:D ale ostatnio zalapała że żeby na nogach chodzić to trzeba troszkę (przynajmniej na razie) zwolnić i pokonuje juz coraz dłuższe odległości.
Megi Kevadra moja Nastka juz praktycznie nie ma katarku, może macie czaas w piatek ???? Jak Wam pasuje to zapraszam, bo to juz chyba ostatnia szansa na spotkanie w ciągu tygodnia w trójkę. Mam nadzieję że się uda :)

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwrjjg6zz9nl6n.png

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09f71xu2h3ybd3.png

Odnośnik do komentarza

Monka1
Hej, chyba najłatwiej mi napisać do Was z pracy nikt
Megi Kevadra moja Nastka juz praktycznie nie ma katarku, może macie czaas w piatek ???? Jak Wam pasuje to zapraszam, bo to juz chyba ostatnia szansa na spotkanie w ciągu tygodnia w trójkę. Mam nadzieję że się uda :)

My w czwartek rano bierzemy ostatnią dawke antybiotyku. Katar nadal ma. Nie wiem , jak to moze być, że katar sie mu utzrymuje ponad 2 tygodnie. W piątek idę na kontrolę. Chyba do piątku nie uda nam się tak naprawde wyleczyć. Planuje po antybiotyku jeszcze tydzień przetrzymać go w domu z opiekunką, żeby nabrał sił. Kurcze szkoda, nie sądziłam ze mały będzie mi się tak przeziębiał.

Odnośnik do komentarza

megi79
Marigold
jaaaki fajny :) ale inaczej wygląda...jednak fryzura dużo zmienia :)

mam do Was pytanie - macie jakieś wypróbowane zabezpieczenia do szuflad?
u mnie jest ich mnóstwo a mała nie chce odpuścić, kupiliśmy takie haczyki z babyOno ale się nie nadają do naszych mebli...

POLECAM te zabezpieczenia, są na zamki, które mały nie otworzy

ZABEZPIECZENIA SZUFLAD (2580279958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ZABEZPIECZENIE SZAFEK canpol (2580279961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

JESZCZE nie znalazlam do szuflad które znajdują sie w ciugu innych dzafek

megi takie jak te drugie to właśnie mam i to w 2 wersjach zamka i długości, ale to na nic jak szuflady są w ciągu innych szafek tak jak w kuchni, a tam same ciężkie i nisko umieszczone i nie ma ich jak zabezpieczyć

http://lb2f.lilypie.com/h4yKp2.png
http://lb1f.lilypie.com/3LJBp2.png

Odnośnik do komentarza

Marigold
megi79
Marigold
jaaaki fajny :) ale inaczej wygląda...jednak fryzura dużo zmienia :)

mam do Was pytanie - macie jakieś wypróbowane zabezpieczenia do szuflad?
u mnie jest ich mnóstwo a mała nie chce odpuścić, kupiliśmy takie haczyki z babyOno ale się nie nadają do naszych mebli...

POLECAM te zabezpieczenia, są na zamki, które mały nie otworzy

ZABEZPIECZENIA SZUFLAD (2580279958) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ZABEZPIECZENIE SZAFEK canpol (2580279961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

JESZCZE nie znalazlam do szuflad które znajdują sie w ciugu innych dzafek

megi takie jak te drugie to właśnie mam i to w 2 wersjach zamka i długości, ale to na nic jak szuflady są w ciągu innych szafek tak jak w kuchni, a tam same ciężkie i nisko umieszczone i nie ma ich jak zabezpieczyć

no własnie szkoda, ale mozna pokombinować jeszcze z takimi na rzep. Mam taki na koncu kuchni przy szufladzie. Czasem mały podchodzi i chce zerwać, ale nie jest to przynajmniej nagminne. A jak chce otworzyć to sie nie da. Nie wie ze jak odklei to się otworzy, bo jeszcze tego nie widział.

TAŚMA ZABEZPIECZENIE Z RZEPEM 2SZT (2628474835) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza

Monka, Nastka jest prze prze prze!!!! Piękna, a tak zawadiacko się uśmiecha, mały diabełek taki :)
Megi, Wiktorek już mały pomocnik, chciał coś wyprać :)
Dziewczyny, dla mnie piątek jest super, ale że Wiktoruś jeszcze się kuruje, to może być inny dzień.
Monka, a w której dzielnicy mieszkasz? Ja mieszkam na Białołęce, ale mogę dojechać, mogę nawet Megi zabrać, jak będzie chętna :) Tylko że drugi fotelik mam 0-13 kg, ale jak Megi weźmie swój fotelik, to okej :)
Ja mam fotelik Caretero 9-36 kg, pisałam, że mam. Nie wiem co prawda, jak w nim ma się zmieścić dziecko o wadze 30 kg, bo wcale duży nie jest, Pawełek ze swoimi 10 kg ledwo w ciepłym ubranku w nim się mieści, ale ma super zaletę. Pawełek w nim zasypia ZAWSZE! Gdziekolwiek z nim jadę, po 10-15 minutach smacznie sobie chrapie, i to zasypia tak cicho, że ja nawet nie wiem, kiedy on odlatuje :) To jest super usypiacz. W foteliku 0-13 kg tak nie miał, wręcz odwrotnie, marudził, wyrywał się. A w tym foteliku nie było jazdy, żeby mi nie usnął, nawet musiałam mamę prosić, by go zabawiała, żeby nie spał, bo jak jedziemy do Wilanowa, podróż trwa 40 minut, to przyjeżdżamy- on śpi, budzi się już w wózku na spacerze, z powrotem jak jedziemy- znowu sen. Mąż mówi, kupić drugi taki fotelik, zamontować na drive-symulatorze, i w domu zainstalować, i problem samodzielnego zasypiania mamy z głowy :D
Wiesz, Marigold, tak patrzę na Oleńkę, ma włosy identyko, jak Pawełek miał przed ostrzyżeniem na łyso- taka sama grzywka i loczki po bokach, szok normalnie! Dokładnie taki same włosy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6jqu4bdls.png

Odnośnik do komentarza

Monka- Jeszcze w takie rewelacyjnej wystrojonej wersji Nastki nie widziałam. Śliczna!!!!!!!!!!!!!!! Wyrosła dziewczyna. Widać że bystre z niej dziecię. Widze ze książeczka w użyciu::):
Boże wiecie jak ja bym się z wami z checia spotkała. Może do piątki mały juz nie bedzie miał kataru, antybioyki konczy w czwartek rano wiec juz powinno być dobrze.
Kevadra - ja mieszkam na pradze południe, nie wiem czy to az tak po drodze. Raczej nie wyciągam juz fotelika z samochodu, bo jest ciezki, wiec autobusem bym przyjechała do Monki.

Odnośnik do komentarza

IWA - Ty jesteś obeznana w róznych dolegliwościach. Mały jeszcze przed podaniem antybiotyku, ale w trakcie choroby dostał małych krostek, które są szorskie, jakby wystające. Krostki ma tylko na łydkach po zewnętrznej stronie, a teraz sa na udach po zewnętrznej stronie. Może wiesz co to może być. Czy to wirusowe, czy dermatologiczne, alergiczne. Już sama nie wiem do kogo pójsc z tym.

Odnośnik do komentarza

megi79
IWA - Ty jesteś obeznana w róznych dolegliwościach. Mały jeszcze przed podaniem antybiotyku, ale w trakcie choroby dostał małych krostek, które są szorskie, jakby wystające. Krostki ma tylko na łydkach po zewnętrznej stronie, a teraz sa na udach po zewnętrznej stronie. Może wiesz co to może być. Czy to wirusowe, czy dermatologiczne, alergiczne. Już sama nie wiem do kogo pójsc z tym.

Wydaje mi się że to jakieś podrażnienie może od rajstop,albo jakiś spodni może proszek zmieniłaś,z choroby raczej nie jest bo by się już dawno rozniosło.Jakimś bardzo tłustym kremem smaruj aby ubranko bardziej nie podrażniało i wapno,jeśli alergiczne na pewno pomoże i zyrtex jak masz to mu podaj a jak to nie pomoże to przejdź do alergologa.

Odnośnik do komentarza

Hej Słonka. :Kiss of love:
Megi widzę że pracujemy w podobnej branży. z Wiktorka mały mechanik albo pomocnik . :11_9_16:
Monka twoje Słoneczko po prostu jest jak modelka i ten śliczny uśmiech . :11_9_16:
Kevadra maleńki nagle wydoroślał a;le i tak słodziaczek z niego:11_9_16:
Powiem tak jak ten czas leci przecież niedawno oglądałyśmy pierwsze zdjęcia naszych pociech a tu już prawie rok .:mylove:
Kuba skończył w niedzielę ostatnią dawkę kolejnego antybiotyku i czasem zakaszle . Ja już nie wiem co z tym kaszlem. :36_2_24:
A dziś Kinga ma 37,5 i mocny zielony katar.:36_2_16:
Ok zmykam dalej pracować .
Jeszce tort muszę zamówić a jak u Was z przygotowaniami do roczku ?:usmiech::love_pack:

:Aniołek: 1997.03
:Aniołek: 1998.01
:Aniołek: 1998.06
Kingusia www.pomoz.eu
http://suwaczki.maluchy.pl/li-45554.png

...Otwórzmy serca na słabszy świat, tak wiele łez ukrytych tam, zmień kreskę smutku w podkówkę szczęścia symbol, Ty i Ja...

Jakub
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlkqi19cxftgt8.png

Odnośnik do komentarza

U nas roczek odprawiamy w sobotę. Bedzie tort i goście. Jutro raczej spokojnie, pokażemy mu prezent od dziadków. Dostał trójkołowy rowerek, który jest od 10 miesięcy do kilku lat. Z czasem zdejmuje sie zabezpieczenia i na koniec jak juz dosięgnie do pedałów bedzie mógł sobie sam na nim jeździć. Teraz można będzie go prowadzić.
Właśnie mąż wpadł na pomysł co mu kupić. Chyba kupimy mu mały stoliczek i krzesełka.
Laluna - co tak zniknęłaś? Jak tam błysk w domu po gościach?
Monka - nie mogę się napatrzyć na zdjęcia Nastki. Chyba najładniejsze wg mnie to zdjęcie z basen w tle. Widać ze jest jej gorąco, albo jest zmęczona i te włosy w artystycznym nieładzie. O oczach nie wspomnę, takie ładne.

Odnośnik do komentarza

witam :)

marzenka Kubuś bardzo wydoroślał no i zmienił się na buzi :) poważny szkrab :)

megi Wiking to mnie setnie ubawił z tą pralką :hahaha: zdjęcie - klasyka :D masz dobrą wróżbę na przyszłość - mały bystrzak :)

Monka i ja dołączam do ochów i achów nad Nastusią, jest po prostu urocza, a w tej sukienusi i z bosymi stópkami to sam miodek :) śliczna mała dama :) no i ma buzię pełną ząbków :)

jestem nadal chora, na szczęście Ola w miarę grzeczna i ma dla mnie litość, poza tym cisza i spokój :)

http://lb2f.lilypie.com/h4yKp2.png
http://lb1f.lilypie.com/3LJBp2.png

Odnośnik do komentarza

Co do jutra to mam nadzieje, że z Wiktorkiem będzie juz wszystko ok i jednak wpadniecie.
Az nie mogę się doczekać :D:D:D
Kevadra mieskzam na Mokotowie, mam nadzieję, że to dla Was nie za daleko. Mieszkam w ololicach stacji metro Wilanowska i Galerii Mokotów. Na prive wysłałam Ci mój adres i nr telefonu.
Dajcie mi jeszcze znać jak Wam najbardziej pasuje, ja pójde do pracy na 7 to o 14 już spokojnie będe z Nastusią w domu.
Mam nadzieję, że jednak uda nam się spotkać w trójke tzn. szóstke :D:D trzymam kciuki.

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwrjjg6zz9nl6n.png

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09f71xu2h3ybd3.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki w imieniu Nasturcji bardzo dziekuje, za wszystkie miłe słowa ::):
Zdjęcia w sukienusi to jeszcze z chrzcin, Megi a to z potarganą fryzurą to też jedno z moich ulubionych :D:D po calym dniu szaleństw w basenie, chwila wyciszenia z bułą w ręku :D:D bo tak jak pisała Marigold to u nas też zrobić teraz ładne zdjęcie graniczy z cudem, po pierwsze cały czas się rusza, po drugie jak tylko widzi aparat, to zanim pstrykne one leci zobaczyc jak wyszła :D:D:D:D cóż próżność od samego początku :hahaha:
Megi zdjęcie Wikinga mocno mnie ubawiło, mały pomocnik :)
Marzenka duzo zdrówka dla Twoich chorowitków i oby Kuba nie zaraził się tym razem.
Marigold z Oli jednak anołeczek skoro daje ci odpocząć. Ja tez zaczynam sie zastanawiac nad organizacja roczku, ale ja badziej logistycznie, bo do nas znowu wszyscy przyjadą z adaleka.

http://www.suwaczki.com/tickers/34bwrjjg6zz9nl6n.png

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09f71xu2h3ybd3.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
Dziękuję Wam dziewczyny za życzenia. IWA - chciałabym mieć taki tort dla Wiktorka, super!!!.
Kurcze jeszcze się nie wzięłam za organizację urodzin. Po 13 pójde po dekoracje, czapeczki , baloniki i inne takie tam.
Monka - jutro na 14 mam kontrolę u lekarza, wiec jak wpadnę to około godziny 15,30. Antybiotyki juz skonczył brać, tylko ma czasem wodnisty katar. Obstawiam, że to alergia, bo przeciueż 10 dni antybiotyku, kaszel juz go nie meczy.
W ramach prób odstawię dziś mleko, kupię sinlac i dam mu na noc na wodzie. Dziś był program na temat picia mleka przez dzieci. Mleko potrafi powodować zaśluzienie organizmu, gardło nos, uszy i mogą być infekcje. Była m u alergologa wczoraj, dostałam lek przeciwfistaminowy, zobaczymy jak zareaguje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...