Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do dzielenia się swoimi pomysłami na wystrój sypialni

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm chyba muszę porobić zdjęcia :)

Przed remontem myślało mi się zrobienie czegoś takiego prawie jak masz za łóżkiem :) To tapeta czy taki tynk dekoracyjny ?

Ja chciałam zrobić tak by odsunać troszkę od ściany płytę gipsową taką na szerokość łóżka akurat a odsunać tak na około 10cm od sciany, zamocować na płaskownikach jakoś i tą ściankę taką zrobić w takim tynku dekoracyjnym jakimś właśnie a za między ścianką a ścianą puścić z obu końcy od sufitu do podłogi takie listwy świetlne :) Kolor to dojrzały groszek ?? :)

Teraz mam połączenie - dwie ścianyw groszku drugie w takim jasnym dziwacznym brązie :)

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas to tapeta ;) o odsunięciu takim z płyt nie było mowy bo za mała sypialnia ;)
i od łóżka do komody tyle co na przejście miejsca :/

nie pamiętam co to za kolor farby bo malowane było dawno ;)
a teraz dorabialiśmy tapetę i inne odzoby ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu super pomysł z tymi wątkami o wnętrzach :brawo:
Niebawem będę urządzała sypialnię, pokój Mata i kuchnię więc mam nadzieję, że znajdę tu trochę zdjęć i pomysłów, które mnie zainspirują :36_1_1:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No faktem widać, że małe dość przejście, u nas jakoś pomysł nie wypalił, choć sądzę, że może przy jakichś remontach go spełnię bo nie ma przy nim dużo roboty raczej. Widzę, że też łóżeczko koło waszego :)
U nas podobnie na razie, nawet jak na koniec lutego Majce zrobimy pokój to wątpię czy pójdzie spać do niego :/ Ale już z jej rzeczami ją tam wyniosę na pewno z sypialni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dokładnie ;) Nikos ma niby pokój z Oskarkiem ;) i tam zabawki swoje ale śpi u nas bo nie widzę tego zeby w nocy kilka razy wstawać do niego i chodzic do drugiego pokoju :?

Iwcia koniecznie pokaż fotki po remoncie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie niby niańka była by włączona i w razie czego szłam bym do niej... Ale też mi się nie chce, tak wstaję kroka daję i smok w buzi uspokaja zanim zdąrzy się przebudzić mocniej.. A tak zanim bym doszła to rozbudzona by była i w nocy miała by dłuższe niespanie........ ech :) Tak troszkę psuje mi ono ustawienie pokoju bo komodę ze środka ściany mam przesuniętą w bok,za nią mała szafka nocna i biurko moje. A tak komoda na środku była, szafka oczywiście koło łóżka i było tak luźniej...

No ale cóż jeszcze z rok i na swoje pójdzie na pewno :)

Sypialnia u nas to moje największe pole manewrowania dodatkami :) Od generalnego remontu trzy lata temu już raz mąż malował ściany :) Zmieniałam już też przy okazji malowania firanki i kapę na łóżko :) Za rok zapowiedziałam następne malowanie :D Ale ogólnie utrzymuję ją w ciemniejszej tonacji (podłoga ciemniejsza, meble venge, teraz nawet firankę zmieniłąm i światła zatrzymuje sporo bo jest w takie pasy zielone i brązowe). Pokój z wyjściem niby na balkon, ale drzwi są we wnęce balkonowej i dopiero jaśniej w słoneczny dzień jest tutaj późniejszym popołudniem, ale tak mi się podoba bo sypialnia jest miejscem wycieszenia i odpoczynku w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka
ja w sypialni mam dużą szafę z lustrami, marzę o garderobie, ale nie mam na nią miejsca, moje mieszkanie ma tylko 58m.

tylko 58m....nie grzesz kochana ja mam 43 i dopiero od roku jesteśmy w swoim pokoju a Miki w swoim...o sypialni mogę jedynie pomarzyć

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.netblog.pl/uploads/a/Ashley14/37943.jpg

http://szafa.org/var/albums/Skosy/Skosy%20w%20szafie%20Sypialnia.jpg?m=1311361088

to nsz typ sypialni

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my teraz mieszkamy z moimi rodzicami w domku i nosimy się z zamiarem kupna domku do remontu

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się nosiłam z zamierem wymalowania takiego pasa w sypialni przy łóżku cos na styl jak u kaskasto, ale teraz jak weszło łóżeczko, to łóżko przesuęliśmy w strone okna i już by ten pas był tak ni przypiął ni przyłatał :D to w sumie dobrze, ze nie wymalowałam. Jak posprzatam (kaskasto podziwiam taki porzadek przy maluszku :D, chylę czoła) to pstryknę fotki

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

własnie...porzadek przy maluszku...u mnie to wszędzie jakieś zabawki, kocyki, już nie mówiąc o pieluchach tetrowych...codziennie chodzę i to sprzątem, ale zaraz jest tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehehe laski spoko ;) na codzień nie ma takiego błysku :P nie da sie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedzcie co myślicie o sypialni z łazienką Bo tak mąż zmienił w planie a ja się zgodziłam i teraz tak sobie myślę czy dobrze zrobiłam Bo już mam mętlik w głowie
Oprócz tej sypialnianej łazienki ,będzie też taka "ogólna " łazienka ale mniejsza ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sypialnia to miała być moja oaza, miejsce gdzie mogę się wyciszyć... ja zdecydowałam się, żeby moje mieszkanie umodelowała i udekorowała firma JB DESIGN - to co zrobli przeszło moje oczekiwania. Stylowo, nowocześnie, a z sypialni to ja nie potrafię wyjśc... Warto czasem zainwestwować i zlecic coś takiego profesjonalistą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bettyy
A powiedzcie co myślicie o sypialni z łazienką Bo tak mąż zmienił w planie a ja się zgodziłam i teraz tak sobie myślę czy dobrze zrobiłam Bo już mam mętlik w głowie
Oprócz tej sypialnianej łazienki ,będzie też taka "ogólna " łazienka ale mniejsza ...

Bettyy nawet się nie zastanawiaj ja tak mam i nie wyobrażam sobie żeby nie było tej łazienki w mojej sypialni jak masz gości to sie nie przejmujesz że nie masz intymności czy że ktoś może jakieś twoje osobiste przedmioty dotykać lub używać ja polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też bym chciała sypialnię z własną łazienką, bo to bardzo wygodne, łazienka jest blisko i w ogóle ja widze same plusy, poza tym mozesz wtedy mieć w jednej łazience prysznic, a w drugiej wannę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wybrałabym rolety, bo są praktyczniejsze i ładniejsze od żaluzji. Jeśli chodzi o wystrój to marzy mi się sypialnia w nowoczesnym stylu. Byłoby świetnie gdyby miała też własną łazienkę, jednak nigdy nie będę mogła sobie na to pozwolić, bo mieszkam w bloku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...