Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2011


Rekomendowane odpowiedzi

lusitano
Monia pomarańcza mają stosunkowo mało wit. C. Najwięcej ma natka pietruszki. Ja robię sobie zawsze taką miksturę: natka pietruszki, sok z cytryny, miód. Wszystkomiksuję i piję 3-4 razy dziennie. Poza tym czosnek, rosołek, sok z cebuli :)Kiwi to też prawdziwa skarbnica witamin i soli mineralnych

wiesz co do pietruszki to u nas jest w sklepie ale dziwnie wyglada jak na sterydach :(
zero zapachu i jakos tako sztucznie mi wyglada . wiec kupie kiwi :D czosnek tez wcinam :D

ale ja naprawde dbam o siebie , codziennie pije herbatke z cytryna i miodem,warzywa i owoce. ubieram sie cieplo , nie marzne a tu rano wielkie go...no mi wyroslo na ustach.
normalnie sie zalamalam bo to juz trzecie i strasznie sie martwie .
:ehhhhhh:

http://www.suwaczki.com/tickers/961lroeqi2ba9vfo.png

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9gu9re6cle2yb.png
http://s2.pierwszezabki.pl/044/044053980.png?4027

Odnośnik do komentarza

Ja przy opryszczce też spanikowałam, ale jak zaczęłam czytać, to się okazało, że jeśli matka przed ciążą miała opryszczkę wargową, to dziecku nic nie grozi. Więc spokojnie i smaruj czymś - dziewczyny polecały pastę do zębów na wysuszenie:) Wątpię, żeby złapanie tego zależało od wit. c - raczej złapałaś np. na zakupach. Mnie już 2gi raz wyłożyło po wizycie w centrum handlowym.

Przyznam że jak mi się zaczęło pogarszać - zero możliwości przełykania, gardło w odcieniu bordo, katar) ze strachu przed zwykłym antybiotykiem psiknęłam wczoraj kilka razy gardło bioparoxem i o dziwo zadziałał (wcześniej 4 dni nie było poprawy). Podobno to bezpieczne i działa miejscowo (koleżanka w ciąży miała to od rodzinnego na receptę; chyba nie tylko ona Pod sercem | Antybiotyki a ciąża. Teraz mam wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony do lekarza musiałabym się telepać przez pół miasta na weekendowy dużyr, tam pewnie sami zagrypieni ludzie i albo by mi kazał dalej jeść czosnek więc tylko by mnie wywiało, albo przywalił jakiś cięższy antybiotyk. Mam duze doświadczenie w chorobach gardła, zatok i oskrzeli i na takie coś jak wczoraj zawsze dostawałam jakiś duomox. Kurde taka wiosna za oknem, chętnie bym złapała trochę słońca:/

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny :) ja już po impresce no i było OK nie było rewelacji bo normalnie tak mi nerwy zpsujli na ym buszowisku że nie mcie pojęcia, tak zbluźniłam właściciela bonormalnie jakiś idiota jaja se ze mnie zrobili bo zamówiłam animoator i przyszła babka któr mi powiedziała że ona zamiast 2 godzin będzie tylko godzine bo szef zadzwonił do niej wczoraj i ona nie miała z kim dziecka zostawić i wzieła je ze sobą no mówie jej że nie to nie obchodzi i ze ja zamawiałam animatoa na 2 gdoziny a ona ze policza mi godzine a ja do niej mowie to co ja mam potem z tymi dzieciakami zrobic no i miała zostac 2 godz. po godzinie jak poszłam na sale zabaw (bo byłam w poczekalni z rodzicami na kawie) wrcam a moja GB bawi się na urodzinach chłopaczyka który miał animatoa reszta dzieci biega samopas nie wiadomo gdzie są normalnie patologia pół godziny opiekunki nie było ba karmiła swoej dziecko piersią w kiblu! jak poszłam i zaczęlam drzeć morde na szefa że mam oo w d...ie że ja zapłace za godzine a on do mnie ze wogule mam nie płacić i ta animatorka podchodzi do mnie uśmiechnięta a ja do niej dowidzenia już pani nie chce chyba se ze mnie jaja robicie no i zaczęłam z nią się kłucić bo ja rozumiem że karmi ok ale niech pójdzie ipowie żeby koś zajął się dziećmi w chwili jej karmienia i mówie do tej babki szefowej a ona do mnie mówi tak: dzieci i tak się nie chcą bawić a ja do niej wyopaliłam tak: no bo jak jest KIJOWA ZABAWA I BEZNADZIEJNA ANIMATORKA TO SIĘ NIE CHCĄ BAWIĆ!!! a mła za opiekunek jakiegoś innego dzieciaka króy miał urodziny w tym samay maczsie i malował dzieci a moja Gb siedziała i czekała aż pan ją pomaluje i nie mogła się doczeka i się posikała mała biedna to ja znowu poszłam do szefa i mówie mu ze ja mam to w dupie ze w tej chwili ktś ma pomalować mojej GB buzie bo ona chce i tamta baba jej powiedziała że zaraz będą malować twarzyczki. Normalnie szok! nawkurzałam się az jak wyszłam to się popłakałam!
wogule ostatnio coraz częściej płacze! z M coś się nie układa tzn jeszcze dzisiaij do tej godziny nie było awantury!! a to już coś :) więc może będzie OK chociaż z nim. a moja Gb powiedział że jej się podobało na urodzinkach więc najważniejsze (ale powiedziała że za mało jej pmalowali buzie)
alem siem rozpisałam
Elu wracaj kochana szybko do zdrowia
Curry kochna jedz dużo :) hihi żeby brzusio ładnie rósł :)
lusiano a juz lepiej z tymi plamieniami? biedny M miał kaca ;) hihi już dawno tego styanu nie miałam :)
monia nie martw się opryszzką jak jest na twarzy to ci dzidzi nie będzie gorzej jakby były na wargach tych dolnych ;) a górne ;) nic ne szkodzi ja też miałam 3 razy tak dla pocieszenie ;)no dobra lece bo siem rozpisałam :) i zmęczona jestem bo wczoraj byliśmy u znajomych i do domku wróciłam o 3 w nocy i byłam kierowcą oczywiście ale powiedziałam że to już ost pół roku potem będą mnie wozić :) hihihi
BuziaKI

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpjff71xqf.png

http://www.suwaczek.pl/cache/148c40ed06.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie! :Hi ya!:

Zamierzam od teraz leniuchowac!( tylko dzis bo jutro do pracy) Rano bylam w kosciele i zaslablam! bylam sama, wiec jacys obcy ludzie mnie wyprowadzili na zewnatrz! Zrobilo mi sie czarno przed oczami, duszno i pot mnie zalewal az mi prawie z twarzy kapalo! Szybko na szczescie przeszlo, maz po mnie przyjechal a teraz relaksuje sie w domku i chyba dzis juz sie nigdzie nie rusze bo boje sie ze to sie powtorzy. Czy ktoras z Was tez ma takie zawroty glowy? Chyba to wina hormonow, zaraz sobie poczytam o tym na necie.

Ela84 kuruj sie i szybko wracaj do zdrowka:Całus:

Monia83 ja jem duzo mieska i ziemniakow a owocow to chyba troche za malo, ale mam bardzo dobre wyniki badania krwi, wiec kazdy organizm jest inny, widocznie miesiwko mi sluzy:na:

Odnośnik do komentarza

Mięso i ryby przede wszystkim - ja kontroluję to co jem za pomocą programu dietetyk i nie ma innego sposobu na wystarczającą ilość białka dla kobiety w ciąży. No chyba, że się je 5 razy dziennie kotlety sojowe...;)

alis84 - też mnie wkurza kiepska jakość usług, zadbaj o odpowiednią antyreklamę firmy wśród znajomych i w sieci. Ja zawsze tak robię o ile nie dostanę jakiejś rekompensaty. Dobrze, że dziecko niewiele zauważyło.

Justina to zasłabnięcie/omdlenie mogło być z powodu niskiego ciśnienia. Ja mam wrodzone niskie a ciąża jeszcze obniża i np. przy wstawaniu albo gwałtownych ruchach robi mi się ciemno przed oczami. Muszę kupić jakiś aparat do mierzenia. Pij dużo wody, troszkę pomaga. Dobrze, że nic Ci się nie stało. Może przy następnej okazji skontroluj też cukier u lekarza.

Miałyście już to badanie kiedy się na czczo wypija glukozę?

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Rybke jem raz w tygodniu:smile_move:

Bardzo szybko szlam do kociola bo nie chcialam sie spoznic, a do tego duszno przez dym z kadzidla, to chyba wywolalo chwilowy brak doplywu tlenu. Zaraz ide na popoludniowa drzemke, moge wypoczywac caly dzien, jedyne co mam do roboty to praswowanie koszuli dla M do pracy na jutro:smile:

Nie mialam tego badania na czczo i lekarz o tym nie wspominal, ale nie mieszkam w Polsce i moze tu sie tego nie robi. A co ma wykryc to badanie?

Odnośnik do komentarza

Nudzę się w domu i czytam. Wpadłam na pieluchy ekologiczne - wielorazowe. Przyznam, że zanim to czytałam myślałam o tym, że ja i moje rodzeństwo przez używanie tetry w okolicach pierwszego roku życia żegnaliśmy się z pieluchami w ogóle. Wiadomo - wpadki musiały się zdarzać, ale moja mama nocnikowała nas odkąd umieliśmy siedzieć, czego teraz u swoich koleżanek - mam nie zauważyłam (dzieci "za małe" "nie czają bazy" - no jak mają czaić, jak im się nie pokaże, potem też nie czają od początku i jak mają 2 lata i wsadzają sobie nocnik na głowę razem z zawartością...). I miałam zamiar skorzystać z tej starej tetrowej metody, ale te pieluszki wielorazowe są chyba o wiele bardziej przyjazne.

Podobno 30 lat temu dzieci przestawały używac pieluch maksymalnie w 18 miesiącu życia, a teraz w 36. Niezła propaganda tych wszytskich producentów pieluch, którzy do tego doprowadzili. Współczuję - przewijac trzylatka to musi być wyzwanie. Niedobrze mi to wygląda takie wielkie dzieci sikające w majtki. A już ta wielka KUPA plastiku i różnych toksycznych rzeczy jakie po takich 3 latach pozostają w ogóle mnie odstręcza.

No i podsumowując zalety:
- dziecko zamknięte jest w bawełnie i innych naturalnych tkaninach, a nie w plastiku (dałybyście radę cały dzień i noc z wielką nasiąkniętą grubą podpaską z gumami dookoła udek?);
- pupa dziecka, a zwłaszcza jądra chłopców nie przegrzewają się;
- dziecko wie, kiedy ma mokro, a kiedy sucho i uczy się to sygnalizować (mój brat jak nie umiał mówić, to ryczał i za minutę miał już sucho), a nie beztrosko robi pod siebie na okrągło,
- nie produkujemy wielkiej ilości śmierdzących śmieci,
- nie musimy skrobać kupy z pieluchy - są ekologiczne celulozowe wkłady, które się z kupą wyrzuca do WC i rozkładają się w wodzie,
- oszczędzamy :-)
- pieluszki są ładne :-)
- możemy skorzystać z serwisu piorącego (!) w cenach zbliżonych do kosztu pampersów - tylko nie sprawdziłam jeszcze w jakich miastach to działa

stałam się właśnie fanką ekologicznych pieluszek i Was zachęcam do tego samego!

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Justina

Nie mialam tego badania na czczo i lekarz o tym nie wspominal, ale nie mieszkam w Polsce i moze tu sie tego nie robi. A co ma wykryc to badanie?

Wykrywa cukrzycę ciażową. Podobno jest dość nieprzyjemnie, bo trzeba wypić szklankę słodkiego kleistego płynu i potem co jakis czas mierzy się cukier: Laboratorium Luxmed w Lublinie Teraz czytam, że to dopiero pomiędzy 24 a 28 tyg. się robi, a wydawało mi się, że w 4. miesiącu.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Witam!
My sie wybawilismy w piatek na imprezie u znajomych. Temat wiocha party, wiec bylo wesolo. Za to moj synek bardzo przezyl, bo dopiero drugi raz byl na noc bez nas :(
Do tego mecza mnie wrzodziska, wiec nie jest za fajnie.

We wtorek mam usg i juz o niczym innym nie mysle, starsznie sie denerwuje.

Radosna gartuluje cudownej dzidzi!

Justina cukier mierzy sie z krwi, ale krzywa cukrowa (czyli picie glukozy) trzeba zrobic dopiero ok. 25 tc. Mierza poziom cukru przed wypiciem i godzine po (przy 50 mg glukozy).
Nic przyjemnego, ja zaslablam podczas tego badania.

Ela zdrowka! Slyszalam, ze Biopoarox jest bezpieczny w ciazy, wiec hcyba nie musisz sie martwic.

Monia ja wlasnie walcze z druga opryszczka :(( I tez niby staram sie jesc zdrowo.

Lusitano jak tylko mozesz to lez i odpoczywaj. Plamisz jeszcze?
Ja marze o winku lub o szklaneczce piwka, ale co zrobic.
Najsmieszniejsze, ze od roku nie karmie synka i wcale nie mialam ochoty na zaden alkohol. Ledwo zaciazylam i od razu zachcianki :lup:

Odnośnik do komentarza

Radosna gratulacje :):):)

Justina mi też się tak kilka dni temu słabo robiło. Ale u mnie to wina niskiego ciśnienia, a siedzenie i leżenie w domku, bez większego wysiłku obniża mi je jeszcze bardziej.

Alis no to miałaś imprezkę. Grunt, że dzieciaki zadowolone - one są mniej wymagające od nas, a przy najmniej na inne rzeczy zwracają uwagę :) U nas to odbywa się trochę inaczej, ale dzieci też są starsze. Tzn. mamy przywożą dzieci, zostawiają i jadą sobie korzystać z wolnych 3 godzin, a mama solenizanta, zwykle z tatą lub koleżanką, pilnuje zgrai :) No i do poczęstunku jakieś ciasto, pizza, słodycze. Mężem nie przejmuj się za dużo - teraz widziałam reklamę tej gazety dla mam - M jak mama chyba - tam jest artykuł jak zrozumieć kobietę w ciąży, niech przeczyta ;) Ale ja dzisiejszą noc też miałam jakąś ciężką - najpierw płakałam z bliżej nieokreślonego powodu (chyba samotność weekendowa i to siedzenie w domu robi swoje),a potem jakieś pierdoły się mi śniły o jakimś katakliźmie.
Co do moich plamień nadal mam, ale takie ledwo widoczne i bardzo skąpe. Dużo lepiej niż było na początku. Chociaż wolałabym, żeby już ich nie było w ogóle. 13 jadę na USG genetyczne i poproszę lekarza, żeby zerknął na tą moją kosmówkę.

Oglądałam taki angielski film wczoraj Kochanek w szafie - strasznie zakręcony, ale dobra obsada angielskich aktorów. I stwierdzam, że było tam jedna z piękniejszych definicji miłości jaką słyszałam, wygłoszona przez jednego gangstera do kochanka swojej żony. Sam film mało romantyczny, ale to było naprawdę piękne i prawdziwe. Lubię europejskie kino.

Elu ja też polecam na opryszczkę pastę do zębów. Próbowałam już nawet tych plasterków bezbarwnych z lekarstwem, ale nic nie dają. Pasta wysusza i po sprawie. Co do pieluszek ja użwyałam pampersów, ale tak jak Twoja mama sadzałam Agę na nocnik jak tylko umiała sztywno siedzieć i jak miała ok 18 - 20 miesięcy nie nosiła pieluch. Podobnie ze smoczkiem - ostatni raz używała go jak miała 8 miesięcy. W tym wieku szybko dziecko zapomni o swoim przyzwyczajeniu, potem to już jest trudniejsze. Widziałam ostatnio te pieluszki ekologiczne - faktycznie ładniutkie.

Monia moja teściowa ma w ogródku pietruszkę i na święta wykopywała zieloniutką ze śniegu - byłąm zdziwiona, że tak można. Ale dobrze sobie różne zioła kupować w tych doniczuszkach, ale ostatnio też pietruchy nie widziałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bi09kd51lvx2h.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961luay3hol6n1yj.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13763

Odnośnik do komentarza

Czesc kobiti :)
ja chyba będe korzystała z pampersów tych orginalnych norlmalnych, moja GB sikała do pieluzki do 19 miesiąca potem już yko nocniczek ;) a co do smoczka to używa niestety nadal! :( ale tylko na noc i w ocy i tak go wypluwa! ;) a wasze szkraby?
radosna no to super że dzidzia rośnie ;)
magda ja tez kiedys zrobiłam wioha dance party ;) bnajlesza impreza :)
ela ja jak miałam badana tą glukoze to wymoitowałam i piłam okropieństwo!! tragedia ja nie mogłam wytrzymać!!! nie wiem jak ja to przejde w tej ciąży!
a chciałam się zapytać czy wam tez już bebzunki wystają bo ja to wyglądam jakbym była serio tak w 5 miesiącu ;) hihi
a która pali papieroski? przyznawać się albo która popala?
dobra lece pracować!
Buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpjff71xqf.png

http://www.suwaczek.pl/cache/148c40ed06.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
JA dzisiaj mam maly dolek, brzuch mnie pobolewa i jakas brazowa plamke mialam. Jutro mam usg i wizyte, ale nie wiem czy juz dzisiaj nie isc :((( Martwie sie.

Ja raczej tez bede na zwykluch pampersach jechac.

Niestety moje dziecie juz ma ponad 2 lata i dalej z pieluchami. Teoretyk z niego dobry, rozwija sie ponad przecietnie, a to jest nie do przejscia. Sciagam mu pieluche, zakladam majtki, za chwile zasikane. Pytam go:
Michał dleczego nie wolasz, ze chcesz siku?
Michał: nie wolam, zebys zalozyla mi znowu pieluche :lup:
Rece opadaja.
Smoka nigdy nie uzywal, wiec luuuzik :)

alis moj bebzulek zdecydowanie na 5 mc wyglada, a jestem w ciązy 2 tyg. krocej od Ciebie.

Odnośnik do komentarza

madzia nie martw się napewno wszystko będzie ok dostaniesz duphaston i bedziesz miała odpoczywać ;) ja pani ginekolog ci to mówie ;) hihi
a powiedz kochana ty doszłąś do swojej wagi po pierwszym dzidziusiu? bo mi zostało 5 kg a przed ciaza tez przytyłam i startowałam z wagą 62 kg teraz mam 64 i brzusio zawsze miałam lekko wystający ;) i teraz troche mi bardzo wystaje a pozatym mi zawsze wszstko szło w brzuch! teraz to mi tez cycki urosły ze 2 rozmiary ;) hihi :)
buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpjff71xqf.png

http://www.suwaczek.pl/cache/148c40ed06.png

Odnośnik do komentarza

Magda może masz to samo co ja, chociaż życzyłabym Ci, żeby to był tylko jednorazowy przypadek z tą plamką, bo będziesz musiała wylegiwać się jak ja. U Ciebie podobny tydzień jak u mnie. Lekarka tłumaczyła mi, że łożysko jeszcze nie podjęło w pełni swoich funkcji i nie produkuje wystraczającej ilości progesteronu. Do 16 tygodnia trzeba brać dlatego duphaston. Ale ja plamienia mam dalej - tylko nie brązowe, tylko jasnożółte i bardzo skąpe. Czasami przez pół dnia nic nie mam. Ale wkurzają mnie i nie pokoją. Dobrze, że w czawrtek jadę na to usg genetyczne - obejrzy mnie jeszcze inny lekarz :)

Ja mam też brzuch jak w 5 miesiącu - dobrze, że nie jestem sama :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bi09kd51lvx2h.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961luay3hol6n1yj.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13763

Odnośnik do komentarza

alis84
madzia nie martw się napewno wszystko będzie ok dostaniesz duphaston i bedziesz miała odpoczywać ;) ja pani ginekolog ci to mówie ;) hihi
a powiedz kochana ty doszłąś do swojej wagi po pierwszym dzidziusiu? bo mi zostało 5 kg a przed ciaza tez przytyłam i startowałam z wagą 62 kg teraz mam 64 i brzusio zawsze miałam lekko wystający ;) i teraz troche mi bardzo wystaje a pozatym mi zawsze wszstko szło w brzuch! teraz to mi tez cycki urosły ze 2 rozmiary ;) hihi :)
buziaki

Ja po synku, juz 4 m-ce po porodzie wazylam 5 kg mniej niz przed ciaza, a w ciazy przytylam 13 kg. Wiec troche schudlam. Wszystko przez moejgo ssaka. Mlody urodzil sie malutki jak na 39 tc, bo wazyl 2700. A jak mial 4 m-ce to byl wiekszy juz od swoich rowiesnikow. I nie dostal nawet lyczka mleka modyfikowanego. Wszystko ode mnie sciagnal :) To byl cudowny czas :hahaha:
Niestety jak skonczylam karmic to waga mi wrocila do tej sprzed ciazy. A teraz tez przytylam przed sama ciaza jakies 2 kg i do tego cialo juz nie te :(

Odnośnik do komentarza

lusitano
Magda może masz to samo co ja, chociaż życzyłabym Ci, żeby to był tylko jednorazowy przypadek z tą plamką, bo będziesz musiała wylegiwać się jak ja. U Ciebie podobny tydzień jak u mnie. Lekarka tłumaczyła mi, że łożysko jeszcze nie podjęło w pełni swoich funkcji i nie produkuje wystraczającej ilości progesteronu. Do 16 tygodnia trzeba brać dlatego duphaston. Ale ja plamienia mam dalej - tylko nie brązowe, tylko jasnożółte i bardzo skąpe. Czasami przez pół dnia nic nie mam. Ale wkurzają mnie i nie pokoją. Dobrze, że w czawrtek jadę na to usg genetyczne - obejrzy mnie jeszcze inny lekarz :)

Ja mam też brzuch jak w 5 miesiącu - dobrze, że nie jestem sama :)

Mam nadzieje, ze to tylko jednorazowe "coś". ale brzuch mnie ciagle boli. Wzielam juz No-spe Forte rano, ale jakos nie pomogla. Od 14 jest rejestracja do mojego lekarza, od razu zadzwonie. Na jutro mialam przyjsc i babka miala mnie wcisnac, wiec chyba nie zrobi to zadnej roznicy jesli orzyjde dzisiaj. Martwie sie okropnie :(

Odnośnik do komentarza

kurde tak się rozpisałam a to sie skasowało!!! choroba
Madziu kochana nie martw się jedź dzisiaj do G żebyś się biedaku nie stresowała! a co do wagi to idzisz takie są zalety karmienia piersią ja tego nie będe robić moje dziecko będzie na mleku modyfikoanym od razu i ja będe musiała ruszyć tyłek na siłownie lub basen! :)
któras z was dziewczyny bedzie miała cesarke? tzn już wie że czeka was cesarka? bo mnie na 90% czeka właśnie cc :( ale dam rade z GB dałam rade to teraz też dam co prawda druga cesarka jest o wiele wiele gorsza od pierwszej ale musze dać rade! :) hihi
dzisiaj jestem strasznie śpiąca i chyb zaraz polece do domku połżyć się spaciu! ;) bziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpjff71xqf.png

http://www.suwaczek.pl/cache/148c40ed06.png

Odnośnik do komentarza

Madziu połóż się i jak nie uda Ci się do swojego lekarza to leć na dyżur do szpitala - niech Cię chociaż zobaczą. Mnie brzuch nie bolał w ogóle, tylko te cholerne plamienia. Weź magnez - nawet z 5-6 tabletek. Ja w I ciąży tak robiłam - raz lekarz mi kazał zjeść pół opakowania laktomagu i pomogło.
Dopuszczalna dawka no-spy normalnej to 6 tabletek na dobę.

Co do wagi na po pierwszym porodzie ważyłam tyle co przed. Potem z latami utyłam do 62, ale 2009 dał mi tak w kość, że schudłam w trzy tygodnie 9 kg. Przed samym zajściem w ciąże miałąm 55 kg. Po porodzie chciałabym do 53 zjechać - w tej wadze najlepiej się czułam.

Zastanawiam się za to czy po macierzyńskim wracać od razu do pracy. Z tym, że jak nie wrócę to zdaję sobie sprawę z tego, że będę musiała szukać innej. A tak fajnej roboty mogę już nie znaleźć. Oczywiście jeżeli będę miała w ogóle do czego wracać. Ogłosili u nas zwolnienia grupowe - 250 osób na bruk, a to może się jeszcze zwiększyć jak rekomendacja T spowoduje dalszy spadek sprzedaży umów. Jak już banki oszczędzają to się źle dzieje w tym kraju.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bi09kd51lvx2h.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961luay3hol6n1yj.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13763

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...