Skocz do zawartości
Forum

Niejadek


bajustyna

Rekomendowane odpowiedzi

mialam juz kiedys zajrzec i powiedziec Wam co powiedziala mi pediatra
mowila ze jak dziecko jest niejadkiem to zeby bylo nie najgorzej to powinno przybierac na wadze 1kg na rok i jesli tyle przybierze to ok :) tzn to jest tzw wymagane minimum ale jesli jest to nie trzeba sie az tak martwic.

no i mnie uspokoila bo zwazyla i zmierzyla Natanka, ktory w finale wazy troche ponad 15kg wiec jest dobrze, od roku przybral troszke ponad kg, powiedziala ze nawet mimo tego 1kg to na chudzielca nie wyglada, szczuply tak, chudy -nie.
no i francuska metoda wychowawcza jest posadzenie dziecka do stolu na obiad (kolacje) i nawet jak nie je to ma siedziec przy stole poki reszta nie skonczy, tyle ze w Pl rzadkoscia sa chyba rodzinne posilki wiec nie da sie tego za bardzo w zycie wprowadzic :)

to tyle, jak sobie cos przypomne to dopisze...

Odnośnik do komentarza

Anulk to faktycznie sporo zjado to Twoje dziecko ;) moja wczporaj dostała wilczego apetytu i lepiej nie będę pisała ile zjadła :) Zobaczymy co b ędzie dzisiasj, Panie w przedszkolu mówią, że je bardzo dużo a ostatnio to ukradła swojemu kuzynowi oarwkę z talerza... jak to usłyszałam myślałam że sie przewróce ze śmiechu. Moja młoda waży 13kg i ma 93 cm... więc nie wiem czy to dobrze czy źle....

http://img239.imageshack.us/img239/4638/obraz0107438815qo3.jpghttp://bejbej.pl/suwaczek/12265.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki:)

Widzę, że choróbstwo się roznosi po naszych dzieciaczkach :( Moja jak narazie odpukać zdrowa. A i też ostatnio zaczęła jeść ale znowu podaję jej łyżeczkę soku z kapisty kiszonej :Oczko: Tylko to jedzenie nie jest takie jak przy normalnych jadkach tylko poprostu więcej niż zawsze. Ale to zawsze coś, rozepcha sobie żołądek. Moja w marcu będzie mieć dwa latka a waży 10 kg i tak już od września!

Odnośnik do komentarza

monika4
Kuba dzisiaj ślicznie jadł, jestem w szoku:Histeria::Śmiech: i boję się głośno chwalić, żeby nie zapeszyć:yes:

Miki miseczka ogórkowej ze zmiksowanymi ziemniakami, marchewka, piersią z indyka i grochem łuskanym, actimelek, danonek, dwie kanapeczki z pasztetem i parowka na wieczór...chyba też niezły wynik jak na niego :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja dzisiaj chyba skoczę z dziesiątego ! Moja kruszynka jest ... chora :Wściekły: Ma 39,7 gorączki i tak od rana. Zbijam jej czopkiem ale nie na długo bo po 3 godzinach znowu wraca! Kataru ani kaszlu nie ma. Nie je nie pije a picie takie ważne przy gorączce. Na dwór nie wychodziłam za bardzo tylko dwa razy byłyśmy po 30 min. Masakra. Znowu tydzień minął od antybiotyku. Jestem strasznie załamana. Teraz mała śpi z mężem.
A Kinga nie chce dać sobie zrobić okładu na czoło:( A jak wasze dzieciaczki pozwalają?

Odnośnik do komentarza

Ona nie ma już wady serduszka jest wyleczona całkowicie z tego nawet żadnych lekarst nie bierze ale musi przez ok dwa lata brać antybiotyk nawet przy drobnej infekcji. A lekarza mam prywatnego, który podał mi swój numer telefonu. Dzwoniłam już do niego i kazał podawać jej te czopki i podać Eurespal a póki co nie przyjeżdżać do niego jeśli nie kaszle i nie kataru. Ale wiesz matka to matka zawsze się boi. Zwłaszcza po ostatnich drgawkach gorączkowych!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...