Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

dbozuta
Inka nie zamierzam Ci się tłumaczyć, co do wyników mojego M. on wie o tym że jego wyniki były zamieszczane na forum ba nie tylko na tym forum bo na innych forach również były zamieszczane .

jak zaczynasz się żalić jaka to jestem zła i jak Ci odpisuję, to może napisz co Ty do mnie wypisujesz co?

Odnośnik do komentarza

posłuchaj nie jestem Tobą, żeby każdemu dupę rąbać i nie zamierzam na komentarze z Tobą psuć sobie nerów bo nie jesteś ich WARTA :) poza tym wyżej zadałam Ci pytanie DLACZEGO WIECZNIE NARZEKASZ ?

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Masz prawo do własnego zdania, inni mają prawo mieć je w dupie, więc następnym razem zastanwów się co do kogo piszesz, bo jakbyś była bez winy to nic bym się nie odezwała. Pochwal się teraz publicznie jak Ty mnie traktowałaś, a nie żalisz się tylko jaka Ty jesteś biedna i poszkodowana.

Odnośnik do komentarza

dbozuta
posłuchaj nie jestem Tobą, żeby każdemu dupę rąbać i nie zamierzam na komentarze z Tobą psuć sobie nerów bo nie jesteś ich WARTA :) poza tym wyżej zadałam Ci pytanie DLACZEGO WIECZNIE NARZEKASZ ?

z kim jak z kim, ale z Tobą nie mam zamiaru rozmawiać, bo nie będę zniżała się do Twojego poziomu, żegnam

Odnośnik do komentarza

Ty do mojego, chyba każdemu z tego i innych wątków dupę obrobiłaś łącznie ze mną, a jak Tobie ktoś coś napisze to Ineczka zachowuje się jak moja 3 letnia siostrzenica i rzuca FOCHAMI, dorośnij dziecko, dorośnij...

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Moj M to na takie rzeczy czasu nie ma. Ale i tak go kocham.

Co do kwestii dziewczyn - jedna i druga ma po troche racji a co do tego co między sobą piszecie - wasza sprawa.

Anka cyganka wiesz, że tego samego dnia ślub braliśmy?? Dopiero zobaczyłam na Twoim suwaczku. Wy o której?

Ja właśnie z mężem piwkuje. A co! Raz się żyje. Mam nadzieję, że już niedługo nie będę mogła więc korzystam. Poza tym jestem po pierwszym dniu zjazdu Magisterskich Studiów Uzupełniających. ;)

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

z moim M. lubimy oglądać wrestling, lubimy techno, wspólne spacery, rozmowy do rana

a za co go kocham za to że jest za jego wady i zalety że zawsze mogę na niego liczyć, kiedy trzeba pocieszy, kiedy indziej się pokłucimy najdłużej byliśmy pokłuceni 1 godzinkę. Teraz patrzę w książkę na egzamin zawodowy, mój łobuz gra w grę

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

super, my ślub bralismy o 16:30:)) a co do mojego M.....mnie zaskakuje co dzień, jak wychodzi do pracy całuje mnie w czółko czule im mówi, że kocha...pisze sms-y typu" kocham Cię słoneczko, miłego dnia!" . Albo zostawia kartki na stole w kuchni .. Ostatnio strasznie mnie rozczulił tym, że rano gdy wychodziłam z bloku (zima była) zobaczyłam na ośnieżonej szybie auta wiiieeelkie serducho. Aż szkoda mi było odsnieżać auto, żeby do pracy jechać:)) kocham mojego M, a co tam!!

Kaori
Moj M to na takie rzeczy czasu nie ma. Ale i tak go kocham.

Co do kwestii dziewczyn - jedna i druga ma po troche racji a co do tego co między sobą piszecie - wasza sprawa.

Anka cyganka wiesz, że tego samego dnia ślub braliśmy?? Dopiero zobaczyłam na Twoim suwaczku. Wy o której?

Ja właśnie z mężem piwkuje. A co! Raz się żyje. Mam nadzieję, że już niedługo nie będę mogła więc korzystam. Poza tym jestem po pierwszym dniu zjazdu Magisterskich Studiów Uzupełniających. ;)

http://s10.suwaczek.com/20090808650114.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9haybio2qs.png

Odnośnik do komentarza

dbozuta ale Ci zazdroszczę tego spaceru po plaży.
Ja kocham mojego m za wszystko i za to że jest .A po tym co przeszliśmy nasza miłość jest jeszcze silniejsza. To już 9 lat razem a ja tęsknie za nim po minucie jak go nie widzę.
Kaori w te same dni starania, razem przeziębione i razem piwkujemy. Ja właśnie po zajęciach piweczko popijam.
Uciekam oglądać film "Dziweczyna w czerwonej pelerynie"
Jutro do 18 zajęcia.
Miłego wieczorku dziewczynki.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...