Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2011


Madzia86

Rekomendowane odpowiedzi

Flawia wszystkiego najlepszego z okazji 1 rocznicy ślubu:)

U mnie tak sobie, jak widac nie umiem spać, choć czuje się tak sobie. Bylam przed chwilą z psami na dworze, bo im się chciało za potrzeba ale mi się nie chciało iść, a potem pomyślałam jak nie pojde to rano bede miała co po Nich sprzątać a tego bardzo nie lubię:( więc poszlam zimno strasznie, ale organizm się troche dotlenił :)

Teraz robię sobie herbatę i spróbuje zasnąć bo jutro bede fatalnie rano wyglądać, a tego za bardzo nie chce.

Dobranoc Kochane:*

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny!

jeju ale miałam zajęte dni....wczoraj zjechala się do nas cała rodzina na obiad: rodzice, teściowe, rodzeństwo męża etc.
cała impreza zakonczyła sie mszą świetą w naszej intecji......za często nie chodze do kościoła ale 1,5h mszy to chyba przesada...myślalam że usnę:(
moja mama jest kochana....to co się nie zmieścilo do zmywarki pozmywala mi, wytarła i poukladała w szafkach więc jak wrociliśmy z mężem do domu po kościele to tylko pod kołderkę i sen....

a dzis bylam u gina:P
ciąża super, szyja 4 cm więc tez podobno ok wrrrr i mam na nastepną wizyte zrobić test obciążeniowy z glukozy 50g:(bo to będzie juz po 23 tc więc najwyższy czas no i na następnej wizycie usg połówkowe.....ehh..czyli stresik:P
podejrzeliśmy troche niunia jak mi badał długośc szyjki i smacznie sobie spał z raczką pod główką..ale mnie to rozczuliło:)

i przytylam koolejny 1 kg ...ale od poczatku ciąży to już sie ich nazbierało duuużo:(ale dziwne...bo mi sie jeść nie chce wcale i czasem sie zmuszam....

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Migotka....sukienki bardzo ładne....ja wybralabym 1.
nie jestem fanką sukni z odkrytymi ramionami....jakoś tak bym miala stres że mi spadnie:)....jeśli chcesz brać ślub zimą jak pisalas to pamiętaj że musisz wypożyczyc jakieś futerko i to sie też musi z sukienką komponować....
tak z perspektywy czasu to ja bym wypożyczyla suknie a nie kupowala..bo teraz mi wisi na wieszaku i miejsce zajmuje no i wydatek byl spory a juz takich pieniędzy sie nie weźmie sprzedając sukienke.

Migotka skąd jesteś?jak z okolic wawy to ma pare fajnych adresów w moim "notesie ślubnym":P

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Migotka suknia 1 jest cudna. Flawia dobrze ci doradziła - suknia musi komponować się ze wszystkimi dodatkami no i z futerkiem. Ja bym nie wybierała zbyt zwiewnego modelu, tylko suknię z rękawkiem. Możesz też przejechać się z ciocią na ul. Targową, jest tam kilka salonów z naprawdę sensownymi sukniami, również "na brzuszek". Sprzedawcy chętnie doradzają, są też na miejscu krawcowe, więc możesz wypytać się o wszystko, a ciocia też podpatrzy fasony no i będzie wiedziała co ci się podoba. Nic nie musisz zamawiać, kupować, a coś na pewno cię zainspiruje. A nie wiem czy wypożyczenie sukni nie wyjdzie taniej niż materiał.

http://www.suwaczki.com/tickers/d69cj44jyovabxd2.png http://s2.pierwszezabki.pl/043/0433559a0.png?4051

Odnośnik do komentarza

migotka8765
Flawia dziękuje za odpowiedz, my ten slub chcemy zrobić po kosztach wiec suknie bedzie mi szyła ciocia, zaplace tylko za materiał wiec szukam pomysłów:)
troche sie u nas skomplikowalo no i naprawde slub ma byc skromny, obiadek w sumie 20 osob i tyle.

a ja wogole dalej troche plamie i juz nie wiem przez co to:(

Kochana idz do lekarza jak najszybciej...ciągłe plamienie to nie jest takie "nic". Ja w pierwszej ciązy leżałam przez plamienie w 16 tygodniu. Najważniejsze żebyś odwiedziła dr. Pamietam jak lekarz mówił, że jakiekolwiek plamienie w ciąży jest nieprawidłowością i należy to sprawdzić i temu zapobiec. Poza tym po co masz się martwić??

A co do sukienki....to też podoba mi sie nr 1 :):)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-52042.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46444.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry..
ja juz na nogach od 6:00......wstałam razem z mężem a potem się kotłowalam w łożku z nadzieją że może zasne.....i niunio się obudzil i mi pukal juz w brzuszku że jest glody więc .......najadlam się śledzi na śniadanie:P....pogratulować.....teraz jest mi niedobrze:(

zapowiada się piękna pogoda więc pojadę sobie do mamy na ploty no i spale mój bukiet ślubny bo minął rok:P.....a ja niby przesądna nie jestem:P

Migotka.....Olga dobrze Tobie radzi......chociaż zadzwoń do lekarza i powiedz że Cie niepokoi to że ciagle krwawisz......a moim zdaniem najlepiej jest pojechać do szpitala...ciężarne są traktowane szczególnie i napewno Cie dokładnie przebadają.......tym bardziej że niedawno tam byłaś.....teraz najwazniejsze jest dziecko....ślub może poczekać.....a jeśli nie możesz się juz doczekać kiedy zostaniesz żoną to proponuję na razie skromna uroczystośc w USC...a huczne weselisko czy obiad jak pisalas może poczekać.......trzymaj się cieplutko!

miłego dnia

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...