Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam;)

Grzesiu-serdeczności!!!!!

moniq-piękny Noaś,Natanek rośnie jak na drożdżach (naprawdę fajne prezenty dostałaś),a z Ciebie fajan laseczka!!!

patusia-ale masz dzielną Natalkę!sama do dentysty zaczęłam chodzić w wieku 15 lat-zawsze miałam takiego cykora,że praktycznie uciekałam z fotela dent;) a Zuzka to nie zła spryciulka!!!

justynk0,starletko-dołączam się do fatalnej nocki!!patula budziła się co chwilę z takim płączem,że nie wiedziałam jak jej pomóc.zresztą cały dzień miała bardzo kiepski.niestety skończyło się na czopku p.bólowym,bo nic nie pomagało!!! siłek dzieciaczków starletki i dla Justyśki w pracy

inka-SPOKOJNEGO weekendu!!pamietaj,że jesteś podwojona i nie możesz zasuwać jak mały samochodzik.udanych odwiedzin u kuzyna!!

madzia-doczytałąm,że powoli wychodzicie na prostą z nianią?czy tak?mam taka nadzieję!piękny stojący Kaj!!

Ann-piękności masz w domu!!

niestety nie usiedzę więcej przykompie,bo od 2 dni walczę z bolącymi korzonkami:( zawiało mnie na spacerze i się bujem z tym ch.....!!ale DR!!!

gregor dziś od8 rano do 24 w pracy:( chłopina mi niedługo polegnie!!jutro pati zostaje z babcią,bo ja mam pracę a grzegorz leci obejrzeć samochody z moim przyszłym szwagrem!!zobaczymy czy coś wybiorą:Szok:

lecę trochę chałupe ogarnąć;)
pozdrawiam Was gorąco!!!!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

K8I Witaj współczuje korzonków lecz wracaj do zdrowia a Patyczak jak zawsze słodki (te jej oczka mnie urzekły)buziaki dla Was

MINERALKA no to pomału poznajesz mamuśki i ich dzieci z wioski superrrr!!!

INKA udanego dnia tylko nie przemęczaj się

Odnośnik do komentarza

grzesiu malutki buziaczek dla ciebie na kolejny miesiączek

mada no super kajtek... niedługo będzie psocił że hej :D

skarletka mam nadzieję że dziś będzie spokojniejszy dzień...

justynka super że malutka po lekarzu dobrze :)

co do kącików to ja miałam jak kacperek nie śmigał... teraz jest wszędzie... nie zabezpieczamy raczej niczego... tylko pilnujemy żeby nie huknął się w jakiś róg... a jak upadnie no to nic się nie poradzi... upadnie jeszcze nie raz.. nie dwa... nie trzy...:Padnięty:

co do parówek to ny cielęce dajemy od czasu do czasu...

ineczko :) hehe fajny sen miałaś :)

ann sliczne wczorjsze zdjecie:)

paula super że możecie sobie teraz spacerować :)

madalenka dacie radę... zleci szybciutko... pojutrze już czerwiec... i potem tylko dni będziesz odliczać :Całus:

jejuśku ale majka ma śliczny strój :) cudo!!

k8i :Całus::Podziw:

moniq jakie piękne zdjęcia... noah, natanek i ty no rewelacja :) napatrzeć się nie mogę :)

patusiu :) a u mnie jakoś pobudki zrobiły się o 7.30 -8 :D:D:D:D:D normalnie chodzę tak super extra wyspana że hej :)
super że zuza w żłobku taka fajna :) a natalka odważna no brawo dla niej :Uśmiech:

ineczko
miłego dnia :*

mineralka
super że jaś będzie miał towarzysza do zabaw :Śmiech:

k8i miłego dnia :* super patrysia :D

a ja dalej zakatarzona... ale głowa już nie boli... idę za niedługo z małym na spacerek potem do niani... i potem work... dzisiaj druga i jutro na pierwszą zmanę... nadgodziny...

kacper próbuje sięgnąć książek mojej sioistry do szkoły... i bardzo piszczy co bym mu pomogła... mały czorcik...

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

k8i pati sliczna
moniq ale masz przystojniakow
justyna / straletka u nas nocka podobna - pobodki co chwila.. to pewnie przez zabki i katarek..
patusia super ze w zlobku macie DD, niestety tu w irlandii nie ma :Smutny:
mineralka to wy do kosciolka z jaskiem?? a grzeczny jest? bartek jak byl malutki i spal w wozku to byl pare razy w kosciele
inka sil na przyjazd tesciow :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam się serdecznie.

ZDRÓWKA, SŁONECZKA I SZCZĘŚCIA DLA DZISIEJSZYCH ŚWIĘTUJĄCYCH SZKRABÓW!!!

Martusia dentystka kazała myć Kajtkowi wten sposób, że na palec zawijasz gazika i przegotowaną wodą nasączasz. Wszystko. Ja mam zestaw 6 szczoteczek, ale one nie czyszczą tylko przyzwyczająją do szczotkowania. Prawdziwe dbanie to płukanie ząbków. Ja np.tez od kilku dni daje wode do picia - rezygnuję z soczków.

Moja psiapsióla z Łodzi dzisiaj wpada na cały weekend. Mama odstawiona na regaty. Kajecik na spacerku, a ja na szmacie.

Buźka

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

patusia23
OLIMPIJKA czemu zła??????

niebo mi tu sie zwalić na łeb probuje i walcze i walcze jak z wiatrakami normalnie :)

K8i,Moniq ja to wymiekam normalnie jak widze Was i te wasze slicznosci :) buzka

Sil dla potrzebujacych :) Moje dziecko normalnie mnie zadziwia,spi cale noce mimo zblizajacych sie zebow i porozwalanych dziasel, w dzien sama sie bawi od czasu do czasu mi dokuczajac poprzez wylaczenie kompa :) normaniel nie zapeszajac zyc nie umierac :) aż mnie duma rozpiera :)
MArtusia- Ja olimpii myje zeby szczoteczka i pasta elmex dla dzieci a te wszystkie gadzety na palec,do masowania to ona sama sie tym rozporzadza :) no i jak Mada- pije tylko mleko i wode :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
Olimpijka
martusia
jak pojade do pl to musze sobie kupic taka szczoteczke do zebow na palec... tu tego nie ma. tez musze dbac o zabki i dziaselka bartusia :Uśmiech:

W smythsie są :)
S INFANT 6 PIECE ORAL CARE KIT ? Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
dzieki olimpijka - co ja bym bez ciebie zrobila :Oczko:

:lol: zginęła byś w tej irlandii :) nie no żartuje....ile moge to podpowiem co jak i gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Moja- to jak tak z głebi serca i z potrzeby :) Za MOniq i Starletkę niech im sie uklada :)

No i za Aniolka zeby wreszcie przestala pisac SKARLETKA a zaczęła STARLETKA Hehe :lol:

P.S MAm nadzieje że się Aniolek nie obrazi za uwage hihi

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
olimpijka a czy ona nie polyka tej pasty?? ale w sumie to olimpia to juz duza dziewczynka - dwa miesiace starsza od bartka...

Połyka ale wg zalecen forumowej expertki P.Stomatolog używam jej doslownie 1-2 mm wiec tyci tyci :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Jejku przysnęło mi się na chwilkę wpadła Natalia do pokoju myślałam że coś się stało bo krzyczała mamo mamo!!!a jej tamagotchi (jajko)urosło :Uśmiech::Uśmiech:zadziwiają mnie te moje dziewczynki:Uśmiech:

MADALENKA super weekend się zapowiada

OLIMPIJKA to Ci Oli!!:Uśmiech:buziak dla niej bo pozwala mamusi pracować i mieć chwilkę dla siebie

zmykam do warzywniaka po świeże warzywa i owoce :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

patusia23
Jejku przysnęło mi się na chwilkę wpadła Natalia do pokoju myślałam że coś się stało bo krzyczała mamo mamo!!!a jej tamagotchi (jajko)urosło :Uśmiech::Uśmiech:zadziwiają mnie te moje dziewczynki:Uśmiech:

MADALENKA super weekend się zapowiada

OLIMPIJKA to Ci Oli!!:Uśmiech:buziak dla niej bo pozwala mamusi pracować i mieć chwilkę dla siebie

zmykam do warzywniaka po świeże warzywa i owoce :Uśmiech:

tamagotchi...rany ja sie tym tez bawilam jak bylam małą dziewczynka :)

No powiem Wam że Olimpia daje rade :) są tez i te gorsze dnia ale jest ich tak znikoma ilość ze ja juz nie pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

OLIMPIJKA tak tamagotchi 5v to jest jakieś najnowsze na rynku ulepszone w irde płyte do instalacji do komputera itd.mały komputerek dobrze że jest internet i mogłam poczytać coś na ten temat bo już całkiem zgłupiałam co i jak:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

patusia23
OLIMPIJKA tak tamagotchi 5v to jest jakieś najnowsze na rynku ulepszone w irde płyte do instalacji do komputera itd.mały komputerek dobrze że jest internet i mogłam poczytać coś na ten temat bo już całkiem zgłupiałam co i jak:Uśmiech:

:duren: nie na ja mialam zwykle najzwyklejsze pierwsze co na rynek wchodzily hehe ale cieszylo ze hoho
POdczerwien ma???? matko toz to normalnie ludzkie pojecie przechodzi czego to nie wymysla dla tych dzieci

No dobra Patusia Ty po warzywa a ja do pracy............:(

Milego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Olimpijka
patusia23
OLIMPIJKA tak tamagotchi 5v to jest jakieś najnowsze na rynku ulepszone w irde płyte do instalacji do komputera itd.mały komputerek dobrze że jest internet i mogłam poczytać coś na ten temat bo już całkiem zgłupiałam co i jak:Uśmiech:

:duren: nie na ja mialam zwykle najzwyklejsze pierwsze co na rynek wchodzily hehe ale cieszylo ze hoho
POdczerwien ma???? matko toz to normalnie ludzkie pojecie przechodzi czego to nie wymysla dla tych dzieci

No dobra Patusia Ty po warzywa a ja do pracy............:(

Milego dnia

Ma podczerwień aby łączyć się z innymi tamagotchi i z internetem:Szok:Ja też miałam takie zwykłe miał już 24 lata to był dinozaur i na lekcji chemii stracił swoje życie bo nie miałam jak go nakarmić:Płacz:(smutno mi wtedy było jak to dziecku)
Olimpijka ja za 30 min. też do pracy aby Ci smutno nie było że sama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...