Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

bloomoo te zawroty glowy to nie zarty ! idz do lekarza !
gdy nie bylo mnie ostatnio tak dlugo na forum to bylo to miedzy innymi spowodowane moim zlym samopoczuciem, bylam ciagle zmeczona i senna, a zawroty glowy mialam 24h na dobe i to takie, ze tracilam rownowage ! balam sie brac Julke na reke zeby sie z nia nie przewrocic, czulam sie jakbym byla totalnie narąbana. Poszlam na morfologie i okazalo sie, ze mam bardzo zageszczona krew tzn. odwodnilam sie :eee: bylam tak zaaferowana Julka, ze zapomnialam o sobie :duren: teraz juz wiem, ze nic jej sie nie stanie jak chwile poplacze w momencie gdy przygotowuje sobie herbatke... moglam sobie i jej zrobic wielka krzywde tak zaniedbujac wlasne zdrowie, bo odwodnienie grozi zatorem żylnym, zawalem serca, śpiączką i innymi groźnymi rzeczami :gasp::surprised: Więc kochana czym prędzej do lekarza !!!!!!
Dziewczyny przestrzegam Was, nie zaniedbujcie zdrowia, nasze maluszki potrzebują zdrowych i silnych mamuś. Ja naprawdę przestraszyłam się nie na zarty bo niewiele brakowalo a przez moja glupote (czytaj: nie zadbanie o siebie) moglo stac sie nieszczescie :duren:

madalenka super, ze nastroj tak Ci dopisuje :Śmiech:

Julka wciagnela dzisiaj pol sloiczka marchewki z ziemniaczkami i doprawila 100ml mleka z kleikiem ryzowym :surprised: :mdr: Dobrze, ze zalozylam jej bluzke-sliniak bo tak wygladala po obiadku:
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/DSC05364.JPG
Ide na :kawa: komu zaserwowac ????

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

witajcie!
u nas dzisiaj piękna jakby wiosenna pogoda.
Byłam podwójnym wózkiem na 2 godzinnym spacerze i powiem Wam że wybawił mnie on od depresji ;) a blam jej bliska ;)
dziewczyny poradzcie co robić?
Lena nie chce jesc zup deserków i kaszek.
O piciu nie wspomnę.
TYLKO MLEKO!
jesli kaszka to tylko bezsmakowa z deserków jak poczuje jabłko to ryk na całe osiedle.
Pić nie chce.
Zupy jadła wszystkie po kolei a teraz nie chce prawie żadnej.
Co mam robić?
Przeciez samej kaszy jeśc nie może chyba?
Mleko z butli zajada ładnie (nieważne dla niej czy to hipp czy bebiko)
Najbardziej martwi mnie to ze nie chce owooców żadnych jeść.
kupiłam wczoraj hippa kaszkę na dobranoc w słoiku i dzisiaj będziemy próbować.
Nie myslałam że będzie taka wybredna.
Chcialam Was zapytać ile modyfikowanego mleczka piją wasze maluszki i co ile godzin.
Lenka 180 co 3 godziny chce.
A jak obciagnie taką butlę to potem musżę ją z pół godziny nosić bo jej się ulewa jak ją odłożę- czym to moze byc spowodowane- tym że za duzo zje czy to wina mleka?

Odnośnik do komentarza

..::VeAnN::..
bloomoo te zawroty glowy to nie zarty ! idz do lekarza !
gdy nie bylo mnie ostatnio tak dlugo na forum to bylo to miedzy innymi spowodowane moim zlym samopoczuciem, bylam ciagle zmeczona i senna, a zawroty glowy mialam 24h na dobe i to takie, ze tracilam rownowage ! balam sie brac Julke na reke zeby sie z nia nie przewrocic, czulam sie jakbym byla totalnie narąbana. Poszlam na morfologie i okazalo sie, ze mam bardzo zageszczona krew tzn. odwodnilam sie :eee: bylam tak zaaferowana Julka, ze zapomnialam o sobie :duren: teraz juz wiem, ze nic jej sie nie stanie jak chwile poplacze w momencie gdy przygotowuje sobie herbatke... moglam sobie i jej zrobic wielka krzywde tak zaniedbujac wlasne zdrowie, bo odwodnienie grozi zatorem żylnym, zawalem serca, śpiączką i innymi groźnymi rzeczami :gasp::surprised: Więc kochana czym prędzej do lekarza !!!!!!
Dziewczyny przestrzegam Was, nie zaniedbujcie zdrowia[/COLOR], nasze maluszki potrzebują zdrowych i silnych mamuś. Ja naprawdę przestraszyłam się nie na zarty bo niewiele brakowalo a przez moja glupote (czytaj: nie zadbanie o siebie) moglo stac sie nieszczescie :duren:

madalenka super, ze nastroj tak Ci dopisuje :Śmiech:

Julka wciagnela dzisiaj pol sloiczka marchewki z ziemniaczkami i doprawila 100ml mleka z kleikiem ryzowym :surprised: :mdr: Dobrze, ze zalozylam jej bluzke-sliniak bo tak wygladala po obiadku:
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/DSC05364.JPG
Ide na :kawa: komu zaserwowac ????

ja chetnie kawke

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
pytanie nastepne do was jak dużo dajecie marchewki????

za 1 razem dalam lyzeczke, nastepnego dnia juz dwie, nastepnego trzy (gerber). zrobilam dzien przerwy i dzisiaj dalam 5 lyzeczek (pol sloiczka gerberowego tego malego) ale marchewki z ziemniaczkami firmy Hipp (zieniaczkow bylo tam 10%) i 100ml mleka z kleikiem ryzowym.

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

justyna@
madalenka mam pytanko ile twój synus zjada marchewki?
bo mojej coś nie podchodzi

Przekładam do pojemniczka jakieś 4 łyżeczki i podgrzewam. Potem mu to daję, ale połowa ląduje na sliniaku - dzisiaj zjadl super, ale do tej pory bywało różnie. generalnie nie ma się co zrażać, bo to nowy smak i odkrycie, że nie samo mleko mozna jeść :Szok:

..::VeAnN::..
bloomoo te zawroty glowy to nie zarty ! idz do lekarza !
gdy nie bylo mnie ostatnio tak dlugo na forum to bylo to miedzy innymi spowodowane moim zlym samopoczuciem, bylam ciagle zmeczona i senna, a zawroty glowy mialam 24h na dobe i to takie, ze tracilam rownowage ! balam sie brac Julke na reke zeby sie z nia nie przewrocic, czulam sie jakbym byla totalnie narąbana. Poszlam na morfologie i okazalo sie, ze mam bardzo zageszczona krew tzn. odwodnilam sie :eee: bylam tak zaaferowana Julka, ze zapomnialam o sobie :duren: teraz juz wiem, ze nic jej sie nie stanie jak chwile poplacze w momencie gdy przygotowuje sobie herbatke... moglam sobie i jej zrobic wielka krzywde tak zaniedbujac wlasne zdrowie, bo odwodnienie grozi zatorem żylnym, zawalem serca, śpiączką i innymi groźnymi rzeczami :gasp::surprised: Więc kochana czym prędzej do lekarza !!!!!!
Dziewczyny przestrzegam Was, nie zaniedbujcie zdrowia, nasze maluszki potrzebują zdrowych i silnych mamuś. Ja naprawdę przestraszyłam się nie na zarty bo niewiele brakowalo a przez moja glupote (czytaj: nie zadbanie o siebie) moglo stac sie nieszczescie :duren:

madalenka super, ze nastroj tak Ci dopisuje :Śmiech:

Julka wciagnela dzisiaj pol sloiczka marchewki z ziemniaczkami i doprawila 100ml mleka z kleikiem ryzowym :surprised: :mdr: Dobrze, ze zalozylam jej bluzke-sliniak bo tak wygladala po obiadku:
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/DSC05364.JPG
Ide na :kawa: komu zaserwowac ????

ja chcę kawkę. A humorek mi dopisuje, bo pomimo marudzenia mojego dziecka mam w perspektywie kilka fajnych spotkań ze znajomymi i okropnie sie na to cieszę.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Alarm odwołany....mam paczkę....kurier zostal milo przyjety ale jego szefowie wczoraj mieli sajgon..............hurraaaa mam paczusie mam paczusie :)

Kawke ja chce

Mada- fajny Kaj taki happy

Moja Oli zjada wszystkiego po pol sloiczka na raz i 4 razy dziennie piej mleko 160ml
a zjada tyle: rano na dzien dobry mleczko.....potem kaszka pomaranczowa śniadaniowa+danonek, potem drzemka...........pozniej mleczko i pol sloiczka owocow róznych z ryżem.....potem drzemka.......po drzemce mleko i pol sloiczka miesa z warzywami.......zabawa z tata ktory wlasnie wraca mniej wiecej o tej porze dnia oliski...........wyciszenie.......mleczko z owocowa kaszką i lulu :)

Odnośnik do komentarza

ja też gotuję Kajtusiowi a daję mu tyle, ile zje, podobnie, jak Olimpia :) Na poczatku tylko dawałam mu po łyzeczce, ale nic mu sie nie działo, wiec daje od razu tyle, ile zje. Przykładowo na obiadek zjada koło 90-100g zupki (patrze po słoiczku, bo czesto robie na 2-3 dni, nie zjadłby całego słoiczka 125g)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...