Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

jestem :)

bloomoo, kochaniutka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! niech spelnia sie wszystkie Twoje marzenia i niech smutki i problemy omijaja Twoj dom!!!!

dominika, serdecznosci z okazji 9tej rocznicy slubu!!! jak ten czas leci:)

ja po wizycie u pediatry z chlopakami
Noah ksiazkowo, 7650g i 68cm :) bez problemow, zdrowy jak rydz, moze za 10 dni Wam powiem ze ma ospe ale zobaczymy, pewnie jednak ja podlapie ale tez sobie mowie ze przynajmniej bedzie to juz mial za soba i w dodatku nie bedzie sie drapal bo nie umie :):):)
Natanek tez po ogladzie, wlasciwie nie ma nic do robieznia tylko czekac az sie skonczy :)
ale na inna wizyte musze sie umowic bo juz nie mozemy tak dluzej sie meczyc z tymi problemami na tle jedzenia i samodzielnosci (cofa sie nam do tylu na zlosc rodzicom... :( )

dominika, kochana, ciesze sie ze u Was wszystko ok, jak Kacper powiedz?? zdrowieje???
i trzymam kciukasy za odstawianie od cyca.

co do karmienia innymi produktami niz mleko i do ilosci, nasze bobasy powinny jesc jakies 4/5 razy dziennie a kazdy posilek to jakies 200ml z czego polowa to mleko. to tak ksiazkowo ;)

co do fotelika, mada, Ty pytalas czy lepiej kupic 9/15 czy 9/25
powiem tak ,ze jak dziecko ma ten 9/15 kg to potem kupujesz tanszy i ten co juz na dluuugo bedzie 15/25) a wczesniejszy dostanie braciszek lub siostrzyczka. a jak kupisz ten do 9/25kg to jak przyjdzie czas na drugi fotelik dla rodzenstwa to bedziesz musiala kupic drugi od 9kg... troche namieszalam, zrozumialas?? to takie ekonomiczno-praktyczne podejscie do sprawy. no i to tylko moja opinia :)
a co do tego na ktory sie zdecydowala ala, to ja w nim bardzo lubie opcje pozycji lezacej i ta, ktra rozszerza fotel (w zimie z grubymi kurtkami sie sprawdza rewelacyjnie)

ciesze sie ze juz dzien lepszy dla tych co sie smucily wczoraj :)

zdroffka dla Twojego mezulka inka, i niech malej nie zarazi!!!

zdjecia widzialam cudne :) moj leniwiec to sie tylko wygina i spaceruje po lozku ale w pozycji horyzontalnej, wczoraj na wieczornej drzemce go polozylam normalnie, w nogach lozka mial dwa miski, po drzemce go odnalazlam w nogach a miski byly na jego miejscu w glowie :duren: i tyle sie rusza, za to na nogach by stal tak samo jak Kajtek aniolka

i u nas debiut krzeselkowy, bardzo mu sie podoba a natanek dumny z braciszka ktory przejal "jego" krzeselko, zaraz wkleje zdjecia

mialam jeszcze tysiac innych rzeczy napisac ale zapomnialam, jak mi sie przypomni to wpisze ;)

Odnośnik do komentarza

bloomoo w dniu Twojego święta życzymy Ci wszystkiego czego sobie tylko życzysz:Święto::Święto::Święto:

paula,madalenka,veann fotki rewelka,po prostu uwielbiam oglądać te słodkie bużinki :Śmiech:

dominika Twój spryciarz mnie powala...co za tempo rozwojowe:brawo: a mi właśnie jak karmiłam to najbardziej brakowało :kawa: ja bez niej żyć nie mogę,pierwsza rzecz po otwarciu gałek ocznych:Śmiech:

która pisała o zawrotach..ja mam dość często:Smutny:i w ogóle po ciąży jak nigdy robi mi się niedobrze w aucie:beurk::beurk::beurk:

u nas dziś znów zakupy..tym razem mięsiwo i kiełbachy ..wieczorem znajomi wpadną na kawkę a ja serwuję teraz MC Cafe :kawa: proszę

my nie dawno kupiliśmy w Biedronce taki robot kuchenny za 79zł i jest tam blender..jak za taką cenę to robi fajowe papki:Oczko:podjadam małemu zawsze jabłko albo bananka..mąż się śmieje czemu np mu nie podjadam ziemniaków z brokułami:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

katiaboss

która pisała o zawrotach..ja mam dość często:Smutny:i w ogóle po ciąży jak nigdy robi mi się niedobrze w aucie:beurk::beurk::beurk:

Ja pisalam. Mialam niedawno bardzo mocne, chodzilam jak pijana, mialam non-stop zachwiania rownowagi. Zrobilam morfologie i okazalo sie, ze sie owdodnilam, a to nie przelewki wiec jak juz pisalam wczesniej, dbajcie o siebie dziewuszki !!!!

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

katiaboss
monik fajny król nawet nakrapiany:Oczko: a krzesełko super mały w nim fajnie wygląda ...widać że wygodne a ja siedzę z
wikiem na kolanach i jak sobie powiększyłam fote Natanka to Wik zobaczył go i się super zaśmiał:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

to pewnie dlatego ze on na niej taki usmiechniety...
normalnie wiem ze mam w domu 3 facetow, bo ten mlody czyli Natanek juz umierajacy jak choruje czyli PRAWDZIWY MEZCZYZNA :duren: mina meczennika i cierpiacego za grzechy calego swiata........
a krzeselko sie swietnie sprawdzilo przy Natanku, mam nadzieje ze tak samo bedzie i przy Noasiu

ja tez sie przyznam ze mam zawroty glowy, a z ta zageszczona krwia to sie az zdziwilam, ja to wcale nic nie pije i sie zastanawiam jak te moje nerki w ogole funkcjonuja z taka mala iloscia wody
ale juz niedlugo (hymmmm) ide do lekarza zeby zalozyc spirale to zrobie sobie jakis check up bo tez sie chwieje, ale ja to wlasnie nie w dzien ale w nocy jak wstaje czasem do Noasia zeby dac mu smoczek albo tez jak np sie mocno zepne w sobie (o miesniach mowie) albo jak napreze szyje czy kark... dziwne to...
znajoma mi mowila o czyms takim jak krysztalki ktore mamy w srodkowym uchu i czasem cos sie tam blokuje i to sprawia ze mamy zachwiania rownowagi wlasnie, jej tata tak mial... moze i u mnie to samo...

dziekuje za komplementy dla chlopakow :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...