Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam kochane

najwazniejsze!!!!!Justys trzymam kciuki!!!!!!duza buzia dla Ciebie!!!!!!

mnie malo tutaj poniewaz od polowy grudnia non stop jakies choroby nas dopadaja, nie podoba mi sie ten nowy 2009 rok,
Ala sie przestawila ze spaniem i zasypia przed 22.00 wiec ja juz nie mam sily na nic w tym na internet, a w ciagu dnia bieganina za dzieckiem jest, zreszta przez te moje choroby nawet nie mam humoru zeby kompa wlaczyc, ale to nie znaczy ze myslami nie jestem z Wami!!!!

caluje Was mocno!!!!

Odnośnik do komentarza

bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie Justynko!
agnieszka-niezmiennie zdrowia zyczę
starletka- mam nadzieję,ze niedługo odpoczniesz i złapiesz rytm dniowy;)
martusia-nie łap dołka.u nas też uciekanie przed ubieraniem i straszny płacz(dzieci raczej nie lubią sie ciepło ubierać). nasze maluchy mają gorsze i lepsze dni (ostatnio pati miała kiepski cały tydzień,jak była chora).rozumiem Twój smutek z tego powodu,bo sama czułam się jak koszmarna matka,kiedy nie umiałąm uspokoić córy.
kasia-ciepłe butki ma Alusia!
mada-jak żyjecie?coś lepiej?
ann-chylę czoła przed Tym ,jak bardzo pomagasz bliskim!2 marudne ospy-musiało byc ciężko!
patusia-na jak długo zostawiacie Zuzię w żłobku?8h?czy mniej?

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

K8i- sciskam Cie bardzo mocno!!!!i przepraszam ze ostatnio Cie zaniedbywalam, jakis taki gorszy czas, a rzcej zmeczeniem ciaglym katarem, kaszlemi zlym samopoczuciem!!!

Martusia- u mnie dokladnie to samo, uciekanie,i oczywiscie niezly ubaw z tego, problemy z jazda z wozkiem na szczescie po 3 miesiacach minely ale czas byl taki ze we dwojke z A wkladalismy Ale do wozka, na dodatek Ala jeszcze wtedy nie chodzila wiec byl problem ze spacerami

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
otwarte 24 godziny na dobę
już wszystko wiem ciąży brak dzwoniłam do lekarza ma brać duphaston przez 10 dni po 1 tabletce jeżeli sie nic nie zmieni mam podejść
dziewczyny kamień z serca

dobrze że wszystko się wyjaśniło i aby teraz tylko lepiej

Odnośnik do komentarza

patusia23
justyna@
otwarte 24 godziny na dobę
już wszystko wiem ciąży brak dzwoniłam do lekarza ma brać duphaston przez 10 dni po 1 tabletce jeżeli sie nic nie zmieni mam podejść
dziewczyny kamień z serca

dobrze że wszystko się wyjaśniło i aby teraz tylko lepiej

też mam taka nadzieje
dziękuje wszystkim za kciuki i miłe słowa jesteście nieocenione:Całus::Całus::Całus::Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...