Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

martusia
anulkafajny ten twoj termometr. niedrogi i wiecej funkcji ma. u nas ten co kupilam byl najtanszy. tylko te nieszczesne kapturki trzeba nakladac. ale chyba bede je przemywac i beda do wielorazowego urzytku.
jeszcze raz zdrowka dla mikiego

a ja chyba dostalam okres. tydzien temu mi sie skonczyl i znow???? przeciez na tabletkach jestem... co to moze znaczyc?
to ja Wam powiem, że jakis dzisiaj dzień dziwny jest bo ja też dostałam za wcześnie i w ogóle jakies plamienia owulacyjne dłuższe miałam...a dwa miesiące temu cytologię robiłam i nie ma szans na nic groźnego...druga grupa była bo stan zapalny...

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

powiem Wam ze jak gin miesiac temu powiedzial ze kobitka bedzie to sie ucieszylam,ubranka mialam po Ali, zreszta z dziewucha jakos inaczej a tutaj taka niespodzianka,
ale wazne ze wszystko ok jest, podobno lobuz ksiazkowy jest i wazy 1080g

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Ann- A sie przyzwyczail ze bedzie w mniejszosci, wiec jak pokazalam mu usg na ktorym widac cos wiecej to odetchnal z ulga ze bedzie 2 na 2, hihihi
niech sie dzieciaki kuruja i szykujemy spotkanie!!!!!!!!!

fajne takie dwa na dwa...
Miki ma etap że tatus autorytet, choć mama do tulenia...a dla Majusi istnieję tylko ja :Oczko:

aczkolwiek mało nóżek nie połamie jak słyszy domofon i powracającego tatę...

Odnośnik do komentarza

ah ah!!

czytam i jestem wrzuszona!! Agnieszka gratuluje rozwoju coreczki, cos sobie miedzy nogami wyprodukowala i bedzie teraz chlopak!!! Ale fajnie!! to teraz przypiarki do imienia poprosze :D

martusia, ja mama browna, tutaj za 65 euro kupiony i tylko do ucha, scan cos tam... pewnie ten sam. ja te nasadki przemywam i sa ok, mazm cale poakowanie i juz od dawna to samo, jeszcze sie nie skonczylo. Osobiscie jestem zadowolona, w koncu to tylko do mierzenia temperatury i znowu zadnych gadzetow i tysiaca funkcji nie potrzeba. ;)

anulka, oby Miki szybko wrocil do siebie!!!

patusia... co jest??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...