Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

madalenka
martusia

mada wspolczuje nocki kochana. najgorsze do tego to jeszcze klotnie z mezem. my tez czesto sie klocimy jak bartek "dokazuje" a pozniej sie przepraszamy i mowimy ze musimy sie wspierac w takich chwilach jeszcze bardziej ale to jest naprawde trudne czasami.... :Szok: silek zycze

No własnie dokladnie to samo jest u nas :Śpiący:

ja niestety tego nie znam... i nie wiem czy się cieszyć czy płakać z tego powodu...:Padnięty:ale wierzę że to nie jest przyjemne :(

co do drzemek to u nas często jedna ok. 11 do ok 13-14 jak są dwie do o 10 i potem koło 16...

bloomoo... siłek kochana!! trzymaj się cieplutko :*

marta dla mnie na zagadki za późno... jutro pomyślę :P:P:P

justynko współczuję M. kurcze... ostatnio koleżanka w pracy opowiadało o swoim mężu... to samo miał... straszny ból :(:( współczuję serdecznie

a u nas kolejne problemy.. ale nie będę smucić

:Padnięty::Śpiący:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie

justyna, zdrowia dla Marka!!! (masz meza o najpiekniejszym imieniu na swiecie :D)

wszystko przeczytalam odwczoraji braklo mi czasu na pisanie... to po kolei poki pamizetam

oli, jak tam znajoma, niedugo rodzi??

gda, co to za koszmarne wiesci??? kochana, do lekarza szybko smigaj!!

kaska, kochana, mam nadzieje ze ktos wreszcie znajdzie co jest Ali!!

starletka, kurcze, oby jutro bylo juz lepiej!!!

mada, new image Suzan?? a ja myslalam ze toGabrielle siemzienial :lol:

bloomoo, kochanie, jak sie ciesze ze Cie czytam choc to co czytam wcale takie wesole nie jest... ale wierze ze dasz rade, przeciez i tak musismy zawsze sobie radzic, niestety czasem wlasnymi silami nie liczac na wszparcie czy pomoc... oh zeby ta Francja bylablizej to bys sie mnie pozbyc nie mogla, non stopbym u Ciebiesiedziala!!!

mada, u Ciebie tez :D co ja czytam o porazkach wychowawczych, juz Ci tutaj dziewczyny natrabily ze nie mozna tak mowic bo jedno z drugimnie ma nic wspolnego wiec nie bede sie powtarzac... maja racje, jestes wspaniala mama a nasze dzieci poki co nie sa w stanie za dobrze z nami komunikowac i mowic nam co im jest i jak im pomoc....

aniolek, szukaj weny i wylewaj smutki, domyslam sie ze to cos z rodzicami... gratki dla malego za dzielnie zniesione szczepienie

ann, jak tam u Ciebie, ogarnelas nieco niedoczas?? pewnie nie... caluje!!!

anulka, a jak u Ciebie?? kac zapity ?? :lol:

martusia, zagadke sobie przepisze i jutro bede szukac :D

jeszcze pare rzeczy mialam pisac ale oczywiscie zapomniala mamucia glowa :lup:

aha, drzemka u nas tylko jedna poobiedzie czyli od 14tej i w zaleznosci gdzie maly jest to spi do 16 lub do 17tej 'w domu spi dluzej a u opieknuki krocej bo musi go budzic zeby pojsc odebrac dzieci z przedszkola)

u nas w porzadku poza tym ze druga noc z rzedu maluch sie budzi z placzem i zasypia dopiero jak go biore na rece albo dolozka z nami, po czym przekladamgoz powrotem do swojego lozeczka i jest ok do rana.. nie wiem czy to nadalzeby bo ida trojki i pupa jest okropnie podrazniona, prawie do krwi.... sypie make ziemniaczana wg Waszych zalecen i pomaga troche...
jutro Noah jedzie do babci bo opieknuka ma wolne popoludnie (jakas wizyta u lekarza) wiec my wieczorem do tesciow na kolacje i odebrac malego, wczesniej zakupy i musze sie rozejrzec za tym co mi potrzebne do chrztu...

pozdrawiamserdecznie kochane!!!

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Ja dzis tak jak pisałam w pracy do 10 potem z dziewczynkami na szczepienie,tylko zuza coś zaczęła pokaszliwac w nocy zobaczymy co będzie dalej

JUSTYŚ Jak tam M??????

MADA jak Kajtuś????

STARLETKA,ANIOŁEK piszcie co Wam na serduszku leż buziaki dla Was

MIŁEGO DNIA

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane

Justys- sil dla Was, oby juz bolu nie bylo a kamien cudem sie rozplynal!!!

Starletko- rowniez sil zycze!!!!

Mada- jak noc minela???

ja dzis smiagam na ta probe bierzmowania, ech zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce;

z dobrych wiadomosci to to ze dzis wieczorem wraca A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byl temat garnuszkow wiec wczoraj w realu widzialam za 99,99 zl, wiec jeszcze taniej niz Aniolek kupil (chyba Aniolek pisal o tym choc moge sie mylic)

Ala bawi sie z psem ale musze non stop obie upominac, umiaru nie znaja a tutaj jednak przewaga wagowa na korzysc psa jest niestety;
i wlasnie pies otrzymuje buziaki a jak ja sie o nie upominam to slysze "nie", ech, zycie hihihi

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Justynka- niech szybko kamien schodzi i M sie juz nie meczy :36_17_1:

Agnieszko- powodzenia na probie...u nas garnuszek po 13euro co daje 45zl.... Buy Laugh & Learn Cookie Shape Surprise. at Argos.ie - Your Online Shop for . ....

Szykuje Olisie do zlobka i siebie bo dzis intensywnie.....

Aha...kolezanka codziennie czuje ze to juz ale ma jeszcze czas:) 2 tyg jej zostaly :)
Musze zalatwic jakim cudem miejsce w zlobku dla jej pierworodnego i musze byc przekonywujaca dzis :D

no nic...milego dnia i do potem :D

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

kaska / moniq ja jak zagadka? powiem wam ze nie jest to wcale takie trudne. ja sie meczylam wczoraj 40 min. wyslalam mojej mamie i tez po meczarniach zrobila ::):
mada jak gotowe? ja juz po 8 odcinku i robi sie coraz goraco....

dzis rano przeczytalam artykul o wozkach na yahoo.ie. podobno dzieci wozone w wozkach tylem do rodzicow cierpia czesciej na depresje w przyszlosci, zadziej sie smieja i mniej mowia niz te ktore w wozkach patrza na rodzicow.... troche mnie to przerazilo...

milego :Całus:
piatek...:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziendoberek!!
NOCKA PRZESPANA W 78%!!!!!!!!!!!!!!IIIIHHAAAA!!!

Justys serce mi sie scisnelo jak przeczytalam o Twoim mezu!! mam nadzieje, ze juz teraz bedzie lepiej !!
Moniq Gabrielle swoja droga, ale mam wrazenie, ze sie z Susan garderoba pozamienialy. Biedny Krasnalek z tym spaniem - u nas jakis czas temu bylo to samo - glowa do gory, moze czegos sie w ciagu dnia wystraszyl.
Martusia ja jestem po 4 odcinku i juz nie lubie meza Edi - wrrr :Zły: Nie czytaj takich artykułow, bo to pewnie dyskusja z serii co lepsze maslo czy margaryna :Spoko: Jak sie naukowcom nudzi to wkurzaja zawsze matki. Moje dziecko jezdzi tylem do mnie, bo moja twarz zna a swiata jeszcze nie.
Kaska bidulka corunia!! moze faktycznie zmien lekarza. Nie ma co sie trzymac na sztywno jednego jesli mu nie ufasz.
Patusia jak Zuzia???? kaszelek minął???
Starletko wspolczuje nocki!!! obys pospala jak Dominis pojdzie spac.

Zapomnialam co mialam jeszcze napisac.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Jestem już po pracy cały czas bym mogła tak kończyc,zaraz zmykam z dziewczynkami na szczepienie jak wrócę to dam znac co i jak

MADA kaszelek jakiś tam jest zobaczymy co będzie a na dodatek Natalka ma jakiś katarek (stwierdziłam do T że symulują oby dwie hihi)cieszę się że nocka ok

JUSTYNKA biedny M zdrówka dla Niego i sił dla Ciebie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...