Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Happymama
Witajcie mamusie!
Nie wiem czy dam radę nadrobić i odpisać każdej z Was z osobna.
Napisze co u Nas:
Poszłam do pracy i zaczęły się schody...
Musiałam zrobić badania wstępne które wyszły kiepsko.
Mam podwyższone OB i lekarz szuka przyczyny , przechodzę szereg specjalistycznych analiz krwi, wczoraj jak pojechałam z kolejnymi wynikami do mojej Pani doktor to do szpitala mnie chciała kłaść...ogólnie do dupy jest...
Z pracy muszę zrezygnować bo lekarz medycyny pracy nie podpisze mi zaświadczenia.
Nie wiem co mi jest bo NIC mnie nie boli nie dokucza.
Dzisiaj rano musiałam z Leną zapylać 3 autobusami do przychodni na pobranie krwi bo prywatnie kosztowałoby mnie to fortunę.
Prosiłam wczoraj teściową czy mogłaby zostać z małą żeby jej nie zabierać ale nie mogła bo...miała umówioną wizytę u fryzjera (macie pojęcie?!).
Smęcę się po domu jak cień.
Chcę wrócić do pracy a tu nie mogę bo coś mi jest tylko CO???

Miło cię widzieć. Przykro mi się zrobiło jak przeczytałam co ci się przytrafło. Mam nadzieję że szybko się wyjaśni co ci dolega. Trzymaj się, ściskam serdecznie.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

madalenka
Kaska moj pediatra powtarza ze najlepszym lekarzem jest i tak matka. Nie dasz zrobic Ali krzywdy i czujesz instyktowanie co sie moze dziac. Mam nadzieje, ze niedlugo wszystko sie uspokoi.

no właśnie ja obstawiam zęby, bo dziąsła ma opuchnięte jak banie, nie daje się dotknąć do nich, nie chce jeść nic poza suchym chlebem i cycem. Wczoraj jak myłam jej ząbki to później palcem pojeździłam po nich i wyczułam że lada moment przebiją się dwie 4. Jednak w zamian za te sprawdzanie spotkała mnie "kara" wymierzona przez córunię:36_1_1: Jak dawałam jej cyca to tak mocno trzymała brodawkę zębami, że myślałam "zaraz mi ją odgryzie". A jak mówiłam nie gryź to dziecko śmiało mi się w głos:36_1_1: Złośliwiec mały:36_1_1:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Chyba przesadziłam ze spaniem ale pospałyśmy

MARTUSIA miłego weekendu

MADA bidny Kajtuś co mu jest tulę Was :36_3_18:

GDA super tancerka

HAPPYMAMA trzymaj się cieplutko,a do teściowej brak mi słów zdrówka

KAŚKA
biedna Ala co to może byc,zdrówka dla Niej sił dla Ciebie

Odnośnik do komentarza

I my wrocilysmy :)
Oliska wyspana-poszla spac bez problemu w nowym miejscu i w nowym lozku..... :36_3_18: zjadla wszystko co jej dalam wiec brzucho pelny i do tego wrocila z nowym slowem Fish :D

Szczesliwa jestem jak nie wiem i pomalu wszystko zaczyna sie ukladac.....:36_1_1:

Paula- hmmmmmm jaka« Oliwka sliczna fiu fiu a jaka szczesliwa :D

KAska- zdrowka zdrowka zdrowka dla Alicji

Gda- do YCD z nia :D swietna tancera

Happymama- zdrowka i sil...uszy do gry...kiedys wyjdzie slonce :)

MAda-znow?? nie tylko nie to ....zdrowka

hmmmm ide podzwonic ....... milion ludzi mi sie nagralo na poczcie i musze pooddzwaniac :D

Odnośnik do komentarza

kaśka - oby to nie było nic poważnego... widziałam wyniki badań - kurcze wysokie crp - oby szybko dobrze zdiagnozowano gdzie ten stan zapalny... Trzymaj się kochana
Oli super, że u Ciebie do przodu :)
u nas dzień powoli dobiega końca ...

:smile_move:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kaska, Mada- tule Was mocno i oby dzieciaczki szybciutko wrocily do zdrowia!!!!

ja po probie do bierzmowania, jak wrocilam Ala byla rozbawiona ale jesc w ogole nie chciala wiec dziecko bez kolacji spi, czyli noc ciezka przede mna

A juz wyladowal i smiga do domu, ale nie sam tylko z tesciowa ktora po niego pojechala, wiec wieczor sam na sam odlozony;

spokojnej nocy zycze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...