Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

justyna@
Kochane wpadam tylko napisać że M do mnie dzwonił z pracy zaraz jedzie na szpital bo go tak nerki je....... kilka lat temu rodził kamienia ale nie urodził i chyba wróciło jak nie urok to sraczka :Histeria::Histeria::Histeria::diablo::diablo::diablo:

::(:::(:::(: oby się szybko ich pozbył
moja mama miała rozbijane laserowo

Odnośnik do komentarza

Justyna mój M jakieś 3 lata temu rodzil piasek - myślałam że oszleję znim. Życzę szybkiego pozbycia się kamieni dla Twojego M.

Martusia ale zagadkę zadałaś nie słyszłam jej więc się pomęczę i pomęczę nią mojego M on lubi takie zagwostki:)

Alka śpi wreszcie. Mam chwilę dla siebie. Byłam z wynikami u lekarki Ali, a ta mi mówi że wyniki ok i nie wie co może być przyczyną tej gorączki :Histeria: :Histeria: :Histeria: :Histeria: Mam jutro stawić się poraz kolejny u niej osłucha małą i zobaczy co może jeszcze doradzić.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

jUSTYNKA- WSPOLCZUJE BOLU NEREK Z POWODU KAMIENIA....NIECCH URODZI I BEDIE SPOKOJ

Mada- zdrowka dla Kajtka

Ja uciekam na kawke do bylej sasiadki ciezarowki....ahhhhh kiedy ona urodzi.....juz sie nie moge doczekac tego malego szkraba :D

spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

U nas też jedna grzemka, która w zależności od humoru Alki jest rozpoczynana między godz. 10-12. Długość drzemki też uzależniona jest od humoru Alki. Czasem jest to pół godzinki a niekiedy dwie. I potem do 19 Alka łobuzuje poczym kąpiel, cycuś i w 80% pada jak kawka. Niestety są wyjątkowe dni, kiedy np. mała zdecyduje się, że drzemka była na tyle długa, że może jeszcze urządzić sobie pokąpielowe zabawy i wtedy zamiast zasnąć o 20 to zasypia 21-21.30.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...