Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest ale z minuty na minutę coraz gorzej się czuje,a do tego Natalka z nie znanych przyczyn ma 39.1 temp.T poszedł do apteki coś kupic mi na gardło zaraz umyję się i do łóżka

Spokojnej nocki kochane

JUSTYNKA podwodny potworek boski

Odnośnik do komentarza

Patusiu zdrówka dla Ciebie i całej Gromadki!!!! serce mi pęka jak czytam, że choróbska Wam nie odpuszczają.
Aniołku odpocznij Kochana!!! ja tez z utesknieniem czekam na wiosne.

Jesien w tym roku wyjątkowo mnie nie cieszy. Z długiej listy planów, pomysłow, przemyślen i projektów wyszło wielkie zero. Jestem załamana totalnie...zdaje sie, ze kryzys na swiecie dotknal mnie wyjatkowo silnie. Nie mam serca juz do niczego. Nie za bardzo wiem co dalej robic, bo nawet plan awaryjny legl w gruzach. Mielismy we wtorek jechac do babci mojego meza, zeby poznala Kajtusia i przy okazji mielismy sie spotkac z wieksza czescia naszej rodziny - cos czuje w moczu, ze i to moge juz spokojnie skreslic. Stad moja nieobecnosc na forum... :Śpiący:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

justyna@
Mada kochana mam nadzieje że w końcu wszystko ci sie poukłada kiedyś musi wyjść słonce i zaświecić wiesz jak coś zawsze jestem do twoich usług i tęsknie za tobą na forum moja ty wariatko kochana :Całus::Całus::Całus::love::love:

Justys, Ciotko Kochana...normalnie mi łzy w oczach stanęły :love: Jak sobie tylko wszystko w głowie poukładam to wróce do Was juz w całosci :love:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Witam

Dziękuję wszystkim za życzenia - nie ma co starzeję się :Śmiech:

nie bardzo ostatnio mam czasi siłę na nadrabianie... powoli chyba wracamy do żywych...
Dominik dzisiaj już tylko jedna kupka więc lepiej...
Nati kompletnie nie chce jeść ja w sumie też nie mam apetytu tylko bym spała..

Monikq :Całus: jesteś super mamą życzę Ci sił na ten trudny czas
Justyna potworek super :)

potrzebującym życzę dużo zdrówka
wszystkim spokojnego wieczoru i dobrego humoru na jesienne dn
i

Odnośnik do komentarza

dobranoc kochane

mada fajnie ze jestes. barkuje nam ciebie tu
ann / moniq jestescie super mamuski a dzieci jak tak mowia to tak naprawde nie mysla i bardzo was kochaja.::):
justys dobrze ze wymioty przeszly
olimpijka a ten acidofilus to mozna tu w aptekach kupic??
patusia zdroweczka

bartus mial dzis ok 5 biegunek... jutro idziemy z rana do lekarza. tak profilaktycznie. zastanawiam sie co jest ich powodem...?? je to co zawsze, moze to zeby lub po prostu wirus... no coz . zobaczymy

kolorowych...
buzka:Całus:

Odnośnik do komentarza

martusia tak to w pharmacy dostaniesz.Kapsulki w sloiczku.Rozpuszczasz w jedzeniu proszek z kapsulki. Super przy antybiotykach i innych takich jak biegunki,wymioty itp. A do lekarza idz lepiej bo nie ma co na wlasna reke....................
spokojnej nocki..

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ! Moja Wiki ma 14 miesiecy tez zabkuje caly tydzien prawie nie je pije tylko mleko boje sie zeby nie dostala anemi,wychodza jej na raz 2 piatki i 6,ale mam nadzieje ze jeszcze pare dni i bedzie lepiej,a wy co dajecie maluszkowi zeby mu ulzyc?Ja kupilam takie kropelki homopatyczne kammilia troszke pomagalja bo juz nic innego na mala nie dzialalo,chyba mozna je kupic tez w polsce.Moja mala nigdy nie byla lakomczuchem ale teraz po prostu przestala prawie wogole jesc ,na wszystko tylko nie i nie,mam nadzieje ze to przez te zeby....

Odnośnik do komentarza

Stronka za:
- zdróweczko, bo ono najważniejsze
- spokój w sercach
- dobrą passę i przychylny dla nas los
- miłość i przyjaźń

Zdrówka dla Wszystkich potrzebujących Ann i Uleńki, Patusi i Natalki, Mineralki, Gajusi, Bartusia i innych! Zdrowiejcie szybko!

Justynka przy takich wymiotach to dobry jest też kleik ryżowy... Super Gajusia w kąpieli :)

Moniq Natanek przechodzi okres buntu, ale to minie, a Ty jesteś wspaniałą Mamą :) Dużo siły i cierpliwości Ci życzę, przytulam, wiem, że Ci przykro, ale tak jak napisała Ann niech radości przesłonią smuteczki, wszystko się ułoży na pewno...

Mada przykro mi, że macuie tak pod górkę (rozumiem Cię, bo sami ostatnio raczej pod przysłowiowym wozem jesteśmy)... Tulę mocno i życzę uśmiechu... Pamiętaj, że zawsze po złej passie przychodzi ta dobra i u Was też tak będzie i słoneczko się uśmiechnie :36_3_16:

Aniołku lepszego humorku!

Starletko
fajnie, że Dominiczek ma się lepiej i te kupki tak nie dokuczają... U nas zawsze jst problem ze skórą pupy przy antybiotyku, mimo że probiotyk w użyciu, na szczęście też już jest opk i wszystko się wygoiło ładnie po zeszłotygodniowym Zinnacie...

Słoneczko witaj :)

Życzę Wam miłego dnia :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie....
Dziekuje Radosci za pamiec...15 miesiecy minelo :D ahhhh:36_3_13:

Witaj Sloneczko- mleczne zeby dzieci maja tylko do 5 wiec pewnie mialas na mysli ze ida Wikusi 4 i 5 bo na pewno nie 6 :) a co do pomocy to zele a jak nie daja rady to p-w bolowe

Zdowka dziewczyny i milego dnia

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Melduje ze zyjemy. Z teściową dalej wojna, ale mam juz to gdzieś. Wczoraj pzyjechała, to ja ostentacyjnie ubrałam Amelkę i bez słowa wyszłam.mała cały czas daje nam w kość, przysięgam ze juz sama nie wiem co zrobic, budzi sie co dwie godziny jak noworodek do karmienia. W ciagu dnia przesypia okolo 2 godzin, więc nie jest duzo.Chyba zapytam polożną co mozna zrobic.
Starletko spoznione ale z całego serducha ślę życzenia, dużo zdrówka, uśmiechu i wszystkiego czego sobie zamarzysz:flower2:
Mam dzisiaj zajęcia na uczelni ale nie jade bo dostałam @.:Męki:
Witaj Słoneczko
Moniq, Ann siłek, jesteście dla mnie przykładami idealnych mamuś::):
Justyna super filmik i focia
Patusia zdróweczka, Zuzia boska
Wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...