Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczornie...

kacper powoli do spania idzie... od poniedziałku przechodzi samego siebie:Wściekły::Padnięty: normalnie nie mam siły...
do tego moje bóle głowy... ale juz wiem ze to niskie ciśnienie... dzisiaj popołudniu 96/56... kawa wypita i jest ok:Padnięty:

jejku okropny ten jesienny sezon... tylko choroby i choroby... zdróweczka wszystkim życzę:Całus:

ann siły dużo

patusia za was mocno kciuki trzymam...

starletka :Całus:

martusia oby kupki sie skończyły...

justynka okropieństwo z wymiotowaniem... współczuję

katia
trzymam kciukasy mocno... bedzie dobrze... i zawału nie dostaniesz ty juz sie nie bój o to nie tak łatwo:Całus::lol:

oli sliczny kolor...:Oczko:

mada drugi bobas:love::Śmiech::Podziw: suuuuuuuper... oby wszystko sie pozytywnie ułożyło

kacper mi coś kliknął i zmniejszył literki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak je powiększyć?????????:Padnięty::lol::Histeria:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

ja sie tlyko witam bo dzis dosc aktywny dzien za nami...K ostatnio ciagle w pracy-na szczescie od czwartku juz ma wolne do przyszłej srody wiec sobie odbijemy

Mada-ale mnie kochana zaskoczyłas planami drugiego dzidziusia, jeszcze tak niedawno pisałas ze sobie nie wyobrazasz....a tu prosze....-bardzo sie ciesze i wrzucaj szybko nową fryzurke
Justys-i Ty dołaczasz do chorowitków....no nie moge...co za wstrętne wirusy
Aniołek-szoruj z tym cieśnieniem kochana do lekarza

A u nas znow sprawa Zusu na topie. K wlasnie u sąsiadki prawniczki sie radzi, a w pt mamy spotkanie z radcą prawnym ZUSU ktory ma nam sklecic to odwołanie...mam dosc tego tematu

Zmykam bo padam-buzka dla Was!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Radosc- to sobie posiedzisz przed TV, wybory do 2.00 naszego czasu, a o 5.oo studio wyborcze na TVN24, hihi

Justys- to faktycznie cos od Gieni zalapalas, jak ja bylam z Ala w szpitalu to ona wyszla bez szwanku a ja z rota, nie ma to jak zlapac chorobe od dziecka, trzyma sie ze hej, ale czytam ze u Ciebie juz spokoj, suuuper, spokojnej nocy zycze

Olimpia- to moze nie obcinaj wlosow jak Ty zawsze po bandzie idziesz, zreszta w tej fryzurze super wygladasz; u mnie Alka tylko krewentki jadla, i strasznie jej smakowaly;
a mnie naszlo na sushi wiec pewnie jutro A wyciagne

Odnośnik do komentarza

Agnieszko- sushi byle nie z surowym........zreszta wiesz :D a co do jedzenia mojej corki to myslalam ze to jednorazowy wybryk byl a tu prosze kilka razy i z cieknaca slinka :)
Kolor wlosow jeszcze swiezy bo wczorajszy i jeszcze taki intensywny....ale serdeczne dzieki za komplementy :)

zdrowka dla Bartusia i Justynki i dzieciaczkow Ann i wszystkich potrzebujacych.....

Jutro jade po
Pencil Table And 2 Chairs ? Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
bo olisia je juz w miare samodzielnie i chce jej w kuchni zrobic miejsce :D

dzisaij planowo od rana @ wiec wiecie jak sie czuje :(

aniiolek ja mam nizsze cisnienie od ciebie i sie dobrze czuje ale kontroluj to bo to niebezpieczne :(zdrowka

KAsia-powodzenia

Odnośnik do komentarza

kaśka27
Agnieszka31
Kaska- powodzenia jutro, a to nowa praca, czy wracasz do poprzedniej???

Nowa. W starej nie ma dla mnie miejsca.

A ja na rozmowach nie byłam już wieki i nie wiem jak dam sobie radę. Także trzymajcie jutro o 11.30 za mnie kciuki.

10.30 i zatrzymuje auto i sciskam kciukasy!!!1 dasz rade jestes WIELKA!!!!

Odnośnik do komentarza

witam :D

na poczatek to doczytalam wszystko

Kaska, trzymam kciuki za prace!!

katia, oby i u Was decyzja podjeta byla sluszna!!

inka, trzymam kciukasy za ZUSowa sprawe

zdrowka wszystkim chorym, duzym i malym: Szymula, Bartus, Juleczka,Piotrus,
za Justyne,Patusie,

oli,fryz super, fajnie Ci w ciemnych wlosach,

co do zestawu dla Oli, my mimo wlasnorecznego jedzenia nie sadzamy dziecka osobno, tylko na podwyzszonym siedzeniu
Rehausseur avec tablette : Baby Moov - produits de puĂŠriculture

mada, jak sie ciesze ze takie plany u Was, oby wszystko wypalilo!! zaciskam co moge bo mi juz kciukow nie starcza :D

aniolek dbaj o siebie!! sil musisz miec za dwoje!!

u nas tez sie szykuje dlugi week end, wyjezdzamy na 2-3 dni wiec bede miec nadrabiania, w sobote rano wyjezdzamy do rodziny K i powrot planowo w poniedzialek

u nas spokoj przed burza albo i nie
Natanek nadal humorzasty i ciezko ale zeby zaciskam i brne do przodu
damy rade tylko jakim kosztem... sie okaze :D

co do wlosow, od paru dni moje dziecko mnie przyprawia o siwe wlosy, doslownie!!!! i tez genetycznie po mamie mam troche szarosci od trzydziestki :D

cos jeszcze mialam pisac ale juz nie wiem co :lup:

aha, gdzie Anulka?????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...