Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

Dominiczku- duuuzo duuuzo usmiechu na nastepny rok!!!!

u nas noc fatalna, w calosci nie przespana, Ala budzila sie co 5 minut, moze to ta wysypka na plecach jej nie dawala spokoju
po drugie w nocy lekkie krwawienie sie u mnie pojawilo wiec bede dzwonila do lekarza i postaram sie umowic na wizyte, jakos od samego poczatku mam zle przeczucia,

to chyba tyle z nocnego zycia u nas
zycze milego dnia

Odnośnik do komentarza

Starletko, Mada zdrówka!!!

Moniq miłego blogowania, masz zapał ;)

Mada u nas z zabawą jest tak, że zabawki są dosłownie wszędzie, Piotruś raczkuje i przemieszcza sie po całym domku, bawi sie dużo zabawkami i książeczkami, generalnie to zauważyłam że lubi wspólną zabawę ze mną czy mężem (z którym spędza więcej czasu), ale też potrafi sam sie zająć i to na dość długo, zmienia co prawda rekwizyty ale ładnie sie bawi... Tańczy do muzyczki w tv i takie tam... Generalnie to pilnuję by nie był w kuchni choć czesto tam zwiewa, w łazience bywa...
Też dużo do Niego mówimy (ja gaduła jestem maksymalna ;)), teraz zaczął sie etap papugowania, Mały powtarza wiele rzeczy po nas :36_2_27:

Ann masz rację, często zdarza się tak ze dwójka dzieci i każde inne, u nas tak z moim bratem jest, inne temprementy zupełnie...

Oli życzę ci dużo siły i wytrwałości!

Inka podziwiam Cię, że nie jesteś dociekliwa płci Maleństwa, ja to nie wytrzymałabym... choć fakt, będziecie mieć fajna niespodziewankę :) Super, że dzidziuś zdrowo rośnie :)

Patusia co by katarek przeszedłszybko Zuzi, a Tobie miłej pracki!

I w ogóle wszystkim pracującym i niepracującym spokojnego dnia w pracy!

Zmykam... Buziaki!

Ale mi coś dzis komp muli :glass:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Dominiczku- duuuzo duuuzo usmiechu na nastepny rok!!!!

u nas noc fatalna, w calosci nie przespana, Ala budzila sie co 5 minut, moze to ta wysypka na plecach jej nie dawala spokoju
po drugie w nocy lekkie krwawienie sie u mnie pojawilo wiec bede dzwonila do lekarza i postaram sie umowic na wizyte, jakos od samego poczatku mam zle przeczucia,

to chyba tyle z nocnego zycia u nas
zycze milego dnia

Agnieszka
powodzenia u lekarza, wszystko będzie ok, trzymam kciuki za Was :) I zdróweczka oczywiście dla Ali!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

przeczytalam stroniczki ktore nastukalyscie od wczoraj...

mada bartek w tygodniu w zlobku ale jak czasem chory i jestem z nim w domu caly dzien to zazwyczaj siedzimy w salonie (tam tez sa wszystkie jego zabawki). raczej bawie sie z bartkiem na podlodze. kulamy pileczke, bawimy sie samochodzikami, raczkujemy :Śmiech:. bartek nie lubi sie bawic sam. moze dlatego ze w zlobku dzieci (w szczegolnosci dziewczynki) go uwielbiaja i zawsze otacza go gromadka ::):. jak jestesmy w domu to raczej nie udaje mi sie posiedziec przy kompie przy stole bo zaraz mi sie mlody na kolana wspina. sa oczywiscie chwile kiedy bawi sie sam ale na krotko....

zaraz poodpisuje reszcie bo musze chwilke popracowac...

Odnośnik do komentarza

dobra, mam chwilke czasu ale zapomnialam co mialam komu odpisac...

bylo cos o konsekwencji.. wiec ja raczej jestem konsekwentna. stale pory posilkow, spania itp..
konsekwentnie nie zabieramy juz bartka do naszego lozka itp itd.. jednak jak placze i sie zlosci to zawsze staram sie do niego podejsc i uspokoic i porozmawiac...
sama nie wiem co robic jak mi sie bartek wspina na kolana i nie pozwala robic prac domowych... czy zostawic go na srodku pokoju by sie wyplakal i w koncu nauczy sie sam siedziec? ja jakos nie mam serca i zawsze do niego ide sie pobawic...
justys u mnie nocka podobna. mam teraz oczy na zapalki..
starletka zdrowka ci zycze
ann rada rodzicow... no no, ::):
agnieszka mam nadzieje ze to krwawienie to nic powaznego. trzymam kciuki. koniecznie daj znac po lekarzu. a co ala ma za wysypke na plecach?

Odnośnik do komentarza

cieśś kobity
czasobrak fest..czytam Was na bieżąco :36_3_9:

Dominiczkowi wszystkiego najfajniejszego,życia superowego,zdrówka wiecznego słonka dużego i cmoków 10000 :36_3_9:

mam pytanko :czy któraś z Was jechała ostatnimi czasy z dzidzią autem w dość daleką trase no np ok 400km...jeśli tak to czy zawsze staracie sie na noc,czy w dzień tez może być ok??ostatnio jak Wiko miał 8 miesiączków,jechaliśmy w dzień i było supr,trasa dla niego pikuś ale teraz jest starszy,mądrzejszy i wymagania wzrosły boje się ze mu sie w połowie zmierznie :16_11_9:

proszę :kawa::kawa::kawa:

ja właśnie kończę Wika z babcia na spacerku a potem idziemy na :solar: i na :regulacja_brwi:
agnieszka 3mam kciukasy,dawaj potem dobre wieści bo tylko takie mogą być,bedzie ok tulę :36_2_25:
inka tak sie cieszę że wieści ginowe dobre :) a płeć jak by nie była jest cudem :)
miłego dnia

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

martusia
justyna@
Jestem z powrotem zakupy na urodzinki Gajki zrobione w 90 % została mi tylko wędlina i chlebek

a co szykujesz na urodzinki? i jak beda wygladaly? i w jakiej kolejnosci?
czy robisz obiad i potem tort, czy tort i kolacja...? ja nie mam pojecia jak zrobic...

ja robię urodzinki kolo 16 czyli bez obiadu
robię dwie sałatki tradycyjna warzywna i z tuńczyka do wyboru trzy rodzaje wędliny plus tzw kąski piwne do tego grzybki marynowane chrzan ( dla męża) tort wjedzie w czasie imprezy i soki kawa herbata i tyle

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...