Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

my po krótkim spacerku, deszcz nas przegonił, jesień idzie... nie ma na to rady
Kronkiś super fotki (właśnie skojarzyłam że ja wakacyjnych nie pokazywałam, ale czasu by je przejrzeć nie było)
Martusia u mnie jak u Justyny, muszę różne rzeczy zrobić więc zachęcam Szymka do samodzielnych zabaw co jakiś czas
Anulka przykre ze spotkaniem, dużo Was się wybierało?
Katia my miesiąc temu ok 350 km. W dzień, staraliśmy się tak by część tego czasu Szymek spał, raz z jedną przerwą a raz z dwoma na jedzenie.
justys u Ciebie jak zwykle robota pali sie w rękach
Mada miłego wypoczynku

Odnośnik do komentarza

Katiaboss my w lipcu jechaliśmy autkiem z Łodzi do Łeby, trochę km było, wyjechaliśmy rano o 8, Piotruś ładnie zniósł drogę nad morze, trochę spał, trochę się bawił, były przerwy na przewijanie i jedzonko... Za to jak wracaliśmy o tej samej porze tyle że w okropny skwar to męczył sie strasznie... Ale teraz pogoda lepsza do jazdy... Powodzenia!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Zdjecia cudowne, ja mam chwile wytchnienia dzisiaj ale za to kupe spraw na miescie :(

MArtusia- my juz za 1,5tyg na wakacje i czekam jak na szpilkach.wspolczuje lotu z ryanair-nie trawie tych linii-sa okropne!!! My na szczescie lecimy aerlingusem :)

Mama szczesliwa ze z wnusia spedza czas a ja szczesliwa i zalamana ze nie mam nikogo do opieki :( ale nie poddaje sie i szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
wspolczuje lotu z ryanair-nie trawie tych linii-sa okropne!!! My na szczescie lecimy aerlingusem :)

ales mnie pocieszyla.... a ja tu cala spanikowana...

:Śmiech:nie bedzie zle. ja powiem ci szczerze ze zawsze latam z ryanair i nigdy nie nazekalam, ostatnio po prostu mialam londowanie awaryjne bo popsula sie pompa paliwowa a w drodze powrotnej ptak w silniku. pozniej ten wypadek w madrycie i teraz mam stracha... no ale wypije kilka buteleczek winka na pokladzie i bedzie git. J zajmie sie bartusiem bo wie ze ja na pokladzie to po prostu musze wypic :8_6_21: aerlingusem lecialam pare razy i roznicy nie bylo... no moze fotele wygodniejsze ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...