Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Już jestem wszystko zrobione padam padam padam jakieś pół godz.temu poszła mi krew z nosa (to wszystko pewnie ze zmęczenia i obowiązków )

OLI jestem dumna z Ciebie i OLI:36_1_11::36_1_11::36_1_11:

STARLETKA znowu zdrówka dla Was

KATIA śliczne fotki

ANULKA kciuki cały czas

MADA jak Kajtuś ???????????

Odnośnik do komentarza

Brawa dla Oli dzienej i dla Olimpijki, za super przygotowanie córci :) super :-) masz być z kogo dumna!! :)

Anulka- kciuki!!!!!! dobrze będzie!

Potrzebującym kicuków - przesyłamy
potrzebującym zdrowia - też!!! wirusom, zarazkom ,mówimy sio!!!!

Szans jakichkolwiek na nadrobienie, niestety, nie mam :( gościem we wsłasnym domu ejstemy :( Kuba i ja, jako rodzic te spotkania do komunii mamy... tu wolę nic nie pisać... bo na nich nic nie ma, tylko siedzimy jak idioci obowiązkowo do 21:45 :/

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

dobry wieczorek

oszzz....ja nie wiem jak Wy to robicie, mi ostanio wiecznie czasu brakuje...ehhhh

Podczytałam tylko o dzielnej Olisi-BRAWO OLIMPIJKO-jestesmy z Ciebie dumne:):)
Widzialam super fotki Katii
Nooo i Starletko-piekny to był brzusio:):)-tez pamietam tą fotke:):)
Dominika-wytrwałosci-niestety i takie obowiazki rodziców, szkoda ze tak mało Cie tu:(

a na mnie juz zerka deska do prasowania-wczoraj dostałam dwie torby ciuchów-selekcja rozmiarów trwała do nocy bo to i takie na Maje po siostrzenicy i na dzidziusia kolejne-juz nie ma gdzie tego trzymac....na szczescie od stycznie zaczne sie pozbywac tych najmniejszcyh:):)...wszystko przejmie moja siostra:)

całuje i zaczynam podczytywac:)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

madalenka
Jestesmy juz w domu.
Kajtus ma zapalenie gardła :Płacz: Wymiotowal dzisiaj jak dawalismy mu kolacje, wiec znowu idzie spac na glodniaka :Szok: Mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

Niestety zasnac nie moze od 40 min. :Płacz::Płacz:

Zdrowka dla szkraba....
a co z Toba??

Odnośnik do komentarza

madalenka
Jestesmy juz w domu.
Kajtus ma zapalenie gardła :Płacz: Wymiotowal dzisiaj jak dawalismy mu kolacje, wiec znowu idzie spac na glodniaka :Szok: Mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

Niestety zasnac nie moze od 40 min. :Płacz::Płacz:

:( zdrówka dla Kajtusia
ponowie pytanie Olimpijki co z Tobą?

Anulka hop hop

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczynki za kochane slowa. Meczy sie Maluch okropnie i widac to po jego oczkach. Dostalismy Bactarin czy cos takiego i ma pomoc od razu. Narazie poszla jedna dawka, ale mamy nadzieje, ze jutrzejsza kolacja pojdzie bez ekscesow.

Ja odebralam swoje wyniki i generalnie jest ok poza kilkoma znacznikami i mam isc na kolejne badania. No i prawdopodobnie cukier - blehhh :Śpiący:

Dzieki za troske :love:

Poczytam teraz co u Was i z niecierpliwoscia czekam na Anulke.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

moja
za zdrowie
by worek z naszymi troskami wreszcie się przelał a kłopoty dały nam spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kochane JESTEM!!!!

Przepraszam ale upijam sie właśnie z siostra i jej mężem...ze szczęścia oczywiscie :36_3_16::36_3_16::36_3_16:

mimo sporej ektopowej nadżerki wyszła druga grupa, a usg rewelacja...żadnych zmian, żadnych podejrzanych pęcherzyków, torbieli i tym podobnych. Jutro przebiegne przez wszystkie posty i będę Wam dziekować (dobry sposób na kaca)
a tymczasem

DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKO!!!!!!
:23_30_126::23_30_126::23_30_126::23_30_126::23_30_126:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...