Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

madalenka
Anetka grunt, zebys sie przygotowala psychicznie do tego co nieglugo bedzie. Odpoczywaj, ciesz sie samotnoscia z mezem, najedz w Boze Narodzenie i cierpliwie czekaj. Ja mam czasem ochote Kajtka wsadzic z powrotem do brzucha, zeby miec dzien spokoju :lol::lol:

hihi ja musiałabym dwójkę wsadzić :sofunny:

Anetka ciesz się spokojem i zbieraj siły :)
(chociaż ja Cię doskonale rozumiem i pewnie nie tylko ja bo większość z nas chciało jak najszybciej urodzić :Oczko: )

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Noc prawie nie przespana, Aliś budziła się co chwila, a o 4,30 miała 40 stopni temperatury:36_2_39:. Teraz śpi po wizycie u lekarza. I tak na prawdę nie wiadomo co jest Alci, gardło czyste, osłuchowo czysta, dziąsła tylko spóchnięte jak balony 4 i 5 podobno wszystkie lada dzień się wyklują (Alka mi się nie dała dotkąć do buzi, ale lekarka tak twierdzi). To że dziąsełka spóchnięte to widziałam już wcześniej. Lekarka dała skierowanie na badanie moczu, bo podejrzewa że może to być zakarzenie dróg moczowych i stąd ta temperatura ewentualnie trzydniówka. Masakra.
Mam pytanko! Jak wy łapiecie mocz do badania?? Mam jutro umyć Alce pupcie i potem złapać siuśki. Tylko pytanie jak??

madalenka
starletka
Anetka w pierwszej ciąży do połowy 6 miesiąca nie było u mnie widać brzucha - chodziłam w jeansach (tych co zawsze) a potem z dnia na dzień nie mogłam się dopiąć :Śmiech:
w drugiej wyglądałam jakbym połknęła gigantyczną piłkę

jeszcze troszkę kochana a potem będziesz tuliła maleństwo i zapomnisz o niedogodnościach
pewnie jeszcze zatęsknisz za brzuszkiem :Śmiech:

AMEN!!!
Zobaczysz jak bedzie w koncówce. Ja chodzilam jak balon spuchnieta, ale wiedzialam, ze rozwiazanie blisko, wiec jakos poszlo. Jeszcze tylko troszeczke. :love:

podwójne AMEN AMEN. Nic dodać nic ująć. Jeszcze tylko troszeczkę.

Starletko brzusio był śliczny


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

starletka
madalenka
Anetka grunt, zebys sie przygotowala psychicznie do tego co nieglugo bedzie. Odpoczywaj, ciesz sie samotnoscia z mezem, najedz w Boze Narodzenie i cierpliwie czekaj. Ja mam czasem ochote Kajtka wsadzic z powrotem do brzucha, zeby miec dzien spokoju :lol::lol:

hihi ja musiałabym dwójkę wsadzić :sofunny:

Anetka ciesz się spokojem i zbieraj siły :)
(chociaż ja Cię doskonale rozumiem i pewnie nie tylko ja bo większość z nas chciało jak najszybciej urodzić :Oczko: )

dziewczyny to rozpruwamy brzuchy i wsadzamy maluchy z powrotem do nich, żeby mieć dzień dwa spokoju :hahaha: :36_2_34: :sofunny: :sofunny: :sofunny:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

martusia
dziendoberek

ale dzis pracy i znow koszmarny poranek.. patrz. ubieranie, karmnienie :Szok:

veann juleczka przeslodka. ale ma fajne loczki
nefretete super zdjecia
olimpijka jak tam olimpia w zlobku? idze z usmiechem czy poplakuje jak ja oddajesz? a czy tam maja drzemki o stalych porach?

wszystkim milego dzionka zycze :Całus:
wpadlam tylko zkupy zostawic i lece dalej
Olimpia nawet uwagi nie zwraca na mnie, zostaje chetnie bez problemow, daje mi buzi, robi papa i tyle.Drzemke ma jedna m-dzy 12-13 ale dzisiaj nie drzemie bo o 13 ja odpbieram
Od przyszlego tygodnia zaczyna caly dzien czyli 9-18. Ten tydzien chce zeby byla 3-4h max i tyle.Niech sie oswoi i wie ze wroce ......

Uciekam dalej bo czasu malo a spraw na glowie masa.....

Odnośnik do komentarza

Olimpijka

wpadlam tylko zkupy zostawic i lece dalej
Olimpia nawet uwagi nie zwraca na mnie, zostaje chetnie bez problemow, daje mi buzi, robi papa i tyle.Drzemke ma jedna m-dzy 12-13 ale dzisiaj nie drzemie bo o 13 ja odpbieram
Od przyszlego tygodnia zaczyna caly dzien czyli 9-18. Ten tydzien chce zeby byla 3-4h max i tyle.Niech sie oswoi i wie ze wroce ......

Uciekam dalej bo czasu malo a spraw na glowie masa.....

tylko sie cieszyc ze smiałości Olimpki!

Oli a Ty dawno kłopotów nie miałas że tak znowu biegasz????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...