Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

madalenka
Wpadłam jeszcze na chwilkę.
Mąż niedawno wrocil z pracy. Odwiozl moja mame do domu, bo uzycza nam na jutro swoje auto. Nie chce jechac z Pajączkiem komunikacja miejska poki nie wiem co mu jest. Bidulek padl ze zmeczenia z tak zapadnietymi oczkami, ze az mi sie serce scisnelo.

Przepraszam, ze nie nadrobilam tego co napisalyscie.

biedny Kajtuś
współczuję przeżyć

oby to nie było nic groźnego

Odnośnik do komentarza

Nefre piekne zdjecia!!! super spotkanko mialyscie!! mamusie wyglada przepieknie a dziewuszki to laski jak ta lala.
Starletka cofnelam sie do zdjec Dominisia i z ulga zauwazylam, ze pieknie sie rany goja. Zuch chlopak!!!! Ja tez mam nadzieje, ze nic groznego sie nie przypaletalo do dziecka, bo tak naprawde (odpukac!!!!) do tej pory nie chorowal :Płacz::Płacz:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Dominik zuch chlopaka po ranach za kolejne 2 miesiace sladu nie bedzie

Piotrus Radosci- sliczny chlopczyk i jaki przystojniacha hmmmmm....rezerwuje :D

Mada- zdrowka dla Kajka

KAska- goncie katar Ali

Nefre zdjecia boski i tez zazdroszcze spotkania

Mineralko- ucz sie pilnie....kciuki zacisniete

wybaczcie ale dzien sie jeszcze nie skonczyl a ja juz padam......Olimpia jutro na 9.30 do zlobka na 3-4h i pozniej w piatek w czasie drzemki od 11 do 15-16 a cale dnie zacznie od przyszlego tygodnia od 8-9 do 17-18. Pozytywnie zakrecona jestem ze hoho. Do tego w poniedzilek basen na 11. a ja bez olisi joga i pilates...juz sie przyszlego tyg nie moge doczekac :D

uciekam do sklepu po jogurt i wedline .....

cdn jak wroce :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...