Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

paula00-25
Olimpijka
paula00-25
OLIMPIA Super miejsce, szkoda że u nas nie ma nic takiego, wrrrrrrrrrrr

Paula Klub Malucha - Stary Browar cos w ten desen :D

i jeszcze takie cos
FRAJDA" CENTRUM ZABAW DLA DZIECI

* Adres:
Poznań, OS.PRZJAŹNI 132 C
* Tel.: (61) 823-21-45

Serce ty moje, jesteś wielka:36_3_15:

hehehehe..........wiem :lol: az mi sie wierzyc nie chcialo ze Pozen nie ma sal zabaw dla dzieci :D
tu masz strone FRAJDA - Centrum Zabaw dla Dzieci w Poznaniu

Odnośnik do komentarza

martusia
olimpijka bylam i jest suuuper! bylam dwa lata temu. na wiosne tez sie wybieramy z bartusiem. wlasnie zebralam 6 kuponow z corn flakesow i wysle bo za to wysylaja bilety do zoo.

to dobrze ze zadowolona....bo my sie obawialismy rozczarowania jak po zoo ....wroclawskim :(

A my z racji bycia memberem FOTY mamy od razu membera dublinskiego zoo :D no to sie na wiosne zgadamy i przylecimy do Was :D cobysmy razem do zoo sie wybraly

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
martusia
olimpijka bylam i jest suuuper! bylam dwa lata temu. na wiosne tez sie wybieramy z bartusiem. wlasnie zebralam 6 kuponow z corn flakesow i wysle bo za to wysylaja bilety do zoo.

to dobrze ze zadowolona....bo my sie obawialismy rozczarowania jak po zoo ....wroclawskim :(

A my z racji bycia memberem FOTY mamy od razu membera dublinskiego zoo :D no to sie na wiosne zgadamy i przylecimy do Was :D cobysmy razem do zoo sie wybraly

super ::):

a ja zmykam na lanczyk

Odnośnik do komentarza

Kochane dzień dobry z samego rana tylko wpadłam bo miałam ciężką noc Zuza postanowiła o godz.3.20 wstac i oglądac baby (program dla dzieci) a do tego kazała zrobic sobie jajo jestem kompletnie wykończona a gdzie tu do wieczora dobrze że w pracy było ok

SUPER FOTKI WIDZIAŁAM

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie popoludniu!!!!

Ala zasnela w samochodzie, spi juz 1.5h wiec pewnie zaraz koniec ciszy nastapi

ja tez z tych bardziej nerwowych, wiele razy musze do ALi mowic, powtarzac i jak grochem o sciane, ale widze ze pewnie to tak musi byc, kolej rzeczy i tyle:

od jutra przez 3 dni sama z ALa, A wyjezdza, na dodatek w piatek przygotowania do bierzmowania, tez mi sie zachcialo na stare lata slub koscielny brac!!!!
Ala zostanie ze znajomymi i mam nadzieje ze na sygnale nie bede musiala wracac; niestety Ala rzadko zostaje z kims obcym, nie mam tutaj nikogo, wiec nie jest przyzwyczajona;

poszukuje takich wizytowek na stol zeby wpisac imiona osob gdzie siedza, macie moze jakies namiary, najlepiej w wawie na miejscu zeby w razie reklamacji podjechac i zabic ze nie na czas jest
i drugie pytanie, gdzie zamawialyscie bukiet do sukni, w normalnej kwiaciarni???

przepraszam ze ja o sobie pisze i zadaje glupie pytania mimo ze macie na glowie tak wiele!!!!

Nefretete, K8i- dziekuje!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...