Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Kwietniowe mamusie 2011


Madzia86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaaarolina

hahaha Anja ojjj ja jednak tez nie chce zeby byl lepszy:P

Rowniez witam w Nowym Roku!

jak tam samopoczucie?

ja mam dosyc imprez na najblizsze 20 lat hehe juz chyba za stara jestem:D co prawda wytrzymalam do 4 ale leeeeeeeeeeedwo....Adas kochany, w ogole nie marudzil dziadkom, ladnie spal i nie plakal w nocy za mamusia:) moj dzielny chlopiec! za to mama tesknila i ciagle myslala o synku heh tatus niezle dal czadu w swoje imieniny hehehe na szczescie cala droge powrotna ladnie spal w taksowce:D

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka86

Witam Was w Nowym Roku 2012 :**

O. dowiedzial sie o T. ale co sie okazalo od jakiegos czasu ma jakas 30 letnia starą Pannę (sam ma 23 lata), wogole zanim przestalimy byc razem to juz wtedy mial ja w znajomych a ona pisala do niego ze przystojniak itp. A mi wmawial, ze ona ma meza, a teraz sa razem, ona nigdy meza nie miala, on sciemnial mi i teraz i od samego poczatku z wszystkim, zaluje tyllko ze dalam dziecko jego nazwisko- bardzo tego zaluje, niebyloby go stac na sprawe w sadzie o ustalenie ojcostwa i mialabym problem z glowy a tak musze sie z tym szczylem meczyc;//
Wogole dzwonila moja kolezanka, mowila ze jej facet rozmawial z O. jakis czas temu, ale oni nie chcieli mi o tym mowic O. opowiadal ze ja z nim nie sypiam d;latego on pojdzie do burdelu... ja im wierze, bo niby skad mogliby wiedziec, ze ja z nim nie teges. Zdradzil mnie pewnie nie raz no ale co, kij mu w oko.

Maja nauczyla sie robic "brawooo", klaszcze w rączki, jest taka Kochana :*
Uciekamy na spacer i do SH- rzadko chodze ale znalazlam jeden fajny gdzie zdarzają się NOWE ciuchy z Primarka :D Ostatnio kupilam platformy za 20 pln :D

Do pozniej, milego dnia ;*

Odnośnik do komentarza
Gość kaaarolina

i ja sie witam!

jakis zly dzien dzis mam, pewnie dlatego ze jutro znowu czeka nas podroz:/ tym razem bedzie gorzej bo w odmu bedziemy pewnie kolo 21...mam nadzieje ze Adas zasnie w pociagu.

Sylwester sie udal, ja tylko mialam stresa jak Adas bedzie spal ale babcia mowila ze bylo calkime spoko:) teraz czekamy na moja przyjaciolke bo chciala jeszcze malego zobaczyc przed wyjazdem i tak sie zastanawiam czy nie wyjsc jeszcze gdzies dzis bo nastepna okazja nie wiem kiedy sie zdarzy...ale juz sama nie wiem czy mi sie chce...

Odnośnik do komentarza

kaaarolina
i ja sie witam!

jakis zly dzien dzis mam, pewnie dlatego ze jutro znowu czeka nas podroz:/ tym razem bedzie gorzej bo w odmu bedziemy pewnie kolo 21...mam nadzieje ze Adas zasnie w pociagu.

Sylwester sie udal, ja tylko mialam stresa jak Adas bedzie spal ale babcia mowila ze bylo calkime spoko:) teraz czekamy na moja przyjaciolke bo chciala jeszcze malego zobaczyc przed wyjazdem i tak sie zastanawiam czy nie wyjsc jeszcze gdzies dzis bo nastepna okazja nie wiem kiedy sie zdarzy...ale juz sama nie wiem czy mi sie chce...

jak masz okazję, to uciekaj na imprezkę, bo jak mówisz, nie wiadomo, kiedy przydarzy się następna okazja:)

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka86

HEJ KOCHANE

Margeritka
Ehh szkoda słów.. ale czego sie spodziewac po nim, skoro rodzice nie sa lepsi ;/

Krowka
Kochana nie bylismy bezposrednio na koncercie, stalimy jakies 100m od wszystkich ludzi, kolo strazy miejskiej, ja sie PANICZNIE BALAM ze Maja sie wystraszy, ale byl ze mna T. i wiedzialam ze wrazie co to jak o polnocy zaczna puszczac fajerwerki i Majka by sie bala to od razu do domu bysmy poszli, stalismy tez w bezpiecznym miejscu tak zeby czasem jakis pijany palant nie rzucil gdzies blisko petardą.
Takze mialam swiadomosc tego wszystkiego i chronilam ją :)

A co do O. to nie spotkalam na swojej drodze jeszcze takiego gnoja ;]

Uciekam Kochane spać, SPOKOJNEJ NOCKI ;*

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny w Nowym Roku!
Nie zaglądałam kilka dni ale od początku roku walczę z problemami żołądkowym podobnei jak pól mojej rodziny, na szczęście Lonka to oszczędzilo:) Teraz śpi z tata więc mam chwilę dla siebie. W Nowym Roku życzę Wam bezbolesnego wychodzenia ząbków u dzici, przepsanych nocy i samych przyjemności:) :36_27_5:

"Potykaj

Odnośnik do komentarza

Margeritka
u nas kolejna noc do kitu...Ola budziła się co godzinę i to jak w zegarku, zjadła i spała, ona spała, a ja nie mogłam i czuwałam, już nie wiem, czy to ząbkowanie, czy mam za mało pokarmu i się nie najada??? sama nie wiem, po nocy duża kupka i dużo siku...

Mój Lonek już od jakiegoś czasu nie najda sie moim mlekiem więc na noc butelka mleka z odrobina kleiku i śpi, zeszlej nocy nic w nocy nie zjadł, aż nei mogłam sie ogarnąć... może to rzeczywiście zęby.... u nas chyba też idą chociaz momentami w to wątpię... A Ola co godzinę była glodna? Bo jak Lonek ostatnio sie budzil to wystarczylo, że wzięłam go na ręce, potrzymałam chwilę i zasypiał.... może u Ciebie też sie sprawdzi....

"Potykaj

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka86

Witajcie Kochane :))

Margeritka
Ach szkoda slow na tego dupka, on mnie oklamywal caly czas ze wszystkim, rozmawial o naszych intymnych sprawach z moimi znajomymi, poprostu szkoda slow, na szczescie polowa znajomych dowiuedziala sie jaki on jest.

U nas super, Majka zaczyna sie puszczac ráczkami jak stoi- co mnie przeraza bo boje się,że wyrżnie się w końcu ;/
Nocki SUPER!!! :)
Zaczela bawić się w głoski, broi calymi dniami a wieczorem wyglupiamy sie na lozku, jest taka slodka i tak szybko rosnie, ze chwilami nie nadazam.

Uciekam na Kawke :))

DO POZNIEJ;)

Odnośnik do komentarza

hej kochane

Wczoraj chodziłam z Emi pół dnia na dworze bo tak płakała.. i chyba mnie przewiało bo opryszczka mi się koło nosa zrobiła.. ehh i jak boli ;((
No i posprzątałam cały dom tylko pranie wisi i jak ktoś przyjdzie to bedzie wstyd bo 2 suszary w pokoju. No i M miała rano śmieci wynieść nie wyniósł a ja chodzę za nim i tylko
sprzątam.. ehh;/ nic miłego nawet nie usłyszę.. to przykre

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...