Skocz do zawartości
Forum

Konkurs fotograficzny "Lato oczami dziecka"


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

kamcio14
A moim zdaniem te zasady konkursu wcale nie są fer po co głosować i prosić o głosy skoro i tak może wygrać zdjęcie które będzie miało mało głosów.Znając życie wygrają osóbki które udzielają się :36_2_12: takie zasady to nie zasady Rozumiem wygrywają 3 zdjęcia z najwyższą ilością głosów a pozostałych wybierają sponsorzy czy kto inny to tak.Do kitu taki regulamin :leeee::leeee::leeee:

proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem:
"po zakończeniu konkursu wybierzemy górne 10% wszystkich fotek o najwyższej liczbie punktów (czyli - jeżeli będzie ich około 900, jak w ostatnim konkursie, będzie to około 90 fotografii). Z tych 10% ostatecznego wyboru 7 zwycięzców dokonają Organizatorzy i Sponsorzy."

Odnośnik do komentarza

tinka_20
basik675
fajny konkurs szkoda że nie mogę wziąść udziału bo nie mam odpowiedniej ilości postów ale to swoją drogą.Chciała bym coś udzielić się na forum ale są już tu osoby które się zadomowiły i ignorują nowych forumowiczów,moja koleżanka próbowała udzielać się ale inni traktowali ją jak powietrze szkoda :(

Ja uważam, ze dla chętnego nic trudnego.....20 postów to jest malutko i wystarczy poudzielac sie. A co do kolezanki to nie powinna sie zniechęcać, bo choc ja tu jestem długo tez sie zdarza,ze jestem "ignorowana" - czytaj nie każdy musi chcieć z nami rozmawiać.

zapraszmay do rozmow i wtedy szybciutko wstawiaj zdjecie do galerii

wiesz co, może i łatwo się udzielic - te 20 postów - ale wkurzające jest to, że żeby dać kolejny post trzeba czekać ileś tam czasu, i patrzeć, mogę nie mogę, a może już teraz ..

:36_11_20::36_11_20:

doradca smaku

:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny błagam w imieniu i redakcji i innych piszących na forum.
Więcej dystansu do siebie i do tego co wokół a mniej czepialstwa i innych niefajnych emocji.
Konkursy są dla Was.
Zawsze myślałyśmy, że im fajniejsze nagrody tym lepiej.
Szkoda, że jednak pomyliłam się tak bardzo.
Nie wiedziałam, że wózek, rower może wyciągnąć z ludzi te najgorsze cechy.
Przykro czytać to wszystko.

Odnośnik do komentarza

ciezko dogodzic kazdemu, to co jednemu pasuje, drugiemu moze sie nei spodobac i nigdy nie dojdzie sie do consensusu. Taki urok konkursów. Z jednej strony organizatorzy na błedach wczesniejszych konkursów ulepszają regulamin , ale nigdy nie bedzie i tak korzystny dla wszytskich. I popieram, ze jak sie nie akceptuje regulaminu nie nalezy brac udzialu, co by nie doszło do jakis nieporozumien. Z 2 strony wylonienie zwyciezców mam nadzieje, ze bedzie odbywac sie bezstronie tak zeby kazdy miał szanse i te co sie udziela na forum 2 lata, 1 rok czy kilka miesiecy. Fajny tytuł konkursu, dzieciaczki jak zwkle sliczne. Rozumiem tez niektórych rozczarowanie, ze pod uwage moga byc brane zdjęcia z duza mniejsza liczba głosów, bo pewnie chodzi o zaangazowanie i wkład. Wiadomo, ze zalezy w konkursie równiez na nagrodach nietylko na dobrej zabawie.

Odnośnik do komentarza

beybe29
Rozumiem tez niektórych rozczarowanie, ze pod uwage moga byc brane zdjęcia z duza mniejsza liczba głosów, bo pewnie chodzi o zaangazowanie i wkład.

Przypominam, że wybierzemy 10 % zdjęć z najwyższą liczbą głosów. Dla porównania jak będzie 900 zdjęć wybierzemy 90 tych najbardziej punktowanych i z nich wyłonimy zwycięskie.

Odnośnik do komentarza

Anulka
Dziewczyny błagam w imieniu i redakcji i innych piszących na forum.
Więcej dystansu do siebie i do tego co wokół a mniej czepialstwa i innych niefajnych emocji.
Konkursy są dla Was.
Zawsze myślałyśmy, że im fajniejsze nagrody tym lepiej.
Szkoda, że jednak pomyliłam się tak bardzo.
Nie wiedziałam, że wózek, rower może wyciągnąć z ludzi te najgorsze cechy.
Przykro czytać to wszystko.

Anulko to juz bedzie moja ostatnia wypowiedz.zrozum, ale musze to napisac.

Szkoda tylko, ze każdego mierzycie tą samą miarą. Ja już kilka razy wygrałam u Was prezenciki, zazwyczaj były to książki lub poradniki i za każdym razem cieszyłam się jak dziecko, ze mialam troche szczescia i mi sie udalo. Ale tez potrafie sie cieszyc, jak wygrywaja inne kolezanki.
Mi osobiscie nie chodzi o nagrody (choc z kazdym konkursem sa bardziej interesujace), ale o postawę niektórych osób.

I to tyle w temacie konkursowym....

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

tinka_20
Anulka
Dziewczyny błagam w imieniu i redakcji i innych piszących na forum.
Więcej dystansu do siebie i do tego co wokół a mniej czepialstwa i innych niefajnych emocji.
Konkursy są dla Was.
Zawsze myślałyśmy, że im fajniejsze nagrody tym lepiej.
Szkoda, że jednak pomyliłam się tak bardzo.
Nie wiedziałam, że wózek, rower może wyciągnąć z ludzi te najgorsze cechy.
Przykro czytać to wszystko.

Anulko to juz bedzie moja ostatnia wypowiedz.zrozum, ale musze to napisac.

Szkoda tylko, ze każdego mierzycie tą samą miarą. Ja już kilka razy wygrałam u Was prezenciki, zazwyczaj były to książki lub poradniki i za każdym razem cieszyłam się jak dziecko, ze mialam troche szczescia i mi sie udalo. Ale tez potrafie sie cieszyc, jak wygrywaja inne kolezanki.
Mi osobiscie nie chodzi o nagrody (choc z kazdym konkursem sa bardziej interesujace), ale o postawę niektórych osób.

I to tyle w temacie konkursowym....

Tinka nie każdego mierzymy tą samą miarą i przykre jest to, że tak myślisz. Wszystkich, którzy są z nami od początku bardzo cenimy i są dla nas ważni.
Męczy nas tylko to, że tyle negatywnych emocji to wszystko budzi.
Wymagania Sponsorów są jakie są. Musimy im sprostać i na to nie ma rady.
A to, że są agitacje i prośby o głosy to nie nasza wina. Ja zostawiam to zawsze pod ocenę sumienia każdego kto tak robi.

Odnośnik do komentarza

rozumiem, a jakie sa kryteria brane pod uwage przy wyłanianiu zwyciezkich prac z tych 10%? rozumiem ze bedzie bezstronniczosc. Moja jedna uwaga, to jest konkurs, który w mniejszym lub wiekszym stopniu wymaga zbierania głosów;) i sporo osób bedzie sie chciało znalezc w tych 10%, widziałąm ze sa zakazy pw, zetknełam sie z tym ze nadal taka praktyka jest stosowana. Mam swiadomosc , ze gospodarze bardzo sie staraja i chcieliby wszytskim " dogodzic" i rozumiem, ze tak sie nie da. Cenniejsze nagrody wyzwalja złe emocje, a niektórym w takich sytuacjach brakuje dystansu i luzu.:). Wydaje mi sie, ze nie ma co sie goraczkowac tylko patrzec na konkursy z przymrozeniem oka, wiecej luzy dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza

beybe29
rozumiem, a jakie sa kryteria brane pod uwage przy wyłanianiu zwyciezkich prac z tych 10%? rozumiem ze bedzie bezstronniczosc. Moja jedna uwaga, to jest konkurs, który w mniejszym lub wiekszym stopniu wymaga zbierania głosów;) i sporo osób bedzie sie chciało znalezc w tych 10%, widziałąm ze sa zakazy pw, zetknełam sie z tym ze nadal taka praktyka jest stosowana. Mam swiadomosc , ze gospodarze bardzo sie staraja i chcieliby wszytskim " dogodzic" i rozumiem, ze tak sie nie da. Cenniejsze nagrody wyzwalja złe emocje, a niektórym w takich sytuacjach brakuje dystansu i luzu.:). Wydaje mi sie, ze nie ma co sie goraczkowac tylko patrzec na konkursy z przymrozeniem oka, wiecej luzy dziewczyny:)

Po pierwsze prosimy o sygnały i zgłaszanie takich nagabywań.
Po drugie te 10% wybieramy z najwyżej punktowanych zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Anulko konkurs świetny! Doceniam wkład czasowy i zaangażowanie-napewno wymagało tego znalezienie tak fajnych sponsorów ze świetnymi nagrodami. :brawo:
Powiem Ci że tak właściwie nie tyle drażniące jest namawianie do głosowania co "targowisko" i rewanże. "Wymienie sie serduszkami" itp. Niedlugo dojdzie do tego że głosy będą sprzedawane.
W ten sposób nie wygrywa ładne zdjęcie a zdjęcie którego autor ma zdolności do handlu. :36_11_20:
Nie wiem dlaczego nie potrafimy zgłosić zdjęcia i czekać spokojnie na wyniki konkursu. :( I nie należy tu mieć pretensji do regulaminu tylko do uczestników! Bo każdy regulamin da się obejść-wszystko zależy od naszego sumienia, uczciwości i godności.
Przykro się na to patrzy.

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Anulko konkurs świetny! Doceniam wkład czasowy i zaangażowanie-napewno wymagało tego znalezienie tak fajnych sponsorów ze świetnymi nagrodami. :brawo:
Powiem Ci że tak właściwie nie tyle drażniące jest namawianie do głosowania co "targowisko" i rewanże. "Wymienie sie serduszkami" itp. Niedlugo dojdzie do tego że głosy będą sprzedawane.
W ten sposób nie wygrywa ładne zdjęcie a zdjęcie którego autor ma zdolności do handlu. :36_11_20:
Nie wiem dlaczego nie potrafimy zgłosić zdjęcia i czekać spokojnie na wyniki konkursu. :( I nie należy tu mieć pretensji do regulaminu tylko do uczestników! Bo każdy regulamin da się obejść-wszystko zależy od naszego sumienia, uczciwości i godności.
Przykro się na to patrzy.

Zgadzam sie z tym co napisałaś, poprzedni konkurs wzbudził spore emocje dlatego tym razem postanowiłam głosowac anonimowo, pozwole sobie zacytować post który dodałam do wątku "prosimy o głosiki"

"To i ja się przyłączę, jeśli podoba Wam się nasza fotka to prosimy o serduszka, my nasze dajemy też na zdjęcia które nam się podobają i przy tym konkursie nie mówimy komu daliśmy serduszka, żeby nie było wokół tego niezdrowych komentarzy jak ostatnio i żeby nikogo nie zobowiązywać do rewanżu, bo nie o to tu chodzi. Pozdrawiamy"

Postępujac w taki sposób, nie mam co liczyc na serduszka, bo bez rewanżu niewiele osób głosuje, wystarczy prześledzić wątek i da sie zauważyć następujacej treści komentarze" zagłosowałam na twoje zdjęcie, a pod spodem, dana osoba głosik oddany". W ten sposób nigdy nie będzie do końca uczciwie i nie jest to wcale wina regulaminu czy organizatorów, tylko nas samych, sprawdza sie powiedzenie" coś za coś" i "nie ma nic za darmo".
Konkursik swietny nagrody super, życzę wszystkim powodzenia oby wygrała najfajniejsza fotka>

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Czytając aż się nie chce wierzyć ile w ludziach jest zachłanności i niechęci do drugiego człowieka..... Przykre to bardzo.....

Regulamin mówi jasno, że zakaz wysyłania PW z prośbą o głosy, zakaz próśb w wątkach, w których się nie udzielamy, Organizatorzy staja na głowie aby bylo jak najlepiej ale widać wciąż tylko pretensje..... żal, wielki żal.....

a może by tak w ogóle zlikwidować wątek "Prosimy o głosik"......? Może wtedy byłoby więcej zadowolenia....?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
Wiecie co? Czytając aż się nie chce wierzyć ile w ludziach jest zachłanności i niechęci do drugiego człowieka..... Przykre to bardzo.....

Regulamin mówi jasno, że zakaz wysyłania PW z prośbą o głosy, zakaz próśb w wątkach, w których się nie udzielamy, Organizatorzy staja na głowie aby bylo jak najlepiej ale widać wciąż tylko pretensje..... żal, wielki żal.....

a może by tak w ogóle zlikwidować wątek "Prosimy o głosik"......? Może wtedy byłoby więcej zadowolenia....?

z 1 strony fajny pomysł likwidacja, jednak to nie rozwiąze problemu, pozostaja inne fora gdzie zbiera sie głosy w konkursach, Nk, czy inne portale, tu moze bedzie uczciwie , ale całkowicie nie da sie tego wykluczyć

Odnośnik do komentarza

beybe29
anya
Wiecie co? Czytając aż się nie chce wierzyć ile w ludziach jest zachłanności i niechęci do drugiego człowieka..... Przykre to bardzo.....

Regulamin mówi jasno, że zakaz wysyłania PW z prośbą o głosy, zakaz próśb w wątkach, w których się nie udzielamy, Organizatorzy staja na głowie aby bylo jak najlepiej ale widać wciąż tylko pretensje..... żal, wielki żal.....

a może by tak w ogóle zlikwidować wątek "Prosimy o głosik"......? Może wtedy byłoby więcej zadowolenia....?

z 1 strony fajny pomysł likwidacja, jednak to nie rozwiąze problemu, pozostaja inne fora gdzie zbiera sie głosy w konkursach, Nk, czy inne portale, tu moze bedzie uczciwie , ale całkowicie nie da sie tego wykluczyć

no więc właśnie..... wszystko rządzi się swoimi prawami......
wiem, że to nie rozwiąże problemu ale po co stwarzać niepotrzebne problemy-tak jak to chyba Anulka napisała-niech każdy postępuje zgodnie z własnym sumieniem.....
bawmy się tymi konkursami, zachowajmy więcej dystansu-do siebie i do innych......

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

napiszę Wam coś jeszcze ::): tak sobie siedzę i przeglądam forum i..... śmiać mi się chce jak "pewne osoby(osoba)" aby móc wstawić zdjęcie i osiągnąć wymaganą liczbę 20 postów "udziela się" w różnych wątkach stawiając tylko "..." :D

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
napiszę Wam coś jeszcze ::): tak sobie siedzę i przeglądam forum i..... śmiać mi się chce jak "pewne osoby(osoba)" aby móc wstawić zdjęcie i osiągnąć wymaganą liczbę 20 postów "udziela się" w różnych wątkach stawiając tylko "..." :D

Hehehe!! Zauważyłam tę "pewną osobę" ale skumałam dopiero przed chwilą jak przeczytałam regulamin konkursu:D Niektórzy są żałośni...Takie posty nie powinny byc uznawane,nie wiem jak na to hmm moderatorzy? Bo nie wiem kto tu rządzi? ;)

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

kamka88
anya
napiszę Wam coś jeszcze ::): tak sobie siedzę i przeglądam forum i..... śmiać mi się chce jak "pewne osoby(osoba)" aby móc wstawić zdjęcie i osiągnąć wymaganą liczbę 20 postów "udziela się" w różnych wątkach stawiając tylko "..." :D

Hehehe!! Zauważyłam tę "pewną osobę" ale skumałam dopiero przed chwilą jak przeczytałam regulamin konkursu:D Niektórzy są żałośni...Takie posty nie powinny byc uznawane,nie wiem jak na to hmm moderatorzy? Bo nie wiem kto tu rządzi? ;)

Pomożecie nam wskazując takie posty (raportując). Dziennie jest około 2 tys. postów, nikt nie jest w stanie każdego z nich przeczytać. Dlatego każda pomoc osobom moderującym jest cenna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...