Skocz do zawartości
Forum

Konkurs fotograficzny "Lato oczami dziecka"


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

basik675
fajny konkurs szkoda że nie mogę wziąść udziału bo nie mam odpowiedniej ilości postów ale to swoją drogą.Chciała bym coś udzielić się na forum ale są już tu osoby które się zadomowiły i ignorują nowych forumowiczów,moja koleżanka próbowała udzielać się ale inni traktowali ją jak powietrze szkoda :(

Ja uważam, ze dla chętnego nic trudnego.....20 postów to jest malutko i wystarczy poudzielac sie. A co do kolezanki to nie powinna sie zniechęcać, bo choc ja tu jestem długo tez sie zdarza,ze jestem "ignorowana" - czytaj nie każdy musi chcieć z nami rozmawiać.

zapraszmay do rozmow i wtedy szybciutko wstawiaj zdjecie do galerii

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem te zasady konkursu wcale nie są fer po co głosować i prosić o głosy skoro i tak może wygrać zdjęcie które będzie miało mało głosów.Znając życie wygrają osóbki które udzielają się :36_2_12: takie zasady to nie zasady Rozumiem wygrywają 3 zdjęcia z najwyższą ilością głosów a pozostałych wybierają sponsorzy czy kto inny to tak.Do kitu taki regulamin :leeee::leeee::leeee:

Odnośnik do komentarza

kamcio14
A moim zdaniem te zasady konkursu wcale nie są fer po co głosować i prosić o głosy skoro i tak może wygrać zdjęcie które będzie miało mało głosów.Znając życie wygrają osóbki które udzielają się :36_2_12: takie zasady to nie zasady Rozumiem wygrywają 3 zdjęcia z najwyższą ilością głosów a pozostałych wybierają sponsorzy czy kto inny to tak.Do kitu taki regulamin :leeee::leeee::leeee:

Taki regulamin powstał na zasadzie prób i błędów. Jest kompromisem pomiędzy uwagami do poprzednich regulaminów. Taki został utworzony przez naszych organizatorów i taki trzeba zaakceptować.

Jeśli nie pasuje regulamin - nikt nie zmusza do udziału.

Odnośnik do komentarza

No i nie będę brał po co mam żebrać o głosy skoro szanse na wygranie mam 1 na sto.
Radzę innym dać sobie spokój z tekstami typu "proszę o serduszko" bo nie warto chyba że ktoś uda cierpiętnika typu "a ja jeszcze nigdy nie wygrałam" bądz "jakie mysli mi sie nasuwaja: same malo znane nick" :leeee::leeee:

Odnośnik do komentarza

kamcio14
No i nie będę brał po co mam żebrać o głosy skoro szanse na wygranie mam 1 na sto.
Radzę innym dać sobie spokój z tekstami typu "proszę o serduszko" bo nie warto chyba że ktoś uda cierpiętnika typu "a ja jeszcze nigdy nie wygrałam" bądz "jakie mysli mi sie nasuwaja: same malo znane nick" :leeee::leeee:

Oj jak dobrze że potrafimy odróżnić dobre rady od "dobrych rad"... :36_19_3:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...