Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Piernisia

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Toruń
 1. Ale niespodzianka. Prawie zapomniałam o tym konkursie... :) Bardzo dziękuję w imieniu Kornelki za wyróżnienie jej rysunku. Gdy rano przekażę jej tę nowinę - będzie skakać z radości :) Gratulacje dla pozostałych nagrodzonych maluchów...
 2. Jeden z wielu ulubionych bajkowych bohaterów Kornelii (4l.)
 3. Dziękujemy za ślicznego misiaczka. Dziś dotarł, także zasiądzie pod choinką :)
 4. Do nas również dotarł misiaczek. Dziękujemy. Kornelce jak widać bardzo się spodobał.
 5. Pierwsze co przyszło mi do głowy, to Parentek :-) Alternatywnie: Słodziak, Bruno, Docent. Spojrzałam na swój nick i mnie natchnęło Pierniczek... to chyba najbardziej się nadaje, misie są równie słodkie jak pierniczki i w sam raz do schrupania :-)
 6. Pomimo, iż ustawodawca nie przewidział konieczności posiadania apteczki na wyposażeniu samochodu, my zawsze trzymamy ją w aucie, by w razie zaistniałej potrzeby móc z jej wyposażenia skorzystać. Na szczęście jeszcze do takiej sytuacji nie doszło, jednak apteczka zupełnie nie przeszkadza w aucie, niewiele też waży, a korzyści z jej posiadania mogą być niewymierne. Dlatego zachęcam wszystkich którzy jej nie posiadają w samochodach o szybkie uzupełnienie tego brakującego ogniwa. Do wyposażenia naszej samochodowej apteczki należą: - sterylne chusty opatrunkowe, - plastry, - sterylne kompresy, - opatrunki indywidualne sterylne, - bandaże elastyczne, - chusta trójkątna, - ratunkowy koc termiczny, - rękawiczki lateksowe, - nożyczki, - instrukcja udzielania pierwszej pomocy. Oczywiście w apteczce musiały się też znaleźć kolorowe plasterki, dzięki którym drobne skaleczenia goją się znacznie szybciej niż przy standardowych
 7. Blondi19 W zasadach konkursu jest określone: "Skompletujcie swoje apteczki, sfotografujcie je lub opiszcie ich zawartość", natomiast ta na zdjęciu zdaje się do Ciebie nie należy. Czy mówi Ci coś ten link: ZAPRASZAM TU? Wydaje mi się conajmniej niesmacznym używać czyjejś fotografii, tym bardziej, że prawdopodobnie mamy tu do czynienia z przywłaszczeniem sobie praw autorskich. Co na to przepisy? Zgodnie z art. 115 ust. 1 prawa autorskiego kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Takiej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie (art. 115 ust. 2). Jeśli jesteś jednak autorką fotografii, to bardzo Cię przepraszam, natomiast w innym przypadku to Ty powinnaś jak najszybciej przeprosić autora i usunąć przywłaszczoną fotografię.
 8. Gratulacje dla zwycięzców - tych małych przed obiektywem i tych dużych, którzy robili zdjęcia!!!
 9. Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców
 10. O rety! Ale się cieszymy! Wielkie dzięki wszystkim, którzy dołożyli nam swoje serduszko. Oczywiście dziękuję również organizatorom i sponsorom. Gratuluję także wszystkim pozostałym wyróżnionym.
 11. Piernisia

  Prosimy o głosik :)

  Ostatnie nasze głosiki poszły na: - bursztynaka - królewna Śnieżka, - emaran mali pomocnicy, - piesek z linka slonce246 dostał dzienną porcję, - parentingowe serduszka rodajemy anonimowo. Jakby komuś spodobały się nasze fotki konkursowe, to również poprosimy o (anonimowe) kliknięcie. .
 12. Piernisia

  Prosimy o głosik :)

  bursztynka, od nas również poszedł klik na małego pomocnika. .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...