Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

anitajas
ja to czasami mam wrażenie, że tu nie jest forum a zwykłe gadu-gadu hihihihihi...peple i tyle, jeden dzień braku aktywności, a zaległosci w czytaniu taaaaaaaaaaaaakie się robią że szooooook ;)

i bardzo dobrze, po to mamy to forum. podoba mi sie bo jak cos napisze to nie musze czekać 2 dni az ktos coś odbąknie tak jak to na innych forach jest.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

dzien dobry wszystkim !
za oknem piekne sloneczko wiec moze i humorek dzisiaj dopisze ...
niusia gratuluje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycze !!!
jesli o facetow chodzi to eh tylko wzruszyc ramionami ...
moj ukochany ostatnio mi powiedzial i tu cytat ...ale powiedz ze po urodzeniu nie bedziesz miala takiego zwislego brzucha :D .... oczywiscie ze bedzie brzuch do kolan przecie :D ....o czulosciach heh przez pierwsze 4-5 miesiecy nawet brzuszka nie chcial specjalnie dotykac :| teraz tez jakos specjalnie wylewny nie jest ale zdecydowanie lepiej niz na poczatku ...
jesli o nasze wymagania chodzi nie wydaje mi sie zebysmy byly zbyt wymagajace szczegolnie teraz nam sie nalezy ... dla faceta zaplodnienie jest przyjemnoscia, nie musi zmagac sie z porannymi mdlosciami, zgaga, opuchnietymi nogami, hemorojdami , zaparciami , ciezkim oddechem, nieprzespana noca, bolem w krzyzu , nakluwanie igla, ciaglym pedzeniem do kibelka ... nie mowie juz tutaj o samym porodzie ...mam wymieniac dalej ? a jak dziecko sie pojawi to myslicie ze bedzie lepiej ?
o forum - w rzeczy samej grudnioweczki prowadza :D

http://www.suwaczek.pl/cache/99235a4241.png

Odnośnik do komentarza

grazia
niusia ja bede musiala taryfe wzywac jesli porod zacznie sie przed 19.00 i to mnie przeraza bo wiadomo jak to z taksowkami bywa maja byc za 5 minut czasem 20 i ich nie ma a ty w takim momencie nie mozesz czekac :D

ja na szczęście mam zaufana korporacje (w sumie to teście mają) więc jak usłyszą nasze nazwisko to nigdy nie czekam dłużej niż 5-10 minut...

ale i tak mam zagwarantowane że jak zaczne rodzić a mąż będzie w pracy to odrazu go do mnie zwolnią. tak samo ma z urloek... nikomu nie dają urlopu w okresie przedświątecznym bo wiecie co to się dzieje w sklepie w takim okresie a on ma go zaklepanego obojętnie kiedy go będzie chciał zacząć.

no ale wiadomo...zoabzcymy jak to będzie w rzeczywistoiści :D

Odnośnik do komentarza

kurcze nie moge spokojnie dzis tutaj pogadac....

cos mi net szwankuje :(
a to moze dlatego ze za duzo na raz sciagam rzeczy...

tak wiec jak mam sie tu wsciekac to ide polezec :D
na szczescie panowie przestali mi jezdzic kosiarkami pod oknami wiec moge isc polezec...

wogole tyle sie wczesniej napisalam a post sie nie dodal :( drugi raz mi sie tyle pisac nie chce :D

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle tyle czytania!:):) Wydaje mi się, ze aby być ze wszystkim na bieżąco-to o czym piszecie, tak naprawdę najlepiej nie odchodzić od komputera:):) Ale fajnie, bo tak jak piszecie...nie zawsze jesteśmy rozumiane i naszym facetom wydaje się nie wiadomo co. Mój mąz niedawno mi powiedział, ze ciąża to nie choroba. I owszem ma rację, ale teraz naprawdę jest już coraz ciężej. Czasem mam wrażenie, że wszystko jest na mojej głowie, ze jak nie powiem, nie zwrócę uwagi, to może coś stać itp. Teraz jak jestem w domu, to tym bardziej mam wrażenie, że jemu sięwydaje, ze ja moge to czy tamto zrobić....ech. Na szczęście trochę sobie pogadam, to mam potem na jakiś czas spokój- do chwili kiedy znowu się zapomni:) Rozbraja mnie jednak swoja czułością do naszej Malutkiej, rozmawia z nią, a jak zasypia, to musi trzymać rękę na moim brzuszku i tylko słyszę jak się śmieje gdy czuje jak ona kopie:)

Anitajas wszystkiego najlepszego z okazji studniówki!! :taniec1:

Co do koszmarów...wczoraj nie mogłam zasnąc, bo czytałam tu post skierowany do pani ginekolog o wodogłowiu, które zostało rozpoznane dopiero w 31 tygodniu. Tak to sobie jakoś wzięłam do siebie, bo czeka mnie w środę usg, że potem rózne rzeczy przychodziły mi do głowy. Wcześniej też czytałam o tym, że dziecko się urodziło, cała ciąza przebiegała ok, a po godzinie zmarło. Na dodatek ciagle słyszę o jakiś głupich przesądach jeśłi chodzi o kupowanie rzeczy, robieniu różnych rzeczy, ze naprawdę mam juz dość....

Ja do szpitala też będe mieć kawałek-jakis 40 km, ponieważ raczej nie zdecyduję się na poród u siebie w miejscowości. Może i oddział jest po remoncie i ponoć całkiem przyzwoite warunki, ale co mi po tym, jak wiem jacy lekarze są i jacy niektórzy mają opinie, a poza tym sam sprzęt. Jeśli nie daj Boze coś poszłoby nietak, to tam wiem, że mi pomogą. Dzwoniłam tam dopytać się i umówiłam się, że na początku października przyjadę zobaczyć co i jak, no i powiedzą mi dokładnie co mam ze soba zabrać itp.
Jak sobie pomyśle, ze to w sumie został październik i jak dobrze pójdzie listopad- czyli raptem 2 m-ce to ogarnia mnie taka radość, że w końcu nasze maleństwo bedzie z nami, a z drugiej strony tak bardzo się boję, jak nigdy dotąd. Może za bardzo panikuję, bo przecież tyle kobiet rodzi i każda się boi...Im więcej czytam, tym mniej już wiem na temat związany z dzieckiem...Wiem, ze potem i tak pewnie intuicja nam podpowie co i jak, ale...no właśnie....

Wczoraj znowu doszła mi wielka siata ciuszków. Byłam z mamą na zakupach i weszłysmy do ciucholandu, a tam akurat nowy towar-sama markowa dziecięca odzież. Stan idealny. Mój mąż się potem uśmiał i stwierdził, że w przyszłym roku będziemy musieli postarać się o rodzeństwo dla Olci skoro tyle ciuszków już ma. Po pierwszym (wiadomo finanse!) kupimy nosidełko, rożek, no i zamówimy łóżeczko-mam taką nadzieję:)

Właśnie zadzwoniła moja siostra-wraca od lekarza uradowana, bo jej maleństwo ma już 6 cm:) Moja maleńka bedzie więc miała się z kim bawić:)
No a ja własnie jestem na etapie robienia deseru...więc idę sprawdzić jak tężeje galaretka:)

http://szafka.pl/profil/asik28

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1139416

http://www.suwaczek.pl/cache/b9eff79494.png

http://www.suwaczek.pl/cache/05ecdbee75.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...