Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

MartaN
cafe82

hehe
no u nas czesc wspolczuje:Szok:

GŁUPOLE!!!

Ostatnio z Szymkiem rozmawiałam...
- Mamooo...?
- Słucham?
- Jesteś piekną kobietą!

:36_3_8:

I która dziewczyka tak by mamie powiedziala? A ty, Cafe, takich zakochanych w najpiekniejszej na swiecie mamie będziesz miała x3!

Ale komplement - ja bym się rozpłynęla :)

Arisa
Dzień doberek:love:
Ja już pije sobie kawke,mała zjadła kaszke i goni po pokoju,druga jeszcze śpi:wink:
Dziś w końcu musze się zabrać za mycie tych okien,bo niedługo już nic nie będzie widać:D

Ja dla maluszka mam już poprane,zostało poukładać do szafy-ale cos mi się nie chce.
Może dziś wieczorkiem mi się uda-bo sporo tego jest:D

Słoneczko zaczyna świecić ale zimno jak diabli.

Eulalia nie wiem czy tak żyje w niepewności?Ja czuje,że to dziewczynka będzie:wink::wink::wink:-zobaczymy czy USG to potwierdzi:D

Miłego,słonecznego Dnia:love:

hihi mam nadzieję, że tak zostanie z tą dziewczynką - ja też miałam taka pewność, a ostatnio na usg, jak pisałam drugi synuś w brzuszku pokazał nam jajeczka hihihi, ale na szczęście nie przeżylam szoku, bo z Piotrusiem jak mi na początku powiedzieli, że to wygląda na dziewczynkę to nie mogłam się przestawić, taka byłam na synka nastawiona i nie przeliczyłam się, więc czasami przeczucie sie sprawdza.

kdrt
Dzień dobry :)

molala fajne mebelki. Wygląda na to że TY juz prawie gotowa do wielkiego dnia.
krawatek gratuluję synia!!!!
Eulalia oszczędaj się. ja jak czuję że się zmęczę lub że coś jest nie tak to po prostu się kładę na troszke i reszta mnie wtedy nie obchodzi. Fajnie że Ci mąż tak pomaga.
Arisa ja też przez pierwsze 20 tygodni ciąży żyłam w przekonaniu że to będzie córcia bo na USG wcześniej nie dało się podejrzeć. A tu synek :P No ale może u Ciebie przeczucie się sprawdzi :)

Miłego dnia życzę

Staram sie oszczędzać, ale najgorsze, że z moją kondycja jest coraz gorzej i zaczynam chodzić jak stara babuleńka :) myslę o ćwiczeniach na basenie dla kobiet w ciązy, ale po tym, co z moim brzuszkiem sie dzieje najpierw skonsultuje z lekarzem.

cafe82 - mąż mi mowi, że pierwszą ciążę też znosiłam podobnie, a mi się wydaje, że czulam się bardzo dobrze, więc tak naprawdę szybko o tych dolegliwościach się zapomina.
W pierwszej ciąży często miałam zapalenie pęcherza moczowego i myślałam, że umrę z bólu. Wolę rodzić :D

Arisa - mówi się, że córeczki są tatusia i pewnie dumny jak paw tatus będzie, ale później będzie je bronił jak rycerz :)
Zazdroszczę wczesnego wstawania - ja nie mam niestety jeszcze posprzątane i czeka mnie duuużo pracy
Ale najpierw sniadanko i kawka :)

MartaN ja też mam nadzieję, że z naszym forum będzie podobnie, jak z Twoim pierwszym :)

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane, ja dziś ok. 14tej do szpitala a teraz wiecie co mam? Bieguna, że szok!!!! Taki ból brzucha, że mi się słabo robi i muszę się kłąść na podłodze. Wzięłam już No-Spę i jest mi lepiej, ale w jelitach to chyba nic nie mam już!

Marta :) słodcy są Ci synkowie, nie??? :yyy::spey: Mój też często, że mnie kocha i , że mama jest jego kobietą itp ;) Jeśli chodzi o znajomości z wątku - ja w 1szej ciąży pisałam na e-mama z dziewczynami, których mężowie byli za granicą a one same w ciąży a potem z dzieciaczkami. Mam do dziś kontakt z trzema z nich, jedna jest w trakcie rozwodu, jedna ma już 2 córeczki :)

Eulalia super masz mężusia! I w ogóle fajne posty piszesz. Odpoczywaj dużo , wykorzystuj czas dla siebie!

cafe, arisa wy tak się nie przemęczajcie - prania, mycia okien! ja się też od tego sądzę doprawiłam, bo też ten remont pokoiku dla Huberta robiłam i wielkie sprzątanie...

krawatek Ty też widzę zostałaś przelicytowana :phone:

Co do pieluch - ja za pierwszym razem miałam też 5 tetrowych i 2 flanelowe.

KURCZE ZNOWU MNIE BRZUCH ZACZYNA BOLEĆ...

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
Arisa
nitka mam nadzieje,że to nic poważnego.Trzymaj się:love:

ja też nitka trzymam kciuki!! będzie dobrze kochana, zobaczysz!!!:36_3_19:

a to kombinezon, tylko nie wiem czy się dobrze przekleiło
http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/43/53/64/1243536459_1

Hihi,fajny,taki misiowy:wink:

Odnośnik do komentarza

nitka07
dZIĘKI DZIEWCZYNY! tO MOŻE OD PRZEDAWKOWANIA MAGNEZU BYĆ TA BIEGUNKA, BO PISAŁĄM WAM, ŻE BRAŁAM MAGNESIUM 500 MG 3 RAZY DZIENNIE NA TE TWARDNIENIE BRZUCHA I DRGANIE OKA, ALE MOŻE JUŻ ZA DUŻO? W SZPITALU POWIEM, ŻEBY MI ZBADALI KREW NA OBECNOŚĆ MAGNEZU - ZOBACZYMY. A KOMBINEZONIKI ŚLICZNIUŚKIE!

nitka, mi też lekarka kazałam brać magnez+b6 3 razy dziennie... no ja mam nadzieję że mnie nie przeczyści :D :D:D a oko to mi skoko non stop :15_8_217:

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Eulalia
MartaN

Ostatnio z Szymkiem rozmawiałam...
- Mamooo...?
- Słucham?
- Jesteś piekną kobietą!

:36_3_8:

I która dziewczyka tak by mamie powiedziala? A ty, Cafe, takich zakochanych w najpiekniejszej na swiecie mamie będziesz miała x3!

Ale komplement - ja bym się rozpłynęla :)

A myslisz, że co ja zrobilam? :wink: Łobuzowanie z całego dnia zostało wybaczone w sekundę! :D A najbardziej mnie ta "kobieta" rozłożyła na łopatki..

Szymek w ogóle mnie rozsmiesza do łez; niedawno w nocy do mnie przytuptał, rano obudziła mnie mała rączka na moim posladku i Szymka radosny szept:"O, kopie!" Myślałam, że z łóżka spadnę ze śmiechu.. Odwróciłam się do niego, a on: "O, pomyliło mi się!" "Co ci się pomyliło, synku?" "No, ciało!"

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgwqh7olh3.png
http://images39.fotosik.pl/166/486b0534ac2588d7med.jpg

Odnośnik do komentarza

MartaN
Eulalia
MartaN

Ostatnio z Szymkiem rozmawiałam...
- Mamooo...?
- Słucham?
- Jesteś piekną kobietą!

:36_3_8:

I która dziewczyka tak by mamie powiedziala? A ty, Cafe, takich zakochanych w najpiekniejszej na swiecie mamie będziesz miała x3!

Ale komplement - ja bym się rozpłynęla :)

A myslisz, że co ja zrobilam? :wink: Łobuzowanie z całego dnia zostało wybaczone w sekundę! :D A najbardziej mnie ta "kobieta" rozłożyła na łopatki..

Szymek w ogóle mnie rozsmiesza do łez; niedawno w nocy do mnie przytuptał, rano obudziła mnie mała rączka na moim posladku i Szymka radosny szept:"O, kopie!" Myślałam, że z łóżka spadnę ze śmiechu.. Odwróciłam się do niego, a on: "O, pomyliło mi się!" "Co ci się pomyliło, synku?" "No, ciało!"

sliczne teskty ma twoj Synek to znaczy ze Oni juz czuja jak Ola konie??

http://lb1f.lilypie.com/6BQup1.png

http://www.familylobby.com/common/tt6080103fltt.gif
http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgw1d3on6kkehy.png

Odnośnik do komentarza

MartaN
Eulalia
MartaN

Ostatnio z Szymkiem rozmawiałam...
- Mamooo...?
- Słucham?
- Jesteś piekną kobietą!

:36_3_8:

I która dziewczyka tak by mamie powiedziala? A ty, Cafe, takich zakochanych w najpiekniejszej na swiecie mamie będziesz miała x3!

Ale komplement - ja bym się rozpłynęla :)

A myslisz, że co ja zrobilam? :wink: Łobuzowanie z całego dnia zostało wybaczone w sekundę! :D A najbardziej mnie ta "kobieta" rozłożyła na łopatki..

Szymek w ogóle mnie rozsmiesza do łez; niedawno w nocy do mnie przytuptał, rano obudziła mnie mała rączka na moim posladku i Szymka radosny szept:"O, kopie!" Myślałam, że z łóżka spadnę ze śmiechu.. Odwróciłam się do niego, a on: "O, pomyliło mi się!" "Co ci się pomyliło, synku?" "No, ciało!"

:hahaha::hahaha:świetny tekst,hihihi

Ja narazie zmykam robić te kluski i skończyc zupke.
Pózniej zaglądne:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki.
Czytam Was na bieżąco, ale nie mam jakoś natchnienia, a nie chce ciągle pisać, że nic mi się nie chce:)

Przede wszystkim Krawatek gratuluję synka:)
Arisa wydaje mi się, że u Ciebie będzie córcia jednak:)

Śliczne macie te ubranka dla maluszków. Ja nareszcie się zebrałam i przejrzałam ciuszki po Paulince i niezła kupka tych uniwersalnych jest. Na wyjście ze szpitala chyba ubiorę synka w to samo co Paulinkę, bo jest w kolorze zielonym(jak kupowałam nie znałam płci). A ja używałam kaftaników 56-62r. Nie były takie złe. Dziecko jeszcze się tak nie rusza, nie obraca i wcale Paulince się nie podwijały. Może po prostu moja była leniwa:)Ale przyznaję, że lepsze są body.

Marta, musiało Ci się zrobić cudownie na serduchu jak usłyszałaś takie słowa od synka:)
Moja córcia tylko mówi "koka" , daje mi buzi i mocno ściska za szyję tzn, że kocha :)

Ja mam 15 sztuk pieluch tetrowych(trochę przesadziłam, bo spokojnie 5 by mi wystarczyło) i 2 flanelowe.
Ja mam pokrowiec na przewijak. Można go kupić normalnie na allegro, albo w sklepie.

Odnośnik do komentarza

Minęła mi ta rewolucja żołądkowa i jest ok :36_1_67: Zrobiłam sobie depilation i pedicure i jak nowo narodzona! ;):spey:

marta to się nadaje do kącika dziecięcych dowcipów! hihihihhii

szyszka no to ciuszki do szpitala widzę masz :) DZIĘKI ZA ŻYCZONKA !!!!

a w ogóle to piorę od jakiegoś czasu w tych orzechach - wszystko się spiera łądnie, tylko trzeba do prania dodawać jakiegoś olejku zapachowego, albo zwyczajnie wypłukać w płynie, bo nie ma zapachu. A i tylko ciemne rzeczy i kolory piorę, bo jasne nabierają lekko rudego odcienia wydaje mi się, chociaż nikt poza mną tego nie widzi ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...