Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

marta lazienka pieeeeekna...masz gust,cuuudnie

krawatek brzunio sliczny

nitka no widzisz,co lekarz to opinia...moj gin uwaza,ze fenoterol powinien pomoc...chociaz podkresil,ze najwazniejszy jest wypoczynek...odpada najmniejszy wysilek,dlugie chodzenie...schylanie sie...
mam duzo lezec
ehhhh ciezko bedzie przy olku no ale musze sie postarac,zeby chlopaki jak najdluzek posiedzieli w brzuchu

Odnośnik do komentarza

Hej Babolki :)

cafe82

fajnie,ze remont w trakcie i szybko idzie...prosze pozniej oczywiscie o zjdecia

Postaram się wkleić jak już będzie wszystko gotowe :)

kdrt
Wczoraj byłam u mojego gin i miałam wyniki badań. W końcu wszystko jest DOBRZE :)

Super, że wyniki masz dobre. Oby tak dalej :)

krawatek
ann jeszcze jedno - gdzie Ty kupujesz ubranka za 3,50?? jest to możliwe wogóle??

Trafiłam na promocję w Carrefourze. Poza tym polecam sklepy Pepco.

iga7777
witam sie ja z Kacprem chyba będziemy chorzy:-( maly nie poszedl do szkoly bo juz ma katar

szyszka
Hej. Ja nie mam na nic siły. Głowa mi pęka, nos rozsadza, gardło pali, oczy pieką, mam dość...Byłam u lekarza, ale oczywiście co mi mogła przepisać? herbatka z miodem i cytrynką + jakieś krople do nosa.

Paulinka dostała inny antybiotyk, bo tamten jej nie pomógł. Chyba jej nie smakuje, bo aż się krztusi...ale musi go przyjmować, nie ma innego wyjścia...
Kochani zdrówka dla Was :)

cafe82
no ciotki

chlopaki pieknie rosna...kazdy wazy juz dobry kilogram:)
ale niestety dostalam fenoterol:( i mam sie ostro oszczedzac:(
tylko jak przy naszym dwulatku??
niby nic takiego sie nie dzieje ale szyjka ruszyla i musimy zapobiegac,by nic sie dalej nie dzialo
zmartwilam sie choc lekarz powiedzial wyraznie,ze na raqzie mam sie nie przejmowac
ale jak tu sie nie przejmowwac??
Dbaj o siebie Cafe! I nie przemęczaj :)

MartaN
Kuchnia wygląda jak po wybuchu bomby, część szafek pościągana, wszędzie farby... więc pokażę Wam łazienkę chlopców

http://img69.imageshack.us/img69/2015/foto10008.jpg

Co myślicie? Jeszcze fugi w wannie nie zrobione, wiele rzeczy nie ma... Ale to najbardziej "gotowe " miejsce w całym domu :wink:
Bardzo ładnie :)

krawatek
dobra, wrzucę zdjęcia brzucholka, które mi M. dzisiaj zrobił - w końcu :D :D :D

No wreszcie... Extra brzuszek. Gdzie Ty masz ten tłuszczyk?

Ja wczoraj pomalowałam do końca mały pokój, a dzisiaj pojechałam do szkoły rodzenia. Z pierwszych zajęć jestem zadowolona. Troszkę ciekawych rzeczy się dowiedziałam :) Kolejne za tydzień :)

Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę :)

Fotografia amatorska http://anna-dabrowska.blogspot.com/
https://www.facebook.com/AnnaDabrowskaFotografia

http://s5.suwaczek.com/20090627290217.png
http://s2.pierwszezabki.pl/039/0393199d0.png?1687http://s4.suwaczek.com/201101175165.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
Arisa

Jaki Ty masz malutki,zgrabniutki brzuszek:Całus::Całus:

mały??????????????????? moja mama i siostra mi dzisiaj powiedziały że wyglądam jak 8 miesiąc i że w takim razie za 2 to mnie będą kulać :36_11_1::36_11_1::8_1_221:

hihihi ale to może M. zdobił dobrą fotkę, zekilogramówz tyłka nie widać hihihi :36_19_2:

Jak dla mnie mały:Śmiech::Śmiech:
mój jak wróci to tez mi zrobi fotke:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dzięki, miłe jesteście baardzo! A teraz szczerze, proszę! :wink:
A te kamyczki nazywają się mozaika z kamienia naturalnego.

Krawatek, po tym, co o sobie pisalaś, spodziewałam się na zdjęciu jakiegoś stukilowca, a tu normalna, zgrabna dziewczyna( o ile normalnym mozna nazwać człowieka bez głowy :na: ) z fajnym, małym brzuszkiem!

Nazbieraliśmy dziś orzechów włoskich i kasztanów, robiliśmy kasztanowe ludziki, a teraz chłopaki ćwiczą sztuczki cyrkowe :wink: Udaję, że nie wiem, co tam się dzieje...

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgwqh7olh3.png
http://images39.fotosik.pl/166/486b0534ac2588d7med.jpg

Odnośnik do komentarza

MartaN
Dzięki, miłe jesteście baardzo! A teraz szczerze, proszę! :wink:
A te kamyczki nazywają się mozaika z kamienia naturalnego.

Krawatek, po tym, co o sobie pisalaś, spodziewałam się na zdjęciu jakiegoś stukilowca, a tu normalna, zgrabna dziewczyna( o ile normalnym mozna nazwać człowieka bez głowy :na: ) z fajnym, małym brzuszkiem!

oj Marta Marta... 100 to nie ale juz prawie 80!!!!!!!!!!!!!OKROPIEŃSTWO!!!! :smile_jump:
a takie kamyczki widziałam w Leroy :) fajne, tylko, nie boisz się, że będą odpadać, albo że Twoi chłopcy będą skubać i się nimi rzucać?? hihihihi ja bym tak pewnie robiła będąc w ich wieku :D :D :D

i dzisiaj znowu się nie mogłam powstrzymać bo była końcówka serii w Crocodillo,a zatem przeceny:D i kupiłam 3 bodziaki... ale takie fajne gatunkowo... ale mam postanowienie że do listopada się wstrzymuję z zakupami już, bo z kasą krucho, a mi się to w manię zaczęło przeradzać, aż strach :36_19_2::smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Ann ja też polubiłam Pepco, jest bardzo tanie, tylko jak "pomacałam" teraz te bodziaki Pepcowe i z Croco to jest baaardzo duża różnica w materiale. Oby te pepcowe po 2 praniach nie były do d*** :yyy:

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie z samego rana:)

Krawatek, faktycznie baaardzo przesadzałaś z tą swoją wagą:) Brzusio jest śliczniutki i zgrabniutki!

Marta, łazienka cudo, tylko współczuję czyszczenia tych kamyków, ale efekt jest:oczko:

kdrt też bym chciała beżową łazienkę dokładniej beżowo brązową, ale najpierw trzeba mieć swój kąt:)

Cafe jak chłopcy będą w takim tempie rosnąc to na początku grudnia ładne klocuszki urodzisz:)O i tego Ci życzę;)

mola cieszę się, że Wam się układa, oby tak dalej:great:

Też uwielbiam Pepco, "odkryłam" go dopiero jak się tutaj przeprowadziliśmy, ale są śliczne i bardzo tanie rzeczy, szczególnie dla dzieci, bo takie jak dla mnie mi się nie podobają:)

Fridy też używałam, plusy to to, że odciąga więcej "fluczków" za jednym razem, ale gdzieś mi się zapodziała więc używam gruszki:D

Miałam Wam powiedzieć o naszych planach więc:
Przeprowadzamy się 29.10 (wracamy!!!!!!!!!!)Nawet nie wiecie jak się cieszę:D Będzie mi tylko brakowało spacerów na plażę, ale jakoś to przeżyję:)
Pierwszy miesiąc będziemy mieszkać u moich rodziców.
Zdecydowaliśmy tak, bo tam jest więcej pracy, poza tym będę miała pomoc w opiece nad dziećmi jak już wrócę do pracy(pracuję w Rossmannie), a tutaj co mamy? Wielkie g***o. No życzcie nam szczęścia oby tym razem ta decyzja była słuszna:)

U nas już lepiej. Mi został tylko katar, ale i jego mam zamiar się pozbyć. Paulinka też ma jeszcze katarek, ale już tak nie kaszle i w nocy ładnie oddycha(ostatnio też tak było i się pogorszyło mam nadzieję, że teraz będzie inaczej).

Miłej niedzieli:*

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w niedzielkę :)

U Was dziś też takie piękne słoneczko świeci?

Móż mąż stwierdził że robimy dziś całodzienny wypad na łono natury. Mam nadzieje tylko że nie będzie chciał żebym cały dzień maszerowała bo troszkę wczoraj się przeproacowałam. Miałam malowanie kotłowni i wielki renament w niej. Nawet nie wiedziałam że w tak małym pomieszczeniu nazbieraliśmy tyle szpargałów większość zupełnie niepotrzebnych.

szyszka a dokąd się przeprowadzasz (wracasz)? Bo ja jeszcze nie do kończ w temacie jestem :) Zdrówka Ci życzę.

Miłego dnia dla wszystkich ciężaróweczek.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

:) a ja jeszcze w łóżku :) i nie zamierzam wstawać tak od razu - lenię się pierwszy raz od nie pamiętam kiedy :15_8_217:

dostałam też śniadanko do łóżka, więcdzień zapowiada się miło :36_2_4: w nocy miałam przeboje, bo od 4 do 7.30 nie mogłam usnąć i się wierciłam,kręciłam,mojego M. baaaardzo miło przebudziłam,hihihihi:smile_move::smile_move::smile_move:

szyszka, aWłaśnie,gdzie się przeprowadzacie?? oczywiście ZYCZĘ POWODZENNIA!!!!:flower2:

ŻYCZĘ MIŁEJ NIEDZIELI !!!!! :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Arisa
iga7777
Arisa fajnie ze masz pogode my w domku bedziemy siedziec....
ja na obiad jeszce nie mam pomyslu...

o i szyszka juz 27 tydzien skonczyla gratuluje nie dopatrzylam;-):36_11_23:

No w koncu się zrobiła pogoda:Oczko::Oczko:
Ja też dzis koncze 27 tydzień,hihihi-musze sobie suwaczek zmienić:Oczko:

hih Ty tez no to gratuluje wszystkie na sam poczatek stycznia macie termin tylko ja zostane sama ...

Odnośnik do komentarza

iga7777
Arisa
iga7777
Arisa fajnie ze masz pogode my w domku bedziemy siedziec....
ja na obiad jeszce nie mam pomyslu...

o i szyszka juz 27 tydzien skonczyla gratuluje nie dopatrzylam;-):36_11_23:

No w koncu się zrobiła pogoda:Oczko::Oczko:
Ja też dzis koncze 27 tydzień,hihihi-musze sobie suwaczek zmienić:Oczko:

hih Ty tez no to gratuluje wszystkie na sam poczatek stycznia macie termin tylko ja zostane sama ...

ciekawe która pierwsza wyladuje na porodówce-ja moge na ochotnika:Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Arisa
iga7777
Arisa

No w koncu się zrobiła pogoda:Oczko::Oczko:
Ja też dzis koncze 27 tydzień,hihihi-musze sobie suwaczek zmienić:Oczko:

hih Ty tez no to gratuluje wszystkie na sam poczatek stycznia macie termin tylko ja zostane sama ...

ciekawe która pierwsza wyladuje na porodówce-ja moge na ochotnika:Śmiech::Śmiech:

tak ci sie spieszy?? a zaczekasz do stycznia czy jeszce w grudniu???
moj Kacper jest z 29 grudnia a ja z 30 grudnia;-)

Odnośnik do komentarza

iga7777
Arisa
iga7777

hih Ty tez no to gratuluje wszystkie na sam poczatek stycznia macie termin tylko ja zostane sama ...

ciekawe która pierwsza wyladuje na porodówce-ja moge na ochotnika:Śmiech::Śmiech:

tak ci sie spieszy?? a zaczekasz do stycznia czy jeszce w grudniu???
moj Kacper jest z 29 grudnia a ja z 30 grudnia;-)

Ja moge czekać do stycznia,nie wiem jakie plany ma maluszek-ale ma jak najdłużej siedziec w brzuszku:usmiech:.
Moje obie córy są z grudnia,mąż też,a gin się ze mnie smieje,że mój to ma oko i że pewnie znowu urodze w grudniu:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Arisa
iga7777
Arisa

ciekawe która pierwsza wyladuje na porodówce-ja moge na ochotnika:Śmiech::Śmiech:

tak ci sie spieszy?? a zaczekasz do stycznia czy jeszce w grudniu???
moj Kacper jest z 29 grudnia a ja z 30 grudnia;-)

Ja moge czekać do stycznia,nie wiem jakie plany ma maluszek-ale ma jak najdłużej siedziec w brzuszku:usmiech:.
Moje obie córy są z grudnia,mąż też,a gin się ze mnie smieje,że mój to ma oko i że pewnie znowu urodze w grudniu:Oczko:

hehe fajnie wszystko w grudniu tak najpierw mikolaj pozniej urodzinki urodzinki swieta urodzinki jejku na prezenty nie wyrobisz;-)

Odnośnik do komentarza

iga7777
Arisa
iga7777

tak ci sie spieszy?? a zaczekasz do stycznia czy jeszce w grudniu???
moj Kacper jest z 29 grudnia a ja z 30 grudnia;-)

Ja moge czekać do stycznia,nie wiem jakie plany ma maluszek-ale ma jak najdłużej siedziec w brzuszku:usmiech:.
Moje obie córy są z grudnia,mąż też,a gin się ze mnie smieje,że mój to ma oko i że pewnie znowu urodze w grudniu:Oczko:

hehe fajnie wszystko w grudniu tak najpierw mikolaj pozniej urodzinki urodzinki swieta urodzinki jejku na prezenty nie wyrobisz;-)

Zrobie jeden wielki prezent w grudniu,hihihi.

Obzarłam się i nie moge sie ruszyć:Szok::Szok:-ciekawe ile już waże,ale dowiem się za 2 dni

Odnośnik do komentarza

Arisa
iga7777
Arisa

Ja moge czekać do stycznia,nie wiem jakie plany ma maluszek-ale ma jak najdłużej siedziec w brzuszku:usmiech:.
Moje obie córy są z grudnia,mąż też,a gin się ze mnie smieje,że mój to ma oko i że pewnie znowu urodze w grudniu:Oczko:

hehe fajnie wszystko w grudniu tak najpierw mikolaj pozniej urodzinki urodzinki swieta urodzinki jejku na prezenty nie wyrobisz;-)

Zrobie jeden wielki prezent w grudniu,hihihi.

Obzarłam się i nie moge sie ruszyć:Szok::Szok:-ciekawe ile już waże,ale dowiem się za 2 dni

za 2 dni masz wizyte???? ja sobie przypomnilam ze jutro mam wiztye w szpitalu z ginekologiem czekam na ta wizyte od lipca ale w koncu sie doczekalam...

Odnośnik do komentarza

iga7777
Arisa
iga7777

hehe fajnie wszystko w grudniu tak najpierw mikolaj pozniej urodzinki urodzinki swieta urodzinki jejku na prezenty nie wyrobisz;-)

Zrobie jeden wielki prezent w grudniu,hihihi.

Obzarłam się i nie moge sie ruszyć:Szok::Szok:-ciekawe ile już waże,ale dowiem się za 2 dni

za 2 dni masz wizyte???? ja sobie przypomnilam ze jutro mam wiztye w szpitalu z ginekologiem czekam na ta wizyte od lipca ale w koncu sie doczekalam...

Za 2 dni ale pózno,bo o 18-tej:Szok: i już nie moge się doczekać.
Ciekawe czy mi usg zrobi?Pewnie znowu każe mi przyjść do szpitala bo tam ma lepszy sprzet:Szok:
Cóż to za wizyta,że tak długo musiałaś czekac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...